Αποστολέας Θέμα: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !  (Αναγνώστηκε 102985 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #210 στις: 30-06-2008, 01:13:24 »
Πρώτα από όλα περάστηκα στον αδερφό της vicky.ibiza σιδερένιο το παλικάρι  :ok: .Μην στεναχωριέσαι οργανώνουμε κάτι πάλι για τι εμείς οι 3 κοιμόμαστε σαν ζώα και χάσαμε πολλά. Να είναι καλά ο Γιαννάκης μας που μας ξύπνησε τον ευχαριστούμε .
Ωστόσο περάσαμε πολύ ωραία μπράβο στο  :s:  club και στην Χαρούλα αν και η κηρία μαζί με τον πανικό με μπουγελώσατε :klama: :klama: :klama: :klama: :klama:  . Η αλήθεια ήταν ότι το καταευχαριστηθηκά (θα ανταποδώσω στο μέλλον) 

να σαι καλα νικο μου... σ ευχαριστω πααρα πολυ....ανυπομονω ηδη για την επομενη...  :notworthy:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος Dilesiotis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 609
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #211 στις: 30-06-2008, 11:15:35 »
Έστω και για λίγο που ήρθα χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα όλους μαζεμένους μετά από τόσο καιρό. :ok: :clap2:
Γνώρισα αρκετά παιδιά που δεν είχα ξαναδεί και θα ξαναδώ σύντομα :wink:
Βίκυ περαστικά για τον αδερφό σου. :louloudia:

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #212 στις: 30-06-2008, 11:18:10 »
Ειναι το δευτερο σου αμαξι και οπως και το πρωτο ειναι τελειο και αυτο!!!!
και ειδικα το χρωματακι τρομερο λεμε!!!
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος Al3x
  • Μαυρο και αραχνο!Σαν το γαλα!.....!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • 'Οποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα!
    • Μαυρο και αραχνο!Σαν το γαλα!.....!
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #213 στις: 30-06-2008, 11:21:51 »
 :xa: :xa: :xa:
Καλα περασατε βλεπω!!!! :ok: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #214 στις: 30-06-2008, 11:25:54 »
Ηλικρινα τωρα ταιριαζουμε σαν παρεα παρα πολυ και οι καινουργιοι εγκλυματιζονται πολυ ευκολα στην παρεα μας και γινεται ενα χαμος καθε φορα.Περναμε τελεια!!! :wink:
Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος Dilesiotis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 609
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #215 στις: 30-06-2008, 11:28:44 »
Σ΄ευχαριστώ να είσαι καλά. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος BUBLE
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #216 στις: 30-06-2008, 11:52:11 »
 :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: Έχω να δηλώσω ότι ο Κύριος  jeke μου έκλεισε χθές τον καθρέφτη με το χέρι. :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr:

  • Αποσυνδεδεμένος BUBLE
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #217 στις: 30-06-2008, 11:57:43 »
Ρε συ Zalal να σε ρωτήσω, τι σου έλεγε εκείνος ο μ@λ@κ@ς με το γαλάζιο AUDI στον γυρισμό?????????????

  • Αποσυνδεδεμένος Vassilis 20VT
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3915
  • Φύλο: Άντρας
  • Audi A4TQ
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #218 στις: 30-06-2008, 12:48:30 »
:tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: Έχω να δηλώσω ότι ο Κύριος  jeke μου έκλεισε χθές τον καθρέφτη με το χέρι. :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr:
Στη φωτια...στη φωτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diablo: :diablo: :diablo: :chair: :chair:

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #219 στις: 30-06-2008, 16:46:24 »
Που ήσουν εσύ ρε μπαμπόγερε?   :harhar: :harhar: :harhar:

Και μην μου πεις οτι είχες μάθημα  :boxing: :boxing: :boxing:
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #220 στις: 30-06-2008, 19:08:32 »
:tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: Έχω να δηλώσω ότι ο Κύριος  jeke μου έκλεισε χθές τον καθρέφτη με το χέρι. :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr:
δεν φταιω εγω το χερι μου :blush: :blush:
Στη φωτια...στη φωτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diablo: :diablo: :diablo: :chair: :chair:
ετσι!  :think: ετσι! :think:  ετσι! :think: (ντενια μακρη) :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: και απο εσενα που δεν ηρθες δεν ακουω παρατηρησεις  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :annoyed_h4h:
Ρε συ Zalal να σε ρωτήσω, τι σου έλεγε εκείνος ο μ@λ@κ@ς με το γαλάζιο AUDI στον γυρισμό?????????????
οτι ειναι γρηγορος και παταει κατι  :s: και δεν γουσταρει τα κλαμπ και κατι τετοια  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
απλα ο τυπος ηθελε απο ολο το κλαμπ  :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :slaps: :slaps: :slaps: :chair: :chair: :chair: :boxed: :boxed: :boxed:

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #221 στις: 30-06-2008, 19:12:17 »
κατα τα αλλα
τα περασαμε ομορφα ομορφα ομορφα
τα περασαμε ομορφα ομορφα πολυ :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

ευχαριστω πολυ την χαρουλα και ολη την ομαδα του  :s: club για την πολυ καλη διοργανωση ηταν πραγματικα υπεροχα
περιμενω την επομενη και αυτη την φορα θα ειμαι καλυτερα λεμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιττο να πω βεβαια οτι οποιος δεν ηρθε απλα πολυ απλα Ε Χ Α Σ Ε ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

  • Αποσυνδεδεμένος BUBLE
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #222 στις: 30-06-2008, 20:01:23 »
δεν φταιω εγω το χερι μου  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :annoyed_h4h:οτι ειναι γρηγορος και παταει κατι  :s: και δεν γουσταρει τα κλαμπ και κατι τετοια  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
απλα ο τυπος ηθελε απο ολο το κλαμπ  :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :slaps: :slaps: :slaps: :chair: :chair: :chair: :boxed: :boxed: :boxed:
Όσο για το χέρι σου, και εμένα το χέρι μου θα φταίει.....  :annoyed_h4h: :annoyed_h4h: :harhar: :harhar: Όσο για τον πολύ πολύ πολύ μαλάκα φίλο μας με το γαλαζιο αμαξίδίο του (AUDI) έπινε άνετα τσαγάκι απο το ibiza μου. Αύτος με προκάλεσε πρωτος κοιτάζοντάς με περίεργα :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas:. Δεν ξέρω αν είδατε τη σκηνή....... :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:. Όταν όμως τον πίεσα δεν μου έδειξε ότι ήταν και πολύ άντρας με το αμαξάκι του....... Με λίγα λόγια κρύφτηκε στο αργό κοτέτσι του....

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #223 στις: 01-07-2008, 12:52:36 »
Όσο για το χέρι σου, και εμένα το χέρι μου θα φταίει.....  :annoyed_h4h: :annoyed_h4h: :harhar: :harhar: Όσο για τον πολύ πολύ πολύ μαλάκα φίλο μας με το γαλαζιο αμαξίδίο του (AUDI) έπινε άνετα τσαγάκι απο το ibiza μου. Αύτος με προκάλεσε πρωτος κοιτάζοντάς με περίεργα :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas:. Δεν ξέρω αν είδατε τη σκηνή....... :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:. Όταν όμως τον πίεσα δεν μου έδειξε ότι ήταν και πολύ άντρας με το αμαξάκι του....... Με λίγα λόγια κρύφτηκε στο αργό κοτέτσι του....

την ειδα τη φαση ανδρεα αλλα δεν αξειζε να κανεις κατι με τον μακακα :akala: :akala: :akala:
κριβοταν στη φουστα της ξανθιας γυναικας του και στο οτι ειχε παιδι μαζι του :akala: :akala: :akala:
μονο λογια και κοιταγματα :akala: :akala: :akala: :akala:

101 αλλα το τσαϊ του το κερασες :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος BUBLE
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 29 Ιουνίου πάμε προς Χαλκίδα !
« Απάντηση #224 στις: 01-07-2008, 17:17:56 »
την ειδα τη φαση ανδρεα αλλα δεν αξειζε να κανεις κατι με τον μακακα :akala: :akala: :akala:
κριβοταν στη φουστα της ξανθιας γυναικας του και στο οτι ειχε παιδι μαζι του :akala: :akala: :akala:
μονο λογια και κοιταγματα :akala: :akala: :akala: :akala:

101 αλλα το τσαϊ του το κερασες :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Ναι είχε δύο παιδια νομίζω στα πίσω καθισματα χωρίς ζώνες κιόλας και το ένα καθόταν ανάμεσα στα καθίσματα οδηγου και συνοδηγού. Από' κει καταλαβαίνεις πόσο λακαμάς είναι. Επίσης δεν ξέρω αν πρόσεξες αλλά κάποια στιγμή όταν μπήκα από πίσω του στη δεξία λωρίδα πάτησε αψυχολόγητα φρένο :akala: (εσύ πρέπει να ήσουν λοξά αριστερά πίσω μου). Νομίζει ότι εγώ δεν ήμουν έτοιμος για κάτι τέτοιο???? Δεν με είχε διαβάσει καλά :mf_bookread:. Όσο για το τσάι δεν το καλοευχαριστήθηκα γιατί κότεψε αρκέτα και δεν έκανε τίποτα.