Αποστολέας Θέμα: Μονοήμερη στο Ξυλόκαστρο Κορινθίας !!! (Πρόταση)  (Αναγνώστηκε 23883 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Εμ... τα διαβαζουμε ολα τα θεματα...
http://seatclub.gr/forum/index.php?topic=14143.0
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Λοιπον, να παραθεσω κ εγω κατι πανω στον τιτλο του θεματος.
Μετα απο τα δικα μου προβληματα, κ αφου ειχα αδεια απο την δουλεια, ηθελα να φυγω ενα Σ/Κ να παω καπου μεν κοντα, αλλα ομορφα.
Κ ξεκινησαμε με 1 φιλαρακι για....Ξυλοκαστρο.
Η αποσταση κοντινη, ηρεμη κ απλη. Κοσμος πολυς, κ γεματος απο...μωρακια.
Φτασαμε στο Βελτο, μεσημερι οπου κ φαγαμε. Υστερα, πηγαμε στην παραλια στο Κιατο για ενα ηρεμο κ χαλαρο καφεδακι.
Απογευμα προς βραδακι, Hotel Ξυλοκαστρο Beach, για να μεινουμε το βραδυ. Μπανιο, κ μπαλκονι ξανα με καφε κ τσιγαρο παντα.
Αργα το βραδυ, το προγραμμα ειχε Ελληναδικα, κ ΔΩΣΕΕΕΕΕΕ.
Για αρχη, το Fox, ητανε οτι επρεπε. Πηγαμε 1 η ωρα εκει, ηπιαμε 2 ποτα κ 5 σφηνακια ο καθενας. 3 η ωρα, ωρα για αλλαγη,
κ επομενη σταση....Flight... Κοσμος αρκετος για τετοια ωρα κ να βαραει Ελληνικα.2 ποτακια ακομα, κ 2 υποβρυχια μεχρι η ωρα
να παει 4:30 κ να την κανουμε για αλλο μαγαζι. Επομενη σταση, Αλωσης. Πολυς κοσμος, σαν να ειναι 12 το βραδυ, κ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...
8:30 η ωρα, επιστροφη για υπνο...
Εν τελει, ενα Σ/Κ στο Ξυλοκαστρο, ειναι τελειο, αφου μαζευει ΠΟΛΥ κοσμο απο Αθηνα, κ απο τις γυρω περιοχες.
Να φανταστειτε σε 4 κοπελες τυχαια μιλησαμε, κ ολες ηταν απο Αθηνα...  :wink:
Οποτε, Ξυλοκαστρο κ καλοκαιρι....ΝΑΙ

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Bασικα κρατησατε τιποτα τηλεφωνα απο τα μερη που πηγατε? Αν και δεν ειναι τιποτα να πεταχτουμε μια Κυριακη βεβαια.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Bασικα κρατησατε τιποτα τηλεφωνα απο τα μερη που πηγατε? Αν και δεν ειναι τιποτα να πεταχτουμε μια Κυριακη βεβαια.

Κωστα, ο φιλος μου που πηγαμε ειναι απο ξυλοκαστρο.Εχουν κ σπιτι εκει, κ μενουν θειοι, γιαγιαδες κ τετοια.
Απλα δεν μειναμε σπιτι του γιατι δεν ηθελα εγω. Οποτε οτι χρειαστειτε,το βρισκουμε αμεσα.
Αν κ εχει ο don, τηλεφωνα ( το μελος που ανοιξε αυτο το θεμα) :wink:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • don
  • Επισκέπτης
Καλησπέρα κ απο εμένα παίδες... Όποτε θελήσετε μπορούμε να κατεβούμε παρεούλα στο Ξυλόκαστρο, φτάνει να μην μας βγεί πάλι κανένα έκτακτο (π.χ. μπάλα, κλπ). Όποτε θελήσετε που λέτε. Εγώ πάντα διαθέσιμος μιας και κάθε Παρασκευή κατεβαίνω κάτω, αφού εχω εξοχικό. Αλήθεια, Χάρη, η Άλωση πως σου φάνηκε?? Sorry για την απουσία μου απο τις συζητήσεις, αλλά είχα πολύ δουλειά. Αυτή την περίοδο είναι κάπως καλύτερα.  :biggrinthumb

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Αλήθεια, Χάρη, η Άλωση πως σου φάνηκε?? Sorry για την απουσία μου απο τις συζητήσεις, αλλά είχα πολύ δουλειά. Αυτή την περίοδο είναι κάπως καλύτερα.  :biggrinthumb

Ρε φιλε, πηγαμε 4:30 η ωρα, κ το μαγαζι ηταν ταπα...δεν μπορουσαμε να βρουμε να κατσουμε...
Παντως ηταν γαματο, αφου ειχε ΠΟΛΛΑ μωρακια, τα οποια επαιζαν, κ μπορω να πω οτι αποδειχτηκε τυχερο σαν μαγαζι  :wink:
Αλλα προτεινω 2ημερο για Ξυλοκαστρο, κ δεν θα χασετε

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • don
  • Επισκέπτης
Σε αυτό το μαγαζί συγκεκριμένα, ξέρω τον DJ!!! Ο άνθρωπος είναι κορυφή όπως θα διαπίστωσες, αφού καταφέρνει κ το κρατάει το μαγαζί μεχρι τις 8 στον αέρα!!!  :biggrinthumb: Ξέρω γιατί ρωτάω. Και αυτό ποθ είπες για τα γκομενάκια ισχύει..  :59:

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Σε αυτό το μαγαζί συγκεκριμένα, ξέρω τον DJ!!! Ο άνθρωπος είναι κορυφή όπως θα διαπίστωσες, αφού καταφέρνει κ το κρατάει το μαγαζί μεχρι τις 8 στον αέρα!!!  :biggrinthumb: Ξέρω γιατί ρωτάω. Και αυτό ποθ είπες για τα γκομενάκια ισχύει..  :59: :59:

Ρε Ανδρεα, εκανε μερικες φορες κατι αλλαγες....ΑΣΧΕΤΕΣ τελειως... δηλ. καποια στιγμη μετα απο Πλουταρχο (Αφιερωμενο), μου πεταξε το μπηκαν τα γιδια στο μαντρι...κ με εστειλε ακλαφτο....
Αλλα εκανε κ κατι αλλαγες ομως.... να κοβεις φλεβα κ να μην αφηνεις αρτηρια.... (να λεμε κ του στραβου το δικιο)  :wink:
Παντως, φιλε, πολυ μωρο... κ αυτο αποδειχτηκε αφου κ το Σ/Κ, στο εν λογο μαγαζι, βγαλαμε κ γκομενα...  :bleh:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος raftoput
  • Ibiza 1.4 102hp Sport Black (like the dark Abyss - 300)
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 786
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέμης
    • Ibiza
    • Μηχανολόγοι & Αεροναυπηγοί Μηχανικοί
Χάρη για κάνε κακα κονέ με την διοίκηση να σας δούμε... Ανοίξαμε κ σας περιμένουμε... Κ μην μου πειράζετε τον Πάγκαλο εεεεεε!!!!!!!!!!!   :rofl: :rofl: :rofl:
28/08/07
Κοπάνα το και ίσως λειτουργήσει

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Σε εχουμε προλαβει Θεμη...
Υπο συζητηση ειναι κ αυτο...  :wink:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !