Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο  (Αναγνώστηκε 52767 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #105 στις: 16-10-2007, 16:52:00 »
Μπραβο ρε παιδια παντα τετοια. :biggrinthumb: Ποτε θα ειναι η επομενη εκδρομη? :wink:
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.

Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #106 στις: 16-10-2007, 19:51:10 »
Λες ?? :g: :g: Αν υπάρξει ενδιαφέρον και λεφτά γιατί όχι και τον επόμενο μήνα . :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος raftoput
  • Ibiza 1.4 102hp Sport Black (like the dark Abyss - 300)
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 786
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέμης
    • Ibiza
    • Μηχανολόγοι & Αεροναυπηγοί Μηχανικοί
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #107 στις: 16-10-2007, 21:34:38 »
Για κανονίστε με το καλό!!!!!
28/08/07
Κοπάνα το και ίσως λειτουργήσει

Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #108 στις: 16-10-2007, 21:37:31 »
Όχι τίποτα άλλο αλλά να τα ακούσω επιτέλους και εγώ....... :boxed: :boxed3_h4h: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  • Αποσυνδεδεμένος raftoput
  • Ibiza 1.4 102hp Sport Black (like the dark Abyss - 300)
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 786
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέμης
    • Ibiza
    • Μηχανολόγοι & Αεροναυπηγοί Μηχανικοί
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #109 στις: 16-10-2007, 21:38:43 »
Όχι τίποτα άλλο αλλά να τα ακούσω επιτέλους και εγώ....... :boxed: :boxed3_h4h: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:boxed: :boxed: :boxed: :boxed: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
28/08/07
Κοπάνα το και ίσως λειτουργήσει

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #110 στις: 16-10-2007, 23:00:00 »
Όχι τίποτα άλλο αλλά να τα ακούσω επιτέλους και εγώ....... :boxed: :boxed3_h4h: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Μην ανησυχείς, θα σου ρίξω εγώ 2-3 μπινελίκια αύριο για να στανιάρεις!!

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #111 στις: 17-10-2007, 00:06:52 »
Μην ανυσηχεις ο πρωτος θα ειμαι!!!
παιδια το θεμα ειναι να γινομαστε και ποιο πολλοι και να περναμε ακομη καλητερα!!!!
Απο εμας εξαρταται τι θελουμε,ειμαστε εντελως δημοκρατικο forum!!!
Μην το παραξευτιλησουμε ομως!!!!
ολα θα γινουν στο καιρο τους
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος Dont_Panic
  • Δωσε χωρις να θυμασαι...και παρε χωρις να ξεχνας!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 716
  • Φύλο: Άντρας
  • περίεργοι!
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #112 στις: 18-10-2007, 15:07:47 »
Αντε κανονιστε σε κανα 2μηνο την επομενη...να ξερουμε να κανουμε και το προγραμμα μας...(να παρω και την εξπρες την ωρα που ξεκιναω....για να ειναι εκει οταν θα μεινω....)
ΑΤΙΜΗ ΕΛΙΑ...

Ο καιρος γαρ εγγυς! beware!

Βαρεθηκα τα ζωα....θα κανω παρεα με σκυλια....δε γκρινιαζουν...δε σου τρωνε λεφτα και με ενα κοκαλο σου φυλανε και το σπιτι...

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #113 στις: 20-10-2007, 19:19:02 »
Και η ωρα του φαγητου ηρθε.... και ολοι περιμεναμε...

,

 και αστραφτε ο τοπος εκει μεσα... πεφτανε και μαχαιριες....
, ,

και το συνθημα δοθηκε...


και ασφαλως πεσαμε με τα μουτρα και αλιμονο σε οποιον μας ενοχλουσε...
, ,

και μετα ειχαμε χαρουλες, γελακια και μερικοι βγαζαν το αποθημενο επαγγελμα που θα ηθελαν να ακολουθησουν...
,

και σε λιγο θα μαθετε για εναν μεγαλο ερωτα....
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #114 στις: 20-10-2007, 20:07:49 »
Οπως θυμάστε ο αγαπητος lEONs ειχε πει οτι θα ερχοταν με την παρεα του .... ε και ηρθε....


ομως αυτος ο ερωτας εχει συννεφα μαλλον... να φανταστειτε οτι οταν πηγαμε στο Ναυπλιο δεν πηρε μαζι την παρεα του αλλα αντιθετως την κλειδωσε μεσα στο αυτοκινητο για οση ωρα πιναμε καφε και οση ωρα ειμασταν για φαγητο. Ακομα και οταν πηγαμε για καφε στο Αργος, η συμπαθητικη αυτη φατσα εμεινε κλειδωμενη στο αυτοκινητο!

Στο γυρισμο και οταν ειχαμε τη δευτερη ατυχη στιγμη του Κωστα, βρηκε την ευκαιρια και το εσκασε απο το αυτοκινητο του και ηρθε στο δικο μου οπου βρηκε τη ζεστασια και τη θαλπωρη που τοσο πολυ του ειχε λειψει! Βλεπετε εντωμεταξυ ειχα κανονισει να ερθουν στην Αθηνα δυο κοπελες απο το Αργος μαζι μου , και αναμεσα σε μια απο αυτες και τον ιδιο, αναπτυχθηκε ενας κεραυνοβολος ερωτας!
Ξεκινησαμε και ο Στελιος ΔΕΝ καταλαβε αμεσως οτι ηταν πλεον μονος μεσα στο αυτοκινητο! Οταν δε το καταλαβε (οταν τον περασαμε και ο ανιμαλ τον χαιρετησε απο το παραθυρο) νομισε οτι τον απαγαγαμε! Και ελεγε συνεχεια στο pmr να τον αφησουμε ελευθερο και οτι δεν δινει τιποτα για λυτρα. Ο πικραμενος απο ωρα ανιμαλ, ακουγοντας πως ο Στελιος δεν θα εδινε τιποτα για παρτη του ωστε να γυρισει πισω, απολαμβανε τη γυναικεια θαλπωρη της Διονυσιας και νεοι οριζοντες εβλεπε να ανοιγονται μπροστα του. Απελπισμενος ο Στελιος, καταλαβε το λαθος του και εκανε για αλλη μια φορα ερωτικη εξομολογηση στον ανιμαλ μεσω του pmr.. Και τελικα στα Goody's στα Μεγαρα οι δυο τους τα ξαναβρηκαν και αποφασισε ο ανιμαλ να δωσει μια δευτερη ευκαιρια στο Στελιο...
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος xaroula FR
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 808
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για ολα φταιω εγω!!!???----Οτι κινείται εκτελείται
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #115 στις: 20-10-2007, 20:12:11 »
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
tweetyfr  -   pokemon's car  -  κιτρινιαρικο  -  killer  - 
κιτρινοκουβαδο  -  happy ducky  -  tweetαμαξο !!!!!!!!


  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #116 στις: 21-10-2007, 00:50:45 »
θεωρω οτι λες ψεμματα και πετας λασπη στο προσωπο μου!!!
θα μαθουν ολοι την αληθεια απο μενα!!!!

Στο Ναυπλιο o animal δεν ενιωθε καλα και μου ζητησε να μεινει στο αμαξι να χαλαρωσει και να ξεκουραστει...στο τραπεζι δεχτικα τηλεφωνιμα οπου μου ειπε οτι θα ερθει στον καφε αρκη να φαει κατι..ομως εσεις τα εξαφανησατε ολα και δεν του πηγα τιποτα και ο ερωτας μου θυμωσε και δεν ηθελε να ερθει στο καφε λογο οτι τον ξεχασατε και δεν σεβαστικατε την επιθυμια του και κοιταξατε την παρτυ σας!!!!(τσακωθικα και για παρτη σας)

Στο γυρισμο οταν πηγα κατι εργαλεια στον panic για να φτιαξει το γνωστο προβλημα ο σταυρος με την βοηθεια της αγνωστης κοπελας αρπαξαν τον animal παρα την θεληση του απο το αμαξι!!!οταν μπηκα στο αμαξι ελειπε και αρχισα να τον ψαχνω....αλλα τιποτα!!!!στεναχωριμενος απο τον χαμο του ερωτα μου αρχησα να τρεχω...περασα τον κωστα για να του αποδειξω οτι εχω ομορφοτερο πισω προφυλακτηρα(βαγγελακι ακους)και τοτε ειδα τον animal να ζηταει βοηθεια κουνοντας τα χερια μεσα απο το φιμε τσαμι που ανεβενε...επικοινωνισα αμεσως με το κωστα για να δω τι συμβαινει...ο animal zηταγε βοηθεια απο το βαθος του pmr..τοτε ο κωστα και η συμορια του μου ζητησαν λυτρα...μετα απο ωρες διαπραγματευσεων αναγκαστικα να συμφωνησω να δωσω το αμαξι μου....ομως η αντροχωριστρα ηταν και μαγησσα και του εκανε μαγια ωστε να μην με θελει....και οτι ηθελε να μεινει μαζι με αυτην και την αγαπησε παραφορα...αλλα τα λογια του ερωτα δεν μασανε απο μαγια και καταφερα να τον γιατρεψω με τα λογια αγαπης που του ειπα...στο σημειο ανταλλαγης..πηρα τον ερωτα μου απο την μαγισσα πισω και τους απαγωγης που ηταν παρεα εδωσα το αμαξι και γυρισα με τα παδια σπιτι μας.....
αυτη ειναι η αληθεια.....

Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #117 στις: 21-10-2007, 00:53:46 »
και σε λιγο θα μαθετε για εναν μεγαλο ερωτα....


ρε ζηλευται με συμπαθησαν 2 κοπελες....εμενα ο ερωτας μου ειναι ο animal ολα τα αλλα.......
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος Dont_Panic
  • Δωσε χωρις να θυμασαι...και παρε χωρις να ξεχνας!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 716
  • Φύλο: Άντρας
  • περίεργοι!
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #118 στις: 23-10-2007, 13:36:33 »
Gkouxou gkouxou.... mas epeises....
Einai kai h aek  :bleh:
ΑΤΙΜΗ ΕΛΙΑ...

Ο καιρος γαρ εγγυς! beware!

Βαρεθηκα τα ζωα....θα κανω παρεα με σκυλια....δε γκρινιαζουν...δε σου τρωνε λεφτα και με ενα κοκαλο σου φυλανε και το σπιτι...

  • Αποσυνδεδεμένος FiLio
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκδρομή 14/10 στο Ναύπλιο
« Απάντηση #119 στις: 24-10-2007, 06:22:48 »
Μπραβο παιδια παντα τετοια ωραια πραγματα να γινονται  :59:

Εγω δεν μπορεσα να ερθω λογω ασθενειας :crying:

Παντως αν κανονιστει ξανα εκδρομουλα θα ερθω σιγουρα, εκτος αποροοπτου παλι  :dunno: