Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6  (Αναγνώστηκε 140297 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος pantzo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 552
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #225 στις: 15-06-2006, 13:21:40 »
Εγώ φταίω που σε φροντίζω... :diablo: :diablo:

Αχάριστος που είναι!!!!  :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος LeonVT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #226 στις: 15-06-2006, 13:27:57 »
:director: AΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:ΟΣΟΙ ΕΚ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ,ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΙΑ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ...ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΜΝΗΜΗΣ Η ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ,ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ
           ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.......
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΙLL,
       ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΙΑ


Αλκη έγραψες πάλι !!!
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  • Αποσυνδεδεμένος george r
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1027
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #227 στις: 15-06-2006, 13:35:31 »
ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΚΗ ΕΜΠΑΙΝΕ ΕΜΠΑΙΝΕ

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ΤΟ ΔΩΣΑ ΤΟ ΙΒΙΖΑ ! ΚΑΙ ΤΙ ΠΗΡΕΣ ? ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ : ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #228 στις: 15-06-2006, 14:19:41 »
Αλκη έγραψες πάλι !!!
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
καλα ρε κωστη !!!!! :crying: και συ ???!!!!!!! για τους αλλους τους ακατανομαστους δεν μιλαω ... :diablo: αλλα και συ ρε κωστακο ???!!!!  :crying:
το νου σας ρεεεεεε παλιοτομαρα !!!! και σας εφαγα  :annoyed_h4h: :59: :59: :59: :59:

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #229 στις: 15-06-2006, 14:24:47 »
καλα ρε κωστη !!!!! :crying: και συ ???!!!!!!! για τους αλλους τους ακατανομαστους δεν μιλαω ... :diablo: αλλα και συ ρε κωστακο ???!!!!  :crying:
το νου σας ρεεεεεε παλιοταομαρα !!!! και σας εφαγα  :annoyed_h4h: :59: :59: :59: :59:
Γεια σου Ταο Ταο :harhar: :harhar:
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος george r
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1027
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #230 στις: 15-06-2006, 14:35:23 »
ΤΟ ΔΩΣΑ ΤΟ ΙΒΙΖΑ ! ΚΑΙ ΤΙ ΠΗΡΕΣ ? ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ : ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΟ ΦΡΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Adhs_gti
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Φύλο: Άντρας
  • Ελληνικο SEATclub
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #231 στις: 15-06-2006, 14:37:30 »
PAIDAKIA(ETSI GIA NA NIOSOYN KALYTERA OI PIO MEGALOI) EGO LEO GIA KANENA KAFEDAKI MOLIS FTASETE NA GNORISTOYME K OI PERISOTEROI K META GIA FAGITO META KAMIA BOLTOYLA GIA NA XONEPSOYME ALLA K GIA KAMIA KALH EIDIKH DIADROMH(GIA TOYS GRYGOROYS) K META GIA KANENA MPANAKI....AKOYO ALLES PROTASEIS...POY APO OTI BLEPO DEN YPARXOYN ARA ELHKSE TO THEMA  :59:
<<<<<<ΜΙΛΤΟΣ>>>>>>
 IBIZA 2006 115++ps SPORT

[img]http://img197.imageshack.us/img1

  • Αποσυνδεδεμένος skodakias
  • Skoda Octavia Combi 4x4
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 476
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #232 στις: 15-06-2006, 14:54:56 »
PAIDAKIA(ETSI GIA NA NIOSOYN KALYTERA OI PIO MEGALOI) EGO LEO 1) GIA KANENA KAFEDAKI MOLIS FTASETE NA GNORISTOYME K OI PERISOTEROI K META 2) GIA FAGITO META 3) KAMIA BOLTOYLA GIA NA XONEPSOYME ALLA K 4) GIA KAMIA KALH EIDIKH DIADROMH(GIA TOYS GRYGOROYS) K META 5) GIA KANENA MPANAKI....AKOYO ALLES PROTASEIS...POY APO OTI BLEPO DEN YPARXOYN ARA ELHKSE TO THEMA  :59:

Αν, λέω ΑΝ.... φύγουν 09:30 από διόδια Ελευσίνας θα είναι κάτω στις 11 (που αποκλείεται γιατί έχουν και αργούς μαζί , βλέπε Αλκης) οπότε ...
στις 11:30 θα κάτσετε για το 1) και 2 (τουλάχιστον) ώρες για καφέ .... 13:30 ...
στις 14:00 θα κάτσετε για το 2) στον Κακαναράκη ... μέχρι να παραγγείλετε , να τα φτιάξει, να τα φέρει, να τα φάτε ... ΜΙΝΙΜΟΥΜ ... 2,5 ώρες......άρα 16:30....
3) βόλτα για χώνεψη στην πόλη ... καμιά ώρα ?? (κανονικά θέλει τρείς  :brows:) .... 17:30 .....
4) ειδική διαδρομή ??? Που άραγε ??? Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι από Βιβάρι προς Κάντια .... αλλά όπου και να είναι .... να μαζευτείτε να πάτε να , να , να ... 2 ωρίτσες ....άρα 19:30
5) οπότε έχουν περάσει και οι τρεις ώρες που πρέπει για να κάνεις μπάνιο .....ωραία .... πόσο 2 ώρες (να δύσει και ο ήλιος???) ... άρα 21:30 ...
επιστροφή λοιπόν ... άλλες 2 ώρες.... οπότε στα σπίτια (οι Αθηναίοι) θα είναι .... καλές 24:00 .  :diablo: :diablo: :diablo:

 :g: :g: :g: Μάλλον κάτι πρέπει να ξανασκεφτείς .......  :bleh: :bleh: :bleh: :brows: :brows:
.... γιατί χανόμαστε !!

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #233 στις: 15-06-2006, 14:55:54 »
Βρε σκουντάκια αφού δεν θα έρθω εγώ,θα είναι νωρίς κάτω :boxed3_h4h:
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος pantzo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 552
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #234 στις: 15-06-2006, 14:56:28 »
Κι εσένα τι σε νοιάζει τι θα κάνουν ρε Σκουντάκια????  :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος skodakias
  • Skoda Octavia Combi 4x4
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 476
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #235 στις: 15-06-2006, 15:00:59 »
Κι εσένα τι σε νοιάζει τι θα κάνουν ρε Σκουντάκια????  :bleh: :bleh:

Τίποτα....  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: κάνω πρόβα στην εκδρομή τους για να δω πως θα μας πάνε εμάς οι ώρες την Κυριακή στον Βόλο....  :biggrinthumb: :biggrinthumb: :biggrinthumb: :bleh:

Αν και για μια στιγμή μου είχε μπει η ιδέα να πάω, αλλά πήρε η γυναίκα μου το 11888 , και ζήτησε έναν καλό δικηγόρο στα διαζύγια ...  :diablo: :diablo: :diablo:
.... γιατί χανόμαστε !!

Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #236 στις: 15-06-2006, 15:06:52 »
Παιδια παρακαλω να ανακοινωθει καποια ωρα αποχωρησης απο Αθηνα για να μπορεσω και εγω να υπολογισω τι ωρα θα εισαστε περιπου στα μερη μου για να συναντηθουμε σε καποιο σημειο και να κατηφορισουμε ολοι μαζι.

ΘΑ πρτοτεινα να παμε για καφεδακι,βολτουλα στο Ναυπλιο και μετα μασα.

Επισης,αν ειναι ευκολο να μου στειλει καποιος απο αυτους που θα κατεβουν το Σαββατο το κινητο του με πμ γι ανα μπορεσουμε να συννενοηθουμε.

  • Αποσυνδεδεμένος ferga
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4481
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #237 στις: 15-06-2006, 15:09:34 »
Κωνσταντίνε, εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις το κινητό κάποιου (π.χ. του Τυρανόσαυρου  :bleh: ) και να τους πάρεις κανά τηλέφωνο το ίδιο πρωί για σιγουριά...  :brows:


¶μα αντέχετε, κάντε (με το πόδι) το γύρο του βράχου... πως λέγεται η διαδρομή δεν θυμάμαι... που πας γυρω γύρω και ξαναγυρνάς στην αρχή.
Πολύ ωραία διαδρομή, έχει και μερικούς καφενέδες στον δρόμο, αλλά είναι μια ώρα με τα πόδια και δεν ξέρω αν οι νεανίες του club το αντέξουν  :crazy:

Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #238 στις: 15-06-2006, 15:13:55 »
Λοιπόν μιας και μέσες άκρες πάντα ακολουθούμε το πρόγραμμα καφές - φαι - γλυκό και άμα δεν υπάρχει καμια άλλη πρόταση τι λέτε για 9:30 στα διόδια της Ελευσίνας ?

Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #239 στις: 15-06-2006, 15:18:11 »
Κωνσταντίνε, εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις το κινητό κάποιου (π.χ. του Τυρανόσαυρου :bleh: ) και να τους πάρεις κανά τηλέφωνο το ίδιο πρωί για σιγουριά... :brows:


&para;μα αντέχετε, κάντε (με το πόδι) το γύρο του βράχου... πως λέγεται η διαδρομή δεν θυμάμαι... που πας γυρω γύρω και ξαναγυρνάς στην αρχή.
Πολύ ωραία διαδρομή, έχει και μερικούς καφενέδες στον δρόμο, αλλά είναι μια ώρα με τα πόδια και δεν ξέρω αν οι νεανίες του club το αντέξουν :crazy:

Το εχω το κινητο αλλα ο Βασιλης θα εχει ξεχαστει  :59: :59: απο αυριο εκει οποτε δεν θα μπορει να μου πει λεπτομερειες για το τι ωρα ξεκινανε,που θα συναντηθουμε κτλ. :wink:

Απλα θελω να μπορω να συννενοηθω με καποιον για το που θα τους συναντησω.Αλλιως κατεβαινω μονος μου Ναυπλιο και τους βρισκω ολους εκει.Δεν υπαρχει προβλημα.

Λοιπόν μιας και μέσες άκρες πάντα ακολουθούμε το πρόγραμμα καφές - φαι - γλυκό και άμα δεν υπάρχει καμια άλλη πρόταση τι λέτε για 9:30 στα διόδια της Ελευσίνας ?

Καλη ειναι η ωρα Γιωργο.
Οποτε αν φυγετε 9μιση απο Ελευσινα περιπου στις 10:15-10:20 θα περνατε απο μενα.