Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ  (Αναγνώστηκε 61643 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.


  • dtseber
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #181 στις: 20-06-2004, 21:57:10 »
:lol: μπραβο killer 13 ωραιες φωτο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολα τα παιδια περασαμε πολυ ωραια εγω και η οικογενοια μου  ::rallysmile:: jim leon 1.6 16v

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #182 στις: 20-06-2004, 22:04:13 »
Περάσαμε για άλλη μια φορά ΤΕΛΕΙΑ!!!!
Η ατμόσφαιρα στην  παρέα για άλλη μια φορά ήταν ιδανική και το προγραμμα που ακολουθήσαμε μας εδωσε τη δυνατότητα να κάνουμε οσα σχεδιάζαμε απο πριν.
Η διαδρομή καταπληκτική έδωσε σε μερικούς απο εμας την χαρά να παίξουμε και λίγο με τα τουτου μας!!
Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και να ευχηθω να το επαναλαβουμε πολύ συντομα!
Ιδιαίτερα θέλω να ευχαριστήσω τον Δημήτρη που ήρθε απο την Πάτρα :!:  :!:  μαζί με την συζυγο και την κόρη του και μας απέδειξε πόσο κοντά μπορεί να μας φέρει αυτο το forum
Οσο γι αυτούς που δεν προσήλθαν , με αποτέλεσμα να ξεκινήσουμε μόνο 3 απο Αθήνα , παρά τα όσα αναφέρανε μέρες τωρα το αφήνω ασχολίαστο............. :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #183 στις: 20-06-2004, 22:39:16 »
oi pio kales foto tha anevoune meta tin katalili epexergasia........
kai go tha ithela na po oti eitan h euxaristi ekplixi h sumetoxi tou dimitri meta tis oikogenias tou apo tin patra....etsi edeixe oti den uparxei pia dikaiologia gia kanenan mas ...kai oti oi apostaseis einia polu mikres otan pername kala....
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....


  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #185 στις: 21-06-2004, 00:19:22 »
Πράγματι το κλίμα ήταν πάρα πολύ καλό και περάσαμε υπέροχα.
Πραγματικά θέλω να ευχαριστήσω προσωπικά τον Δημήτρη (dtseber) για το κουράγιο του να κάνει τέτοιο ταξίδι για να έρθει να μας γνωρίσει και να έρθει να περάσει καλά μαζί μας.
Τα παιδιά νομίζω ότι τα πανε όλα....
Η μόνη πικρία που είχαμε ήτανε ότι περιμέναμε μεγαλύτερη συμμετοχή ειδικά από κάποιους  που είχανε πει ότι θα ερχόντουσαν σύντομα... :mad:

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #186 στις: 21-06-2004, 01:05:54 »
Αχ, τυχεροί... Χαίρομαι που περάσατε καλά! Εγώ μόλις γύρισα από τον αρραβώνα του φίλου μου που σας είχα πει. Το επόμενο ελπίζω να μην το χάσω.

Απαράδεκτη πάντως η συμμετοχή από Αθήνα. Ακούς εκεί 3 αυτοκίνητα...!
Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #187 στις: 21-06-2004, 08:21:59 »
Θα πώ κι εγώ με τη σειρά μου ότι περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Η διαδριμή πολύ όμορφη, και όπως είπε ο Γιώργος ποι πάνω, μας έδωσε την ευκαιρία να παίξουμε με τα τουτού μας (όσοι δεν είχαμε παντόφλα-κόφτη στο αμάξι).

ΜΠΡΑΒΟ στον Δημήτρη και την οικογένειά του, που ήρθαν από την Πάτρα για να μας γνωρίσουν και να τους γνωρίσουμε. Να'ναι καλά κι ελπίζουμε να τον ξαναδούμε σύντομα.
Τα υπόλοιπα είναι λίγο πολύ γνωστά, σε όσους ξέρουν και έρχονται σε συναντήσεις. Τρέλα-τρέλα-τρέλα!!

Δυστυχώς, πάρα πολύ μικρή συμμετοχή απο Αθήνα. Κάποια άτομα έλαμψαν με την απουσία τους. (και κάποια άλλα με την παρουσία τους, ακούς κουμπάρα;)  :wink:  :razz:
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #188 στις: 21-06-2004, 08:36:36 »
Καλά, Γιώργο (Leon@mania) οι φωτό είναι καταπληκτικές. Για σκονάκι τις προορίζεις;
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #189 στις: 21-06-2004, 10:28:19 »
Την επόμενη φορά εγω θα δηλώσω προέσεις τελευταίος πάντως............

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #190 στις: 21-06-2004, 11:18:24 »
Πραγματι περασαμε πολυ ομορφα και ελπιζω να επαναληφθει λιαν συντομος...

Θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα παιδια και κυριως τον Δημητρη απο την Πατρα, αλλα και τον Γιωργο (KILLER13) που προσπαθησε να βοηθησει λιγο την κατασταση με την κουμπαρα του, αλλα τα "ερειπια" ειχαν το μυαλο τους στα μπασιματα!!!! :-?  (που να σας κατσει γυναικα ρε κακομοιρηδες)
Βεβαια το παιδι εκανε πολλες προσπαθειες και σε μια απ`αυτες κοντεψε να ερθει σε συμφωνια με το ρεταλι τον Λιμενικο, αλλα τελικα η δουλεια "τσακισε" γιατι ο KILLER ηθελε να του φορτωσει και την πεθερα του μαζι.  :shock:

(την επομενη φορα θα δοκιμασουμε να σας φερουμε καμμια πλαστικη κουκλα, μπας και σας κατσει, αν και δεν το βλεπω...)

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #191 στις: 21-06-2004, 11:53:17 »
Παράθεση από: KOSTAS
Πραγματι περασαμε πολυ ομορφα και ελπιζω να επαναληφθει λιαν συντομος...

Θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα παιδια και κυριως τον Δημητρη απο την Πατρα, αλλα και τον Γιωργο (KILLER13) που προσπαθησε να βοηθησει λιγο την κατασταση με την κουμπαρα του, αλλα τα "ερειπια" ειχαν το μυαλο τους στα μπασιματα!!!! :-?  (που να σας κατσει γυναικα ρε κακομοιρηδες)
Βεβαια το παιδι εκανε πολλες προσπαθειες και σε μια απ`αυτες κοντεψε να ερθει σε συμφωνια με το ρεταλι τον Λιμενικο, αλλα τελικα η δουλεια "τσακισε" γιατι ο KILLER ηθελε να του φορτωσει και την πεθερα του μαζι.  :shock:

(την επομενη φορα θα δοκιμασουμε να σας φερουμε καμμια πλαστικη κουκλα, μπας και σας κατσει, αν και δεν το βλεπω...)


Ναι, ρε Κώστα έχεις δίκιο. Αλλά όταν πας εκδρομούλα για να κάνεις χαβαλέ και μερικοί επιτήδειοι παλιοχαρακτήρες αφήνουν τη ρετσινιά "λιγούρια" σε κάποιους (ονόματα δε λέμε) λες και έχουν έρθει για να γ... μαζί με την κούτα γεμάτη προφυλακτικά προσφωνώντας "Ηρθαμε" τι περιμένεις...
Όχι γυναίκα ούτε θηλυκιά γάτα δε θα τους καθότανε!!!

Πάντως ευτυχώς που ήσουνα κι εσύ και βοήθησες την κατάσταση για τα παιδιά... :shock:

  • Αποσυνδεδεμένος Sisifos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 302
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #192 στις: 21-06-2004, 12:18:28 »
Παιδιά μπράβο σας!!!!
Δυστυχώς ξενύχτησα το Σάββατο το βράδυ και τη Κυριακή δεν άνοιγε βλέφαρο με καμία...
.

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #193 στις: 21-06-2004, 13:18:59 »
Και πολύ είναι...Όσοι δεν ήρθανε θα μείνουνε με την απορία!! :twisted:

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
« Απάντηση #194 στις: 21-06-2004, 13:20:01 »
Η αλήθεια είναι ότι ήταν όντως αντρικές κορμάρες, αλλά και η κουμπάρα κορμάρα ήταν!! Ρε συ Παναγιώτη, εμ δεν ήρθες, εμ θες να μάθεις και για την κουμπάρα; Πώς την έχεις δεί δηλαδή, όλα δικά σου; Εξάλλου, χάσατε όλοι, αφού εμένα διάλεξε :shock:
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά