Αποστολέας Θέμα: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο  (Αναγνώστηκε 60652 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Περιμενουμε τα νεα απο τους εκδρομεις λοιπον...
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #1 στις: 17-06-2006, 17:49:16 »
HUhUhuhUHuHuH

Απάντησα πρώτος????
ΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΡΩΤΟΣ  :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #2 στις: 17-06-2006, 17:53:17 »
" Τα περασαμε ομορφα, ομορφα ομορφαααααααααααααααααααααααααα
  τα περασαμε ομορφα στο Ναυπλιο παιδιάαααααααααααααααααααααααααααααααααα" (<------ Παιδικό τραγουδάκι)

Δεν λέω τίποτε άλλο... Τα λόγια τα αφήνω για τους πιο εμπειρους... Εγώ δεν ξέρω τι να γράψω.....
Αν μου 'ρθει κάτι το λέω μετά....

Υ.Γ: Τελικά την κλήση στην επιστροφή ποιος την έφαγε??? Δικός μας???

Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #3 στις: 17-06-2006, 20:17:36 »
Ολα ηταν πολυ ωραια!!
Περασαμε πολυ καλα με πολυ γελιο κτλ.
Στην επιστροφη ταλαιπωρηθηκαμε λιγο μιας και γυρισαμε απο τον παλιο αλλα σιγα τα ωα.
Την κλιση την εφαγε ενα Toledo το οποιο δεν ηταν δικο μας.

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #4 στις: 17-06-2006, 20:28:20 »
Τη φαεινή ιδέα να γυρισουμε απο τον καρόδρομο ποιος την είχε?
Ειναι και χαμηλωμενο το δικό μου.. Όλο γκουπ - γκουπ ήμουνα...

Στην επόμενη εκδρομη, δωρο πινακίδες DATSUN  :59: :59: :59: :59:

  • Αποσυνδεδεμένος LeonVT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #5 στις: 17-06-2006, 20:29:04 »
Να πέφτουν οι φωτογραφίες παρακαλώ...

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #6 στις: 17-06-2006, 20:30:33 »
Να πέφτουν οι φωτογραφίες παρακαλώ...

Πουντες?

Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #7 στις: 17-06-2006, 20:33:46 »
Δεν νομιζω να εχει γυρισει ο παππους ακομα...χιχι

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #8 στις: 17-06-2006, 20:34:55 »
Μαζί γυρίσαμε... :bleh: :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος volver
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 258
  • Φύλο: Άντρας
  • Ελληνικο SEATclub
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #9 στις: 17-06-2006, 22:08:21 »
Ρε παιδια που ειναι οι φοτογραφιες να σας καμαρωσουμε; :dunno: :wink: :biggrinthumb: H μηπως εληψη ferga δεν υπαρχει αντικαταστατης;
ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΗ!!

REVO 1-4 BAR- ΦΙΛΤΡΟ-ΕΞΑΤΜΙΣΗ-BREMBO(TA ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΑΥΡΑ -ΔΕΞΙΑ ΑΣΠΡΑ)
ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.....ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #10 στις: 17-06-2006, 22:18:15 »
Aπο οσα εμαθα, καποιος θα δικαιολογησει ΚΑΙ ΠΑΛΙ την υπογραφη του... Λεπτομερειες απο τον ιδιο...

ΤΕΛΕΙΩΝΤΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΛΕΜΕ!!!!
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος IKARIA R
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #11 στις: 17-06-2006, 22:23:05 »
ανυπομονοι....................... :crazy: :crazy: :crazy:.τα παιδια δεν θα εχουν χωνεψει ακομα.................... :bleh: :bleh:
IKARIA FOR EVER

