SEATCLUB Μeetings και Εκδηλώσεις > Συναντήσεις ΝΟΤΙΑΣ & ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

(1/26) > >>

harcon:
εχω κατεβει καλαματα απο το καλοκαιρι για μονιμη, ελπιζω, εγκατασταση.
οποιος ειναι καλαματα η κατεβαινει συχνα και θελει να τα πουμε απο κοντα ας ριξει μια ειδοποιηση.
υ.γ. τι γ...ατα ειναι εδω κατω ρε. τι εχανα τοσα χρονια. :drunk: :boat: :fishing1:

toympano:

--- Παράθεση από: harcon στις 21-01-2008, 21:34:57 ---εχω κατεβει καλαματα απο το καλοκαιρι για μονιμη, ελπιζω, εγκατασταση.
οποιος ειναι καλαματα η κατεβαινει συχνα και θελει να τα πουμε απο κοντα ας ριξει μια ειδοποιηση.
υ.γ. τι γ...ατα ειναι εδω κατω ρε. τι εχανα τοσα χρονια. :drunk: :boat: :fishing1:

--- Τέλος παράθεσης ---
E εγω ειμαι απο κυπαρισσια αλλα μενω μονιμα αθηνα!

harcon:
φιλε γιωργο μου φαινεται θα πρεπει να ξανασκεφτουμε καλα ολοι αν αξιζει να καθομαστε εκει πανω οταν εχουμε ενα τετοιο μερος για ιδιαιτερη πατριδα.
εγω δεν το πολυσκεφτηκα και οταν μου δωθηκε η επαγγελματικη ευκαρια την αρπαξα.
ειναι νωρις βεβαια αλλα μεχρι τωρα δεν μετανοιωνω καθολου.

leondim77:
Τι να πω και εγώ που ήμουν μόνιμος κάτοικος Καλαμάτας και λόγο δουλειάς έγινα μόνιμος κάτοικος Αθηνών? Πέρασε ο καιρός όμως και μέχρι το Μάρτη αναμένω να έρθω πάλι κάτω με μετάθεση.
8 στα 10 ΣΚ πάντως κάτω  είμαι.

toympano:

--- Παράθεση από: harcon στις 21-01-2008, 22:45:30 ---φιλε γιωργο μου φαινεται θα πρεπει να ξανασκεφτουμε καλα ολοι αν αξιζει να καθομαστε εκει πανω οταν εχουμε ενα τετοιο μερος για ιδιαιτερη πατριδα.
εγω δεν το πολυσκεφτηκα και οταν μου δωθηκε η επαγγελματικη ευκαρια την αρπαξα.
ειναι νωρις βεβαια αλλα μεχρι τωρα δεν μετανοιωνω καθολου.

--- Τέλος παράθεσης ---
:wink:Ετσι ειναι εξαλλου κ το τραγουδι ακομα το λεει  πως΄για τα λ7 τα κανεις ολα......για τα λ7 δενμε αγαπας......μα θα ρθει καποτε η ωρα.....που δεν θα ξερεις που να πας...΄Η επαγγελματικη αποκατασταση μας εχεικανει να ζουμε στην ζουγκλα ομως εχει κ τα καλα της!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση