Αποστολέας Θέμα: Παμε.......ΒΟΛΟ!!!  (Αναγνώστηκε 20096 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #75 στις: 26-07-2004, 11:13:26 »
Παράθεση από: Petros_V5
Ωχ ρε LEON@MANIA, έτσι είσαι; Αλλιώς σε φανταζόμουν... :twisted:
Ρε Πέτρο .......με αδικεί η φωτογραφία ρε συ............. :lol:  :lol:  :lol: Δεν ίμαι τόσο χάλια στην πραγματικότητα..........μάλλον χειρότερος... :lol:  :lol:

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #76 στις: 26-07-2004, 15:42:38 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Παράθεση από: Petros_V5
Ωχ ρε LEON@MANIA, έτσι είσαι; Αλλιώς σε φανταζόμουν... :twisted:
Ρε Πέτρο .......με αδικεί η φωτογραφία ρε συ............. :lol:  :lol:  :lol: Δεν ίμαι τόσο χάλια στην πραγματικότητα..........μάλλον χειρότερος... :lol:  :lol:


Φλερτ σε εξέλιξη???χμμμμ...είπαμε να στε λιγούρια αλλά όχι κι έτσι.... :evil:

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #77 στις: 26-07-2004, 15:45:51 »
Παράθεση από: KOSTAS
Την Κυριακη αμολησαμε τα αγαλματενια κορμια μας για μπανιο


των 60 το πολύ κιλών.... :lol:  :lol:  :lol:

Παράθεση από: KOSTAS
Ακομα να μην ξεχασω να ευχαριστησω και τους υπολοιπους Βολιωτες μελη του κλαμπ, που  μας εγραψαν στα @ρχιδι@ τους, πουλωντας μας στεγνα για ενα κομματι κρεας (γυναικειο). :evil:


Ενώ εσύ θα σουν υπεράνω, ε; :-?  ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ... :shock:  :shock:  :shock:  :twisted:

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #78 στις: 26-07-2004, 15:51:20 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Ευτυχώς δικαιολογήθηκες με ειλικρίνια και παρισεία!Ευγε νέε μου αλλά μην εισαι και μονοφαγάς......φέρε και κάτι απο δω....... :lol:  :lol:  :lol:
Οσο για τον λιθοβολισμό μάλλον τον γλιτωνεις απο όλους εκτος απο τον Κώστα του οποίου ενα μ@#%@ του περνάει πάντα αδιάφορο και αντίστροφα!!!!


Είπα κι εγώ...δε θα εκδηλωθεί, δε θα εκδηλωθεί.... :-? Δεν κρατήθηκες τελικά, ε; :smile:

Μας έχεις μπερδέψει όμως λίγο...Μία λιγουρεύεσαι γκόμενες άλλων. μία η ανταλλαγή σχολίων σχετικά με το ποιον του καθενός σας, μεταξύ του Petros_V5 και εσένα...δεν ξέρω αν είσαι μπάι, αλλά καραλίγουρας είσαι στάνταρ.... :twisted:  :twisted:  :twisted:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #79 στις: 26-07-2004, 16:30:22 »
Παράθεση από: IBIZAKILLER

Παράθεση από: KOSTAS
Ακομα να μην ξεχασω να ευχαριστησω και τους υπολοιπους Βολιωτες μελη του κλαμπ, που  μας εγραψαν στα @ρχιδι@ τους, πουλωντας μας στεγνα για ενα κομματι κρεας (γυναικειο). :evil:


Ενώ εσύ θα σουν υπεράνω, ε; :-?  ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ... :shock:  :shock:  :shock:  :twisted:

Βαγγελακη μπερδευτηκες παλι βρε αγαπη μου....

Ψαξε στο λεξικο εκει που λεει "γυναικα" και οτι ακομα αγνωστες λεξεις εχεις πεσμου να σου εξηγησω...  :roll:

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #80 στις: 26-07-2004, 21:43:13 »
Και να δει ρε Κώστα το λεξικό τι να καταλάβει ο Βαγγέλης?? IQ αμοιβάδας έχει το άτομο :razz: .Ασε που γυναίκα βλέπει με το κυάλι........και αν τυχόν δει μένει μουγκός!!!!Ετσι δεν είναι Βαγγέλη η κάνω λάθος?????????
Πρόσεξε τι θα πεις γιατι θα σε κάνω ρόμπα :twisted:

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #81 στις: 27-07-2004, 01:24:44 »
Παράθεση από: KOSTAS
Παράθεση από: IBIZAKILLER

Παράθεση από: KOSTAS
Ακομα να μην ξεχασω να ευχαριστησω και τους υπολοιπους Βολιωτες μελη του κλαμπ, που  μας εγραψαν στα @ρχιδι@ τους, πουλωντας μας στεγνα για ενα κομματι κρεας (γυναικειο). :evil:


Ενώ εσύ θα σουν υπεράνω, ε; :-?  ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ... :shock:  :shock:  :shock:  :twisted:

Βαγγελακη μπερδευτηκες παλι βρε αγαπη μου....

Ψαξε στο λεξικο εκει που λεει "γυναικα" και οτι ακομα αγνωστες λεξεις εχεις πεσμου να σου εξηγησω...  :roll:


Το γεγονός αγόρι μου ότι είσαι παντρεμένος δε σημαίνει ότι ξέρεις τι σημαίνει κιόλας η λέξη γυναίκα.... :-?
Ξηγημένα πράγματα...... :twisted:  :twisted:  :twisted:

  • IBIZAKILLER
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #82 στις: 27-07-2004, 01:28:24 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Και να δει ρε Κώστα το λεξικό τι να καταλάβει ο Βαγγέλης?? IQ αμοιβάδας έχει το άτομο :razz: .Ασε που γυναίκα βλέπει με το κυάλι........και αν τυχόν δει μένει μουγκός!!!!Ετσι δεν είναι Βαγγέλη η κάνω λάθος?????????
Πρόσεξε τι θα πεις γιατι θα σε κάνω ρόμπα :twisted:



¶σε ρε που μιλάς κι εσύ...έκανε κι η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο....
Ξέχασες τις εποχές που κοιτούσες θηλυκές γάτες και ξεροστάλιαζες.... :oops:
Τώρα πρόσφατα που τράκαρες, αν δεν κάνω λάθος μου πες ότι χάζευες επειδή κόζαρες μία κατσίκα αν δεν κάνω λάθος.... :roll:

  • Αποσυνδεδεμένος Sisifos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 302
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #83 στις: 27-07-2004, 14:35:06 »
Τωρά ότι και να πω θα έχετε δίκιο :-/
Όντως σας κρέμασα και sorry, ειδικά απο τον LEON@MANIA που θα ανεβαίναμε και μαζί.
Ελπίζω να καταφέρω να επανορθώσω την επόμενη φορά...
Sorry και πάλι :(
.

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #84 στις: 27-07-2004, 16:08:48 »
Παράθεση από: George
Για τις κακές γλώσσες, να αναφέρω ότι ο έταιρος mod KOSTAS στην επιστροφή επέδειξε άμεμπτο χαρακτήρα και χωρίς να υποκύψει ούτε στιγμή στον πειρασμό άφησε ένα Atos και ένα Megane I με τη γλυκειά ψευδαίσθηση ότι τσαγιάσαν revαρισμένο Leon  ::rofl::
Well Done KOSTAS !!!  Αρχίζεις και συνηθίζεις σιγά - σιγά . . .  ::taunt::

Την τρομοκρατια στο FORDακι δεν την λες ε;  :twisted:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #85 στις: 27-07-2004, 16:33:52 »
Σιγα μη σ`αφησω να μας βγαλεις και το ονομα ρε συ....

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #86 στις: 27-07-2004, 17:00:44 »
Εδω το νούμερο κολλούσε σε ένα Rally την περασμένη εβδομάδα.........βρηκε αμαξι να κάνει κόντρα ο αλήτης.... :twisted:

  • TopGunZ
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #87 στις: 28-07-2004, 12:40:44 »
Εγώ πάλι τι να βρω στις 1 η ώρα τα ξημερώματα στην εθνική  :sad:

Ε κάτι εμφράγματα μόνο σε κάτι μπαρμπάδες με οικογενειακές "κούρσες" εκεί στα Τέμπη και στο κάστρο προκάλεσα που κόντευε να αλλάξει μοντέλο το ibiza μέχρι να κουνηθούν :twisted:

Επίσης, την άλλη φορά να βρούμε άλλο θύμα για το πείραμα code:"Μα καλά τι βενζίνη έβαλα". Αφού πήγατε και τα είπατε στον George ρε :evil:

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #88 στις: 28-07-2004, 12:54:28 »
Και εσυ τέκνον Δημήτρη κοντράκιας??Δεν το περιμενα και απο εσενα..........