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #12 στις: 17-06-2006, 23:16:20 »
Ωρααααααιιιιιααααααααααααααααααα....πως περασατε τελικα ???
 :director: Ας πει καποιος......  :director:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #13 στις: 18-06-2006, 00:01:54 »
λοιπον παιδακια !  κου κου , τσα!!!!!! οι εντυπωσεις ειναι φανταστικες  :59: περασαμε φανταστικα , φαγαμε τον αγλεουρα και δυστυχως ηρθαμε νωρις γιατι , επρεπε να παω τα πιτσιρικια σε παρτακι και μετα ερτ απ'οπου και σας γραφω  :wink: φωτο θα σας βαλω αυριο γιατι τωρα ειμαι ερτ οπως ειπα και δεν ειναι ευκολο !!!
κατα πρωτον να πω οτι γνωρισα τους  3 φιλους μας  του ναυπλιου δλδ!  petros s (πετρος) , Adhs_gti (μιλτος )  , IpSiLoN (τακης)!!!  τι να σας πω .... τα καλυτερα και για τους 3  :wink: να ειστε καλα ρε φιλαρακια  :wink: ξερω ξερω !!! θελετε και λιγες λεπτομερειες ! ετσι?!!! παρτε λοιπον ......
εμεινα με το μελιτακι στο ξενοδοχειο του πετρου , οπου περασαμε φανταστικα , σ'ενα πολυ ωραιο γενικως ξενοδοχειο , σ'ενα δωματιο με ολα τα κονφορ του , με φανταστικη θεα και ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!! ( φωτο αυριο ) τωρα λιγα λογια για τον πετρο  :wink: πολυ καλο παιδι αλλα ρε παιδια το τι τραβηξα χθες το βραδυ δεν λεγεται!!!! αφου ολοι μαζι με τακη και μιλτο!!! φαγαμε τα σχετικα μας κλπ κλπ αυτος λυσσαξε να παμε στα μπουζουκια 3 τα ξημερωματα  :annoyed_h4h: ρε καλε μου , ρε χρυσε μου  :diablo: ελα στα συγκαλα σου !!!!! ειναι αργα , πρεπει να ξυπνησουμε και νωρις το πρωι ..... τιποτα ο αθεοφοβος  :dunno:  οχι θελω μπουζουκια !! με τα πολλα και αφου καταφερα να τον βαλω να κανει νανακια , λεω αντε να κατσω στο μπαλκονακι να χαζεψω λιγο και να παω για νανι  :wink: ξαφνικα ακουω το κουπρα τσιτες κλπ κλπ ( πηγε το κ_λοπαιδι ) στα μπουζουκια  :diablo: κατα 5 το πρωι παρεα με 5-6 γαρδενατζουδες και τραγουδιαρες νασου και ο πετρακος χωμαααα :crazy: τι να πω !!!!λεπτομερειες αυριο  :wink: τωρα , παμε στον ταααακη !!! αλλο παιδι και αυτο !!!!! αυτο  που δεν μπορω να καταλαβω ειναι αυτη η κατερινα (γυναικα του ) τι του βρηκε !!!! !( τακαρε ! τα καλυτερο ρε φιλε να εισαι καλα ) τακη  ξερω ξερω , την ιδια απορια εχεις και συ για το μελιτακη  :wink: :bleh: :harhar:τωρα οσο για τον μιλτο !!!! ρε σεις πρεπει κατι να κανουμε γιατι ειναι ερωτευμενο το παιδι μας και δεν κρατιεται  :wink: μιλτακο !!!! θα τις παρουμε τις βερες ρε συ !!! μην μου στεναχωριεσαι  :bleh: :harhar: θα σε παντρεψουμε και σενα  :wink: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
αυτα προς το παρων  :wink:  τα υπολοιπα θα ρθουν σιγα σιγα  :wink:

  • Petros S.
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #14 στις: 18-06-2006, 00:32:31 »
Εγώ πάντως τα χαπάκια τα είχα μαζί μου για παν ενδεχόμενο για τον Βill!!!! :harhar: :harhar:΄
Όσο για τον Μίλτο!! Τι να πώ το παιδί όπως είπα είναι πολύ ερωτευμένο αφού μετά την εκδρομή ήταν πολύ
στεναχωρημένος. :crying: :crying:
Τάκη το μαμούτι να βγάλεις από τα χέρια μην την ξαναπατήσεις με την γυναίκα σου. Ξέρεις εσύ!! :diablo: :diablo:

Καληνύχτα φεύγω τώρα γιατί με περιμένουν οι τραγουδιάρες. :59: :59: :smokeing: :smokeing: