Αποστολέας Θέμα: Παμε.......ΒΟΛΟ!!!  (Αναγνώστηκε 20375 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« στις: 16-07-2004, 22:26:44 »
Λεμε το επομενο Σ-Κ 24-25/7 να κανουμε καμμια βολτα προς κεντρικη Ελλαδα, σε κατι αποκλεισμενα παληκαρια του κλαμπ στο ΒΟΛΟ...
Για πειτε καμμια ιδεα.
Ειμαστε μεσα για ολο το Σ-Κ, μονο Κ, θα παρουμε τις γυναικες μας, τα αγορια μας, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ;  :twisted:

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #1 στις: 16-07-2004, 22:29:48 »
Για το Σαββάτο εγω ειμαι μέσα,Κυριακή δουλευω όμως.

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #2 στις: 16-07-2004, 22:31:59 »
Mιας και το SEATCLUB στον Βολο ειναι καλα ανεπτυγμενο απο μελη(studio54,nfot,Stratos-leon και εγω) και πολυ οργανωμενο απο αποψη φαγητου(βλεπε τσιπουραδικα) ,θα χαρουμε παρα πολυ να δουμε απο κοντα!Θα οργανωσουμε αμα θελετε προγραμμα που θα περιλαμβανει τα παντα.Μεχρι και αναβαση Πηλιου αμα θελετε!
Αντε να βλεπω συμμετοχες!

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #3 στις: 17-07-2004, 07:57:52 »
Για τον LEON MANIA που θα έρθει τραυματίας (κρεμαγιέρα, σταυρός κλπ) θα έχουμε διαθέσιμες και πατερίτσες.............
Μην σας απασχολεί η διαδρομή είναι ευχάριστη με Lipton και λίγα stroumfs (έξω από τον Αλμυρό και στην είσοδο της πόλης).
Αν ενδιαφέρει να φτιάξω FLIGHT PLAN και ειδικό πρόγραμμα που θα περιλαμβάνει μπανάκι, οφθαμόλουτρο, φαγητό, τσίπουρο, κλπ
Πάντως καλό είναι οι οικογένειες να παίξουν Σαββατοκύριακο ή Παρασκευή - Σάββατο για να γίνει ακόμα καλύτερο το Event.
P.S. Αν υπάρχει και καμία κουμπάρα ελεύθερη πάρτε την μαζί υπάρχουν και ελεύθερα μέλη. (Όχι εγώ πάντως).

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #4 στις: 17-07-2004, 08:50:33 »
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ....ΔΟΥΛΕΥΩ Σ/Κ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ........ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #5 στις: 17-07-2004, 10:01:55 »
Παράθεση από: killer13
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ....ΔΟΥΛΕΥΩ Σ/Κ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ........ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ακυρη η μια κουμπαρα λοιπον....  :-?

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1330
  • Φύλο: Άντρας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #6 στις: 17-07-2004, 11:08:05 »
Αντε να γνωριστουμε και απο κοντα βρε συνφορουμιστες.
Αν βοηθησει και ο καιρος για την Κυριακη, με καποια εξτρα χιλιομετρα σας υποσχομαι και ωραια γουστα στο Πηλιο. :cool:  :cool:  :cool:
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #7 στις: 17-07-2004, 11:45:12 »
Παράθεση από: KOSTAS
Παράθεση από: killer13
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ....ΔΟΥΛΕΥΩ Σ/Κ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ........ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ακυρη η μια κουμπαρα λοιπον....  :-?

Γιατί ακυρη ρε Κώστα ?Πετάγομαι Παρασκευή και την παίρνω ,φυσικά μετα απο άδεια του φίλτατου Killer13...... :lol:  :lol:
Eγώ όπως είπα μπορώ μόνο Παρασκευή - Σαββάτο.Είμαι διατεθημένος να ανέβω και για εκδρομή και να κατέβω πίσω αυθημερον.Πάντως κλειστε κάπου τον Λοχία να μη με δει γιατι θα με κυνηγάει με το Micra και δεν έχω διάθεση να τον στεναχωρήσω  :razz:  :razz:  :razz:
Ασχετο αλλά μετα απο χθεσινή βόλτα με το ΤΕΡΑΣ του Κώστα μου 'ρχεται να πάω το δικό μου να το κάνω κυματοθραύστη στο λιμάνι....... :sad:

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #8 στις: 17-07-2004, 13:16:55 »
Αναλόγως το πρόγραμμα ίσως έρθω κι εγώ... Έχω και κάτι "κουμπάρους" στον Αλμυρό οπότε είναι καλή ευκαιρία...

  • TopGunZ
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #9 στις: 17-07-2004, 13:29:59 »
Εγώ το είπα, μέσα είμαι! Απλά πέστε μου μέρα για να κανονίσω με τα φιλαράκια μου! Τώρα για κουμπάρες... θα δω  :cool:

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #10 στις: 17-07-2004, 14:47:23 »
Εγώ το άλλο Σάββατο σαλπάρω για διακοπές, αλλιώς θα ερχόμουν...
Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #11 στις: 18-07-2004, 09:43:19 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Πάντως κλειστε κάπου τον Λοχία να μη με δει γιατι θα με κυνηγάει με το Micra και δεν έχω διάθεση να τον στεναχωρήσω  :razz:  :razz:  :razz:


Ποιος θα στεναχωρησει ποιον Γιωργαρα??? :twisted:

Παράθεση από: LEON@MANIA
Ασχετο αλλά μετα απο χθεσινή βόλτα με το ΤΕΡΑΣ του Κώστα μου 'ρχεται να πάω το δικό μου να το κάνω κυματοθραύστη στο λιμάνι....... :sad:


To καλυτερο που εχεις να κανεις :wink:  . Ταιριαζει και το χρωμα με την την θαλασσα :grin:

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #12 στις: 18-07-2004, 13:35:06 »
Παράθεση από: Loxias
Ποιος θα στεναχωρησει ποιον Γιωργαρα??? :twisted:


Κοντός ψαλμός............
 :twisted:

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #13 στις: 18-07-2004, 14:55:35 »
Καλά σκέψου το λίγο καλύτερα γιατί ο Λοχίας σε λίγο θα βάλει τον 20vt στο Micra (Καλά δεν νομίζω ότι το κτυπάς το micraki ) LEON MANIA με όλη την συμπάθεια και την ΑΕΚοφροσύνη απέναντί σου.

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #14 στις: 18-07-2004, 15:06:08 »
Ρε Δημήτρη ασε με τον άμοιρο να λέω και εγω κάτι.Ολο εσεις πατάτε απο S3 μέχρι Πορσικά......!!!
LOXIA θα σου σκίσω το Micrάκι :lol:  :lol:  :lol: