Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6  (Αναγνώστηκε 140278 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Re: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #120 στις: 09-06-2006, 12:40:05 »
Μάλλον κι εγώ μέσα. Θα πρέπει γύρω στις 20:00 να είμαι πίσω πάντως...
αυτο ειναι ευχαριστο νασουλη  :wink: :biggrinthumb: κριμα που δεν θα ειμαι μαζι σας το σαββατο (θα ειμαι απο παραασκευη ναυπλιο) για να σε φτιαξω λιγο στον δρομο  :wink: :bleh: :harhar: τωρα οσο για την επιστριφη και γω νωρις θα φυγω γιατι θα δουλευω ερτ το βραδυ  :wink:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ :59: :59:
ρε συ γιωργακο ! λεω να κατεβω με την αγαπημενη μου απο την παρασκευη  :wink: :dunno:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #121 στις: 09-06-2006, 12:43:28 »
Η εκδρομη  είναι μονοήμερη, για το Σάββατο 17/6 και μόνο για το Ναύπλιο !!! :wink:

Η λίστα έχει ως εξής :

αλκης  ????
Adhs_gti
bill
cordova
geo links
george r
george gorgolis
harris
IKARIA R
IpSiLoN
konstantinos leon
LEONtokardos
maria
nasos
Pagio
petros s
panos11
red gun
sniper



  • Αποσυνδεδεμένος panos11
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 183
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν παω ευθεια ποτε...!
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #122 στις: 09-06-2006, 16:00:33 »
ρε "cordova" μεσα ειμαι ειπαμε...!
τα κακομοιρα τα 75 αλογακια μου τι τραβανε...!
κλαπς, κλαπς...:-(

  • Αποσυνδεδεμένος george r
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1027
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #123 στις: 09-06-2006, 17:04:28 »
ρε "cordova" μεσα ειμαι ειπαμε...!

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΣΤΗ ΜΕΤΡΑΕΙ

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ΤΟ ΔΩΣΑ ΤΟ ΙΒΙΖΑ ! ΚΑΙ ΤΙ ΠΗΡΕΣ ? ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ : ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος cordoVa
  • Τα χάπια μου, ρεεεε ..........
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1754
    • http://www.perifanagiratia.gr
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #124 στις: 09-06-2006, 17:51:24 »
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΣΤΗ ΜΕΤΡΑΕΙ

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ουστ ρε !!! :diablo: :diablo: :diablo:

  • Αποσυνδεδεμένος Toledo R
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #125 στις: 09-06-2006, 17:59:55 »
αλκης  ????
Adhs_gti
bill
cordova
geo links
george r
george gorgolis
harris
IKARIA R
IpSiLoN
konstantinos leon
LEONtokardos
maria
nasos
Pagio
petros s
panos11
red gun
sniper
TOLEDO ''Nikopolidis" R   :biggrinthumb: :smartass:  Κι εγω μεσα....αυτη τη φορα θα μεινω κοντα κοντα για να μη βρεθω σε καμια Κοζανη παλι.. :rofl:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #126 στις: 09-06-2006, 18:20:15 »
Η εκδρομη  είναι μονοήμερη, για το Σάββατο 17/6 και μόνο για το Ναύπλιο !!!  :wink:

Η λίστα έχει ως εξής :


αλκης  ????
Adhs_gti
bill
cordova
geo links
george r
george gorgolis
harris
IKARIA R
IpSiLoN
konstantinos leon
LEONtokardos
maria
nasos
Pagio
petros s
panos11
red gun
sniper
toledo r  ''Nikopolidis" R
 

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #127 στις: 10-06-2006, 00:12:33 »
Βασιλη, δυστυχως το γελιο μου βγηκε ΠΟΛΥ ξυνο...
Σημερα με φωναξε  :director: ο διευθυντης μου στο γραφειο κ μου ειπε οτι αφου εξετασε τις καλοκαιρινες αδειες που του δωσαμε....(εγω ειπα 19-06 με 8-07) οτι δεν μπορω να παρω 17-06 διοτι δεν αφησε κ αλλους να παρουν το τελευταιο Σαββατο πριν την αδεια τους....  :annoyed_h4h:
Του ειπα οτι την αδεια μου την υπεγραψε 2 εβδομαδες πριν, κ οτι προκειται για γαμο  ::sfyrao:: (τετοια προφαση σκαρφιστηκα).μου ειπε η οτι θα διαλεξω αλλη ημερονηνια καλοκαιρινης αδειας, η πολυ απλα δεν θα παρω στις 17-6....Μετα απο μια εντονη συζητηση   :mf_argue:  κ μια αρκετα εντονη λογομαχια,  :chair: :bash: ::ksifomaxia::  μου ειπε οτι δεν μπορω να κανω οτι θελω, κ θα γινει οτι θελει εκεινος....  :annoyed_h4h:  Κ μου ακυρωσε την αδεια του Σαββατου της εκδρομης....  :crying:  :crying:   :crying:   :annoyed_h4h:
Δυστυχως λοιπον, η λιστα διαμορφωνεται χωρις εμενα,    :crying:   :crying:.....ελπιζοντας στην επομενη να ειμαι κ εγω....


Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος skodakias
  • Skoda Octavia Combi 4x4
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 476
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #128 στις: 10-06-2006, 00:44:58 »
.... Αυτό το βρωμερό κουνάβι...(skodakias)...  :diablo:

 ::sfyrao:: :mf_boff:
.... γιατί χανόμαστε !!

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #129 στις: 10-06-2006, 07:53:16 »
Confirm....
Είμαι μέσα..

Επίσης πόσα babes να φέρω? Σε μένα χωράνε 4...
Έχετε χώρο και για άλλα?? :rofl: :rofl: :rofl:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #130 στις: 10-06-2006, 10:24:19 »
Βασιλη, δυστυχως το γελιο μου βγηκε ΠΟΛΥ ξυνο...
Σημερα με φωναξε  :director: ο διευθυντης μου στο γραφειο κ μου ειπε οτι αφου εξετασε τις καλοκαιρινες αδειες που του δωσαμε....(εγω ειπα 19-06 με 8-07) οτι δεν μπορω να παρω 17-06 διοτι δεν αφησε κ αλλους να παρουν το τελευταιο Σαββατο πριν την αδεια τους....  :annoyed_h4h:
Του ειπα οτι την αδεια μου την υπεγραψε 2 εβδομαδες πριν, κ οτι προκειται για γαμο  ::sfyrao:: (τετοια προφαση σκαρφιστηκα).μου ειπε η οτι θα διαλεξω αλλη ημερονηνια καλοκαιρινης αδειας, η πολυ απλα δεν θα παρω στις 17-6....Μετα απο μια εντονη συζητηση   :mf_argue:  κ μια αρκετα εντονη λογομαχια,  :chair: :bash: ::ksifomaxia::  μου ειπε οτι δεν μπορω να κανω οτι θελω, κ θα γινει οτι θελει εκεινος....  :annoyed_h4h:  Κ μου ακυρωσε την αδεια του Σαββατου της εκδρομης....  :crying:  :crying:   :crying:   :annoyed_h4h:
Δυστυχως λοιπον, η λιστα διαμορφωνεται χωρις εμενα,    :crying:   :crying:.....ελπιζοντας στην επομενη να ειμαι κ εγω....
χαρουλη ! ειλικρινα λυπαμαι πολυ ρε φιλε που δεν θα ερθεις , ηταν μια καλη ευκαιρια να γνωριζομαστε  :wink: δεν πειραζει ομως next time  να εισαι καλα  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #131 στις: 10-06-2006, 10:24:56 »
Η εκδρομη  είναι μονοήμερη, για το Σάββατο 17/6 και μόνο για το Ναύπλιο !!!  :wink:

Η λίστα έχει ως εξής :


αλκης  ????
Adhs_gti
bill
cordova
geo links
george r
george gorgolis
IKARIA R
IpSiLoN
konstantinos leon
LEONtokardos
maria
nasos
Pagio
petros s
panos11
red gun
sniper
toledo r  ''Nikopolidis" R
 

  • Αποσυνδεδεμένος maria....!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 148
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #132 στις: 10-06-2006, 10:55:13 »
Βασιλη, δυστυχως το γελιο μου βγηκε ΠΟΛΥ ξυνο...
Σημερα με φωναξε  :director: ο διευθυντης μου στο γραφειο κ μου ειπε οτι αφου εξετασε τις καλοκαιρινες αδειες που του δωσαμε....(εγω ειπα 19-06 με 8-07) οτι δεν μπορω να παρω 17-06 διοτι δεν αφησε κ αλλους να παρουν το τελευταιο Σαββατο πριν την αδεια τους....  :annoyed_h4h:
Του ειπα οτι την αδεια μου την υπεγραψε 2 εβδομαδες πριν, κ οτι προκειται για γαμο  ::sfyrao:: (τετοια προφαση σκαρφιστηκα).μου ειπε η οτι θα διαλεξω αλλη ημερονηνια καλοκαιρινης αδειας, η πολυ απλα δεν θα παρω στις 17-6....Μετα απο μια εντονη συζητηση   :mf_argue:  κ μια αρκετα εντονη λογομαχια,  :chair: :bash: ::ksifomaxia::  μου ειπε οτι δεν μπορω να κανω οτι θελω, κ θα γινει οτι θελει εκεινος....  :annoyed_h4h:  Κ μου ακυρωσε την αδεια του Σαββατου της εκδρομης....  :crying:  :crying:   :crying:   :annoyed_h4h:
Δυστυχως λοιπον, η λιστα διαμορφωνεται χωρις εμενα,    :crying:   :crying:.....ελπιζοντας στην επομενη να ειμαι κ εγω....

Να πεις στο αφεντικο σου οτι ειναι Καθαρμα!!!! Σιγα.. Τι θα γινοταν αν σ'αφηνε να πας στο "γαμο"???
Ειναι πολυ εγωιστης!!! Και δεν κανει καλο ουτε σ'αυτον, αλλα ουτε και στην επιχειρηση του!!!

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #133 στις: 10-06-2006, 13:04:16 »
Σου έχω λύση..
Νοσοκομείο , χαρτάκι και 41 πυρετός...
¶ντε και σε περιμένουμε...

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #134 στις: 10-06-2006, 13:12:06 »
Να πεις στο αφεντικο σου οτι ειναι Καθαρμα!!!! Σιγα.. Τι θα γινοταν αν σ'αφηνε να πας στο "γαμο"???
Ειναι πολυ εγωιστης!!! Και δεν κανει καλο ουτε σ'αυτον, αλλα ουτε και στην επιχειρηση του!!!


Σωστή.. Δεν είναι τρόπος αυτός που σου μίλησε...
Πέστου και εσύ δεν θέλω άδεια, μια μέρα μονο να πάω και έρχομαι  :biggrinthumb: