Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08  (Αναγνώστηκε 96519 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #165 στις: 06-04-2008, 21:52:56 »
ΚΥΡΙΟΙ...
Οποιοι εχετε αποριες, γραψτε τες σε αλλο τοπικ παρακαλω.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος diomidis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon II Cupra Candy White 392++ TrackDay Car
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #166 στις: 06-04-2008, 22:03:58 »
Περασαμε υπεροχα, φαγαμε του σκασμου και η ολη παρεα ταιριαστη με χαμογελο κ κεφι. Παντα τετοια παιδια. Ευχαριστω
LEON CUPRA Revo Full Stage2+, Forge Twintercooler+S3 Intercooler, Neuspeed P-Flow, Forge BOV, Autotech Rev2, Full APR RSC, KW3 full adjustable, Quaife (02Q) ATB Differential, Sachs Racing Clutch Kit 4-puck, Eibach Antiroll bars Kit

392+BHP/540Nm

  • Αποσυνδεδεμένος Dont_Panic
  • Δωσε χωρις να θυμασαι...και παρε χωρις να ξεχνας!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 716
  • Φύλο: Άντρας
  • περίεργοι!
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #167 στις: 06-04-2008, 22:07:55 »
Ρε σεις? Με εκεινα τα στριφογυριστα τραπεζακια, πως και δεν εκανε το θαυμα του παλι ο τουμπανος?
Eλειπα εγω γι αυτο....
Σημερα ξυπνησα κατα τις 12 απο ενα τηλ που χτυπαγε...και το σκυλι να με γλυφει στα μουτρα....
Ηπια τον καφε της καλημερας...και ηταν αργα...
Σας εκανε αψογη μερα...συγχαρητηρια για την οργανωση και την οριμοτητα της ολης διεξαγωγης (τι λεω ο π...ης) της εκδρομης που την εκανε  τελεια...
 :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
ΑΤΙΜΗ ΕΛΙΑ...

Ο καιρος γαρ εγγυς! beware!

Βαρεθηκα τα ζωα....θα κανω παρεα με σκυλια....δε γκρινιαζουν...δε σου τρωνε λεφτα και με ενα κοκαλο σου φυλανε και το σπιτι...

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #168 στις: 06-04-2008, 22:09:42 »
Παράθεση
Ευχαριστω

και εμεις ευχαριστουμε και εσενα και το αλλο το παλικαρι με το κιτρινο για την παρεα!!! :wink:


Παράθεση
Οπότε οτι θέλετε είμαι διαθέσιμος στο Off Topic.

παμε απο κει να πλακωθουμε για να χωνεψουμε :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Παράθεση
εκανε!!!!!

εσενα αν δεν στο σφυραγε καποιος...θα περναγε απαρατηρητο...παλιο λαμπηρη εσυ και ο αλλος αμεσως να σχολειασεται :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:


παιδια τις σοδες ποιος θα τις πληρωσει???????
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #169 στις: 06-04-2008, 22:12:39 »
Είδες που έχω τους ρουφιάνους μου?  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #170 στις: 06-04-2008, 22:15:39 »
Μια σοδααααααααααααααα.....
περασαμε τελεια ,ριξαμε πολυ γελιο !!!!δεν μπορω ουτε να γραψω ,θα σκασω απο το φαι!!!!2 οι σοδες!!!Το παγωτο πρεπει να φταιει!!!!! ::sfyrao:: ::sfyrao::
λοιπον παιδες καλα περασαμε αλλα καποιοι φαγανε φαγανε φαγανε και σταμετημο δεν ειχαν  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

επειδη ομως περασαμε καλα τους συγχωρω  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #171 στις: 06-04-2008, 22:16:50 »
Είδες που έχω τους ρουφιάνους μου?  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
αμαν ρε βαγγελη δεν μας αφηνουν σε ησυχια  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #172 στις: 06-04-2008, 22:18:43 »
Να σου πω.......το είπα και στην γυναικά σου.....τι κάνεις στα μικρά και είναι τόσο ήσυχα? :think:
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #173 στις: 06-04-2008, 22:22:46 »
Παράθεση
λοιπον παιδες καλα περασαμε αλλα καποιοι φαγανε φαγανε φαγανε και σταμετημο δεν ειχαν

