Αποστολέας Θέμα: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ  (Αναγνώστηκε 52968 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #15 στις: 09-12-2007, 23:37:47 »
Γιώργο, γραφτό άλλη μια ρε συ

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Spritmonitor.de" border="0

  • toympano
  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #16 στις: 09-12-2007, 23:38:19 »
Τουμπανε γιατι σε ευχαριστει ο βαγγος με τοσο ενθουσιασμο???? :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Γιατι τον βαγγελη  τον   dont panic κ καποιους  αλλους  τους κερασα   ζεστο καφεδακι στα παντελονια τους!!!!!!!!!!! :kafes: :kafes: :kafes: :kafes: :kafes: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo:

  • Αποσυνδεδεμένος leonjimmy13
  • Seatclub member
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 240
  • Φύλο: Άντρας
  • Seat force forever
Απ: Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #17 στις: 09-12-2007, 23:40:58 »
Γιατι τον βαγγελη  τον   dont panic κ καποιους  αλλους  τους κερασα   ζεστο καφεδακι στα παντελονια τους!!!!!!!!!!! :kafes: :kafes: :kafes: :kafes: :kafes: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo:
:xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:Ηθελε βιντεο αυτο,αλλα υπαρχουν φωτογραφιες....



  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #18 στις: 09-12-2007, 23:43:57 »
Ελα να ανεβαίνουν και οι φώτο με το σεξουαλικό περιεχόμενο.

 :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo:

SEAT "GAY" CLUB
Spritmonitor.de" border="0

  • toympano
  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #19 στις: 09-12-2007, 23:44:31 »
::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai:: ::nai::

  • Αποσυνδεδεμένος teo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
  • RIP : 8/3/08
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #20 στις: 09-12-2007, 23:49:05 »
:1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :rofl: :rofl: :rofl:
Γιατι  ρε συ ευχαριστεις μια χαρα ηταν παιδια αυριο κ απο μενα θα εχετε φωτο πολλες!!!!Υπομονη μεχρι αυριο !!!Οσοι δεν ηρθατε για πολλους λογους απλα ΧΑΣΑΤΕ
 :59: :59: :59:
  πραγματικα χασαμε!!!!  :dakry:την επομενη φοραααααα!!!! :salia:


Θοδωρή δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ

  • Αποσυνδεδεμένος FiLio
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #21 στις: 10-12-2007, 00:30:34 »
Ηταν πολυ ωραια!  ::hiphop::
Περασαμε πολυ καλα. Παντα να εχουμε τετοιες στιγμες!  ::hiphop::

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #22 στις: 10-12-2007, 00:53:03 »
Ζητησα απο ενα φιλο μου (στο απο κατω διαμερισμα) να με φιλοξενησει για κανα 30 λεπτο, μεχρι να γραψω κ γω 2 λογια...
Πραγματικα περασα ΤΕΛΕΙΑ... Αν κ λογο καιρου, στην αρχη ξενερωσαμε, δεν μασησαμε κ ταξιδεψαμε κανονικα...Στις θερμοπυλες ομως,
το θερμομετρο εδειχνε 25 βαθμους...Με αποτελεσμα η εκδρομη να παρει αλλη τροπη...Περιττο να αναφερω οτι εχασαν ΠΟΛΛΑ οσοι δεν ηρθαν...
Να πω, οτι η επιχειρηση "Απαγωγης του Animal" στεγθηκε με 100% επιτυχια με πρωταγωνιστες εμενα κ την Χαρουλα...  :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo: :1yoohoo:
Το μεγαλο κεφαλι ηταν η Χαρουλα, κ γω το εκτελεστικο οργανο...

Καποια αποδεικτικα στοιχεια απο την επιχειρηση...
::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::


Aν κ ματαια προσπαθουσε να ξεφυγει...



Ευχαριστες στιγμες του Στελιου κ του Animal λιγα λεπτα πριν την απαγωγη... :dakry:


Ο Στελιος, ψαχνει απεγνωσμενα τον Animal, κ βλεπουμε την θλιψη κ την απογνωση ζωγραφισμενη στο προσωπο του...


Ολα τα αυτοκινητα των μελων του SeatClub, παρατεταγμενα στην σειρα, εξω απο την ταβερνα-ψητοπωλειο...



Ομως, με λιγο ζουμ, κ με μια πιο προσεκτικη ματια, βλεπουμε οτι κατι δεν κολλαει στο προτελευταιο αμαξι...δεν μας θυμιζει καποιο απο τα μοντελα της Σεατ... :doh: :doh:




Χωρις λογια με το πανο του SeatClub, κ το Suzuki διπλα....
  :akala:


Ευχαριστουμε τον Γιωργο (toympano) για τις ομορφες στιγμες που μας προσεφερε...


ΒΙΝΤΕΟ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ...Τα λογια ειναι περιττα μετα απο αυτο... Στην Φωνη : Κωστας Leontokardos - Στην πωληση : Στελιος Leons


Φωτογραφιες απο το ατυχημα του Γιωργου θα εχουμε κ αλλες, αφου ο Κωστας (Leontokardos) τραβηξε ποιους κ ποσο "ελουσε¨ο  Γιωργος....  :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Επισης, κ αλλες φωτο αυριο κ πολλα πολλα ντοκουμεντα κ αποκαλυψεις....  ::sfyrao:: ::sfyrao:: ::sfyrao:: ::sfyrao:: ::sfyrao:: ::sfyrao:: ::sfyrao:: ::sfyrao::


Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος P_a_v_l_o_s
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 911
  • Φύλο: Άντρας
  • Knowledge is Power..
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #23 στις: 10-12-2007, 01:04:17 »
Ηθελα να ηξερα ποιος ειναι αυτος ο αλητης που πηγε με το ιαπωνικο και χωθηκε αναμεσα στα ισπανικα  :s: !!!   ::sfyrao::

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ   :bleh: 

  • toympano
  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #24 στις: 10-12-2007, 11:10:26 »
Λοιπον εχουμε κ λεμε ..........Δειτε σε τεραστιων διαστασεων φωτο λιγες απο τις φωτο που εχω κατεβασει
Εδω το leontokardαμαξο απο τον καθρεπτη μου

Εδω φαινεται οτι τραβαμε αρκετο ζορι για να σηκωσουμε εγω κ ο χαρης τον κωστα

Ο Στελιος τα εχει δει ολα μετα την καταπωση φαγητου κ ποτου

Να κ η φιλιω μας με τον παυλο

Το ζευγος δεξια ηταν οι ντοπιοι της παρεας ενω το ζευγος αριστερα  οι καπως αργοπορημενοι αθηναιοι!!!!!

Να κ ο κωστας με  την συναδελφο  :bleh:

Να το τουμπανο με τα αλλα των παιδιων

Ο Στελιος με τον animal ...πολυ αγαπη ρε παιδι μου   ::hiphop:: ::hiphop::

Ο Σταυρος που μιλαει με το σκυλο ρωτωντας τον πως θα δωσει 10 αλογα στο fr του :harhar:

Οσοι δεν πιστευετε οτι ειμαστε εμεις να οι αποδειξεις

Να τα αυτοκινητα ολων μας αν ενωσοουμε τα αλογα μας φτανουμε στον πλανητη αρη  :brows: :brows: ::nai::

Εν κινηση καποιες στιγμες  καλες

Γιναμε κωλος κ βρακι εδω  :rofl: :rofl: :rofl:

Εδω στα διοδια οπου ξεκινησαμε με καιρο χαλια μετα ηταν καταπλήκτικος

Μια απο τα ιδια




Αυτα απο φωτογραφιες μετα θα ερθουν κ τα βιντεο !!!!!!! :bleh: :bleh:



  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #25 στις: 10-12-2007, 11:35:57 »
Γενικα να πω οτι περασαμε απιστευτα ομορφα
 :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer:
Οσοι δεν ηρθατε χασατε μοναδικες στιγμες γελιου,κοντρας,πειραγματος κ μασας
 :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:



ξεκινησαμε με βροχη και κατι φιμες οτι ο χαρης δεν θα ερθει....και ολοι με 1 κινηση ειπαμε  :akala: :akala: :akala: :akala: :akala: :akala: :akala: :akala: :akala:

τελικα ο χαρουλης ηρθε...μετα αιθεριας υπαρξης :serenade: :serenade: :serenade: :serenade: :serenade:


και ξεκινασαμε.... ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::

το απικονιζομενο παλικαρ(τουμπανος)ι...δεν εβαλε γλωσσα μεσα και μιλαγε σε ολη μα ολη την διαδρομη :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:



η απικονιζομενη κοπελα ειναι το θυμα της υποθεσεις ηταν η συνοδηγος του τουμπανου....που πιστευω μετα την τρομακτικη εμπηρια που εζησε μαζι του και μαζι μας σιγα μην ξανα ερθει.....που επισεις σε συγκεκριμενο σημειο...εβγαλε το τακουνι και χτυπαγε τον τουμπανο επειδη τολμισε να κοιταξει αλλη...
εμπαινε μαρια....μετα απο μερικα ζικ-ζακ που εικανε το αμαξι τα πνευματα ηρεμησαν.....



Κατα την διαρκεια της πορειας μας τα πειραγματα αναμεσα σε μενα και το χαρη πηγαινοερχοντουσαν για το κουβαδακι του :harhar:...και την κοκκινη χελονιτσα μου :xaxa: :xaxa: και απογασισαμε να τα ανοιξουμε.....τελικα η χελονιτσα μου εφαγε 2 αμαξακια διαφορα απο το κουβαδακι με τα xenon που ειναι αριθμηστα... :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Ειχαμε πολλων ειδων ανοιγματα....και μαλλιοτραβιγματα...ο βαγγελης επαθε τρελλη νιλλα....αλλα μωλις ειδε ποιος ερχοταν απο πισω του ηρεμησε
ρε νικολακι βαλε 1 διακριτικο μπροστα γιατι ο βαγγελης θα το πεταγε στα χωραφια :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

Εγω και ο panic σαν οι ποιο αργοι τις παρεας απολαμβαναμε τα ανοιγματα των αλλων :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:
προσωπικα μου αρεσε να βλεπω της Φιλιος και του τουμπανου πως ξεκωλαγανε :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

φτασαμε στις θερμοπυλες οπου εκει καναμε τοση φασαρια....με ντουντουκες..φωνες...τουρμπινες οπου διωξαμε ολους τους τουριστες και ηρθε και αστυνομικο να ρυθμηση την ταξη..... παρτε μερικες εικονες




επειτελους φτασαμε....παρκαραμε και σηκωσαμε και πανο....... :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer:



Να και φωτο απο μερικους τροπαλους της παρεας





και η ωρα του φαγητου εφτασε...ο χαρης ανυπομονος οπως παντα..κοιταει το ρολοϊ του...


ο ερωτας του απο πισω τον τραβαει για ενα φιλακι...ο χαρης αντιστεκεται


να το ζευγαρι σε στιγμες ευτυχειας...


και οι ομορφονιοι τις παρεας....


Μια φωτογραφια ντοκουμεντο...ο κιτρινιαρης πριν.... :brows: :brows: :brows: :brows: :brows:

ο κιτρινιαρης μετα :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:



και στην καφετερια..πηγε η φωτογραφια συννεφο απολαυστε και θαυμαστε


Ο γιωργος ηταν ο μονος που επινε για ολους τους αλλους καφεδες του εριξε πανω στο panic και στο βαγγελη


ο μεσαιος χαλαει την φωτογραφια..ουστ......


Τα ντοπια παιδια του club που γνωρισαμε


οσο και να ανακατευεις γευση δεν θα παρει.... :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:


του σου εμελε να παθεις απο τον τουμπανο παλικαρι μου.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


ειχαμε και ατομο με ειδικες αναγκες :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:


εχουμε και παπαρατσι που απαθανατιζουν το κανουργιο ερωτα..


ο ερωτας που λεγαμε :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


ειχαμε και ματακιδες...διπλα καθομαστα και ερωτοτροπουσαμε εγω και ο σταυρος και το παλικαρι εριχνε λοξες ματιες


υπαρχει αλλη μια φωτογραφια ντοκουμεντο...να βγει στην φορα


Στο γυρισμο γυρισαμε μαλλια μερικοι μερικοι......ο Χαρης προσπαθουσε να φτασει και να περασει μεσα στην τρουπα...αλλα
αμα ο λεοντας παρει μπρος δεν μασαει... :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

Ο τουμπανος εκανε 1 εκπληκτηκη σφινα ρεσιταλ αναμεσα σε νταλικα και 2 αυτοκινητα..ηθελα εκεινη την ωρα να ημουν συνοδηγος
 :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia:

ο Σταυρος ετρεχε και ρωτουσε αμα φτανουμε συνεχεια....και του ελεγα οχι στα ψεμματα και τα εδινε ολα...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

εγω παραλιγο να καβαλησω ενα mx 5 επειδη δεν ακρη....τελικα πιστηκε στα 210 να κανει ακρη ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::

Το λιωνταρικι μου ειχε προβλημα στα ηλεκτρικα οταν περναγε το λεοντοκαρδο....αυτοματα αναβαν τα αλαρμ... :harhar: :harhar: :harhar:

πετσοκοψαμε ενα 1.6 golf που εκανε μαγκιες :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer:

παραλιγο να γινουμε πιττα εγω και ο τουμπανος απο ενα μερκεντε που παταγε φρενο στην ευθεια πριν το ιλιων :fear: :fool: :doh: ::sfyrao::

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΟΛΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΒΕΡΗ ΠΑΡΕΑ....ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ..... ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::

Υ.Γ Αμα δεν βγουν οι φωτο προτηνω να με κανεται bann
καλη λευτερια στην γυναικα του black viper που ειναι εγκυος












Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος gsa1967
  • POWERED BY GIAC
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 8334
  • Φύλο: Άντρας
  • ΓΙΩΡΓΟΣ
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #26 στις: 10-12-2007, 11:36:18 »
ωραιες  φωτο!!! :notworthy:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ

  • Αποσυνδεδεμένος 2fast4u
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATclub.eu
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #27 στις: 10-12-2007, 11:46:28 »
τα ειπατε και τα δειξατε ολα !!!!!!!!!!! Μια φωτογραφια θελω να δω ακομα  :wink: :wink:!!!!Περασαμε αρκετα καλα ,ενα εχω να πω χασατε οσοι δεν ηρθατε !!!!!!Αντε και στην επομενη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #28 στις: 10-12-2007, 11:48:50 »



Εγω και ο σταυρος αγαπιωμαστε πολυ και το δειχνουμε


επειτελους φτασαμε....παρκαραμε και σηκωσαμε και πανο.......  :dancer: :dancer: :dancer: :dancer: :dancer:



Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος xaroula FR
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 808
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για ολα φταιω εγω!!!???----Οτι κινείται εκτελείται
Απ: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 9/12/2007 ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #29 στις: 10-12-2007, 11:54:34 »
Μια φωτογραφια ντοκουμεντο...ο κιτρινιαρης πριν.... :brows: :brows: :brows: :brows: :brows:

ο κιτρινιαρης μετα :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

ρε συ ποτε πηγες κι εβγαλες φωτο με τον κιτρινιαρη

α καλα και να μου το εκαιγες χαμπαρι δεν θα επαιρνα :dakry: :dakry: :dakry:

εγω φταιω που δεν πηρα μαζι μου το ανιμαλ :1yoohoo:
tweetyfr  -   pokemon's car  -  κιτρινιαρικο  -  killer  - 
κιτρινοκουβαδο  -  happy ducky  -  tweetαμαξο !!!!!!!!