Αποστολέας Θέμα: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια  (Αναγνώστηκε 39660 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Marmaras
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 628
  • Φύλο: Άντρας
Για αρχή είμαι αναγκασμένος να πλέξω το εγκώμιο των φίλων μας από το Μαρκόπουλο όπου πραγματικά οι άνθρωποι στο θέμα της φιλοξενίας ήταν “αλλού”.
Να τους ευχαριστήσω για τα χιλιόμετρα και γενικός για το όλο τρέξιμο που έκαναν για την ΠΑΡΕΑ μας.
Μας απέδειξαν με την στάση τους ότι μπορούμε να βασιζόμαστε πάνω τους.
Σας ευχαριστούμε φίλοι Μαρκοπουλιότες....

Οι παρόντες στην απόδραση μας ας γράψουν τις εντυπώσεις τους. 
LCR GT2871R UNITRONIC

  • Αποσυνδεδεμένος Marmaras
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 628
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #1 στις: 04-02-2007, 20:32:27 »

Ισπανική αρμάδα

Και όχι μόνο!!! :wink:

Το τέρας και οι θαυμαστές του. Πολύ καλό το αμάξι σου Κώστα μου. Πάρε κεφάλια  :diablo: :wink:

Καλή μας όρεξη  :essen:

Nasos μόνο δύο αμάξια!!!  :rofl: :rofl: :rofl:

Schiller tuning  ο βελτιωτής μου

Το ζεύγος......... Κατερίνα βγάλε παντόφλα, τα λεφτά του γάμου τα έριξε στο Leon ο αχρείος...
LCR GT2871R UNITRONIC

Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #2 στις: 04-02-2007, 20:46:53 »
Όλα ηταν τέλεια!!! :biggrinthumb:
Υπήρξε λίγη καθυστέρηση στην ταβέρνα  :annoyed_h4h:(αφού οι Ελληνάρες δεν σήκωναν τον πάτο τους να φύγουν) αλλά μας αποζιμίωσε το πολύ καλό φαγητό και σε νοστιμάδα αλλά και σε ποσότητα :brows:.
Για μια ακόμη φορά θα πω πως πλέον άτομα που τα είχα παρεξηγήσει θα πω πως είμαι πολύ τυχερός που έστω και αργά τους γνώρισα και απο κοντά :wink:.
Ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που διοργάνωσαν την έξοδο μας και να είμαστε καλά να έχουμε και άλλα τέτοια γεγονότα στο μέλλον. :mf_bookread:
Το κλαμπ πλέον έχει νομίζω ξανα αποκτήσει την παλιά του καλή εικόνα δηλαδή της καλής ΠΑΡΕΑΣ και την καλής ΦΙΛΙΑΣ δύο λέξης που τελευταία δεν τις ακούγαμε και πολύ.
Σίγουρα όσα παιδιά δεν ήρθαν έχασαν. ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΤΟΝ LABRO  :boxed3_h4h: .

  • Αποσυνδεδεμένος LeonVT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #3 στις: 04-02-2007, 20:52:31 »
Αφού απολάυσαμε το πρωινό καφεδάκι μας  ::kenterlis:: στα παλιά στέκια.. ξεκινήσαμε καθοδόν για καλύβια.. είχαμε ραντεβού και με τους υπόλοιπους στο παρκινγκ ενός μαγαζιού πριν από  τα καλύβια..στις 2:30.
Κατά τις 2:50 ήμασταν ήδη στο μαγαζί όπου δυστυχώς λόγο πολύ κόσμου περιμέναμε κανά μισάωρο μέχρι να αδειάσουν τα τραπέζια που είχαμε κλείσει...
Το φαγητό  ::pizza:: ήταν εξαίρετο.. πάρα πολύ καλό, και αυτό φάνηκε διότι στο τέλος δεν είχε μείνει τίποτα.
Κύριε Δηλεσιώτη αν και δεν τα κατάφερες να έρθεις.. σε ευχαριστούμε που κανόνισες για το τραπέζι και για την καλύτερη παρτίδα κρέατος.. :brows:

  • Αποσυνδεδεμένος LeonVT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #4 στις: 04-02-2007, 20:57:46 »
 :director: Παρακαλούνται οι κύριοι με τας φωτογραφικάς μηχανάς να ανεβάσουν γρήγορα τας φωτογραφίας..

  • Αποσυνδεδεμένος Marmaras
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 628
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #5 στις: 04-02-2007, 20:58:50 »
Αφού απολάυσαμε το πρωινό καφεδάκι μας  ::kenterlis:: στα παλιά στέκια.. ξεκινήσαμε καθοδόν για καλύβια.. είχαμε ραντεβού και με τους υπόλοιπους στο παρκινγκ ενός μαγαζιού πριν από  τα καλύβια..στις 2:30.
Κατά τις 2:50 ήμασταν ήδη στο μαγαζί όπου δυστυχώς λόγο πολύ κόσμου περιμέναμε κανά μισάωρο μέχρι να αδειάσουν τα τραπέζια που είχαμε κλείσει...
Το φαγητό  ::pizza:: ήταν εξαίρετο.. πάρα πολύ καλό, και αυτό φάνηκε διότι στο τέλος δεν είχε μείνει τίποτα.
Κύριε Δηλεσιώτη αν και δεν τα κατάφερες να έρθεις.. σε ευχαριστούμε που κανόνισες για το τραπέζι και για την καλύτερη παρτίδα κρέατος.. :brows:

Θα σε μαλώσω....
Ξέχασες να ευχαριστήσεις τα παιδιά από το Μαρκόπουλο...
LCR GT2871R UNITRONIC

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #6 στις: 04-02-2007, 21:00:54 »
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τους ΦΙΛΟΥΣ (με κεφαλαία γράμματα) Μαρκοπουλιότες για όλο το τρέξιμο που έκαναν αλλά και για το κέρασμα του καφέ/γλυκού μετά στην καφετέρια. Υπήρξε όντως μια καθυστέρηση στην ταβέρνα αλλά πρωτοστατούντος του ΦΙΛΟΥ nikolai, όστις έριπτε μαγειρικό άλας εις τους Ελληνάρες που δεν έλεγαν να σηκωθούν, τα καταφέραμε!!

Πάντα τέτοια φίλοι μου, κι όταν με το καλό έρθετε κι εσείς στην Αθήνα θα σας το ανταποδώσουμε μέσα από την καρδιά μας! :biggrinthumb:


Και για να πάρετε μια γενική ιδέα από την Ισπανική ομάδα που κατέβηκε για τον αγώνα (των πηρουνιών), θαυμάστε:



Και σε μεγαλύτερη ανάλυση:

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #7 στις: 04-02-2007, 21:14:23 »
Να ευχαριστησω λοιπον κ εγω, ΟΛΑ τα παιδια, που ετρεξαν, για να κανουν αυτην την <<εκδρομη>> τελεια...
Αν κ αρχικα, η μερα δεν ξεκινησε κ παρα πολυ καλα, αφου καποιοι αχρειοι με ξυπνησαν, στην συνεχεια χαθηκα λογω <<βλακειας καποιων  ::sfyrao::  ::sfyrao::, στην ταβερνα περιμεναμε μεσα στο ψ.....κρυο, αλλα το αποτελεσμα ηταν οτι περασαμε ΤΕΛΕΙΑ.
Σαβουριασαμε, μπετοσαμε, γελασαμε, ειπαμες καμια βλακεια, πειραξαμε ο ενας των αλλων, κ σαν επισημη δικη μου, πρωτη εκδρομη με
το SeatClub, πρεπει να πω οτι περασαμε πολυ καλυτερα απο οτι το φανταζομουν...
Γνωρισα καλυτερα κ εγω, καποια παιδια που ισως να τα ειχα παρεξηγησει, κ καταλαβα οτι εκανα μεγαλο λαθος...
Η πρωτη εκδρομη του χρονου, στεφτηκε με ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Ελα να βλεπω καμια φωτο....  :wink:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #8 στις: 04-02-2007, 21:16:08 »
Παιδιά μην το συζητάτε, ήταν το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε όλοι "εμείς" από το Μαρκόπουλο. Είμαστε όλοι μια παρέα και χαλάλι το τρέξιμο, τα χιλιόμετρα και οι ώρες αγωνίας που πέρασα για να πάνε όλα καλά. Χαλάλι το μισό ΚΑΛΑΣ που ξόδεψα για να σηκωθούν να φύγουν οι προηγούμενοι.
Μπράβο σε όλους, που βοήθησαν να μην μείνει τίποτα αφάγωτο στο τραπέζι.
Μπράβο σε όλους γιατί απέδειξαν οτι η απόσταση Αθήνα-Καλύβια δεν μπορεί να χωρίσει μια τέτοια παρέα σαν τη δική μας.
Βάλτε ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες να τις δούμε.

ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ ο Πάνος φαίνεται 2 φορές στη μεγάλη φωτογραφία που έβγαλες παππού!  :crazy: ή μήπως φαίνεται 3?



  • Αποσυνδεδεμένος LeonVT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #9 στις: 04-02-2007, 21:19:50 »
Εε Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εγώ από τη πλευρά μου τα Παιδιά από το ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ για την φιλοξενία τους επειδή πραγματικά έδωσαν όλο τους το είναι...
Αλλά και οι Καλυβιώτες δεν παν πίσω..

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #10 στις: 04-02-2007, 21:22:09 »
Μπράβο σε όλους, που βοήθησαν να μην μείνει τίποτα αφάγωτο στο τραπέζι.
Μπράβο σε όλους γιατί απέδειξαν οτι η απόσταση Αθήνα-Καλύβια δεν μπορεί να χωρίσει μια τέτοια παρέα σαν τη δική μας.
Σε αυτό μπορούμε να πούμε ότι βοήθησες περισσότερο από όλους, μιας και ότι απέμεινε το τύληξες σε sanitas sanitas (τρομάρα σου) και το πήρες μαζί σου για πρωινό...

ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ ο Πάνος φαίνεται 2 φορές στη μεγάλη φωτογραφία που έβγαλες παππού! :crazy:
Αυτή είναι η τέχνη του φωτογράφου. Εξ'άλλου πώς θα γεμίσουμε τη φωτογραφία;;; :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος LeonVT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #11 στις: 04-02-2007, 21:27:21 »
Σε αυτό μπορούμε να πούμε ότι βοήθησες περισσότερο από όλους, μιας και ότι απέμεινε το τύληξες σε sanitas sanitas (τρομάρα σου) και το πήρες μαζί σου για πρωινό...

Αντρέα όλα κι όλα κάνεις λάθος δεν το θέλει για πρωινό.. να τον έβλεπες πως γαύγιζε.. oταν το τύλιγε..  :rofl:
το βράδυ θα σηκωθεί στον ύπνο του και θα μυρίζει το sanitas…  :rofl:

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #12 στις: 04-02-2007, 21:29:00 »
Σε αυτό μπορούμε να πούμε ότι βοήθησες περισσότερο από όλους, μιας και ότι απέμεινε το τύληξες σε sanitas sanitas (τρομάρα σου) και το πήρες μαζί σου για πρωινό...
Αυτή είναι η τέχνη του φωτογράφου. Εξ'άλλου πώς θα γεμίσουμε τη φωτογραφία;;; :bleh:

Η μπριτζόλα της Γιώτας έμεινε μόνο ρε... όλα τα άλλα τα τσάκισα εκεί...

Εσυ και ο Μπιρσίμ στις συγκεντρώσεις του ΠΑ.ΣΟ.Κ.

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #13 στις: 04-02-2007, 21:29:22 »
Εε Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εγώ από τη πλευρά μου τα Παιδιά από το ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ για την φιλοξενία τους επειδή πραγματικά έδωσαν όλο τους το είναι...
Αλλά και οι Καλυβιώτες δεν παν πίσω..

Σωστα, να ευχαριστησουμε ολα τα παιδια απο το Μαρκοπουλο, κ τους Καλυβιωτες βεβαια...
Επισης να ευχαριστηαουμε κ την σερβιτορα, στο Plaza Cafe (η οπως αλλιως λεγοταν,στο μαγαζι διπλα απο την shell αεροδρομιου)...
Μπορει να μην ζητησα τηλεφωνο, αλλα Σταυροοοοο, την επομενη την εχω....  :bleh:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος Marmaras
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 628
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντυπώσεις- σχόλια από τα Καλύβια
« Απάντηση #14 στις: 04-02-2007, 21:31:02 »
Παιδιά μην το συνεχίζετε το θέμα με το sanitas γιατί μετά θα πρέπει να κλειδώσω το τόπικ.
Κάνετε άθελα σας διαφήμιση στην συγκεκριμένη εταιρία...
 
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 :notworthy: nikolai  :notworthy:
LCR GT2871R UNITRONIC