Αποστολέας Θέμα: Κοπη πιτας 2009 ! ! !  (Αναγνώστηκε 95493 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #45 στις: 24-01-2009, 19:25:26 »
Μπορείτε παρακαλώ να αφήσετε τις όποιες διαφορές έχετε εκτός SeatClub ? Έχετε ανοίξει θέμα για μια εκδήλωση χρησιμοποιώντας τον χώρο και το όνομα του SeatClub και αναφέρεστε για άλλο κλαμπ και άλλα άτομα άγνωστα προς εμάς. Εαν συνεχιστεί αυτή η διαμάχη λυπόμαστε αλλά το θέμα θα κλειδωθεί και δεν θα δοθεί καμία συνέχεια από αυτόν το χώρο.
Φίλε μια χαρά τα λέμε μέσα σε όμορφα πλαίσια, η άλλοι είναι μέλη του club σας οπότε άστο .
coming soon

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #46 στις: 24-01-2009, 19:33:16 »
Δεν αφήνω τίποτα φίλε μου . Εαν δεν μπορείτε να κάνετε και να συμφωνήσετε για  την εκδήλωση το θέμα θα κλειδωθεί.Νομίζω ότι είμαι σαφείς.  :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #47 στις: 24-01-2009, 19:34:53 »
Μπορείτε παρακαλώ να αφήσετε τις όποιες διαφορές έχετε εκτός SeatClub ? Έχετε ανοίξει θέμα για μια εκδήλωση χρησιμοποιώντας τον χώρο και το όνομα του SeatClub και αναφέρεστε για άλλο κλαμπ και άλλα άτομα άγνωστα προς εμάς. Εαν συνεχιστεί αυτή η διαμάχη και οι υβριστικές φράσεις  λυπόμαστε αλλά το θέμα θα κλειδωθεί και θα υπάρξουν κυρώσεις.
Οκ σωστός απλά να ενημερώσω ότι μιλάμε για την πίτα των κρητικών μελών του seat club, που την κόβουμε μαζί με τα ξαδέρφια μας, ας λήξη εδώ το θέμα και να μην δώσουμε άλλη συνέχεια και όλα καλά :ok:

TOLEDO 20VT

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #48 στις: 24-01-2009, 19:37:59 »
Γνωστό αυτό που λες φίλε Plutevo και αυτό περιμένουμε όλοι μας να δούμε. Να δούμε για μια ακόμη χρονιά τις φωτογραφίες σας απο την εκδήλωση με όλα τα παιδιά όπως γίνεται κάθε χρόνο.Τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #49 στις: 24-01-2009, 19:41:18 »
Γνωστό αυτό που λες φίλε Plutevo και αυτό περιμένουμε όλοι μας να δούμε. Να δούμε για μια ακόμη χρονιά τις φωτογραφίες σας απο την εκδήλωση με όλα τα παιδιά όπως γίνεται κάθε χρόνο.Τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται. :ok:
Οκ όλα θα γίνουν όπως πρέπει και θα μας δείτε και Φώτο όλους  μαζί αγαπημένους  :ok:

TOLEDO 20VT

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #50 στις: 24-01-2009, 22:46:50 »
ολα καλα παιδια...
θα ειμαστε ολοι εκει....
ουτως η αλλως θα ημασταν....
οσο για τους μαμακες που πρεπει να τρεξουν, δεν νομιζω να ζητησε κανεις βοηθεια και να μην την ειχε....
θελετε ενα μιλησω με τον σωκρατη αν θελει να βαλει κανενα δωρο για το φλουρι?
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #51 στις: 25-01-2009, 07:13:08 »
ολα καλα παιδια...
θα ειμαστε ολοι εκει....
ουτως η αλλως θα ημασταν....
οσο για τους μαμακες που πρεπει να τρεξουν, δεν νομιζω να ζητησε κανεις βοηθεια και να μην την ειχε....
θελετε ενα μιλησω με τον σωκρατη αν θελει να βαλει κανενα δωρο για το φλουρι?
Άντε μπράβο τέτοια να ακούω να χαίρομαι :xmas: αν μπορεί να Βάλη κάνα Δώρο ο Σωκράτης για το φλουρί καλό θα ήτανε :ok:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #52 στις: 25-01-2009, 11:01:25 »
Δεν αφήνω τίποτα φίλε μου . Εαν δεν μπορείτε να κάνετε και να συμφωνήσετε για  την εκδήλωση το θέμα θα κλειδωθεί.Νομίζω ότι είμαι σαφείς.  :ok:
Καλό είναι να σβήνετε μια φωτιά και όχι να την φουντώνετε.

Ευχαριστούμε .
coming soon

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #53 στις: 25-01-2009, 11:27:17 »
Υπάρχουν κανόνες στο φόρουμ τους οποίους και καλείστε με την εγγραφή σας να σεβαστείτε  εάν νομίζετε ότι δεν μπορείτε να εναρμονιστείτε με αυτούς δεν σας φταίει κανείς .Ως εκ τούτου δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γνωρίζουμε τις όποιες διαφορές σας στην Κρήτη και να γινόμαστε θεατές της όλης κατάστασης.Μόνοι σας δυναμιτίζετε την εκδήλωση που θέλετε να κάνετε με τα προηγούμενα ποστ και κανείς άλλος, οπότε είναι και άστοχο το τελευταίο ποστ.

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #54 στις: 25-01-2009, 11:50:55 »
αν μπορεί να Βάλη κάνα Δώρο ο Σωκράτης για το φλουρί καλό θα ήτανε :ok:

σαν τι για παραδειγμα?ετσι για να εχουμε μια εικονα?
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #55 στις: 25-01-2009, 14:10:12 »
σαν τι για παραδειγμα?ετσι για να εχουμε μια εικονα?
Ξέρω εγώ ρε φίλε, ότι καταλαβαίνει :ok:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #56 στις: 26-01-2009, 11:44:36 »
Υπάρχουν κανόνες στο φόρουμ τους οποίους και καλείστε με την εγγραφή σας να σεβαστείτε  εάν νομίζετε ότι δεν μπορείτε να εναρμονιστείτε με αυτούς δεν σας φταίει κανείς .Ως εκ τούτου δεν είμαστε υποχρεωμένοι να γνωρίζουμε τις όποιες διαφορές σας στην Κρήτη και να γινόμαστε θεατές της όλης κατάστασης.Μόνοι σας δυναμιτίζετε την εκδήλωση που θέλετε να κάνετε με τα προηγούμενα ποστ και κανείς άλλος, οπότε είναι και άστοχο το τελευταίο ποστ.
Δεν ασχολούμαι άλλο, αν θέλεις κάτι να στέλνεις pm σε εμένα και όχι σε άλλους για εμένα.
Είμαι απόλυτα συζητήσιμος πίστεψε με.
Για εμένα τελειώνει εδώ το off topic.
coming soon

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #57 στις: 26-01-2009, 11:53:03 »
Μίλησα με τον Αντώνη και του είπα να μιλήσετε και να τα βρείτε αν για εσένα αυτό είναι κακό πρόβλημα δικό σου.Και πολύ τράβηξε το θέμα.

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #58 στις: 26-01-2009, 16:01:55 »
Μίλησα με τον Αντώνη και του είπα να μιλήσετε και να τα βρείτε αν για εσένα αυτό είναι κακό πρόβλημα δικό σου.Και πολύ τράβηξε το θέμα.

Αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ... παρατραβηξε το θεμα και δε χρειαζετε.. οποτε φιλε συντονιστη ...... "καθαρισε" το topic και ας σταματησΕΤΕ ΟΛΟΙ να προκαλειιτε.....

Αλλο ειναι το θεμα μας.

Απ: Κοπη πιτας 2009 ! ! !
« Απάντηση #59 στις: 26-01-2009, 16:08:38 »
Και τωρα που ειπα αλλο ειναι το θεμα μας.... ΑΝΤΩΝΗ ΣΤΗΝ ΠΙΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ  :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: