Αποστολέας Θέμα: ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ;  (Αναγνώστηκε 7478 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος xaroula FR
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 808
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για ολα φταιω εγω!!!???----Οτι κινείται εκτελείται
κι εγω πρωτα ο θεος ειμαι μεσα ::hiphop::
γιατι ετσι οπως ειναι τα ωραρια στην δουλεια μου πιο πιθανο ειναι να βρεθουμε καποια κυριακη στα καμενα βουρλα ή οπουδηποτε αλλου παρα μια τεταρτη στην αθηνα :tsatilas:
tweetyfr  -   pokemon's car  -  κιτρινιαρικο  -  killer  - 
κιτρινοκουβαδο  -  happy ducky  -  tweetαμαξο !!!!!!!!


  • Αποσυνδεδεμένος thomas99
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 666
  • Φύλο: Άντρας
  • mpaharis/President Βουλής Των Βορείων
Παιδια δεν χρειαζεται να αγχωνεστε, το ιδιο προβλημα ειχαμε και στη Β. Ελλαδα αλλα τωρα κατω απο 25 ατομα δεν πεφτουμε. Στην αρχη θα δημιουργηθει ο πυρηνας και σιγα σιγα θα μεγαλωσει η παρεα. Το θεμα ειναι να υπαρχει καλη διαθεση, υπομονη και επιμονη. Καλη σας επιτυχια και καποια στιγμη γιατι οχι να οργανωσουμε και καμια εκδηλωση μαζι. Α μην ξεχασω, περιτο να σας πας πω οτι ειστε καλεσμενοι και στην εκδρομη μας στις 5/10. Αντε με το καλο και καλη δυναμη... :ok:
...Ο χωριάτης πλουσιος γίνεται, ευγενής ποτέ...
...Mην καταδεχεσαι να ρωτας, θα νικησουμε, θα νικηθουμε; Πολεμα...Ν.Καζαντζακης

  • nikos lamia
  • Επισκέπτης
παιδια για τισ ημερομηνιες αυτες υπολογιστε και εμενα για οτιδηποτε

  • nikos lamia
  • Επισκέπτης
αν γινει αυτο πειραζει να φερω κοντα αλλα δυο παιδια που δεν ειναι ακομα στο club αλλα εχουν  :s: και καποια στιγμη θα γραφτουν και αυτοι. λαμιωτες ειναι και αυτοι

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
λοιπον,αυτη την κυριακη που θα ειμαι λαμια,λεμε με τους λαμιωτες να βρεθουμε για καφε η για φαγητο.. οποιος αλλος θελει μπορει να το πει!! δεν προκειται για εκδρομη αλλα για μια απλη συναντηση μελων!!! οποιος θελει μου στελνει πμ και κανονιζουμε!!!  :ok:
:) <3 :D  <3 :)