για ποιον χτυπαει η καμπανα....παντος οι απο εκει ειχαν μεγαλητερο λογαριασμο....και απο κει ηταν ο λεοντοκαρδος :mf_bookread:


για να πεσουν οι μασκες :dancer:

μερικοι πηραν και για το σπιτι ταχα μου ταχα μου οτι εχουν σκυλο  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

ακομη τρωνε  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #174 στις: 06-04-2008, 22:28:04 »
για ποιον χτυπαει η καμπανα....παντος οι απο εκει ειχαν μεγαλητερο λογαριασμο....και απο κει ηταν ο λεοντοκαρδος :mf_bookread:


για να πεσουν οι μασκες :dancer:

μερικοι πηραν και για το σπιτι ταχα μου ταχα μου οτι εχουν σκυλο  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

ακομη τρωνε  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:
φιλαρακι αυτα να βλεπουν καποιοι καποιοι που λενε οτι δεν τρωνε  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

βαγγελι το συκο θα πεσει κατω απο την μηλια  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

  • toympano
  • Επισκέπτης
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #175 στις: 06-04-2008, 22:32:43 »
Να πω κ γω με την σειρα μου ενα μεγαλο μπραβο σε ολους κ στα παιδια της διαχειρησης κ στα απλα μελοι που ηταν πραγματικα πολλα κ ικανα να περασουμε ομορφα μια υπεροχη κυριακη ....Με πολυ φαγητο αναψυκτικο κ πολλα καλουδια απο ψητα παιδακια νηστησιμα .....κ καλη παρεα...Στο δρομο οι πιο τολμηροι ανοιξαμε για να δουμε τι ψαρια πιανουμε μεταξυ μας κ αλλοι προβληματιστικαν κ αλλοι εφυγαν με το χαμογελο στο στομα!!!! :dunno:Για τα παιδια που δεν μπορεσαν να ερθουν απλα να πω οτι χασανε κ θα χανουν καθως αυτες οι βολτες συντομες η μη ειναι το κατι αλλο.....Οσο για τις υποχρεωσεις κυριακατικα δεν νομιζω να υπαρχουν καθως ειναι η μονη μερα που τα παιδια δεν εχουν σχολικες υποχρεωσεις κ οσο να ναι μια κυριακατικη εκδρομη ειναι καπως!!!Με την επομενη να ερθετε κ σεις!!!Αλλιως θα πεσει  :girl_devil:

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #176 στις: 06-04-2008, 22:36:09 »
Παράθεση
φιλαρακι αυτα να βλεπουν καποιοι καποιοι που λενε οτι δεν τρωνε


ειναι οπως ο μεθυσμενος δεν παραδεχεται ποτε οτι ειναι :dancer:


Παράθεση
βαγγελι το συκο θα πεσει κατω απο την μηλια


το θεμα δεν ειναι που θα πεσει το συκο....αλλα ο βαγγελης :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:


αυτο το παλικαρι τι εφαγε ρε παιδι μου.....πολυ τσατσικη.....αφου στο γυρισμο τον περασα και η αδερφη του ηταν λυποθιμη στο διπλανο καθησμα...
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #177 στις: 06-04-2008, 22:42:12 »
Εδώ κόντεψα να λιποθυμήσω εγώ  :dizzy: :dizzy: :dizzy: και να φανταστείς ότι είναι δίπλα μου τώρα και διαβάζουμε μαζί είναι μαζόχα .  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #178 στις: 06-04-2008, 23:00:59 »
Παράθεση
Ε ναι η αλήθεια .


η κοπελια διπλα σου αντεχει την τζατζικιλα ή φοραει μασκα οξυγωνου???
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


Απ: Εκδρομή στον Μαραθώνα 06/04/08
« Απάντηση #179 στις: 06-04-2008, 23:03:27 »

η κοπελια διπλα σου αντεχει την τζατζικιλα ή φοραει μασκα οξυγωνου???
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

παιδιά δεν ξέρω έφυγε πριν λίγο και δεν ξέρω αν έφυγε λόγω μυρωδιάς  :dunno: :dunno: :dunno:  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: