Αποστολέας Θέμα: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????  (Αναγνώστηκε 87870 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #255 στις: 23-05-2006, 11:33:00 »
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσουμε η εκδρομή στο Ναύπλιο γίνεται 17/6/2006 κυρίως για τα μέλη της Ν. Ελλάδας που δεν μπορούν να έρθουν στην Κεντρική.
Δηλώστε συμμετοχή όσοι θα λάβετε μέρος σε αυτή διότι πρέπει να γίνουν ετοιμασίες κλπ.
Αν η συμμετοχή είναι μικρή η εκδρομή πιθανότατα θα αναβληθεί για μετά το καλοκαίρι, επίσης αν η συμμετοχή των Νοτίων (από Πελοπόνησο, είναι από μικρή μέχρι ανύπαρκτη) η εκδρομή μπορεί να προγραμματιστεί γι αλλού που θα έχει περισσότερες παρουσίες.
Γι αυτό παρακαλώ πολύ βοηθείστε τον φίλο μας τον Bill στην οργάνωση, μπορεί να τα κάνει μπάχαλο από μόνος του (κι εγώ σ' αγαπάω).

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #256 στις: 23-05-2006, 11:34:20 »
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσουμε η εκδρομή στο Ναύπλιο γίνεται 17/6/2006 κυρίως για τα μέλη της Ν. Ελλάδας που δεν μπορούν να έρθουν στην Κεντρική.
Δηλώστε συμμετοχή όσοι θα λάβετε μέρος σε αυτή διότι πρέπει να γίνουν ετοιμασίες κλπ.
Αν η συμμετοχή είναι μικρή η εκδρομή πιθανότατα θα αναβληθεί για μετά το καλοκαίρι, επίσης αν η συμμετοχή των Νοτίων (από Πελοπόνησο είναι από μικρή μέχρι ανύπαρκτη) η εκδρομή μπορεί να προγραμματιστεί γι αλλού που θα έχει περισσότερες παρουσίες.
Γι αυτό παρακαλώ πολύ βοηθείστε τον φίλο μας τον Bill στην οργάνωση, μπορεί να τα κάνει μπάχαλο από μόνος του (κι εγώ σ' αγαπάω).

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #257 στις: 23-05-2006, 14:10:54 »
Παίδες, χωρίς να παρεμβαίνω στη λήψη αποφάσεων, σας λέω απο πρώτο χέρι ότι απο εδώ και πέρα, σχεδόν κάθε ΣΚ γίνεται χαμός στο Ναύπλιο. Υπάρχει τρομερό πρόβλημα παρκαρίσματος και αν σκάσουν μύτη 15 - 20 κάρα, θα παλεύουμε για ώρες μέχρι να παρκάρουμε. Γενικά, θα υπάρχει ταλαιπωρία.

Κατά τη γνώμη μου, ή θα πρέπει να γίνει Παρασκευή η μονοήμερη ή να διαλέξετε άλλη τοποθεσία στα πέριξ, π.χ. βλέπε Παλαιά Επίδαυρο με καλό στροφιλίκι που έχει και δρόμο κατευθείαν απο Κόρινθο :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος kiousisv
  • Φρυγανιές
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1120
  • Φύλο: Άντρας
  • Πρόσφυση;;; WTF is that?
    • http://www.ela-me-ta-4-ki-as-eisai-14.gr
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #258 στις: 23-05-2006, 14:22:27 »
π.χ. βλέπε Παλαιά Επίδαυρο με καλό στροφιλίκι που έχει και δρόμο κατευυείαν απο Κόρινθο :wink:

Ωπ, νάτος ο ντόπιος!
Νομίζω πως είναι πολύ καλή ιδέα. Γραφικό μέρος, ωραία διαδρομή και αν θυμάμαι καλά, παίζει και καλή μάσα στα πέριξ!
Βασίλης, a.k.a. Αυτοσχέδιος
Leon 1.6 16v Spirit

Llumar Titanium μεμβράνες, Eibach Springs-H&R Shocks, Μπάρα θόλων Hercules Parts, Turbo Welding τελικό,
Φίλτρο ελευθέρας JR,Cupra 4 body-kit, Νίκελ δαχτυλίδια οργάνων
Powered by Revo

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #259 στις: 23-05-2006, 14:29:51 »
Παίδες, χωρίς να παρεμβαίνω στη λήψη αποφάσεων, σας λέω απο πρώτο χέρι ότι απο εδώ και πέρα, σχεδόν κάθε ΣΚ γίνεται χαμός στο Ναύπλιο. Υπάρχει τρομερό πρόβλημα παρκαρίσματος και αν σκάσουν μύτη 15 - 20 κάρα, θα παλεύουμε για ώρες μέχρι να παρκάρουμε. Γενικά, θα υπάρχει ταλαιπωρία.

Κατά τη γνώμη μου, ή θα πρέπει να γίνει Παρασκευή η μονοήμερη ή να διαλέξετε άλλη τοποθεσία στα πέριξ, π.χ. βλέπε Παλαιά Επίδαυρο με καλό στροφιλίκι που έχει και δρόμο κατευθείαν απο Κόρινθο :wink:

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ  ;;;;;;          :fool:    :fool: 

Κανεναν προβλημα για καποιο αλλο μερος αλλα οχι κ καθημερινη...Εκει ειναι που κανενας δεν θα πατησεις.Εδω ηδη βλεπετε οτι κ Σαββατο εχουν προβλημα μερικοι για να ερθουν....σκεψου καθημερινη....

ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ 17-6    κ ας ψηφισα 10-6   :g:  :g:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος cordoVa
  • Τα χάπια μου, ρεεεε ..........
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1754
    • http://www.perifanagiratia.gr
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #260 στις: 23-05-2006, 14:45:39 »

Κατά τη γνώμη μου, ή θα πρέπει να γίνει Παρασκευή η μονοήμερη ή να διαλέξετε άλλη τοποθεσία στα πέριξ, π.χ. βλέπε Παλαιά Επίδαυρο με καλό στροφιλίκι που έχει και δρόμο κατευθείαν απο Κόρινθο :wink:
Φίλε μου καλέ κι αγαπημένε !!! Δεν έχεις μάθει πως ο δρόμος πλέον ρανταροκρατείται???
Μόνο οι στροφές έμειναν χωρίς έλεγχο (ακόμα)...
Πάει κι αυτό το καλό κομμάτι, που μπορούσες να ξεφύγεις λίγο!

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #261 στις: 23-05-2006, 14:48:01 »
Εγώ να πω, πως αυτή τη Κυριακή που πήγα, δεν είχε τρελή κίνηση. Ότι έιχε κόσμο ναι, Ναύπλιο είναι αυτό. Και άρχισαν και οι ζέστες. Αλλά όσο πιο μετά γίνει η εξόρμηση, τόσο περισσότερο κόσμο θα έχει, οπότε έχει δίκιο ο spy στους όποιους προβληματισμούς.

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #262 στις: 23-05-2006, 15:34:56 »
Εγώ να πω, πως αυτή τη Κυριακή που πήγα, δεν είχε τρελή κίνηση. Ότι έιχε κόσμο ναι, Ναύπλιο είναι αυτό. Και άρχισαν και οι ζέστες. Αλλά όσο πιο μετά γίνει η εξόρμηση, τόσο περισσότερο κόσμο θα έχει, οπότε έχει δίκιο ο spy στους όποιους προβληματισμούς.

Μισο λεπτο δηλαδη τωρα....Αληθεια υπαρχει σκεψη κ για καθημερινη ;;;;;;;     :fool:  :g:  :fool:  :g:
Δεν νομιζω να ειναι συμφωνοι κ πολλοι απο δω μεσα.....

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #263 στις: 23-05-2006, 15:36:39 »
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσουμε η εκδρομή στο Ναύπλιο γίνεται 17/6/2006 κυρίως για τα μέλη της Ν. Ελλάδας που δεν μπορούν να έρθουν στην Κεντρική.
Δηλώστε συμμετοχή όσοι θα λάβετε μέρος σε αυτή διότι πρέπει να γίνουν ετοιμασίες κλπ.
Αν η συμμετοχή είναι μικρή η εκδρομή πιθανότατα θα αναβληθεί για μετά το καλοκαίρι, επίσης αν η συμμετοχή των Νοτίων (από Πελοπόνησο, είναι από μικρή μέχρι ανύπαρκτη) η εκδρομή μπορεί να προγραμματιστεί γι αλλού που θα έχει περισσότερες παρουσίες.
Γι αυτό παρακαλώ πολύ βοηθείστε τον φίλο μας τον Bill στην οργάνωση, μπορεί να τα κάνει μπάχαλο από μόνος του (κι εγώ σ' αγαπάω).

ρε παιδιά έλεος!!!!!!17/06 για Ναύπλιο.Τέλος!!!! :biggrinthumb:
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #264 στις: 23-05-2006, 15:43:26 »
ρε παιδιά έλεος!!!!!!17/06 για Ναύπλιο.Τέλος!!!! :biggrinthumb:

Ωραια....Γεια σου ρε Αλκη....    :bleh:    :bleh:

 :director:  Βασιληηηηηηη....   :director: 

Ενταξε με σε παρακαλω στην λιστα για 17-6.....   :brows: 

Ευχαριστω... :wink:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #265 στις: 23-05-2006, 15:49:24 »
ρε παιδια !!!! ελεος  :diablo: παρακαλεσαμε και ο στουντιακος και εγω ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΣΧΕΤΑ !!!!!!
Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 17/6 ασ τελειωσουμε με αυτην (παμε δεν παμε) και οποιος αλλος θελει ασ ανοιξει  μετα αλλο θεμα για .... αλλα αφηστε να τελειωσουμε με αυτην την εκδρομη !!!!!! θα παρακαλουσα οποιος θελει απλα να δηλωσει μια συμμετοχη και τιποτε αλλο

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #266 στις: 23-05-2006, 15:54:48 »

Η ΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 17/6 !!!!!!

αλκης
bill
cordova
harris
petros  s

  • Αποσυνδεδεμένος pantzo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 552
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #267 στις: 23-05-2006, 15:58:10 »
Ποιος γουστάρει να ξεκινήσουμε την οργάνωση εκδρομής για τις 17/6 σε άλλο μέρος για να τη σπάσουμε στον Billάκο??? :59: :59: :bleh: :bleh: :harhar: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος george r
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1027
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #268 στις: 23-05-2006, 16:03:24 »
Ποιος γουστάρει να ξεκινήσουμε την οργάνωση εκδρομής για τις 17/6 σε άλλο μέρος για να τη σπάσουμε στον Billάκο??? :59: :59: :bleh: :bleh: :harhar: :harhar:


ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΔΡΟΜΗ .
ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ .
ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΑΣ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΗΣ  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ΤΟ ΔΩΣΑ ΤΟ ΙΒΙΖΑ ! ΚΑΙ ΤΙ ΠΗΡΕΣ ? ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ : ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Nordvinden
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3909
  • Φύλο: Άντρας
  • Nordvinden...
    • MX5 ND2 RF G184
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #269 στις: 23-05-2006, 17:56:51 »
Μέσα κι εγώ για δεύτερη φορά.  :annoyed_h4h:

I-ya I-ya,
I against I,
Flesh of my flesh,
And mind of my mind,
Two of a kind,
But one won't survive...