Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ  (Αναγνώστηκε 61644 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • EGELADOS
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #45 στις: 10-06-2004, 07:26:50 »
ο κολλητος μου ειναι απο το Γαλατα.Καραπιδακης,σου λεει τιποτα?

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #46 στις: 10-06-2004, 07:39:45 »
[quote="George]Πάντως θα έχουμε και ένθερμους υποστηρικτές φαντάζομαι τα παιδάκια που τις προάλλες στο Λουτράκι γυρίσαν από την παλιά Ε.Ο. και παίξαν παρεούλα  :wink:[/quote]

Παιδάκια ξεπαιδάκια,1400cc μόνο αλλά εμείς πάμε απο στροφιλίκια.Κάποιοι άλλοι φοβούνται μην τους καεί η τουρμπίνα και πάνε με τους παππούδες και τις θειες απο Α.Ο. :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

  • Αποσυνδεδεμένος CHRISTOS
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 499
    • http://www.seatclub.gr
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #47 στις: 10-06-2004, 08:20:14 »
Παράθεση από: George
Παράθεση από: LEON@MANIA
Παιδάκια ξεπαιδάκια,1400cc μόνο αλλά εμείς πάμε απο στροφιλίκια.Κάποιοι άλλοι φοβούνται μην τους καεί η τουρμπίνα και πάνε με τους παππούδες και τις θειες απο Α.Ο. :razz:  :razz:  :razz:  :razz:



Εσύ αγόρι μου το πας γυρεύοντας μου φαίνεται να με χωρίσεις  :!:   :razz:  :razz:

Αν την επόμενη φορά πάντως είμαι μόνος, υπόσχομαι να σας ακολουθήσω να παίξουμε παρεούλα  :lol:
  ::daz::

Παιδια στροφες διαβαζω και παιχνιδια στις στροφες.....
Θα παρουμε και τις γυναικες μαζι???
 :shock:  :shock:  :shock:
Γιατι η δικια μου αμα νοιωσει 0.000000001G πιεσης στη στροφη εχει κοφτη και πεφτει παντοφλα........ o:-Ohamer  o:-Ohamer  :shock:  :shock:

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #48 στις: 10-06-2004, 08:29:15 »
paidia kala ta lete ala min xexnate oti tha exoume kai tis gunaikes mazi....kai emena h diki mou den einia fan tou athlimatos kai exei kai baria pantofla......opote ego den akoloutho sta paixnidakia...auta einia antrika spor kai prepei na ta kanoume monoi mas....ego nomizo oti prepei na pame apo ethniki exalou to thema mas einia na pame kai na perasoume kala ekei pou tha pame oxi na kanoume kontres sto dromo...auto den xreizate na pame sto tolo h kapou alou gia na to doume .......
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #49 στις: 10-06-2004, 10:06:19 »
Παράθεση από: killer13
paidia kala ta lete ala min xexnate oti tha exoume kai tis gunaikes mazi....kai emena h diki mou den einia fan tou athlimatos kai exei kai baria pantofla......opote ego den akoloutho sta paixnidakia...auta einia antrika spor kai prepei na ta kanoume monoi mas....ego nomizo oti prepei na pame apo ethniki exalou to thema mas einia na pame kai na perasoume kala ekei pou tha pame oxi na kanoume kontres sto dromo...auto den xreizate na pame sto tolo h kapou alou gia na to doume .......

Πέρα από τις στροφές, η διαδρομή της Επιδαύρου είναι ωραία και ως τοπίο. Πάντως, παντόφλα λόγω ταχύτητας εγώ δεν έχω... (καλό αυτό) τουναντίον μάλιστα..

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #50 στις: 10-06-2004, 11:12:48 »
Παράθεση από: George
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Εγώ θα της δώσω βάλιουμ!!! m.. ::doh::  
Την προηγούμενη φορά στην επιστροφή δεν είχα να της δώσω και αναγκάστηκα να της τάξω γάμο ::waiting::  ως αντιπαντοφλικό ::smackbottom:: !


Παναγιώτη να σου υπενθυμίσω ότι η πολυγαμία στη χώρα μας αποτελεί αδίκημα και διώκεται ποινικά.  Αν είναι για κάθε "ψιλή" που θα χώνεις να τάζεις και από έναν γάμο, δε σε βλέπω καθόλου καλά αγόρι μου . . .  :razz:


Πέσ τα Γιώργο, που μας θέλει και να γκομενίζει με γνωστή σερβιτόρα επίσης γνωστής καφετέριας στο Φάληρο.  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Παναγιώτη, αποτάσσεσαι την Ηλ...;;
Απεταξάμην...απεταξάμην
 :lol:  :lol:  :lol:
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #51 στις: 10-06-2004, 15:11:37 »
Καιρός να βγάλω και τον άλλο απο τη μέση :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Παναγιώτη έχω στείλει πμ στην Κατερίνα :twisted:  :twisted:
Μάλλον τα βάλιουμ πρέπει να τα πάρεις εσύ.Ειναι καλύτερα να μην καταλαβαίνεις απο πριν παρα απο μετα :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Οσο για τις στροφές θα ειμαστε ησυχα παιδάκια , θα παίξουμε και εσας τους "γρηγορους" και θα πάμε σιγά όπως πάτε εσείς ΠΑΝΤΑ!!

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #52 στις: 11-06-2004, 01:31:09 »
Παράθεση από: Sharky
Κριμα ρε Νασο και ελεγα οτι θα παιζαμε καλα στο στροφιλικι της Επιδαυρου.


Δεν πειράζει, την επόμενη φορά...  :razz:  :grin:  :wink:
Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #53 στις: 11-06-2004, 16:47:24 »
αντε να δουμε....καμια νεα συμμετοχη δεν θα εχουμε??? αντε παιδια ελατε στη παρεα μας περναμε πολυ ομορφα εμεις στις εκδρομουλες μας.....
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #54 στις: 11-06-2004, 17:53:46 »
Aν δεν εχω υπηρεσια  :-?  θα ειμαι παρων :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #55 στις: 11-06-2004, 21:22:57 »
πολυ ωραια να σε γνωρισω και γω απο κοντα....και οχι μονο εγω νομιζω οτι ειναι μια καλη ευκαιρια για ολα τα νεα μελη να ερθουν και να γνωριστουμε απο κοντα ....
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #56 στις: 12-06-2004, 15:07:25 »
Μάλλον ακόμα εισαι πολύ φρέσκος Γιώργο στο forum.Οταν ο Λάμπρος λεει πως μπορει να έρθει να εισαι 100% σίγουρος για το αντίθετο :lol:

  • Αποσυνδεδεμένος CHRISTOS
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 499
    • http://www.seatclub.gr
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #57 στις: 13-06-2004, 02:58:32 »
Εγω δυστηχως ως νεοτερος στο τμημα εχωθην εκτος απο το Σαββατοκυριακο των εκλογων και το επομενο να δουλευω..........
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Οποτε......καλα να περασετε και τραβηξτε καμια φοτογραφια παραπανω..... :wink:  :wink:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #58 στις: 13-06-2004, 23:54:43 »
Δεν κανατε ενα τηλεφωνο ρε παρταλια, διπλα ημουνα, στο εξοχικο.....

Παντως στο γυρισμο με ταλαιπωρησε λιγο η κινηση. Μηπως επρεπε να ριξουμε και μια ματια πιο ψηλα στο χαρτη;

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #59 στις: 14-06-2004, 00:07:33 »
krima re kosta na min to xerame oti eisia kai esi edo na ta legame oloi mazi......opote katevenete kai thelete to til mou to exete na pernete na vriskomaste xara mou tha einia.....
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....