Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6  (Αναγνώστηκε 140260 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος IpSiLoN
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 190
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #240 στις: 15-06-2006, 16:57:52 »
Καλή είναι όλη η διαδρομή για γρήγορους, έως πολύ γρήγορους. Εγω προσωπικά το ανέβα-κατέβα Αθήνα το κάνω τέζα.
Ασφαλές κομμάτι για να "παίξετε με πολλά" είναι από των Πατρών που στρίβει η διχάλα μέχρι και το τούνελ (Εκεί φαίνονται ροπές και συναφή μιας και έχει ανηφόρα και δεν είναι για όλους) αλλά εσείς στρίβετε στα διόδια Σπαθοβουνίου. 'Η μήπως να μην στρίψετε και να έρθετε από Στέρνα? 'Η μήπως να μην στρίψετε ούτε από Στέρνα και να κατέβετε από Κολοσούρτη? :notworthy:  :g:  (doinggggg)  :crazy:

Παρακάτω όμως αφου μπείτε στο επαρχιακό δίκτυο ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, μπορεί να έχει στροφές που φαίνονται καλές αλλά πετάγονται από παράδρομους τρακτέρ, ζώα κ.α. Να θυμάστε οτι έρχεστε εδω για να περάσουμε καλά.
ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ
***********************

  • Αποσυνδεδεμένος maria....!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 148
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #241 στις: 15-06-2006, 17:28:00 »
Λοιπον.. Δεν εχω ερθει σε καποια εκδρομη σας, αλλα απο προσωπικη πειρα μονοημερων εκδρομων,
ποτε δεν καταφερνεις να κανεις πολλα πραγματα..
Ασε που καλυτερα θά'ταν να αποφασισουμε εκει τι θα κανουμε, γιατι εδω δεν μπορουμε να συννενοηθουμε τι ωρα θα ξεκινησετε απο Αθηνα...Οποτε ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ για να ξερω ξαι εγω τι ωρα θα ξεκινησω απο Καλαματα.
Αληθεια, ποση ωρα υπολογιζετε απο Αθηνα? Εγω κανω μιαμιση ωρα με δυο περιπου (εαν θυμαμαι καλα)..

  • Αποσυνδεδεμένος cordoVa
  • Τα χάπια μου, ρεεεε ..........
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1754
    • http://www.perifanagiratia.gr
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #242 στις: 15-06-2006, 17:54:16 »
Καλή είναι όλη η διαδρομή για γρήγορους, έως πολύ γρήγορους. Εγω προσωπικά το ανέβα-κατέβα Αθήνα το κάνω τέζα.
Ασφαλές κομμάτι για να "παίξετε με πολλά" είναι από των Πατρών που στρίβει η διχάλα μέχρι και το τούνελ (Εκεί φαίνονται ροπές και συναφή μιας και έχει ανηφόρα και δεν είναι για όλους) αλλά εσείς στρίβετε στα διόδια Σπαθοβουνίου. 'Η μήπως να μην στρίψετε και να έρθετε από Στέρνα? 'Η μήπως να μην στρίψετε ούτε από Στέρνα και να κατέβετε από Κολοσούρτη? :notworthy:  :g:  (doinggggg)  :crazy:

Παρακάτω όμως αφου μπείτε στο επαρχιακό δίκτυο ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, μπορεί να έχει στροφές που φαίνονται καλές αλλά πετάγονται από παράδρομους τρακτέρ, ζώα κ.α. Να θυμάστε οτι έρχεστε εδω για να περάσουμε καλά.


Και να πω κι εγώ...
Προσοχή στα μπλόκα !!! Υπάρχουν μπόλικα ...
Και οι καταπληκτικοί αστυνομικοί δείχνουν υπερβάλοντα ζήλο....(στα έχοντα πινακίδες Αθηνών !!!)  :annoyed_h4h:

  • Αποσυνδεδεμένος tsapi
  • Seat Leon4 1.8T
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1455
  • Φύλο: Άντρας
  • Τετράποδος !!!
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #243 στις: 15-06-2006, 18:21:20 »
Και να πω κι εγώ...
Προσοχή στα μπλόκα !!! Υπάρχουν μπόλικα ...
Και οι καταπληκτικοί αστυνομικοί δείχνουν υπερβάλοντα ζήλο....(στα έχοντα πινακίδες Αθηνών !!!)  :annoyed_h4h:
Μην κωλώνετε ρε! Θα σταματήσετε όλοι μαζί σε 2-3 σειρές.. Που θα πάει - θα αγχωθεί! :diablo:
tsapi

Ήταν: Leon4 - 04-023 - Giac - Haldex performance - Quaife front LSD - KW3 - Brembo - tsapi (τα χέρια του θεού)

Είναι: Mitsubishi Lancer Evo IX

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #244 στις: 15-06-2006, 18:38:43 »
Και οι καταπληκτικοί αστυνομικοί δείχνουν υπερβάλοντα ζήλο....(στα έχοντα πινακίδες Αθηνών !!!) :annoyed_h4h:

Αρα τα "καρπενησιωτικα" δεν εχουν προβλημα :brows:
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος IKARIA R
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #245 στις: 15-06-2006, 19:38:38 »
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ 9:30 ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ.............
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΒΟ ΤΗΣ ΣΤΕΡΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΤΑΙΡΟΣ.....ΠΑΠΠΟΥΣ............ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ (ΛΕΓΕ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΗ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ :bleh: :bleh: :bleh:


....................ΤΑΚΑΡΕ..........ΕΡΧΟΜΑΙ................. :59: :59: :59: :59:
IKARIA FOR EVER

  • Αποσυνδεδεμένος IKARIA R
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #246 στις: 15-06-2006, 19:42:17 »


Καλη ειναι η ωρα Γιωργο.
Οποτε αν φυγετε 9μιση απο Ελευσινα περιπου στις 10:15-10:20 θα περνατε απο μενα.


κωνσταντινε δεν νομιζω οτι θα χρειαστουμε πανω απο μιση ωρα για να ειμαστε στην διχαλα της κορινθου οποτε καλου κακου κανονισε την πορεια σου :wink:
IKARIA FOR EVER

  • Αποσυνδεδεμένος cordoVa
  • Τα χάπια μου, ρεεεε ..........
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1754
    • http://www.perifanagiratia.gr
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #247 στις: 15-06-2006, 20:00:56 »
ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΤΑΙΡΟΣ.....ΠΑΠΠΟΥΣ............ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ (ΛΕΓΕ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΗ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ :bleh: :bleh: :bleh:


Μήπως να θυμηθώ τι έγινε στις στροφούλες της Βαρυμπόμπης ??? Μπά...άσε καλύτερα! Δεν συμφαίρει μερικούς μερικούς γρήγορους...  :bleh: :bleh: :bleh:

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #248 στις: 15-06-2006, 20:01:42 »
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ 9:30 ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ.............
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΒΟ ΤΗΣ ΣΤΕΡΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΤΑΙΡΟΣ.....ΠΑΠΠΟΥΣ............ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ (ΛΕΓΕ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΗ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ :bleh: :bleh: :bleh:


....................ΤΑΚΑΡΕ..........ΕΡΧΟΜΑΙ................. :59: :59: :59: :59:

Εγώ μάλλον θα ξεμπλέξω από το στρατόπεδο στις 12 οπότε δεν ξέρω τι θα γίνει..
Αν ξεμπλέξω στις 9 οκ ολα καλά αλλά αν με κρατήσουνε μεχρι τις 12 δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω..

  • Αποσυνδεδεμένος IKARIA R
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #249 στις: 15-06-2006, 20:31:32 »
Μήπως να θυμηθώ τι έγινε στις στροφούλες της Βαρυμπόμπης ??? Μπά...άσε καλύτερα! Δεν συμφαίρει μερικούς μερικούς γρήγορους...  :bleh: :bleh: :bleh:

ΓΙΑ ΠΡΙΝ Η ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΛΕΜΕ.................................... :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

αλλα καλυτερα μη μου θυμιζεις εκεινη την ημερα που ξεκινησα ενα ωραιο κυριακατικο πρωινο να παω να φαω με φιλους και το βραδυ βρεθηκα χρεωμενος........εως το λαιμο..................... :crying: :crying: :crying: με ενα κουπρακι στο γκαραζ μου :59: :59: :59: :59:
IKARIA FOR EVER

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
Re: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #250 στις: 15-06-2006, 20:35:36 »
Εχουμε κανένα χοντρικό χρονοδιάγραμμα; Θέλω να είμαι πάσει θυσία 20:30 στην Ηλιούπολη το Σάββατο και παίζει να μην μπορώ να τρέξω και πολύ στον γυρισμό...
Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

Απ: Re: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #251 στις: 15-06-2006, 20:54:55 »
Εχουμε κανένα χοντρικό χρονοδιάγραμμα; Θέλω να είμαι πάσει θυσία 20:30 στην Ηλιούπολη το Σάββατο και παίζει να μην μπορώ να τρέξω και πολύ στον γυρισμό...
Μην ανησυχεις κι εγώ πίσω στις 20:30 πρέπει να ειμαι γιατί έχω Υπηρεσία  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος IKARIA R
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Re: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #252 στις: 15-06-2006, 20:59:02 »
Εχουμε κανένα χοντρικό χρονοδιάγραμμα; Θέλω να είμαι πάσει θυσία 20:30 στην Ηλιούπολη το Σάββατο και παίζει να μην μπορώ να τρέξω και πολύ στον γυρισμό...

μην ανυσηχεις,και εγω θελω να ειμαι πισω πριν τις 20:00 :dunno:
IKARIA FOR EVER

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #253 στις: 15-06-2006, 22:30:49 »
Εχουμε κανένα χοντρικό χρονοδιάγραμμα; Θέλω να είμαι πάσει θυσία 20:30 στην Ηλιούπολη το Σάββατο και παίζει να μην μπορώ να τρέξω και πολύ στον γυρισμό...

Βρε καλως τα τα παιδια απο τα μερη μας....
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος LeonFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στο Ναύπλιο 17/6
« Απάντηση #254 στις: 15-06-2006, 22:37:29 »
Καλα βλεπω στο γυρισμο να γινονται μαχες στην εθνικη με το χρονομετρο :wink:
Σακης Powered by SV SPORT