Αποστολέας Θέμα: 3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,  (Αναγνώστηκε 11682 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #15 στις: 02-06-2004, 11:23:55 »
Παράθεση από: Sniper
Όχι αγόρι μου, ποτέ. Εμείς ποτέ δε θα λέγαμε κάτι τέτοιο για το καμάκ...εεεεε, τον παππούλη του club θέλω να πώ. Να προσθέσω όμως ότι σε "αδελφό" club, όπυ εκεί δεν ξέρουν πώς ακριβώς είναι τα πράγματα, όλοι αναρωτιούνται γιατί ό Αντρέας πάει κάνα δυο ώρες πρίν το meeting στο Olympico. (Όχι, δεν είμαι ρουφιάνος....απλά έκανα πολύ παρέα με τον Αρτέμη Μάτσα, χαχαχαχαχα!!!)  ;-)
Τα συμπεράσματα δικά σας  ;-)

Υ.Γ.: Δεν πιστεύω να κλαίς για να έρθει η Λ..α ή η Ηλ...α να σε παρηγορήσουν;;;;
Υ.Γ.2: Γιατί δεν θα έρθεις σήμερα αγόρι μου;


Πέρα από την πλάκα τώρα....

Τον λόγο που πηγαίνω 2 ώρες νωρίτερα τον έχω εξηγήσει πολλάκις... Στο δικό μας club (seatclub) οι συναντήσεις κανονίζονται λογική ώρα (19:30) και με βολεύει γιατί εγώ δουλεύω στο Καλαμάκι και έρχομαι αμέσως μετά τη δουλειά.

Στο έτερο club οι συναντήσεις κανονίζονταν για καφέ παλιότερα στις 21:00 και για περατζάδα στις 22:30. Καθότι όσο περισσότερο μένω στο γραφείο όλο και κάτι έχω να κάνω και συνήθως με βρίσκει το ξημέρωμα, κανονίζω να συναντηθώ με κάποια μέλη/φίλους ΝΩΡΙΤΕΡΑ στο Olympico ώστε να πούμε και 1-2 κουβέντες παραπάνω...

Στο άλλο θέμα τώρα... Το ότι υπάρχει ένα "τυπικό" ενδιαφέρον για τη Λ. και την Η. δεν λέει κάτι... Όχι πες μου, δεν είμαι ΚΥΡΙΟΣ;;; Έχω παραφερθεί ποτέ;; Απλά είμαι λίγο περισσότερο κοινωνικός από ότι συνήθως! :lol: Έτυχε μια φορά να είμαι άρρωστος και να μου πει μια καλή κουβέντα η κοπέλα και το κάνατε θέμα!! Ντροπή και αίσχος!!! :shock:  :oops: Εξ'αλλου το να θαυμάζει κάποιος το ωραίο είναι δόκιμο, αρκεί να ξέρει πού πρέπει να σταματήσει... :oops:  :oops:


Σήμερα δεν θα έρθω γιατί έχει κανονιστεί με το έτερο club εκδρομή στο Λαύριο.

Υ.Γ.: Είχες δίκιο τελικά Παναγιώτη, το όνομα μπορεί να σου βγει για πλάκα... :roll:  :roll:

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #16 στις: 02-06-2004, 11:44:52 »
Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες ρε συ Αντρέα. Για πλάκα τα είπα όλα. Εξάλλου εμείς τα έχουμε πεί πολλές φορές και για το που έρχεσαι πιο νωρίς κτλ κτλ.
Όσο για το ενδιαφέρον που αναφέρεις, πιστεύω ότι ΟΛΟΙ έχουμε το ίδιο ενδιαφέρον και θα προτιμούσαμε μάλιστα να μην μείνει στο τυπικό,  ::lovesmile3::  έτσι δεν είναι; Εκτός αν κάνω λάθος, οπότε οκ  :wink:  Αλλά πλήν ελάχιστων εξαιρέσεων, όλοι θα θέλαμε!! Και δεν βρίσκω και κάτι κακό, το να θαυμάζεις το ωραίο (μιλάμε πάντα για το αντίθετο φύλλο, οκ;  :roll: ) οπότε δεν βλέπω κάτι το λάθος ή άσχημο σε αυτό.
Για το αν είσαι κύριος ή όχι, μπορώ να πώ ότι σε όλες τις φάσεις που σε έχω δεί και όχι μόνο για τις Λ... και Ηλ.. αλλά και γενικότερα, είσαι πάντα ΚΥΡΙΟΣ (πρέπει να παίζει ρόλο και η γραβάτα, δε μου το βγάζεις απο το μυαλό!!  :cool: )
Σε ένα πράγμα είσαι απαράδεκτος μόνο....στο ότι θα λείπεις σήμερα. Αλλά αφού πρόκειται για βολτούλα, σε συγχωρούμε!!

Αν νομίζεις ότι υπάρχει πρόβλημα και σε ένοχλεί κάτι απο αυτά που είπα/λέω πες το μου ρε φίλε και το σταματάω εκείνη τη στιγμή. Δεν τρέχει τίποτα ρε συ, απλά χαβαλές γίνεται.   :-o)y
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #17 στις: 02-06-2004, 11:51:22 »
Εννοείται πως δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας... Φυσικά και δεν παρεξηγήθηκα, απλά ένιωσα ότι έπρεπε να γραφτούν κάποια πράγματα ώστε να ξεκαθαρίσω τη θέση μου σε αυτούς που δεν με ξέρουν.


Παίζει ρόλο η γραβάτα ε;;; Δηλαδή τον τελευταίο μήνα που την έχω κόψει τι γίνεται;;;;

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #18 στις: 02-06-2004, 11:56:57 »
Απλά δεν έχουν καταλάβει τη διαφορά. Σαν κάποιες ψυχές εδω μέσα (δε λέμε ονόματα) που δεν είχες φορέσει κουστούμι και νομίζανε ότι η αλλαγή που είχες πάνω σου ήταν ότι άφησες μούσι (χεχε!!!), κάτι αντίστοιχο συμβαίνει και τώρα. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλίως. Θα το ερευνήσω όμως...
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #19 στις: 02-06-2004, 12:29:44 »
Τελικά όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται... ;-)devil
Αλλά η σπόντα έχει κι άλλες κατευθύνσεις...... ::flamethrowsmile::

  • Αποσυνδεδεμένος Sisifos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 302
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #20 στις: 02-06-2004, 12:32:10 »
Σήμερα θα είμαι παρέα με τον pappouli στην εκδρομή του ibizaclub οπότε δεν θα μπορέσω να κατέβω κάτω :(
Α ρε pappouli, και τι θα κάνουν τώρα τα κορίτσα που δεν θα πας???
.

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #21 στις: 02-06-2004, 12:35:31 »
Παράθεση από: IBIZAKILLER
Τελικά όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται... ;-)devil


(κι όποιος έχει τη σφίγγα να τη φέρει πίσω!!!)
Πές τα, πές τα!!! :lol:
Αλήθεια πάντως, για ποιόν πήγαινε η σπόντα, να μας λυθεί και η περιέργια δηλαδή.

Εγώ λόγω υποχρεώσεων, δεν μπορώ να πάω με το ibizaclub στη βολτούλα τους, καλά καλά δεν ξέρω πώς θα μπορέσω να έρθω στο olympico. Πάντως, ακόμα και να μην τα καταφέρω, θα είμαι πνευματικά εκεί.  :roll:
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • Αποσυνδεδεμένος RoadMaster
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #22 στις: 02-06-2004, 12:38:43 »
Αλήθεια, Αντρέα, θύμισέ μου για ποιόν μου είχες δώσει μια σακούλα (την οποία κυριολεκτικά δεν έχω ανοιξει - όλο την ξεχνάω)...
Νικόλας - LEON 1.6 16v Sport

Όλα βρίσκονται μόνο μέσα στο μυαλό μας...

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #23 στις: 02-06-2004, 12:40:57 »
Παράθεση από: Sisifos
Σήμερα θα είμαι παρέα με τον pappouli στην εκδρομή του ibizaclub οπότε δεν θα μπορέσω να κατέβω κάτω :(
Α ρε pappouli, και τι θα κάνουν τώρα τα κορίτσα που δεν θα πας???


Έλα ντε... πάντως δεν ήμουν εγώ αυτός που θυμόντουσαν τι πίνει....

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #24 στις: 02-06-2004, 12:43:35 »
Νάτες οι σπόντες οι καλές...όχι ότι έχει και άδικο δηλαδή ;-)
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #25 στις: 02-06-2004, 14:37:33 »
Παράθεση από: pappoulis
Παράθεση από: Sisifos
Σήμερα θα είμαι παρέα με τον pappouli στην εκδρομή του ibizaclub οπότε δεν θα μπορέσω να κατέβω κάτω :(
Α ρε pappouli, και τι θα κάνουν τώρα τα κορίτσα που δεν θα πας???


Έλα ντε... πάντως δεν ήμουν εγώ αυτός που θυμόντουσαν τι πίνει....


Ρε σεις!!! Αυτός ξέρει πολλά!!! :twisted:

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #26 στις: 02-06-2004, 14:51:43 »
Εμ, τόσα έχουν γρφτεί εδω μέσα
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #27 στις: 02-06-2004, 15:24:48 »
Παράθεση από: Sniper
Εμ, τόσα έχουν γρφτεί εδω μέσα

Είσαι σίγουρος ότι τα ξέρω από αυτά που έχουν γραφτεί;;

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #28 στις: 02-06-2004, 15:38:35 »
Υπολογιστε κι εμενα στο κοτερο......  :cool:

Σας θελω πλυμενες ολες.....

3 Παιδιά Βολιώτικα στην 12η Πύλη,,,,,,
« Απάντηση #29 στις: 02-06-2004, 15:49:26 »
Μάγκες το Olympico χρειάζεται επειγόντως μεταγραφή σερβιτόρας απο Καισαριανή μερια....Κωστας,RoadMaster και Leonman καταλαβαινουν τι λέω........!!