Αποστολέας Θέμα: καλημέρα Κρήτη  (Αναγνώστηκε 116108 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #150 στις: 07-05-2008, 16:49:23 »
Καλά περάσαμε στο drift ,καπνιστήκαμε καλά, χάρηκα που γνώρισα και από κοντά τον Αντώνη και τον Γιάννη.
Άντε και την επόμενη φορά εκδρομούλα  όλοι μαζί.

Καλημερα σε ολους,
πρωτη εμπειρια απο αγωνες drift και μπορω να πω οτι μου αρεσαν παρα πολυ. Οι οδηγοι ηταν πολυ καλοι και καποια περασματα ηταν οντως πολυ καλα και οριακα.
Σιγουρα θα ξαναερθω στους επομενους αγωνες. Δυστυχως λογω κουρασης δεν καταφεραμε να καθισουμε και στο gp tuning οπου θα ηθελα πολυ να εβλεπα το cupra να τρεχει αλλα την επομενη φορα θα καθισω σιγουρα.
Θα ηθελα επισης να αναφερω οτι ηταν πολυ ομορφα στο καφεδακι που ηπιαμε με τα παιδια στο forum. Συζητησαμε αρκετα πραγματα, φυσικα για τα αμαξακια μας και θα χαρω να ξανακανουμε καποια βολτα, εκδρομη η συναντηση για καφεδακι.
Χαρηκα πολυ που γνωρισα ολα τα παιδια εκει, και ευχαριστουμε κι'εγω και ο φιλος μου ο Γιαννης για το θερμο καλωσορισμα και την καλη παρεα. Δεν θυμαμαι τα ονοματα ολων των παιδιων που γνωρισα εκει στο forum και στους αγωνες για να τους ευχαριστησω ολους γι'αυτο και δεν τα γραφω μην αδικησω κανενα :)
Ευχαριστω τον Αντωνη (Antonis_Cupra) και τον Ανδρεα (andre) που επικοινωνησα μαζι τους μεσω κινητου για να βρεθουμε στο forum.
Θελω επισης να ευχαριστησω τον φιλο και συνονοματο Αντωνη (Antonis_Cupra) ο οποιος μου κανονισε και περασα το demo προγραμμα της APR στο cupra μου, καθως και για διαφορες πληροφοριες και συμβουλες που μου εδωσε συζητωντας. Οι εντυπωσεις μου απο το προγραμμα ειναι πολυ καλες. Το αυτοκινητο εχει πολυ δυναμη σε ολες τις ταχυτητες και σε ολο το ευρος, απο χαμηλα μεχρι και κοφτη. Να αναφερω οτι απο 1η μεχρι και σχεδον ολη την 4η την αφηνει κατω καθως εχει πολυ δυναμη απο χαμηλα οπως ειπα. Στην επιστροφη απο Ηρακλειο για Χανια αν αι ειχε αρκετη κινηση το ανοιξα σε καποια σημεια και τα αποτελεσματα ηταν πολυ θετικα. το ταξιδι σιγουρα ηταν πιο ανετο και ηρθα με λιγοτερο γκαζι. Καταναλωση απο 8,4 μεχρι 9.5 περιπου αλλα δεν το ζορισα και πολυ. ηρθαμε καπως χαλαρα μπορω να πω.
Αν και απο τους πλεον φανατικους οπαδους της αποψης οτι ενα αυτοκινητο πρεπει να παραμενει μαμα και ειδικα ενα αμαξι σαν το cupra Που εχει πολυ δυναμη ετσι κιάλλιως απο το εργοστασιο, μετα το demo Που δοκιμασα νομιζω οτι ειναι θεμε χρονου να μαζεψω καποια χρηματακια και να βαλω τπ προγραμματακι αυτο. Ισως να δοκιμασω και το demo της revo Καποια στιγμη αν μπορεσω να δω συγκριτικα και διαφορες μεταξυ τους. Το σιγουρο ειναι ομως οτι δεν προκειτε να κανω καποιες μηχανικες αλλαγες στο αμαξακι μου. Δεν μου αρεσε και δεν μου αρεσει να κανω αλλαγες στα μηχανικα μερη του αυτοκινητου για να το βελτιωσω. Με ενα προγραμμα ειμαι καλυμενος προσωπικα εγω και δεν μου χρειαζεται τιποτα αλλο.
Εδω να αναφερω και για λιγο χαβαλε οτι τον Antonis_Cupra απο την κυριακη τον εχω επικυρηξει πλεον γιατι αυτος με παρεσυρε να βαλω το demo και τωρα εχω κολλησει....χαχαχααχ  :xa:

Να αναφερω επισης οτι ειχε πολυ πλακα που για να παμε στο λιμανι που ηταν οι αγωνες περασαμε απο κεντρικους δρομους της πολης και ημασταν 5 cupra Στη σειρα, ενα ασημι, 2 ασπρα και 2 κοκκινα, και ολοι μας κοιταζαν και εβγαζαν φωτογραφιες στο δρομο. ειχε πολυ γελιο. :clap2: .
θα χαρω να παμε καμια εκδρομουλα ολη η παρεα μαζι, cupra και μη, οποτε θελετε.
Χαρηκα και παλι και ευχαριστουμε για ολα,
καλο απογευμα
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #151 στις: 09-05-2008, 14:17:56 »
καλα ηταν..πλακα ειχε..!!το καλο ειναι οτι καθε φορα μεγαλωνει η παρεα μας...!
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #152 στις: 16-05-2008, 16:18:54 »
Ειμαι και εγω εδω την επομενη φορα στα Χανια...!
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #153 στις: 17-05-2008, 01:37:08 »
καλως τον κι ας αργησε!! :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • manos1
  • Επισκέπτης
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #154 στις: 23-05-2008, 01:21:17 »
καλημέρα σε όλους  Μάνος απο Ηράκλειο χρόνια πολλά στης Ελένες και στους Κωνσταντίνους :louloudia:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #155 στις: 23-05-2008, 08:22:47 »
καλημέρα σε όλους  Μάνος απο Ηράκλειο χρόνια πολλά στης Ελένες και στους Κωνσταντίνους :louloudia:
καλώς τον,καλημέρα, θα έρθεις στην εκδρομή ?
coming soon

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #156 στις: 24-05-2008, 00:47:48 »
καλώς τον,καλημέρα, θα έρθεις στην εκδρομή ?
ποια εκδρομη ρε παιδια?
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #157 στις: 24-05-2008, 08:42:13 »
ποια εκδρομη ρε παιδια?
antoni το έγραψα δίπλα στους Χανιώτες νομίζοντας ότι θα το δείτε αλλά μάλλον έκανα λάθος.  :dunno: :dunno: :dunno:


http://groupvag.gr/skodaclub/showthread.php?t=5774
coming soon

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #158 στις: 24-05-2008, 10:37:08 »
τελικα δεν καταλαβα την ημερομηνια που καταληξατε....για μπαλι παντως ειμαι μεσα ανοιχτα!! :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #159 στις: 24-05-2008, 15:19:12 »
τελικα δεν καταλαβα την ημερομηνια που καταληξατε....για μπαλι παντως ειμαι μεσα ανοιχτα!! :ok:
Αλοιμονο σου και δεν ερθεις. Θα ερθω και θα σε παρω εγω με το ζορι...χαααχχα  :xa:
Αντε γιατι θα νιωθει μονο του το cupraki Μου με τοσα skoda εκει...χιχιχιιχ  :harhar:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #160 στις: 24-05-2008, 18:51:31 »
Αλοιμονο σου και δεν ερθεις. Θα ερθω και θα σε παρω εγω με το ζορι...χαααχχα  :xa:
Αντε γιατι θα νιωθει μονο του το cupraki Μου με τοσα skoda εκει...χιχιχιιχ  :harhar:
Μην φοβάσαι ότι θα νιώθει μόνο του έχει πολλά σεατ η παρέα που δεν τα έχεις δει μαζεμένα  :ok:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #161 στις: 25-05-2008, 09:07:48 »
τελικα δεν καταλαβα την ημερομηνια που καταληξατε....για μπαλι παντως ειμαι μεσα ανοιχτα!! :ok:
Για την άλλη  Κυριακή 1/6 λέμε.
coming soon

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #162 στις: 28-05-2008, 09:23:15 »
21 και 22 ιουνιου θα γινει στο παγκρητιο σταδιο πανελληνια εκθεση βελτιωσης αυτοκινητου.
θα δωσουν παρον απο οτι ακουγεται διαφοροι βελτιωτες απο αθηνα και θεσσαλονικη αλλα και οι δικοι μας βεβαια...
οσοι πιστοι προσελθετε...! :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #163 στις: 29-05-2008, 17:29:40 »
Παιδιά  στην εκδρομή 1-6 στο Μπαλί θα έρθει κανείς από εδώ?

TOLEDO 20VT

Απ: καλημέρα Κρήτη
« Απάντηση #164 στις: 29-05-2008, 21:26:03 »
εγω και ο σωκρατης θα ερθουμε 99%..
If everything seems under control, you are not going fast enough..