Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία  (Αναγνώστηκε 96289 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Mary Mafia
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 496
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #90 στις: 02-11-2008, 19:57:34 »
MH ΚΛΑΙΣ MARY KAI ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ…. (ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟ ΛΕΟΝ ΑΠΟ ΑΤΥΧΗΜΑ) :klama: :klama:

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ  :drive1:


δε μπορωωωωω ειμαι απαρηγορητη :klama: :klama: :klama: :klama: :klama:
κ δουλευω κ μεχρι 11 :annoyed_h4h:
ατυχημα? ελπιζω να σαι καλα ολα ταλλα γινονται..

Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #91 στις: 02-11-2008, 20:27:30 »
Άντε, ρε σεις, εμείς γυρίσαμε... Γυρίσατε; Πώς περάσατε;  :think:

Για κοιτάτε πού πήγαμε μεις όμως...  :59:

Κωστάκη θα ήθελες ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να έρθεις μαζί μας πιστεψέ με !! Τόσες στροφές δεν εχει ούτε ο δίσκος του πικαπ !! :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Περάσαμε τέλεια με πολύ γέλιο και πειράγματα και πολύ μπλα μπλα στo δρόμο. Η εκδρομή αυτή δεν νομίζω να έχει ξανα γίνει σε τέτοιο όγκο χρόνια τώρα.Μπράβο σε όλα τα παιδιά που ήρθαν και ελπίζω να περάσαμε όλοι καλά. :clap2:

Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #92 στις: 02-11-2008, 20:28:18 »
ΑΑΑΑ Ξέχασα ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ??  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #93 στις: 02-11-2008, 20:32:56 »
παιδια περασαμε  τελεια :clap2: :clap2: :ok:αν και στο γυρισμο ειχε πολυ κινηση

Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #94 στις: 02-11-2008, 20:44:40 »
Τεράστια συμμετοχή και πολύ κέφι απο τον κόσμο :ok:
Στο πήγαινε ήθελε hummer σε μερικά σημεία  :xa:
Δύσκολο το parking και το φαγητό δεν ήταν και ότι καλύτερο  :klama: παρόλα αυτά το άδειασα το πιάτο μου  ::sfyrao::
Στον γυρισμό η ουρά στα διόδια της Κορίνθου ξεκίναγε πολύ πριν τον Ισθμό  :gkrrrrr:
Καλό θα ήταν την επόμενη φορά να κάνουμε μια συζήτηση, να πέσουν 2-3 ιδεές για πιθανούς προορισμούς και να πάμε κάπου που να έχει ξαναπάει κάποιος και να είναι δοκιμασμένο  :think:
Το μνημόνιο είναι ευλογία

Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #95 στις: 02-11-2008, 20:52:05 »
To φαγητό ηταν καλό απλά το σέρβις ηταν πολύ αργό.

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #96 στις: 02-11-2008, 20:54:31 »
ηταν η πρωτη φορα που συμμετειχα σε εκδρομη και ομολογω πως δεν περιμενα να ναι τοσο ομορφα!!!  :notworthy: :notworthy:  τι να πρωτοθυμηθω!!!???? περα απο τα πειραγματα-το μπλα-μπλα και τις "λιγοστες" λακουβες (ευτυχως που δεν το εχω χαμηλωμενο το ιμπιζακι!!! :tsatilas: ) , ειναι πολυ ομορφο να βλεπεις να συνδυαζεται η αγαπη για το αυτοκινητο , μαζι με οικογενειακες στιγμες (ειδαμε πολλα μωρακιαααααα), φιλιες -χαβαλε  κτλ κτλ... το τοπιο και η διαδρομη ηταν φανταστικα ( θαυμασαμε και 4 υπεροχα ατια που μας συνοδευσαν για λιγο) αν και στην επιστροφη ψιλο-αγανακτησα με τις στροφες και την απιστευτη κινηση στα διοδια...μαζευτηκαμε 21 αμαξια με περιπου 45 ατομα . ....  εχω βγαλει περιπου 200 φωτογραφιες...να περιμενετε αρκετες απο αυτες!!!!( ααα!!! και βιντεο!!!  ::sfyrao:: )
 υγ: ανυπομονω ηδη για την επομενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :s: club  :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #97 στις: 02-11-2008, 21:00:32 »
δωσε φωτο στο λαο βικη

