Ψηφοφορία

Που θέλετε να γίνει η Πανελλήνια Συνάντηση Seat Club

Βόλο - Πήλιο
36 (46.8%)
Λίμνη Πλαστήρα
21 (27.3%)
Πλαταμώνα
4 (5.2%)
Σέρρες μετά Πίστας
5 (6.5%)
Θεσσαλονίκη
8 (10.4%)
Χαλκιδική
3 (3.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 66

Αποστολέας Θέμα: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006  (Αναγνώστηκε 92205 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #105 στις: 30-06-2006, 07:56:46 »
Απο το πρωτο μου ποστ το ειπα αυτο.Ειναι ακριβως οπως τα λεει ο Δημητρης γι αυτο και προτεινα κατ ευθειαν Βολο.Ασχετα που δεν τον ψηφιζω μιας και κατι μου ειχε πει παλιοτερα το οποιο μαλλον το τηρει τωρα.Τεσπα.
Ομως νομιζω την σωστη προσκληση/προταση την εχουμε μπροστα μας.!

Ειναι μακρυα το ξερω,υπαρχoυν oμως 2 μελη που προτεινουν να μας φιλοξενησουν.Ας το λαβουμε σοβαρα υπ οψην.Για μενα ειναι ακομα ποιο δυσκολο η Θεσσαλονικη μιας και την Κυριακη το μεσημερι δουλευω ομως μου αρεσει σαν ιδεα(Ποση ωρα ειναι  απο Αθηνα ειπαμε??)

Ρε συ εγώ δεν κρύφτηκα ΠΟΤΕ.
Πάντως μ΄αρέσει το πνεύμα σου.......
Εγώ πάω ακόμα και Βουλγαρία, Σκόπια κλπ (Τουρκία και Αλβανία δεν πάω).

  • Αποσυνδεδεμένος kiko-leon fr
  • Κ04-01 team.
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 676
  • Φύλο: Άντρας
  • http://www.pmanager.org
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #106 στις: 30-06-2006, 08:03:05 »
.
Πάντως μ΄αρέσει το πνεύμα σου.......


Σ ευχαριστω και να ξερεις πως εισαι και εσυ, αλλα και ολα τα παιδια απο τον Βολο η αιτια που δημιουργηθηκε μεσα μου  ,αυτο το ¨"πνευμα".. :biggrinthumb:
LEON FR PLUS Κ04-01 UnItRoNiC
A short while ago in a galaxy not far away..

www.pmanager.org.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #107 στις: 30-06-2006, 08:06:40 »
Δηλαδή δεν μασάς τα 500+ χιλιόμετρα και πάς ακόμα κι εκεί. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Αποσυνδεδεμένος tasos(fr)
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 180
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #108 στις: 30-06-2006, 09:40:56 »
Ρε συ εγώ δεν κρύφτηκα ΠΟΤΕ.
Πάντως μ΄αρέσει το πνεύμα σου.......
Εγώ πάω ακόμα και Βουλγαρία, Σκόπια κλπ (Τουρκία και Αλβανία δεν πάω).
σωστοςςςςς :59:
εγω παιδια ειμαι μεσα οπου και να παμε :boxed3_h4h:
απλως πιστευω οπως και οι περισσοτεροι οτι καπου προς βολο μερια θα ειναι καλυτερα για ολους  :smokeing::crazy:

  • Αποσυνδεδεμένος Nordvinden
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3909
  • Φύλο: Άντρας
  • Nordvinden...
    • MX5 ND2 RF G184
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #109 στις: 30-06-2006, 13:14:08 »
Μου κατέβηκε μια ιδέα.... Για ακούτε...  :crazy:
Γιατί δε συνδυάζουμε όλοι μας ένα μέρος από τις διακοπές μας με την πανελλήνια συμμάζωξη; Και να βρεθούμε, να πλακωθούμε στις σφαλιάρες και να κάνουμε και κανα μπάνιο και να ρίξουμε κανα στριφτο-ζεϊμπέκικο σε καμιά ειδική... :g:
Βάσει των παραπάνω δεδομένων, η Καταυλακία και συγκεκριμένα η Μεσσηνία είναι καλή φάση... Έχει Ταϋγετοστρόφια και διαδρομή καλή, με ταβερνάκια μέχρι Σπάρτη, Μυστρά συμπεριλαμβανομένου, παραλίες γύρω από Καλαμάτα, στη μεσσηνιακή Μάνη, στο Σπήλαιο του Δηρού, στην Καρδαμύλη (πολύ κούκλα)... Αλλά και από την άλλη μεριά, όπως στη Μεθώνη (έχει και βενετσιάνικο φλούριο), Κορώνη, Πύλο, κτλ, κτλ... :59:
Όλα τα μέρη, εκτός από πολύ καλές παραλίες, έχουν και πολύ ενδιαφέρουσες διαδρομές με στρόφια κάργα αλλά και πανέμορφα τοπία... :wink:
2-3 μερούλες κει 'σα κατ', δε νομίζω ότι θα μας κακόπεφταν... :brows:
Δεν κρύβω, βέβαια, ότι εγώ κατάγομαι κι από κει και βολεύομαι ιδαίτερα με κάτι τέτοιο, αλλά, εν πάση περιπτώσει, μια ιδέα έριξα. :dunno:

I-ya I-ya,
I against I,
Flesh of my flesh,
And mind of my mind,
Two of a kind,
But one won't survive...

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #110 στις: 30-06-2006, 13:36:00 »
Ωρέ δάσκαλε,το σκέφτηκες αυτό τώρα;;; :fool:Κομοτηνή-Μεσσηνία ποιος θα κάνει;;; :dunno:
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος tsapi
  • Seat Leon4 1.8T
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1455
  • Φύλο: Άντρας
  • Τετράποδος !!!
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #111 στις: 30-06-2006, 17:29:47 »
Ωρέ δάσκαλε,το σκέφτηκες αυτό τώρα;;; :fool:Κομοτηνή-Μεσσηνία ποιος θα κάνει;;; :dunno:

Γιατί βρε? Μπορούμε να συνεννοηθούμε οι βόρειοι και να πάμε 2-3 άτομα με ένα αμάξι.. Να έρθει κάποιος Κομοτηνή - Θεσσαλονίκη με το αμάξι του και μετά να πάει με γκρουπάκι 3 ατόμων με ένα αμάξι.. Έτσι μοιράζουμε και έξοδα και κόπο..
¶λλωστε και ο μεσσήνιος που θα έρθει σέρρες λίγα χλμ θα κάνει? :wink:

Η ιδέα του δάσκαλου με βρίσκει σύμφωνο.. Είναι όμως εξαιρετικά δύσκολη στην υλοποίησή της, γιατί θέλει μίνιμουμ 4 μέρες.. :dunno:
tsapi

Ήταν: Leon4 - 04-023 - Giac - Haldex performance - Quaife front LSD - KW3 - Brembo - tsapi (τα χέρια του θεού)

Είναι: Mitsubishi Lancer Evo IX

  • Αποσυνδεδεμένος jimacid
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #112 στις: 30-06-2006, 17:34:10 »
Γιατί ρε? Μπορούμε να συνεννοηθούμε οι βόρειοι και να πάμε 2-3 άτομα με ένα αμάξι.. Να έρθει κάποιος Κομοτηνή - Θεσσαλονίκη με το αμάξι του και μετά να πάει με γκρουπάκι 3 ατόμων με ένα αμάξι.. Έτσι μοιράζουμε και έξοδα και κόπο..

Η ιδέα του δάσκαλου με βρίσκει σύμφωνο.. Είναι όμως εξαιρετικά δύσκολη στην υλοποίησή της, γιατί θέλει μίνιμουμ 4 μέρες.. :dunno:

και επισης χανουμε και το καλυτερο πραγμα αν γινει αυτο που λετε.
αλλος χαβαλες θα βγει με 100 αυτοκινητα και αλλος με 30.

εγω παντως γουσταρω απειρα οταν βλεπω καποια κλαμπ στην πολη να βγαινουν βολτα και να γεμιζουν τον δρομο με ιδια αμαξια
οποτε μετραει και εμεις να πουλησουμε και λιγο μουρι αν ειμαστε πολλοι

Leon 1.6 16v 105hp με 1μιση κιλο<<MPASO>> (music power)
15" spl dynamics pro sub διαιρουμενη μοναδα alpine πρωστα οβαλ by JBL πισω

  • Θανάσης Ντόβας
  • Επισκέπτης
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #113 στις: 01-07-2006, 08:59:37 »
Αντιγράφω από το site των 4Τ και πιο συγκεκριμένα από την παρουσίαση της πανελλήνιας συγκέντρωσης του Mini Club στο Βόλο:

"...Καθοριστική στη διοργάνωση της εν λόγω συνάντησης ήταν η συμβολή του χορηγού και επίσημου αντιπροσώπου BMW/MINI «Motion n’ style A.E.» που παρείχε όχι μόνο χρηματικής αλλά και υλικοτεχνική στήριξη, αφού σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής παρείχε έμπειρο συνεργάτη με εξοπλισμένο για παν ενδεχόμενο αυτοκίνητο, το οποίο ευτυχώς δεν χρειάστηκε να επέμβει, παρά μόνο να συμμετάσχει στο ευχάριστο κλίμα και τις δραστηριότητες της εκδρομής!"

Εμείς, ούτε για πλάκα ναα σκεφτόμαστε κάτι τέτοιο έτσι;  :crying: :diablo:

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #114 στις: 01-07-2006, 09:30:52 »
Καλά εσύ τι λές ότι θα βοηθούσαν οι εδώ αντιπρόσωποι?
Ρε Θανάση πες μας τι πίνεις και σε μας δεν δίνεις.........

Πάντως να ξέρετε και το εξής, ότι Λίμνη Πλαστήρα μονοήμερη θα σας κουράσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ο δρόμος είναι στενός και δύσκολος όμως η περιοχή λέει πάρα πολλά, όμως για διήμερο (αν τελικά γίνει εκεί εγώ διήμερο θα πάω).
Επιπρόσθετα να ορίσουμε ημερομηνία και οι ψήφοι να μετράνε ΜΟΝΟ αν δηλώσουν συμμετοχή οι ψηφίσαντες (για να μην πάρουν στον λαιμό τους μερικοί μη συμμετέχοντες τους υπόλοιπους).
Πχ κάποιος μπορεί να μην θέλει να έρθει Βόλο ή Πλαστήρα και να θέλει Θεσσαλονίκη μόνο.

Οπότε καλό θα ήταν νομίζω να μπεί και η επιλογή θα συμμετάσχω έτσι κι αλλιώς, όπου κι αν γίνει, και η επιλογή πιθανή συμμετοχή.

Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #115 στις: 01-07-2006, 14:39:31 »
Αντιγράφω από το site των 4Τ και πιο συγκεκριμένα από την παρουσίαση της πανελλήνιας συγκέντρωσης του Mini Club στο Βόλο:

"...Καθοριστική στη διοργάνωση της εν λόγω συνάντησης ήταν η συμβολή του χορηγού και επίσημου αντιπροσώπου BMW/MINI «Motion nΆ style A.E.» που παρείχε όχι μόνο χρηματικής αλλά και υλικοτεχνική στήριξη, αφού σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής παρείχε έμπειρο συνεργάτη με εξοπλισμένο για παν ενδεχόμενο αυτοκίνητο, το οποίο ευτυχώς δεν χρειάστηκε να επέμβει, παρά μόνο να συμμετάσχει στο ευχάριστο κλίμα και τις δραστηριότητες της εκδρομής!"

Εμείς, ούτε για πλάκα ναα σκεφτόμαστε κάτι τέτοιο έτσι;  :crying: :diablo:

Για μπες στην κεντρική σελίδα του mini club και κοίτα στην μέση επάνω το bannerάκι. Θα σου λυθούν κάποιες απορίες  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος Peris
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 119
  • Φύλο: Άντρας
  • Eιναι τροπος ζωης....
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #116 στις: 02-07-2006, 13:29:46 »
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟ.. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΙΤΕ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ. ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ.ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΤΑΒΕΡΝΑ....
Leon 1.8 20v
________________
Είναι τρόπος ζωής!!!....

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #117 στις: 05-07-2006, 15:11:00 »
Τι εγινε γιατι αδρανεια στο θεμα?????  :director:

Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #118 στις: 05-07-2006, 15:19:41 »
Τι εγινε γιατι αδρανεια στο θεμα?????  :director:
Νωρίς είναι ακόμα και οι περισσότεροι σκέφτονται τις καλοκαιρινές τους διακοπές παρά τις φθινοπωρινές εξορμίσεις.

Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #119 στις: 05-07-2006, 19:45:03 »
Να ριξω την καλυτερη ιδεα πανω στο θεμα....????????????????????Γιατι δεν κατεβαινετε ρε κοπελια ΚΡΗΤΗ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrinthumb: :biggrinthumb: :biggrinthumb: :bleh: :bleh: :bleh: :notworthy: :notworthy: :rofl:
Εχει και δω γαμω τα τοπια...για καθε γουστο...ορεινες διαδρομε...παραθαλασιες ειδικες...και διαφορα ωραια!!!! Ασε που ειμαστε και ενα σωρο μελη εδω κατω ετοιμοπολεμα!!!!  Για σκεφτειτε το καλυτερα το θεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ

ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
https://www.facebook.com/peter.georgopoulos2/posts/10202547432309525?comment_id=64619680&notif_t=like