Αποστολέας Θέμα: Καλημέρα Χανιά - Καλημερα Κρήτη - Καλημερα Seat club.  (Αναγνώστηκε 38461 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Καλημερα σε ολους,
Παιρνω την πρωτοβουλια και ανοιγω το θεμα αυτο για να εχουμε ενα Topic για ολους εμας απο τα Χανια (και ολη την Κρητη φυσικα) για να μπορουμε να συζηταμε και να εχουμε το δικο μας Topic, και επισης για να κανονισουμε καμια συναντηση εδω στα Χανια να γνωριστουμε απο κοντα με οσους δεν γνωριζομαστε και να πιουμε καφεδακι.

Ισως θα μπορουμε να βρουμε και καποιο στεκι ωστε να βρισκομαστε και πιο συχνα 1-2 φορες το μηνα να τα λεμε.
Οσοι απο Χανια ειναι εδω στο forum να το δηλωσουν εδω να γνωριστουμε και να κανονισουμε σιγα σιγα μια συναντηση.

Φυσικα για οποιαδηποτε συναντηση κανονισουμε ειναι ευπροσδεκτοι οσοι απο το forum θελουν απο ολη την Κρητη και εκτος Κρητης. Ολοι ειμαστε μια παρεα ετσι κιάλλιως.
Μπορουμε να κανονισουμε και καποια εκδρομη με τα αμαξακια να βολταρουμε τα Seatakia μας.
Ολες οι προτασεις ειναι ανοιχτες.

Για οσους δεν με ξερετε, ειμαι ο Αντωνης, εχω ενα Leon Cupra II κοκκινο και ειμαι απο Χανια.
Περιμενω Ολους σας και περιμενω και τις προτασεις σας,
Καλη σας μερα και καλο weekend.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
για σας και απο μενα,δεν μενω μονιμα κρητη(σουδα)αλλα μεχρι το σεπτεβρη εδω θα ειμαι :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Καλημερα και απο μενα! Μεσα και εγω Αντωνη. Οποιος πιστος, ας προσελθει! Να οργανωθουμε σιγα-σιγα να συναντιομαστε!
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

Καλημερα και απο μενα! Μεσα και εγω Αντωνη. Οποιος πιστος, ας προσελθει! Να οργανωθουμε σιγα-σιγα να συναντιομαστε!

για σας και απο μενα,δεν μενω μονιμα κρητη(σουδα)αλλα μεχρι το σεπτεβρη εδω θα ειμαι :clap2:

Καλως ηρθατε και οι δυο στο topic. Αφου μου μπηκε η ιδεα να οργανωσω την Χανιωτικη κοινοτητα του forum εδω θα γινει οπωσδηποτε. Ειμαι και πεισματαρης λιγο....LoooL  :xa:
Εχω περιεργεια να δω το αμαξακι σου φιλε ranioti μετα το βαψιμο.

Σκεφτομαι ετσι για αρχη να κανονισουμε ενα καφεδακι αυτο το wekkend να τα πουμε και απο κοντα οσοι θελουν και να δουμε το αμαξακι σου κιολας.
Ψηνεστε ?
Την παρασκευη δεν σου ειπαν οτι θα το παρεις ?
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
Καλως ηρθατε και οι δυο στο topic. Αφου μου μπηκε η ιδεα να οργανωσω την Χανιωτικη κοινοτητα του forum εδω θα γινει οπωσδηποτε. Ειμαι και πεισματαρης λιγο....LoooL  :xa:
Εχω περιεργεια να δω το αμαξακι σου φιλε ranioti μετα το βαψιμο.

Σκεφτομαι ετσι για αρχη να κανονισουμε ενα καφεδακι αυτο το wekkend να τα πουμε και απο κοντα οσοι θελουν και να δουμε το αμαξακι σου κιολας.
Ψηνεστε ?
Την παρασκευη δεν σου ειπαν οτι θα το παρεις ?
ετσι μου ειπαν αντωνη,οκ για καφεδακη μονο το σαββατο δεν μπορω(υπηρεσια :gkrrrrr:)

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Ρε δεν παμε για καμια μπυρα λεω-γω....    :xa: 
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

και καφεδακι πινω και μπυριτσα πινω. Δεν με χαλαει και το μπυρακι  :xa:
Μιας και δεν μπορει ο Ranioti το σαββατο, θελετε να κανονισουμε παρασκευη βραδακυ για μπυριτσα η κυριακη για καφεδακι?
ακουω προτασεις.

Φιλε Ranioti σημερα ημουν στην seat και ειδα το αμαξακι σου. Το εχουν λυμενο μεσα και τον προφυλακτηρα. Τα μεσα ρωτησα και τα εχουν βαψει και ειναι πανεμορφα απ'οτι μου ειπε ενα παιδι απο εκει που το ειδε. Για τον προφυλακτηρα δεν μου ειπε αν ειναι ετοιμος. Παντως το εχεις πολυ προσεγμενο το αμαξακι σου και ειναι κουκλι. Το leon Σε λευκο και σε κοκκινο ειναι τα καλυτερα του χρωματα για μενα.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
αντωνη αυριο μου ειπαν θα το παρω ,οποτε θελετε παμε(σου στελνω με πμ το τηλ μου)

Το leon Σε λευκο και σε κοκκινο ειναι τα καλυτερα του χρωματα για μενα.

βασικα κολλητε μου το λευκο ειναι το καλυτερο αλλα δεν το παραδεχεσαι!!!! :xa:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

βασικα κολλητε μου το λευκο ειναι το καλυτερο αλλα δεν το παραδεχεσαι!!!! :xa:
Κολλητέ , μόλις σε πετύχω πουθενά στο δρόμο, θα σου ρίξω μια απο πίσω με το δικό μου να σου αφήσω λίγο κόκκινο χρωματάκι πάνω στο δικό σου γιατι το ξέρω οτι το ζηλεύεις το κόκκινο.
χααχαχαχααχα  :xa:
Αντε, ποτε θα ερθεις καμια βολτουλα κατα δω?
Ελα να κανουμε μια βολτα και με τα 2 cupra μεσα στα Χανια, να δουμε ποσοι θα κοιτανε το ασπρο και ποσοι το κοκκινο. αχαχαχααχαχ
να μου το πεις ομως 3-4 μερες πιο νωρις να κανονισω τον κοσμο να ειναι ολοι δικοι μου, για να κοιτανε μονο το δικο μου. χααχαχχ  :xa:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

αντωνη αυριο μου ειπαν θα το παρω ,οποτε θελετε παμε(σου στελνω με πμ το τηλ μου)
ααα πολυ ωραια. ας μας πει και ο Mihalis Fr ποιες ωρες μπορει με το μαγαζι να κανονισουμε. Εγω παντως ψηνομαι και για καφεδακι αυριο το μεσημερακι μολις σχολασετε.
Το πρωι θα ειμαι στις πανελληνιες και μετα ειμαι ελευθερος ολο το μεσημερι μεχρι και τις 7 που πρεπει να ειμαι παλι στο σχολειο.
Θα σε παρω τηλεφωνακι το απογευμα να τα πουμε :)
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Γεια σας , στο skodaclub γίνετε μια συζήτηση για εκδρομή μάλλον προς το Μπαλι, αν θέλετε να συμμετάσχετε το link είναι αυτό
http://groupvag.gr/skodaclub/showthread.php?t=5774

coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
ααα πολυ ωραια. ας μας πει και ο Mihalis Fr ποιες ωρες μπορει με το μαγαζι να κανονισουμε. Εγω παντως ψηνομαι και για καφεδακι αυριο το μεσημερακι μολις σχολασετε.
Το πρωι θα ειμαι στις πανελληνιες και μετα ειμαι ελευθερος ολο το μεσημερι μεχρι και τις 7 που πρεπει να ειμαι παλι στο σχολειο.
Θα σε παρω τηλεφωνακι το απογευμα να τα πουμε :)

Δυστηχως οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις, δεν μου επιτρεπουν κατι πριν το Σαββατο μεσημερι...    :dakry:

Σ/Κ ομως μπορω!
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

Δυστηχως οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις, δεν μου επιτρεπουν κατι πριν το Σαββατο μεσημερι...    :dakry:

Σ/Κ ομως μπορω!
Σημερα ημουν Χανια κεντρο και μολις τελιεωσα τις δουλειες ειπα να περασω απο το μαγαζι να πω ενα γεια και στο δρομο με πηρε ο φιλος Ranoiti για να παμε στη seat που θα επερνε το αμαξακι του, οποτε δεν περασα.
Πηγαμε στη seat, του εκαναν καλη δουλεια και ειναι πολυ ομορφο. Του εβαψαν μεσα την κονσολα και ολο το κομματι που φτανει και πανω απο τα οργανα (ταχυμετρο κ.τ.λ) σε μαυρο χρωμα λακα. Πολυ ομορφο. Αν βγαλει καμια φωτο ας μας την ανεβασει. Σιγουρα θα αρεσει και σε αλλους και θα το σκεφτουν.

Ειπαμε για κυριακη να κανονισουμε για καφεδακι η μπυρα. Οτι θελετε. Τι προτιματε απο τα δυο?
Εγω την κυριακη ειμαι ολη μερα free.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Κριμα! Δεν πειραζει, εγω εδω ειμαι ολη μερα, δεν φευγω καθολου μεχρι τις 9...     :annoyed_h4h:

Ωραιο πρεπει να εχει γινει του Ranioti οντως! Παμε οπου θελετε, ουτε εγω εχω προβλημα! Τηλεφωνα με π.μ., και μιλαμε το Σαββατο να συνεννοηθουμε.
Α, και οποτε ξαναπερνας, ελα!
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!