Αποστολέας Θέμα: Ενα νέο παλιό μέλος της Διαχείρισης, η επιστροφή.  (Αναγνώστηκε 15901 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Σας ευχαριστω ολους παιδια
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος thomas99
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 666
  • Φύλο: Άντρας
  • mpaharis/President Βουλής Των Βορείων
Πάλι αυτός στην Διαχείριση? Ωχ την βάψαμε οι Βόρειοι. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Πάλι θα μας πρήζει με τις ιδέες του και με τις παραξενιές του, γέρασε και μυαλο δεν έβαλε. :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:
Γιώργο και πάλι σιδερένιος και καλά επιτυχία στα καθήκοντα σου. :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
...Ο χωριάτης πλουσιος γίνεται, ευγενής ποτέ...
...Mην καταδεχεσαι να ρωτας, θα νικησουμε, θα νικηθουμε; Πολεμα...Ν.Καζαντζακης

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Πάλι αυτός στην Διαχείριση? Ωχ την βάψαμε οι Βόρειοι. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Πάλι θα μας πρήζει με τις ιδέες του και με τις παραξενιές του, γέρασε και μυαλο δεν έβαλε. :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:
Γιώργο και πάλι σιδερένιος και καλά επιτυχία στα καθήκοντα σου. :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Εσενα δεν σου λεω καμια ιδεα μου απο εδω και περα  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

Να σαι καλα θωμα και σε σενα οτι καλυτερο  :ok:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • nikos.leon
  • Επισκέπτης
Πάλι αυτός στην Διαχείριση? Ωχ την βάψαμε οι Βόρειοι. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Πάλι θα μας πρήζει με τις ιδέες του και με τις παραξενιές του, γέρασε και μυαλο δεν έβαλε
γιατι εμεις που δεν ειμαστε βορειοι δεν την  βαψαμε?    :xa: :xa: :xaxa: :harhar: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
γιατι εμεις που δεν ειμαστε βορειοι δεν την  βαψαμε?    :xa: :xa: :xaxa: :harhar: :harhar:

Προκατειλημενος?Δεν θα επρεπε φιλτατε Νικολαε
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • nikos.leon
  • Επισκέπτης
Προκατειλημενος?Δεν θα επρεπε φιλτατε Νικολαε
καλα τσιμπησες γιωργο? λες να εχω τετοια προβληματα ?      :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
καλα τσιμπησες γιωργο? λες να εχω τετοια προβληματα ?      :wink:

Καθε αλλο απλα δεν θελω να υπαρχουν σκιες σε κανεναν και για τιποτα...!
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

Ρε κάντε καμία δουλειά και αφήστε τους επαίνους λέω εγώ. :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas:

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Ρε κάντε καμία δουλειά και αφήστε τους επαίνους λέω εγώ. :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas:

Συμφωνω με τον Σταυρο...Λοιπον ο καθενας στο ποστο του...
Κ τελος τα off topic...  :wink:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • nikos.leon
  • Επισκέπτης
Καθε αλλο απλα δεν θελω να υπαρχουν σκιες σε κανεναν και για τιποτα...!
τιποτα δεν υπαρχει ....να μην σε πειραξω κι εγω μια φορα? ευκαιρια βρηκα να παη χαμενη? :xa: :xa: :xa:    τελος off topik

Εσύ Νίκε το χαβά σου...... Πάνε φούσκωσε το σκάφος ρε να σου περάσει η ώρα :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Παιδες...plz ....

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !


  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !