Αποστολέας Θέμα: Καλημέρα Χανιά - Καλημερα Κρήτη - Καλημερα Seat club.  (Αναγνώστηκε 38597 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
φωτο ανεβασα στους προφυλακτηρες,την κυριακη οκ

Ωραια. συμφωνουμε λοιπον για την κυριακη.
Τι ωρα θελετε? μεσημερι, απογευμα η βραδυ?
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
εγω προτιμο απογευμα η βραδακη

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Απογευματακι ειναι και για μενα καλα!
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

Θα σε παρω Μιχαλη το απογευμα σημερα τηλ να κανονισουμε για αυριο και θα ενημερωσω και τον Παναγιωτη μιας και θα ερθουμε παρεα εμεις. Τα λεμε τηλεφωνικως πιο απογευμα.
Καλα δεν υπαρχει αλλος κανεις απο Χανια σ'αυτο το forum???? Δεν μπορει, κι'αλλοι θα ειναι ... :dunno:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Οτι υπαρχουν, θα υπαρχουν! Δεν πειραζει, απο καποιους επρεπε να ξεκινησουμε!  Πηγαμε για καφεδακι, εστω και μονο 4 ατομα δεν πειραζει, αλλα συζητησαμε οτι απορια ειχε ο καθενας μας για το αμαξι του αλλα και τα αλλα! Περασαμε καλα, ειχε και ωραιο απογευμα! Και ο Αντωνης, και ο Παναγιωτης, και ο Βασιλης, ειναι πολυ  :ok: παιδια, και χαρηκα που γνωριστηκαμε, και θα τα λεμε απο δω και περα. Αλλα πρεπει να βρουμε κ αλλους!

Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

Χθες ηταν πολυ ομορφα οντως. Εδω ισχυει και το ρητο "λιγοι και καλοι".  :xa:
Βεβαια καλο ειναι να μαζευτουμε σιγα σιγα ολοι απο Χανια. Καλο για ολους μας ειναι να ειμαστε ενωμενοι , ειτε για διαφορα προβληματα / αποριες που εχει ο καθενας αλλα ακομα και για καποιες group αγορες που σιγουρα μας συμφερει ολους.
Η συναντηση χθες ηταν πολυ "επικοδομητικη". τουλαχιστον για μενα που ειμαι ακομα στο σταδιο της......"μαθησης"... LoooooooooooL  :xa:
εμαθα αρκετα πραγματακια παλι μιας και οι αλλοι 3 της παρεας εχουν ασχοληθει πιοοοο πολυ απο μενα. Εγω ημουν ο "νεος" της παρεας  :harhar:
Για μενα το κορυφαιο της χθεσινης συναντησης ηταν οτι τελικα με τον Μιχαλη γνωριζομαστε εδω και πολλα χρονια και ξαναβρεθηκαμε τυχαια χθες χωρις να το ξερουμε.
Τα παιδια ακουσαν και τον θορυβο απο το αμαξακι μου, που εχω αναφερει στο topic που χω ανοιξει, αλλα δεν βγαλαμε καποια ακρη και παλι. Θα το ψαξω καποια στιγμη μολις βρω χρονο.

Αντε και συντομα στην επομενη βολτουλα λοιπον με πιο πολλους στην παρεουλα.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
εχτες περασαμε πολυ ωραια γνωρισα τα παιδια απο κοντα ελπιζω συντομα να επαναληφτει :clap2: :ok:

καλησπερα παιδια...
21-22 ιουνιου θα γινει στο παγκρητιο σταδιο στο ηρακλειο πανελληνια εκθεση βελτιωσης..
θα ερθουν αρκετοι βελτιωτες και απο αθηνα και απο θεσσαλονικη και φυσικα θα δωσουν παρον με δικα τους περιπτερα..
ειστε ολοι καλεσμενοι..
ο φιλος μου ο αντωνης το ξερει ηδη...!!
If everything seems under control, you are not going fast enough..

καλησπερα παιδια...
21-22 ιουνιου θα γινει στο παγκρητιο σταδιο στο ηρακλειο πανελληνια εκθεση βελτιωσης..
θα ερθουν αρκετοι βελτιωτες και απο αθηνα και απο θεσσαλονικη και φυσικα θα δωσουν παρον με δικα τους περιπτερα..
ειστε ολοι καλεσμενοι..
ο φιλος μου ο αντωνης το ξερει ηδη...!!
Ηδη εχω ενημερωσει 2-3 φιλαρακια και θα ερθουμε Χανιωτικη παρεα. Ο γιαννης με το Fr ηδη ψηθηκε και θα ερθουμε παρεουλα. Πιθανο το βλεπω να βαζει και το demo Στο Fr του. Ασε που προβλεπω να βαζει απευθειας το προγραμμα το κανονικο...χααχχαχααχχα :xa:
Τον εχω βαλει στην πριζα εντελως...χαχαχααχ :xa:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
αν εκεινο το σαββατοκυριακο δεν ειμαι αθηνα θα ερθω και εγω παρεα σας

Ηδη εχω ενημερωσει 2-3 φιλαρακια και θα ερθουμε Χανιωτικη παρεα. Ο γιαννης με το Fr ηδη ψηθηκε και θα ερθουμε παρεουλα. Πιθανο το βλεπω να βαζει και το demo Στο Fr του. Ασε που προβλεπω να βαζει απευθειας το προγραμμα το κανονικο...χααχχαχααχχα :xa:
Τον εχω βαλει στην πριζα εντελως...χαχαχααχ :xa:
αντωναρε 99% θα ερθουν απο την αθηνα οι υπευθυνοι της apr με το demo car τους...
μαντεψε....audi rs6 biturbo 650 αλογα..
οποτε εκεινες τις 2 μερες θα περνανε demo ανοιχτα!!!και προγραμματα εννοειται...
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Χμμμ...     :ok:   Θα μαζευτουμε ολοι μαζι, και βλεπω και αυτοι που δεν εχουν προγραμμα, να ψαχνουν να βαλουν ενα demo gia kanena anoigmataki...    :xa:

Εστω για 5 ωρες!

Υ.Γ.  Αντωνη, ποιο FR?????
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
για μας ποτε θα βγαλουν προγραμμα ρε γαμοτο

για μας ποτε θα βγαλουν προγραμμα ρε γαμοτο
θα σου δινω το δικο μου για βολτα μεχρι να βγαλουν προγραμμα για το δικο σου. :clap2:
Αν και προβλεπω οτι θα ακουμπαει το κεφαλι σου στην ηλιοροφη γιατι λογω ηλιοροφης ειναι λιγο πιο χαμηλο...αχαχαχχαχα :xa:
Θα την εχω ανοιχτη την ηλιοροφη να βγαζεις το κεφαλι απ'εξω...αχχαχαχααχ :xa:

Χμμμ...     :ok:   Θα μαζευτουμε ολοι μαζι, και βλεπω και αυτοι που δεν εχουν προγραμμα, να ψαχνουν να βαλουν ενα demo gia kanena anoigmataki...    :xa:

Εστω για 5 ωρες!

Υ.Γ.  Αντωνη, ποιο FR?????
Εχει ενα φιλαρακι ενα Leon II FR κιτρινο μαμα εδω Χανια και ψηνεται για προγραμμα (δηλαδη ειναι ηδη ψημενος....καμμενος δηλαδη...χαχαχααχ).
Εμεις τα ειπαμε και το μεσημερι Mike :)
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)