Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία  (Αναγνώστηκε 96257 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #120 στις: 02-11-2008, 22:18:55 »
Στέλιο, το δικό μου, δεν σπάει δεν χαλάει(σαν Honda ένα πράμα :crazy:).....άλλος είχε "πυρετό"  :harhar: :harhar: :harhar:

Με τον ranioti, το κανονίσαμε το θέμα, θα μου κάνει αύριο μια φιλική δήλωση και θα μου αλλάξει τον προφυλαχτήρα...... αφού ναι μεν έβαλε Ρεβο και πάει πιο γρήγορα, αλλά δεν έκανε την απαραίτητη αναβάθμιση στα φρένα με αποτέλεσμα να πέσει πάνω μου και να μου καταστρέψει τον ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Cupra R οπίσθιο προφυλαχτήρα μου  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Όσο για το gps, μόλις είδα το μηχάνημα της Μαύρης Οχιάς, λέω κάτσε να τραβήξω τον δικό μου δρόμο γιατί αυτός θα μας πάει για τροφή στα λιοντάρια της Νεμέας  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Και η πλάκα είναι οτι νόμιζα πως μόνο ο ranioti και CrazyPistons με ακολουθούσαν  :blush:

Για πες μου κάτι όμως, τελικά "Σε δάγκωσε ή μάγκωσε?"

 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Του Χάρη είναι, ο οποίος πηγαίνει προς Καλάβρυτα  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
:xa: :xa: :xa: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος labreta14
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Σσαλατουλλλλα θελετε?
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #121 στις: 02-11-2008, 22:28:56 »
ηταν καταπληκτικαα λεμεεεεεε ::hiphop:: ::hiphop::.πολυ ωραια διαδρομη.καφε.φαγητο κλπ.....πειραζει που την τουαλετα του μαγαζιου την περασα για ντουλαπα?????????????????? :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
hayabousa....

  • Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ.......
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2500
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπορεί να μην είναι coupra αλλά είναι κούκλα
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #122 στις: 02-11-2008, 22:39:03 »
ηταν καταπληκτικαα λεμεεεεεε ::hiphop:: ::hiphop::.πολυ ωραια διαδρομη.καφε.φαγητο κλπ.....πειραζει που την τουαλετα του μαγαζιου την περασα για ντουλαπα?????????????????? :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
:xaxa: :xaxa: :xaxa:Και τον χειμώνα αυτή που τρώνε μέσα  έχουν θέα :xa: :xa:

  • Αποσυνδεδεμένος VAGLEON20VT4
  • ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΥΡΟΣ ΠΑΝΘΗΡΑΣ!!!!!!!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #123 στις: 02-11-2008, 22:57:54 »
μπραβο παιδες παντα τετοια  :clap2: :clap2: :clap2: :ok: :ok: :ok:    και για να πω ακομα μια φορα ....Ζ Η Λ Ε Υ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ   !!!!!!!!!!!!!!! :gkrr: :gkrr: :gkrr: :gkrr:

  • Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ.......
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2500
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπορεί να μην είναι coupra αλλά είναι κούκλα
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #124 στις: 02-11-2008, 23:07:04 »
μπραβο παιδες παντα τετοια  :clap2: :clap2: :clap2: :ok: :ok: :ok:    και για να πω ακομα μια φορα ....Ζ Η Λ Ε Υ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ   !!!!!!!!!!!!!!! :gkrr: :gkrr: :gkrr: :gkrr:
Και καλά που δεν ήρθες δεν θα άντεχε η κυρά με τον διάδοχο :wink:Στην επόμενη Βαγγέλη  να είσαστε  καλά και στην γυναίκα σου καλή λευτεριά :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #125 στις: 02-11-2008, 23:10:40 »
εχουμε και λεμε...
9:15 >>ημασταν στα διοδια της Ελευσινας απ'οπου τελικα ξεκινησαμε περιπου 10+
       by dsino    "εμπρος!!μαρς!!" φωναζε ο λεοντοκαρδος!!  :harhar:
     βεβαια καποια στιγμη ειχαμε και συνοδεια απο οχημα της αστυνομιας!! μας εβγαλαν και φωτογραφιες πιο κατω!!  :xaxa: :xaxa:
     
   η οικογενεια του χρηστου! η κυρια jeke με το θηλυκο jekaki!!
 μολις φτασαμε στο ξυλοκαστρο!!
               
στην καφετερια....  !!
              το ζευγος taes noel!! το ζευγος black viper~!!!
  η κυρια διαχειριστου μετα του υιού..
  κι ο κυριος διαχειριστης βαγγελης με τον συντονιστη σταυρο!  το ζευγος χρηστου!
  στελιοςςςς...με το ετερον ημισυ αν δεν κανω λαθος..  :blush: δεν την γνωρισα την κοπελα..  :annoyed_h4h:
στο δρομο για γκουρα!
                     

υγ:ερχονται και οι υπολοιπες απο φαγητο και επιστροφη...  :ok:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος liakos13
  • leon fr 1.5
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #126 στις: 02-11-2008, 23:10:59 »
παιδια βαλτε και αλλες φωτογραφιες να δουμε :rally: :coffee: :essen:

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #127 στις: 02-11-2008, 23:15:22 »
δειτε και το ενα απο τα βιντεακια...παιδια μην περιμενετε τιποτα τρελο...ισως σας ζαλισει κιολας η ληψη!! αλλα ταυτοχρονα οδηγουσα με το ενα χερι σε αυτες τις απιστευτες στροφες και λακουβες!!! και συν τις αλλοις δεν ειναι απο καμερα αλλα ψηφιακη!!!  :blush:   
     :notworthy:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος liakos13
  • leon fr 1.5
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #128 στις: 02-11-2008, 23:23:43 »
 :prosk: :prosk: :prosk:

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #129 στις: 02-11-2008, 23:30:55 »
δειτε και το ενα απο τα βιντεακια...παιδια μην περιμενετε τιποτα τρελο...ισως σας ζαλισει κιολας η ληψη!! αλλα ταυτοχρονα οδηγουσα με το ενα χερι σε αυτες τις απιστευτες στροφες και λακουβες!!! και συν τις αλλοις δεν ειναι απο καμερα αλλα ψηφιακη!!!  :blush:   http://mx.youtube.com/watch?v=VQ0wE7neUX8     :notworthy:

Η αλήθεια είναι ότι... ήταν πολλά τα άλογα!!!!!!!  :salia: :salia: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Υ.Γ. Και ο τίτλος του βίντεο... όλα τα λεφτά!!  :xaxa:

  • Αποσυνδεδεμένος astrapojiannos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι λετε κε αστυνομικε΄? Εγω δεν ετρεχα.
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #130 στις: 02-11-2008, 23:33:50 »
    :clap2:Καλα ηταν.Να ταν κι αλλο.Ευχαριστιες σε ολους.Ιδιαιτερα στο Χαρη (corsa) που για μενα η συμβολη του στο κονβοι ηταν αποφασιστικης σημασιας.Στον Ζαλαλ επισης για την καλη του παρεα(προτελευταιος τελευταιος).Οσο για την γερμανοιαπωνικη μαχη που δοθηκε συμμετειχα και την καταευχαριστηθηκα. :clap2:Καλη παρεα και βολτες με τα  :s:.Ακουσα δε οτι ηταν η μεγαλυτερη(σε πληθυσμο) που εχει γινει. Μεχρι την επομενη. :s: :s: :s:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #131 στις: 02-11-2008, 23:34:51 »
στο δρομο λοιπον για Γκουρα..
περνώντας απο το χωριο Στενό ...(ονομα και πραγμα!!!)
 στην γραφικη ταβερνα που καθησαμε ειχαμε θεα την εκκλησια του χωριου!!  
η ωρα της μασας!!
             ο βαγγελακης μας..με το νεο μας μελος chrisleon ..
 
την ωρα που πλεον φευγαμε..  :dakry:
ο δρομος της επιστροφης...!!
      (οντως ειχαμε καταλαβει τα βουνα της κορινθιας!!)
  και τελος.. το κυκλοφοριακο χαοςςςςςςςς......  :akala: :tsatilas: :annoyed_h4h:
παιδια μακαρι να περναμε παντα ετσι τελεια και να ειμαστε μια ενωμενη παρεα!!! 
                                                                  ζητω το seat club!!!
:) <3 :D  <3 :)

Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #132 στις: 02-11-2008, 23:37:12 »
Δεν ξέρω τι να πω περάσαμε τέλεια δεν με ένοιαζε ούτε μια στιγμή οι λακκούβες και φυσικά δεν με χαλούσαν οι στροφές  :ok:  .Tο μόνο που με πείραξε ήταν το τουτούνη μου που μας ταλαιπώρησε λίγο.  :dunno: :dunno:
Πραγματικά πιστεύω πως περάσαμε τέλεια.  :ok:  :clap2:
Πάρα πολλά αμάξια φοβερός χαβαλές από τα pmr απλά ήταν τέλεια.
Φοβερή συμμετοχή 45 άτομα και νομίζω 23 αυτοκίνητα.  :ok: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:   :ok:  :s: CLUB
Απλά μια αξέχαστη εμπειρία.Χάρηκα που είδα νέα μελόι και παλιά που δεν βλέπουμε τακτικά.
Όσο για την ταβέρνα η κυρία που μας πήρε παραγγελία και που μας σέρβιρε πρέπει να πήρε ρεπό για 3 μέρες μετά από αυτό.
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Αλλά δεν τους χάλασε ο λογαριασμός τι πληρώσαμε στο σύνολο παρακαλώ?
 :think: :think: :think:



Το κυριότερο μην ξεχάσω .... Περάσαμε από μερικά απίστευτα όμορφα τοπία που μου θυμίσανε το χωριό μου.  :klama: :klama: :klama: :klama: :klama: :klama: :klama:

  • Αποσυνδεδεμένος raftoput
  • Ibiza 1.4 102hp Sport Black (like the dark Abyss - 300)
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 786
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέμης
    • Ibiza
    • Μηχανολόγοι & Αεροναυπηγοί Μηχανικοί
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #133 στις: 02-11-2008, 23:40:11 »
Μπράβο κύριοι, ότι θα ήσασταν στα μέρη μου ποιος θα το έλεγε, πόσο μάλιστα τη στιγμή που εγώ έλειπα... Κρίμα, βλέπω πάντως ότι περάσατε τέλεια!!!

σ.σ. Την στιγμή που περνούσατε μπροστά από το Κεφαλάρι σας έβλεπα από το μπαλκόνι, το κακό είναι ότι δεν πρόλαβα να σας φωτογραφήσω...
28/08/07
Κοπάνα το και ίσως λειτουργήσει

Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #134 στις: 02-11-2008, 23:44:22 »
Η φωτογραφια με την  μαυρη εσαρπα και τα γυαλια που ειναι;;;;;;;;;;;;
για ολους υπαρχει ενα καλυτερο....'αυριο''