Ψηφοφορία

Που θέλετε να γίνει η Πανελλήνια Συνάντηση Seat Club

Βόλο - Πήλιο
36 (46.8%)
Λίμνη Πλαστήρα
21 (27.3%)
Πλαταμώνα
4 (5.2%)
Σέρρες μετά Πίστας
5 (6.5%)
Θεσσαλονίκη
8 (10.4%)
Χαλκιδική
3 (3.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 66

Αποστολέας Θέμα: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006  (Αναγνώστηκε 92266 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #90 στις: 30-06-2006, 00:24:00 »
Τελικά δεν θα βγάλουμε άκρη μου φαίνεται  :dunno:
Πάμε λοιπον απο την αρχή.
Για τους Αθηναίους υπάρχουν και τα εβδομαδιαία meetings. εδώ μιλάμε για μια Πανελλήνια Συγκέντρωση. Αρα ένα μέρος που να βολεύει όσο το δυνατόν περισσότερους απο άποψη απόστασης.
Το θέμα που θίγει ο Studio είναι αρκετά σοβαρό. Αμα δεν υπάρχει κάποιος απο κει κοντά τα πράγματα είναι δύσκολα.
Σε απάντηση των λεγόμενων σου Νάσο θα έλεγα οτι γκρίνιες θα ακουστούν αν τα πράγματα δεν είναι προγραμματισμένα. Ακόμα και στην τελευταία εκδρομή κάτι ψιλά ακούστηκαν ή έχω άδικο ?
Αν λοιπόν κλείσουμε μέσω net όπως υποστηρίζεις πρώτα πρέπει να δούμε ΠΟΤΕ και ΠΟΙΟΙ θα πάμε και μετά ΠΟΥ.

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
Re: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #91 στις: 30-06-2006, 00:29:39 »
Ωχου, κάντε ότι θέλετε, εγώ φταίω.

Και τα παράπονα στην τελευταία εκδρομή γίνανε για λόγω γαϊδουριάς και όχι οργάνωσης.
Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

Απ: Re: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #92 στις: 30-06-2006, 00:31:54 »
Ωχου, κάντε ότι θέλετε, εγώ φταίω.

Και τα παράπονα στην τελευταία εκδρομή γίνανε για λόγω γαϊδουριάς και όχι οργάνωσης.
Θα σου λεγα να μου το κάνεις δεκάρικα αλλά θα είναι off topic οπότε το αφήνω ασχολίαστο προς το παρόν...

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
Re: Απ: Re: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #93 στις: 30-06-2006, 00:33:43 »
Θα σου λεγα να μου το κάνεις δεκάρικα αλλά θα είναι off topic οπότε το αφήνω ασχολίαστο προς το παρόν...

Στο έχω κάνει δεκάρικα και τάληρα από κοντά. Off topic ήταν η σπόντα που πέταξες, παρ'όλο που γνώριζες.

Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #94 στις: 30-06-2006, 00:40:49 »
Η σπόντα που πέταξα ήταν για να καταλάβεις οτι παραπονα θα υπάρχουν πάντα. Και σε κάτι που έχει να κάνει και με διαμονή δεν λεει να υπάρξουν.Πάμε να περάσουμε καλά όχι να σπάσουν τα νευρα μας.
Λοιπόν η ψηφοφορία θα μείνει ανοικτη μέχρι τον Αυγουστο. Παρακαλούνται να ψηφίζουν όσοι είναι διατεθιμένοι να έρθουν και μόνο.

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #95 στις: 30-06-2006, 02:47:42 »
Παρακαλούνται να ψηφίζουν όσοι είναι διατεθιμένοι να έρθουν και μόνο.
Μήπως τότε θα ήταν προτιμότερο να ορίσουμε πρώτα περίοδο και μετά να ψηφίσουμε μέρος?

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #96 στις: 30-06-2006, 02:53:54 »
Επειδή είναι αρκετά πρώιμο, μιας και για μετά από 4-5 μήνες δε ξέρεις αν θα μπορέσεις το συγκεκριμένο σαβ/κο, ας αποφασιστεί πρώτα ο προορισμός και μετά το πότε ακριβώς. ¶λλωστε μιλάμε για Οκτώβριο περίπου. Το κυριότερο είναι να βρεθεί το που και πως θα κοιμηθούν, ταϊστούν αρκετά άτομα ταυτόχρονα.

  • Αποσυνδεδεμένος jimacid
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #97 στις: 30-06-2006, 02:54:45 »
επειδη ειναι λιγο χυμα η φαση και επειδη πολλοι μπορει να θελουν να ερθουν αλλα για καποιο λογο να μην μπορεσουν η και το αντιθετο
να μην εχουν σκοπο να ερθουν αλλα τελικα να σκασουν μυτη, οποτε δεν μπορεις να κλησεις ξενοδοχειο με σιγουρια
τι θα λεγατε να κλεισουμε κανα καμπινγκ να την πεφτουμε ολοι παρεα και να κανουμε το χαβαλε μας???
ουτε δεσμευμενοι θα ειμαστε στα ξενοδοχεια και ποιο πολυ χαβαλε θα εχει και ποιο φθηνα θα βγει....

Leon 1.6 16v 105hp με 1μιση κιλο<<MPASO>> (music power)
15" spl dynamics pro sub διαιρουμενη μοναδα alpine πρωστα οβαλ by JBL πισω

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #98 στις: 30-06-2006, 02:57:44 »
επειδη ειναι λιγο χυμα η φαση και επειδη πολλοι μπορει να θελουν να ερθουν αλλα για καποιο λογο να μην μπορεσουν η και το αντιθετο
να μην εχουν σκοπο να ερθουν αλλα τελικα να σκασουν μυτη, οποτε δεν μπορεις να κλησεις ξενοδοχειο με σιγουρια
τι θα λεγατε να κλεισουμε κανα καμπινγκ να την πεφτουμε ολοι παρεα και να κανουμε το χαβαλε μας???
ουτε δεσμευμενοι θα ειμαστε στα ξενοδοχεια και ποιο πολυ χαβαλε θα εχει και ποιο φθηνα θα βγει....
Ναι αλλά το κάμπινγκ δεν είναι για όλους. Κάποιοι θέλουν το κρεβατάκι τους και το μπάνιο τους. Μη ξεχνάτε ότι θα έρθουν με τις οικογένειές τους κάποιοι.

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #99 στις: 30-06-2006, 02:58:42 »
Ενώ αυτούς που είναι Θράκη τους υπολογίζουμε... :annoyed_h4h:
Μην αρπάζεσαι. Δε νομίζω ότι παίζει ποτέ να γίνει κοντά στην Αθήνα. Από Βόλο και πάνω.  :biggrinthumb:

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #100 στις: 30-06-2006, 02:59:36 »
Ενώ αυτούς που είναι Θράκη τους υπολογίζουμε... :annoyed_h4h:
Ρε συ Θανάση η Πελοππόνησος αριθμεί περισσότερα μέλη και είναι "Ελλάδα" αφού είναι κάτω από τη Θεσσαλονίκη  :fool: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #101 στις: 30-06-2006, 03:05:44 »
Ρε συ Θανάση η Πελοππόνησος αριθμεί περισσότερα μέλη και είναι "Ελλάδα" αφού είναι κάτω από τη Θεσσαλονίκη  :fool: :bleh:
Έλα ρε Μήτσο. Μην αρχίσουμε τέτοια. Απλά επειδή συγκριτικά από τα 10 αμάξια τα 7 θα είναι από Αθήνα για αυτό υπάρχει πάντα μια δυσκολία.
Αλλά όπως και έγινε Βόλο τη προηγούμενη, έτσι και τώρα άνετα μπορεί να γίνει σε εκείνα τα μέρη και να μοιραστεί η απόσταση.

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #102 στις: 30-06-2006, 03:45:58 »
Έλα ρε Μήτσο. Μην αρχίσουμε τέτοια. Απλά επειδή συγκριτικά από τα 10 αμάξια τα 7 θα είναι από Αθήνα για αυτό υπάρχει πάντα μια δυσκολία.
Αλλά όπως και έγινε Βόλο τη προηγούμενη, έτσι και τώρα άνετα μπορεί να γίνει σε εκείνα τα μέρη και να μοιραστεί η απόσταση.
Δημήτρη το 1ο ισχύει και το 2ο το είπα έτσι για να πω κάτι  :wink: Δεν υπάρχει παρεξήγηση γι' αυτό έβαλα και τα ανάλογα emoticons. ¶σχετα τι υποστηρίζουν ορισμένοι.

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #103 στις: 30-06-2006, 03:54:56 »
Δημήτρη το 1ο ισχύει και το 2ο το είπα έτσι για να πω κάτι  :wink: Δεν υπάρχει παρεξήγηση γι' αυτό έβαλα και τα ανάλογα emoticons. ¶σχετα τι υποστηρίζουν ορισμένοι.
Το ξέρω ότι εσύ προσωπικά δε το εννοείς, αλλά πολλές φορές από το τίποτα γίνονται παρεξηγήσεις.  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος kiko-leon fr
  • Κ04-01 team.
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 676
  • Φύλο: Άντρας
  • http://www.pmanager.org
Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση 2006
« Απάντηση #104 στις: 30-06-2006, 06:17:59 »
Πάντως πρέπει να κανονίσουν κάποιοι για φαγητό, κρατήσεις ξενοδοχείων, πάρκιγκ κλπ
ποιοί θα το αναλάβουν? ειδικά για λίμνη Πλαστήρα, διότι δεν ξέρω να έχουμε μέλη στην εκεί περιοχή.....

Να ξέρετε ότι δεν αρκεί λοιπόν η ψήφος, θα χρειαστούν παραπάνω πράγματα από αυτό... :g: :g: :g: :g:

Απο το πρωτο μου ποστ το ειπα αυτο.Ειναι ακριβως οπως τα λεει ο Δημητρης γι αυτο και προτεινα κατ ευθειαν Βολο.Ασχετα που δεν τον ψηφιζω μιας και κατι μου ειχε πει παλιοτερα το οποιο μαλλον το τηρει τωρα.Τεσπα.
Ομως νομιζω την σωστη προσκληση/προταση την εχουμε μπροστα μας.!

εγω θα προτεινα και ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μιας και το φθινοπωρο ειναι πανεμορφη και ειναι και στο κεντρο της Μακεδονιας εχει και καλη ζωη
οσο για την αποσταση τι 300 τι 500 κμ ενα πακετο δρομος :smokeing:
ειμαι διατεθειμενος να βοηθεισω οσο μπορω για την οργανωση εαν αποφασισουμε γιατι πρεπει να λαβουμε και αυτον το παραγοντα υποψιν.

Ειναι μακρυα το ξερω,υπαρχoυν oμως 2 μελη που προτεινουν να μας φιλοξενησουν.Ας το λαβουμε σοβαρα υπ οψην.Για μενα ειναι ακομα ποιο δυσκολο η Θεσσαλονικη μιας και την Κυριακη το μεσημερι δουλευω ομως μου αρεσει σαν ιδεα(Ποση ωρα ειναι  απο Αθηνα ειπαμε??)
LEON FR PLUS Κ04-01 UnItRoNiC
A short while ago in a galaxy not far away..

www.pmanager.org.