Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ  (Αναγνώστηκε 61633 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #90 στις: 17-06-2004, 12:46:41 »
Παράθεση από: IBIZAKILLER
Παράθεση από: Sniper
Συμφωνώ ότι θα υπάρχουν και τα παιδιά μαζί μας, οπότε πρέπει να προσαρμόσουμε και το πρόγραμμά μας ανάλογα, αλλά πιστεύω ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε χωρίς δυσκολία.


Θα φέρεις κι εσύ τα παιδιά Sniper??? :lol:


 IBIZAKILLER --> ::flutch::  ;-)rocket::  ;-)tomato::  ::chain::  ::flamethrow:: :lol:
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #91 στις: 17-06-2004, 13:30:00 »
Παράθεση από: Sniper
Παράθεση από: IBIZAKILLER
Παράθεση από: Sniper
Συμφωνώ ότι θα υπάρχουν και τα παιδιά μαζί μας, οπότε πρέπει να προσαρμόσουμε και το πρόγραμμά μας ανάλογα, αλλά πιστεύω ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε χωρίς δυσκολία.


Θα φέρεις κι εσύ τα παιδιά Sniper??? :lol:


 IBIZAKILLER --> ::flutch::  ;-)rocket::  ;-)tomato::  ::chain::  ::flamethrow:: :lol:


 :mrgreen:  ;-----o  ::pftroest::  ::excited::  ::thefingere::  ::bigrina::  ::hello::  ::rofl::

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #92 στις: 17-06-2004, 15:01:55 »
ego tha protina na orisete ora 9 me 9 30 to argotero.........mexri na mazeutite....einai peripou 1 ora pio makria apo loutraki min to xexnate....
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #93 στις: 17-06-2004, 15:14:27 »
ego to eipa giati an kanonisete 10 tha mazeutite 10 30 kai mexri na figete....tha pigenete kai san XELONES......tha ftasoume kata tis 1 sto tolo...ego den exo provlima.....
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #94 στις: 17-06-2004, 15:37:34 »
Ε, αφού θα ξυπνήσουμε που θα ξυπνήσουμε ρε παιδιά, αυτό θα μας χαλάσει; Το αν ξυπνήσουμε, 9 ή 10; :roll:

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #95 στις: 17-06-2004, 15:40:25 »
Πιστεύω οτι 9 είναι καλή ωρα.Αλλά δεν βλέπω να προτείνουν οι υπόλοιποι την  ωρα συναντησης.Αντε Πέμπτη έχουμε ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #96 στις: 17-06-2004, 15:51:03 »
Παναγιωτη εχεις δίκιο σε αυτα που λές αλλα αν σκεφτεις οτι πριν τις 12:30 δεν προκειται να φτασουμε αμα συναντηθούμε 10:30,βάλε που όλοι θα υέλουν να πιουν και ενα καφε πάει 14:00 και βάλε.Μπάνιο και φαγητο θα πάει 7.Τι ωρα θα γυρισουμε δηλαδη πισω????Θα εχει και κινηση όπως πάντα.........
Οσο για το άλλο θα ερθω μόνος μου με ελπίδα να φερεις καμια ξαδερφη σου......!!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  και μην ακουσω να πει κανενας τίποτα ακους Sisife και Ibizakiller??????

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #97 στις: 17-06-2004, 15:51:58 »
Ρε Κεντερλή πολύ γκρινιάρης έχεις γίνει τώρα τελευταία μωρ' αδερφέ μου!!!

Εντοπίζω συμπτώματα οξείας γεροντίτιδας  ::papasmurf:: και αρραβωνίτιδας. ::waiting::
Λες να σε κόλλησαν Λεωνίδας και spyridy??? :roll:

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #98 στις: 17-06-2004, 15:57:06 »
Πεσ τα, πες τα. ¶ντε, να φύγει και ο Παναγιώτης απο την μέση, να μείνει και καμιά γυναίκα και για μας, που μας τις έχει φάει όλες και δεν δίνει ούτε μία.....ΟΥΣΤ!!
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #99 στις: 17-06-2004, 16:01:30 »
Παράθεση από: Sniper
Πεσ τα, πες τα. ¶ντε, να φύγει και ο Παναγιώτης απο την μέση, να μείνει και καμιά γυναίκα και για μας, που μας τις έχει φάει όλες και δεν δίνει ούτε μία.....ΟΥΣΤ!!


¶στο, sniper αυτό είναι ένας μύθος ο οποίος καταρρίφθηκε...
Εδώ έχει αρχίσει να γίνεται το αντίθετο. Να του την πέφτουν και να της διώχνει...

Κάτι ξέρω όταν λέω περί αρραβωνίτιδας... :wink:

Κουφάλα Κεντερλή μη βάλεις τώρα τη γυναίκα σου να διαβάσει το ποστ μου για να αποδείξεις ότι είσαι πιστός γιατί με τη μία έχει φάει την επεξεργασία το κείμενο και ψάχνεσαι!!!! :twisted:  :twisted:

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #100 στις: 17-06-2004, 17:03:08 »
ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΝΑΜΕΝΟΤΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΡΙΧΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ.....
ΝΟ LEON?
NO PARTY!

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #101 στις: 17-06-2004, 17:44:43 »
an einia leonida ela apo korintho re si kai tous perimenoume ston isthmo mazi....den xero apo aigio...exei dromo na pas tolo ??
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #102 στις: 17-06-2004, 17:48:18 »
PROSOXI PROSOXI SOVARI ANAKOINOSI

Stin ekdromi tha fero mazi kai tin koumpara mou......dexome sovares protaseis....meta tis logikis amoivis bebaia......milame gia koukla omos...opoios thelei kanei prosfora tora giati an tin dei kai meta h timi paei x3 .......einia 28 kouklara... :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • Αποσυνδεδεμένος Sisifos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 302
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #103 στις: 17-06-2004, 18:15:25 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Παναγιωτη εχεις δίκιο σε αυτα που λές αλλα αν σκεφτεις οτι πριν τις 12:30 δεν προκειται να φτασουμε αμα συναντηθούμε 10:30,βάλε που όλοι θα υέλουν να πιουν και ενα καφε πάει 14:00 και βάλε.Μπάνιο και φαγητο θα πάει 7.Τι ωρα θα γυρισουμε δηλαδη πισω????Θα εχει και κινηση όπως πάντα.........
Οσο για το άλλο θα ερθω μόνος μου με ελπίδα να φερεις καμια ξαδερφη σου......!!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  και μην ακουσω να πει κανενας τίποτα ακους Sisife και Ibizakiller??????


Τόλμα να κάνεις φάση με την ξαδέρφη που μου έχει υποσχεθεί και θα σε δώσω ΣΤΕΓΝΑ και χωρίς τον ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ενδοιασμό στην Η. !!!!
.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #104 στις: 17-06-2004, 21:05:43 »
Παράθεση από: killer13
PROSOXI PROSOXI SOVARI ANAKOINOSI

Stin ekdromi tha fero mazi kai tin koumpara mou......dexome sovares protaseis....meta tis logikis amoivis bebaia......milame gia koukla omos...opoios thelei kanei prosfora tora giati an tin dei kai meta h timi paei x3 .......einia 28 kouklara... :wink:  :wink:  :wink:  :wink:


Ψίτ με μιά Cdιέρα Sony 10πλή ψήνεσαι ??????