  • Αποσυνδεδεμένος nikitasLEONCUPRA
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Γέρασα και μυαλό δέν έβαλα!!!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #98 στις: 02-11-2008, 21:04:11 »
Παλιοχαρακτήρες όλοι!!!Μή δείτε στροφές!!!Αμέσως παιχνίδι!!!Ήταν απίστευτα όμορφα!Κρίμα στα παιδιά που δεν ήρθαν!Μπράβο και πάλι μπράβο! :clap2: :clap2: :clap2: :ok: :ok: :ok:Πάλι Πάλι Πάλι Πάλι :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #99 στις: 02-11-2008, 21:07:28 »
Μια ακομη εκδρομη του Seat club εγραψε ιστορια.Τα αυτοκινητα πολλα οπως και οι Seatακιδες 50 ατομα!!! Περασαμε τελεια.Σταματησαμε στο Ξυλοκαστρο για καφε και μετα τον καφε αναχωρισαμε για Δερβενι και μετα για Γκουρα.Σε μια καταπληκτικη διαδρομη με πολυ ελατο και στροφες.Στην Γκουρα καθησαμε για φαγητο σε ενα Πετρινο μαγαζι με την πλατεια του χωριου να ειναι ολη δικη μας.Στην επιστροφη περασαμε απο την Στυμφαλια -που πλεον δεν εχει το νερο που ειχε καποτε-και βγηκαμε στο Κιατο.Στην εθνικη οδο συναντησαμε μποτυλιαρισμα απο τον ισθμο μεχρι τα διοδια της Κορινθου.Μπραβο σε ολα τα παιδια.Ηταν τελεια!! :clap2: :clap2: :clap2:
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.

  • Αποσυνδεδεμένος lEONs
  • Kαντε με προεδρο
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1173
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουσταρω που υπαρχεται στην ζωη μου!!!!
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #100 στις: 02-11-2008, 21:27:48 »
Κυριοι ειναι μεγαλητερη σε ογκο εξωρμηση  :ok:του seatclub ξεπερναει και την αλλη μια που ειχα παει πριν 2 χρονια,ηταν καταπληκτηκα πολυς κοσμος πολυ ομορφα αυτοκινητα, :louloudia: :louloudia:ημουν απο τους τελευταιους και εβλεπα ενα σορο seat να ανεβενουν το βουνο και να το εχουν καταλαβει!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :s: :s: :s: :s: :s:Επεισεις επεσα μεσα στις προβλεψεις μου αφου εδω και καιρο λεω οτι αυτοκινητο του βαγγελη εχει προβλημα :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas:...δεν με ακουγε... :fool: :fool: :fool: :fool:σημερα βγηκα αληθινος... ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::εμεινε απο βεντιλατερ... :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
''να τον ακουτε το Στελιο'' :xa: :xa: :xa:Στο γυρισμο σπασαμε σαν παρεα γιατι τα gps ειχαν τρελαθει και εδειχναν διαφορετικους δρομους :mf_bookread: :mf_bookread: :mf_bookread:...να ναι καλα το gps του βαγγελη :dancer: :dancer:...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ βαγγελη οταν κανεις πισω να προσεχεις υπαρχουν και αλλοι!!!! :louloudia: :louloudia: :louloudia:

φωτογραφιες και video...επονται!!!!


Ο Chuck Norris έδωσε φάπα στον ακέφαλο καβαλάρη.


  • Αποσυνδεδεμένος taeS noeL
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2452
  • Φύλο: Άντρας
  • "Θ_Ε_Μ_Η_Σ"
    • Passat 1.4 tsi.....
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #101 στις: 02-11-2008, 21:28:32 »
περασαμε υπεροχα!!!ριξαμε παρα πολυ γελιο και μασα ::sfyrao:: ::sfyrao::
χαρηκα που γνωρισα και αλλα παιδια και ελπιζω να γνωρισω και αλλους στο μελλον!
λιγο κουραστικη και η διαδρομη και ειδικα στο γυρισμο απο κει που χωριστηκαμε μεχρι να ερθω ναυπλιο περασα μεσα απο κατι βουνα και κατι χωματοδρομους :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr:
δεν τους χαιρετησα ολους γιατι εφυγαν βιαστικα,χαρηκα πολυ παιδια και ευχομε να τα πουμε συντομα! :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #102 στις: 02-11-2008, 21:29:40 »
Μπράβο μπράβο ωραία ήταν.

Αν εξαιρέσεις, οτι στο καφέ δεν είχε παγωτό, δεν είχε τοστ, δεν είχε φώτα στην τουαλέτα κτλ  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Αν εξαιρέσεις, οτι ο "οδηγός" μας έκανε τον γύρο του Ξυλόκαστρου 2+ φορές  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

Αν εξαιρέσεις, τις στροφές, τις ανηφόρες, τις κατηφόρες, τα χαντάκια και τα άλογα  :dancer: :dancer: :dancer:

Αν αν αν αν αν.....τελικά ήταν καλά  :ok: :ok: :ok:

Χωρίς πλάκα τώρα, το μόνο στενάχωρο σήμερα, ήταν κίνηση στην εθνική. Όλα τα άλλα, με την καλή παρέα τα παραβλέπεις.  
 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος chrisleon
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • devil in disguise
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #103 στις: 02-11-2008, 21:35:59 »

δε μπορωωωωω ειμαι απαρηγορητη :klama: :klama: :klama: :klama: :klama:
κ δουλευω κ μεχρι 11 :annoyed_h4h:
ατυχημα? ελπιζω να σαι καλα ολα ταλλα γινονται..

καλο κουραγιο μαρια την αλλη φορα να μαστε καλα!!
vaggelis ξεχασες οτι στην ταβερνα επρεπε να σκαρφαλωσουμε για να παμε τουαλετα :xaxa:
ολα ηταν τελεια! μπραβο σε ολα τα παιδια

  • Αποσυνδεδεμένος ranioti
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5312
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΑΝΟΣ
Απ: Εκδρομή 2 Νοεμβρίου 2008 στη Στυμφαλία
« Απάντηση #104 στις: 02-11-2008, 21:36:21 »
Κυριοι ειναι μεγαλητερη σε ογκο εξωρμηση  :ok:του seatclub ξεπερναει και την αλλη μια που ειχα παει πριν 2 χρονια,ηταν καταπληκτηκα πολυς κοσμος πολυ ομορφα αυτοκινητα, :louloudia: :louloudia:ημουν απο τους τελευταιους και εβλεπα ενα σορο seat να ανεβενουν το βουνο και να το εχουν καταλαβει!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :s: :s: :s: :s: :s:Επεισεις επεσα μεσα στις προβλεψεις μου αφου εδω και καιρο λεω οτι αυτοκινητο του βαγγελη εχει προβλημα :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas: :tsatilas:...δεν με ακουγε... :fool: :fool: :fool: :fool:σημερα βγηκα αληθινος... ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::εμεινε απο βεντιλατερ... :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
''να τον ακουτε το Στελιο'' :xa: :xa: :xa:Στο γυρισμο σπασαμε σαν παρεα γιατι τα gps ειχαν τρελαθει και εδειχναν διαφορετικους δρομους :mf_bookread: :mf_bookread: :mf_bookread:...να ναι καλα το gps του βαγγελη :dancer: :dancer:...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ βαγγελη οταν κανεις πισω να προσεχεις υπαρχουν και αλλοι!!!! :louloudia: :louloudia: :louloudia:

φωτογραφιες και video...επονται!!!!



:xa: :xa: :ok:ολα καλα μονο χρωμα απο το αμαξι του βαγγελη αφησε το οποιο καθαρισε με την αλοιφη sonax που εχω :ok: