Αποστολέας Θέμα: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ  (Αναγνώστηκε 11493 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος 2fast4u
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATclub.eu
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #15 στις: 13-01-2009, 20:53:12 »
το θεμα ειναι οτι οι συντονιστες - διαχειριστες γι αυτο ειναι !!!δεν μπορει ο καθενας να γραφει οτι θελει γιατι θα γινοταν μπαχαλο !!!οποτε πρωτα ρωτας τη κινηση που θες να κανεις και μετα τη κανεις !!!

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ:ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #16 στις: 13-01-2009, 20:56:09 »
το θεμα ειναι οτι οι συντονιστες - διαχειριστες γι αυτο ειναι !!!δεν μπορει ο καθενας να γραφει οτι θελει γιατι θα γινοταν μπαχαλο !!!οποτε πρωτα ρωτας τη κινηση που θες να κανεις και μετα τη κανεις !!!

Πες τα προεδρε!!!Τσαμπα τα χεις τα γαλονια ντε?
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος giorgos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 127
Απ:ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #17 στις: 13-01-2009, 20:57:57 »
Δεν νομιζω να το εγραψε ετσι στο ξεκαρφωτο.Απλως κανονιζει συγκεντρωση για την Κεντρικη Ελλαδα δεν νομιζω να ειναι λαθος ουτε η πρωτη φορα.

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #18 στις: 13-01-2009, 21:00:05 »
Δεν νομιζω να το εγραψε ετσι στο ξεκαρφωτο.

Μην παίρνεις κι όρκο...
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος 2fast4u
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATclub.eu
Απ:ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #19 στις: 13-01-2009, 21:00:51 »
Δεν νομιζω να το εγραψε ετσι στο ξεκαρφωτο.Απλως κανονιζει συγκεντρωση για την Κεντρικη Ελλαδα δεν νομιζω να ειναι λαθος ουτε η πρωτη φορα.
για να γραφει ετσι ο κωστας παει να πει οτι δεν ρωτησε κανεναν !!!

  • Αποσυνδεδεμένος giorgos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 127
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #20 στις: 13-01-2009, 21:01:17 »
Τι εννοεις?

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #21 στις: 13-01-2009, 21:48:06 »
παιδια λοιπον δεν ξαναλεω τιποτα!! μα το θεο δεν πιστευω στα ματια μου με αυτα που γραφετε!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΨΕΙ ΠΙΤΑ ΤΟ ΣΕΑΤ ΚΛΑΜΠ!!!! ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΔΩ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ  ΚΑΙ ΠΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ??????? ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ???? ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ???? ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ????αΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ?????  ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ....ΚΡΙΜΑ!!!!  :dakry:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #22 στις: 13-01-2009, 21:55:43 »
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΘΕΜΑ~!!!! ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΗ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΕΑΤ ΚΛΑΜΠ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΥΡΩ! ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ????ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΝ ΠΗΡΑ!~!

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΑΤΕ ΞΥΝΟ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ .. ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!  :down:
:) <3 :D  <3 :)

Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #23 στις: 13-01-2009, 22:00:58 »
Και σου απάντησα οτι θα ενημερώσω τα υπόλοιπα παιδιά της Διαχείρισης και θα σου απαντήσω.Παρα πάνω δίνεται απάντηση απο τον Διαχειριστή του SeatClub και ενημέρωση για το τι ισχύει εδώ και χρόνια στο κλαμπ.Πρώτα άνοιξες το θέμα χωρίς να ρωτήσεις κανέναν και μετά ρώτησες αν μπορούμε να το βάλουμε επάνω στις ανακοινώσεις.

Εαν νομίζεις καλό μπορώ να παραθαίσω και τα δύο π.μ για του λόγου το αληθές. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #24 στις: 13-01-2009, 22:03:34 »
ΚΑΛΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΛΑΕΩ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!! ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ _(ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΝ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ!!!) ΕΤΣΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΑΤΕ ΑΜΟΚ !!!! ΕΛΕΟΣ!!! Η ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ Η ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΥΓΕΙ !! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #25 στις: 13-01-2009, 22:28:21 »
Καταρχήν γράφε με μικρά και ρίξε λίγο τους τόνους!!!!

Είναι πάρα πολύ εύκολο να σου απαντήσω στο ίδιο ύφος....(είτε με πμ, είτε εδώ)

Στο θέμα μας τώρα, αφού δεν καταλαβαίνεις τι σου έγραψε ο Κώστας....

Τίτλος θέματος:ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ

Ποιον ενημέρωσες για αυτήν την πρωτοβουλία? Η ενημέρωση που είχαμε, ήταν κατόπιν εορτής.....

Το μόνο που καταφέρατε, εσείς και οι Θεσσαλονικείς, είναι να ακυρώσουμε την προγραμματισμένη κοπή της πίτας στον Βόλο, στις 15 Φεβρουαρίου.

Καλή χρονιά να έχετε...



Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΣΤΗN ΛΑΜΙΑ
« Απάντηση #26 στις: 13-01-2009, 22:46:49 »
Τι θα λεγατε (λεω εγω τωρα) να γινει μια κοπη πιτας σε μια εκδρομη ολοκληρο το Σαββατοκυριακο, καπου στο μεσο της Ελλαδας , καπου μεσα στο Φλεβαρη?

Απλα να ξερετε οτι περιπου στις 15 του αλλουνου, κατι θα γινει....
Οποτε να προετοιμαζεται τα αφεντικα σας να σας εχουν ελευθερους καποιο ΣουΚου εκει γυρω.
Ανακοινωσεις μολις μας ενημερωσουν κι εμας (τιμες, παροχες κλπ)

Είμαι περίεργος πόσοι απο όσους πήραν πρωτοβουλιες για κοπες πίτας κτλ πόσοι είδαν αυτα τα δυο μνμ του Κώστα στο θέμα της επόμενης εκδρομης και απο όσους τα είδαν πόσοι τα συζήτησαν?

Καλο θα ήταν για μια φορά να γίνει μια και καλη οργανωση και να μην πρωτρέχουμε λες και έπεσε η μύγα μέσα στο γάλα  :dunno:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #27 στις: 13-01-2009, 22:51:08 »
Θες απάντηση ρε συ Γιώργο ? Σχεδόν κανένας δεν το είδε ή μάλλον δεν έδωσε σημασία. Απλά ή εγώ καταλαβαίνω λάθος ή αρκετοί έχουν τάση απομόνωσεις απο το σύνολο.Ενα κλαμπ είμαστε ας το πάρουν χαμπάρι όλοι. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #28 στις: 13-01-2009, 23:14:25 »
To θέμα ειναι οτι με αυτα και με αυτα παει περίπατο μια καλη ευκαιρια για μαζωξη όλου του κλαμπ.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ SEAT CLUB ΛΑΜΙΑΣ
« Απάντηση #29 στις: 14-01-2009, 00:32:30 »
δεν εχετε καταλαβει με τι προθεση εγινε η προταση για την κοπη πιτας των μελων του κλαμπ της λαμιας.το να κοπει επισημα η πιτα τον φλεβαρη,παει να πει οτι δεν μπορουν να κοπουν αλλες πιτες σε κατα τοπουσ συναντησεις??μ'αυτο το σκεπτικο ας μην κανοθμε και απλεσ συναντησεις σε καθε περιοχη χωριστα παρα μονο στην αθηνα οταν το αποφασιζει η διαχειρηση.για αλλη μια φορα καταφερατε να κανετε αρκετα μελη να απορρισουν με τις αντιδρασεις σας.δηλωνω δημοσια οτι δεν ξαναπαιρνω καμια πρωτοβουλια και δεν θα σας ξανα ενοχλησω με τα posts μου και το "επιθετικο" μου υφος...
:) <3 :D  <3 :)