Αποστολέας Θέμα: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο  (Αναγνώστηκε 60650 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #15 στις: 18-06-2006, 00:55:29 »
πετρο! αντε να κοιμηθεις και ασε τα μπουζουκια  :diablo: :diablo:
δεν μου λες ρε συ !!!!! με τον τακη , τι θα κανουμε ????!!!!!η κατερινα πρεπει να τον εχει κανει μαυρο τωρα !!! :fear: :g:
και με τον μιλτακο????? τι θα κανουμε ? ειναι καλα ? του επεσε ο πυρετος απο τον ερωτα ???!!! η οχι ακομα ?      το παιδι και τα ματια σου ρεεεεεεε :annoyed_h4h:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #16 στις: 18-06-2006, 01:26:12 »
πετροοοοοοοοοο :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: ασε τις γαρδενατζουδες να κανουν την δουλεια τους  :annoyed_h4h: τραβα να κοιμηθεις γιατι θα εισαι χωμα αυριο  :annoyed_h4h: :bleh: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος IpSiLoN
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 190
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #17 στις: 18-06-2006, 02:10:58 »
Η κατάσταση ήταν "πολύ φεύγα" από το βράδυ της Παρασκευής μέχρι και σήμερα το μεσημέρι που όλοι ανηφόρισαν.
Εγω είμαι της άποψης οτι ο bill κινδυνεύει από τις κακές παρέες (όπου κακές παρέες βλέπε Πέτρος). :biggrinthumb:
Αλλά επειδή του άρεσε το όλο περιβάλλον, ο Βασίλης με το Μελιτάκι θα ξανάρθουν τον Νοέμβρη (ωχ Παναζία μου τι μας περιμένει και μας όμως πάλι).  :brows:
Οχι πως δεν το γουστάρουμε  :59:
Χάρηκα παρα πολύ από καρδιάς που γνώρισα το Bill και την κυρία του και σύσφηξα τις σχέσεις με τα υπόλοιπα παιδιά. Γνώρισα και την Hlektra, ναι-ναι, τη Χριστίνα που όλο πεινούσε από την ώρα του καφέ και έκανε από μόνη της μεγάλο σαματά, γυναίκα πράμα  :g: το Νάσο, Leon@mania etc, etc.
Εγω και η γυναίκα μου περάσαμε φανταστικά και ήδη θα είμαστε 'μέσα' για τις επόμενες εκδρομές. Να'στε καλά όλοι!  :biggrinthumb:
ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ
***********************

  • Αποσυνδεδεμένος elektra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 290
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #18 στις: 18-06-2006, 02:31:46 »
όμορφα ήταν. και πλάκα είχε.
και αργά πηγαίναμε. και μετά με λέει κουλή ο λιμενικός,  :diablo: που δεν με άφηνε να κάνω βήμα για να μην χαθεί κανείς στο δρόμο. την άλλη φορά θα τον στείλω με το κότερο.
και καφέ ήπιαμε, εγώ το μισό παγωτό του sniper που το παιζε... μαϊμού.
και ήρθαν και μέλη που εγώ δεν τα ήξερα και χάρηκα. αλλά λόγω ηλικίας δεν θυμάμαι τα ονόματά τους, αλλά θυμάμαι του ypsilon που κατάλαβε νωρίς πόσο γκρινιάρα είμαι.
και φαγητό φάγαμε. ο λιμενικός σαν βουλευτής γυρνούσε από τραπέζι σε τραπέζι και κερνούσε κρασί, τάιζε στο στόμα τους γεροντότερους και αγκάλιαζε με νόημα τα μέλη. στο τέλος μας έταξε πως θα φτιάξει γεφύρι να ενώνει τα χωριά: άνω τουρμπίνα κσι κάτω σκάστρα. :bleh:
(για το φαγητό εγώ άκουσα κάτι μικρά παραπονάκια, που νομίζω ότι χάλασαν το κέφι σε κάποιους. αλλά ρουφιάνα δεν είμαι :harhar:)
και μετά φύγαμε. και μετά ήρθαν οι μέλισσες πάνω στη μάσκα του 4αριού μιας και ο λιμενικός κυνηγούσε τον νάσο, που οδηγάει πάντα και σε κάνει να θες να τον περάσεις από πάνω  :boxing:, αλλά αυτό ποτέ δεν έρχεται.
και φυσικά ήρθε και η μαρία από την καλαμάτα, που όπως την κόβω σύντομα θα δημιουργήσει ένα τούμπανο που θα το βλέπουμε και θα το ζηλεύουμε. keep searching maria! :wink:
αυτά, την επόμενη φορά να έρθετε κι άλλοι...
from here to eternity

Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #19 στις: 18-06-2006, 08:09:14 »
Aν και όχι απο τις πιο πολυπληθείς εκδρομές μας πιστεύω οτι περάσαμε αρκετά καλά. Μόνο η ζέστη ήταν αφόρητη.
Χάρηκα που είδα τις γνωστές φατσούλες και πάλι και που γνώρισα την maria.. ,τον Pagio , τον adhs_gti , τον Ipsilon και τον Petros S  :biggrinthumb:
Για άλλη μια φορά επιβεβαιώσαμε ότι :
η elektra γκρινιάζει αμα η ταχύτητα πέφτει κάτω απο 2 κατοστάρικα  :helpsmilie:
ο kiousisv χάνει τα αυγά και τα πασχάλια  :dunno:
ο sniper είναι μεγάλος Καζανόβα και ταίζει τα κοριτσάκια στο στόμα  :wink:
ο panos 11 είναι για ψυχιατρείο  :fool: :fool:
ο nasos δεν θα μάθει ποτέ να μην ταπεινώνει 2λιτρα τουρμπάτα  :smokeing:
ο bill είναι ραμόλι στο τετράγωνο.Επαιρνε τηλέφωνο τον Αλκη ενώ ήθελε τον Geo Links  :fool:

  • Θανάσης Ντόβας
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #20 στις: 18-06-2006, 08:26:23 »
ο panos 11 είναι για ψυχιατρείο  :fool: :fool:

ο bill είναι ραμόλι στο τετράγωνο.Επαιρνε τηλέφωνο τον Αλκη ενώ ήθελε τον Geo Links  :fool:

Κάτι μας είπες τώρα.... :crazy: :crazy: Φωτογραφίες θα δούμε βρε σεις;

Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #21 στις: 18-06-2006, 08:46:39 »
Κάτι μας είπες τώρα.... :crazy: :crazy: Φωτογραφίες θα δούμε βρε σεις;
Οχι γιατι γίνανε όργια και δεν λεει να σας κόψουμε την όρεξη  :mf_bookread: :smokeing:

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #22 στις: 18-06-2006, 09:54:02 »
ο bill είναι ραμόλι στο τετράγωνο.Επαιρνε τηλέφωνο τον Αλκη ενώ ήθελε τον Geo Links  :fool:


μόνο στο τετράγωνο ?  για βάλε βάλε  :bleh:   


μπράβο παιδιά και άντε και στην επόμενη εκδρομή να περάσουμε πάλι καλά  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος IKARIA R
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #23 στις: 18-06-2006, 10:08:14 »
μπραβο ρε παιδες........παντα τετοια..... :biggrinthumb: :biggrinthumb: :biggrinthumb:


υ.γ.   ΤΑΚΑΡΕ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ.......ΕΙΣΑΙ ΜΟΡΦΗ ΛΕΜΕ... :harhar: :harhar:
IKARIA FOR EVER

  • Αποσυνδεδεμένος Nordvinden
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3909
  • Φύλο: Άντρας
  • Nordvinden...
    • MX5 ND2 RF G184
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #24 στις: 18-06-2006, 10:21:21 »
Παλαμήδι ανεβήκατε, ωρέ; Πολλή θέα! :59:

I-ya I-ya,
I against I,
Flesh of my flesh,
And mind of my mind,
Two of a kind,
But one won't survive...

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #25 στις: 18-06-2006, 10:32:55 »
Παλαμήδι ανεβήκατε, ωρέ; Πολλή θέα! :59:

όχι γιατί υπήρχε κίνδυνος να συγκινηθεί  ο Bill βλέποντας τα μέρη που πολέμησε και να έχουμε άλλα  :rofl: :rofl: :rofl:

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #26 στις: 18-06-2006, 10:44:57 »
όχι γιατί υπήρχε κίνδυνος να συγκινηθεί  ο Bill βλέποντας τα μέρη που πολέμησε και να έχουμε άλλα  :rofl: :rofl: :rofl:

Μη μου πειράζετε τον billako μουυυυυυυυυυ  :blush: :blush: :blush:
Εντάξει για το κουτί με τις ασπιρίνες, αλλα μου βγήκε η παναγία να τον φτάσω στο γυρισμό...
Απο την άλλη πως γίνεται να είμαστε εκδρομή το Seat Club, να βλέπεις καμμια 15αριά Seat κομματια στο γυρισμό και να
γράφουν άσχετο με Seat πάλι αυτά δεν γίνονται....  :mf_popeanim:

Και εγώ πέρασα απίστευτα, είχε πολύ γέλιο και πραγματικά το χάρηκα που γνώρισα όλους τους φίλους που μιλάμε συνέχεια απο εδώ μέσα...

Μίλτο παλικάρι μου, σαν κουμπάρος που αυτοχρίστικα θα κάνω ότι μπορώ για να φέρω σε πέρας την αποστολή μου.... Ο έρωτας είναι έκδηλος
στα μάτια σου και δεν μπορώ να σε βλέπω να τυραννιέσαι...

Επειδή δεν είμαι και καλός στα λόγια το κόβω εδώ....

Πέρασα καλά όπως πιστεύω όλοι και αυτό μετράει...

Υ.Γ: Δέχτηκα ένα τηλεφώνημα το βράδυ, για το τι ώρα την κοπάνησα το πρωί (καποιοι ξέρουν τι εννοώ), και μου λένε τη Δευτέρα θα τα πούμε.... :crying: :crying:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #27 στις: 18-06-2006, 11:09:11 »
γεια σας ναυπλιοτες  :biggrinthumb: γαμω την τυχη μου γαμω  :annoyed_h4h: τι κανω εδω ρεεεεεε??!!!!!!  θελω ναυπλιοοοοοο λεμε  :notworthy:
πετροοοοοο , σε φαγανε τα ορθαδικα παλι ????  τακη !!! να εισαι καλος με την κατερινα ,γιατι θα σε  :boxing: :rofl: ρε σεις  :diablo: τον μικρουλη μιλτακο να προσεχετε  :wink: ετοιμαζω φωτο και τις βαζω .... ,νουμερα ολοι σας

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #28 στις: 18-06-2006, 11:11:51 »
υ.γ.   ΤΑΚΑΡΕ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ.......ΕΙΣΑΙ ΜΟΡΦΗ ΛΕΜΕ... :harhar: :harhar:
βαγγελη ! ελπιζω ρε φιλε το παιδι να ειναι καλα , κριμα που δεν ηρθες  ! ο τακαρος δεν ειναι απλα μορφη !!! ειναι πανμεγιστος  :notworthy: αν και λιγο μεγαλουτσικος  :bleh: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: Εντυπώσεις απο εκδρομή στο Ναύπλιο
« Απάντηση #29 στις: 18-06-2006, 11:51:34 »
Μη μου πειράζετε τον billako μουυυυυυυυυυ  :blush: :blush: :blush:
Εντάξει για το κουτί με τις ασπιρίνες, αλλα μου βγήκε η παναγία να τον φτάσω στο γυρισμό...
Απο την άλλη πως γίνεται να είμαστε εκδρομή το Seat Club, να βλέπεις καμμια 15αριά Seat κομματια στο γυρισμό και να
γράφουν άσχετο με Seat πάλι αυτά δεν γίνονται....  :mf_popeanim:
γεια σου ρε πανουλη  :biggrinthumb: