Αποστολέας Θέμα: Παμπελοποννησιακη και οχι μονο Συναντηση Στην Τριπολη ...  (Αναγνώστηκε 33124 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος christos1988gr
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1752
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon 1.4 Force S.U.

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
παιδες πριν μιση ωρα μπηκα σπιτι :gkrrrrr:
και παλι χιλια συγνωμη  :dakry: (χρηστο εχεις απολυτο δικιο)
βλεπω οτι περασατε τζαμι αν και οι φωτο του χρηστου εχουν περισσοτερο φαι παρα θεμα :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
υποσχομαι την επομενη να ειμαι στην παρεα :wink: (εαν δεν με κρεμασουν οπως σημερα) :annoyed_h4h: :tsatilas: :klama: :klama: :klama:

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
λοιπον !!!!
εχω να πω τα καλυτερα !
κατα τις 12,15 ημουν τριπολη ! με περιμενε ο Σταυρος !
μετα απο λιγο ηρθε ο Δημητρης και τελος κ ο Αχιλλεας !
ειμασταν η τετραδα που ειπα μολις τωρα!
περασαμε πολυ καλα , γνωριστηκαμε με ολους !
πηγαμε για καφεδακι μεσα κεντρο ! παρκαραμε τα εργαλεια κ βουρ για καφε !
υποψην εγω κ ο Δημητρης το πηραμε σχεδον σερι απο χθες !
με 2 ωρες υπνο ! ηπιαμε το καφεδακι μας , και μετα αναχωρησαμε για μασα!!!!
πηγαμε καπου προς τα εξω απο την τριπολη (ελεγα που μας παει τωρα ο Σταυρος απο δω???)
αλλα τελικα χαλαλι ! μια ωραια παραδοσιακη ταβερνιτσα μας περιμενε !
φαγαμε του σκοσμου !!!! μας φερανε κ γλυκακι !!! χααααααα!
ηταν παρα πολυ ωραια ! μπραβω στο Σταυρο που το ξεκινησε κ συναντηθηκαμε !
αυτο που θελω να τονισω τωρα ειναι οτι , οταν κανονιζουμε κατι , το κανουμε.
και εννοω εγω προβλημα δεν ειχα.ηρθα απο ναυπλιο τριπολη.μιση ωρα.αλλα αυτοι που ξεκινησαν
και ηρθαν απο αθηνα πιστευω επρεπε να πουν οτι ξερετε κατι δεν μπορω να ερθω.
(Γιαννη δεν το λεω για σενα) ! εσυ ησουν ο μονος σωστος.
αλλα οσοι αλλοι ειναι απο αθηνα , που πιστευω ειχαν δηλωσει απο αθηνα και πατρα κατι παιδια
υποτιθεται εχουμε ωρα συναντησης.που κολλαει αυτο ? καποιος περιμενε 1 ολοκληρη ωρα μετα τα διοδια ελευσινας
να ερθουν οι αλλοι προκοιμενου να πανε ολοι μαζι.τελικα εφυγε κ ηρθε κατω.
αλλα αν ηταν κ το ηξερε δεν χρειαζοταν να καθεται στον ηλιο και να περιμενει τους αλλους.
καταλαβαινω μπορει να τους ετυχε κατι , δεν θελω να προσβαλω κανεναν αλλα
την επομενη φορα να δηλωσουν οσοι πραγματικα θελουν να ερθουν.
τελοςςςς ο μονολογος !
θα βαλω και Φωτο σε λιγο να δειτε κ εσεις !!!
Σταυρο Δημητρη Αχιλλεα περασαμε πολυ ωραια πιστευω και γνωριστηκαμε κ απο κοντα !!
 :clap2: :clap2:


ναι ρε σταυρο ηταν οντως τελεια και αξιζε που εκανα αυτα τα χιλιομετρα απο αθηνα εστω και μονος μου περιμενωντας και 1 ωρα μηπως ερθει κανενας δεν πειραζει περασαμε ομως τελεια γνωριστηκαμε καναμε χαβαλε γελασαμε φαγαμε βγαλαμε και αναμνηστικες φωτογραφιες ελπιζω να το ξανακανουμε συντομα με πιο πολυ κοσμο στειλε μου κινητο σου και facbook σε μηνυμα...
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2

ναι ρε σταυρο ηταν οντως τελεια και αξιζε που εκανα αυτα τα χιλιομετρα απο αθηνα εστω και μονος μου περιμενωντας και 1 ωρα μηπως ερθει κανενας δεν πειραζει περασαμε ομως τελεια γνωριστηκαμε καναμε χαβαλε γελασαμε φαγαμε βγαλαμε και αναμνηστικες φωτογραφιες ελπιζω να το ξανακανουμε συντομα με πιο πολυ κοσμο στειλε μου κινητο σου και facbook σε μηνυμα...

σταυρο ευχαριστουμε για ολα... δημητρη ελπιζω να τα ξαναπουμε....
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
Παίδες ήταν τέλεια...

Αχιλλέα - Σταύρο - Χρήστο χάρηκα πολύ για τη γνωριμία!

 :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος stathis t
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 585
  • Φύλο: Άντρας
παιδια η Τριπολη ειναι για χειμωνα ,Τη κυριακη μεχρη και οι τριπολιτσιοτες ειχαν φυγει απο τη τριπολη. Το χειμωνα ευχομεαι να γινει μια νεα συναντιση στη τριπολη και να εχει και συμετοχη . ενα  :clap2: στους συμετεχοντες.

  • Αποσυνδεδεμένος christos1988gr
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1752
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon 1.4 Force S.U.
να και ενα βιντεο απο τη διαδρομη ! ανεβαινουν κ αλλα !

  • Αποσυνδεδεμένος christos1988gr
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1752
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon 1.4 Force S.U.
να και το επομενο !

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
Παιδια σημερα μπορεσα να μπω στο Forum μετα τη συναντηση..Ηταν πολυ ωραια οντως..Υστερα απο τετοιες συναντησεις,συνηδειτοποιω πως οντως ειμαστε μια μεγαλη παρεα εδω στο club...

παιδια η Τριπολη ειναι για χειμωνα ,Τη κυριακη μεχρη και οι τριπολιτσιοτες ειχαν φυγει απο τη τριπολη. Το χειμωνα ευχομεαι να γινει μια νεα συναντιση στη τριπολη και να εχει και συμετοχη . ενα  :clap2: στους συμετεχοντες.

Φιλε μου η Τριπολη,προσφερεται για χειμωνα...Ζεστο φαγητο διπλα στο τζακι σε χιονισμενα μονοπατια...Το ξερω πολυ καλα..Απο εκει και περα ομως,εμες ειχαμε συναντηση του Seat-club!!..Δε μαζευτηκαμε Ιουλιο μηνα,για να δουμε τις Τριπολιτσιωτισσες...Ελπιζω να καταλαβες τι θελω να πω!
Φιλικα,Σταυρος

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
να και ενα βιντεο απο τη διαδρομη ! ανεβαινουν κ αλλα !


παντα μεσα στα ορια ταχητυτας.... :clap2:

να και το επομενο !


Λευκο Ibiza στη Τριπολη?? :think: :think:............ :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος taeS noeL
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2452
  • Φύλο: Άντρας
  • "Θ_Ε_Μ_Η_Σ"
    • Passat 1.4 tsi.....
να και το επομενο !

αρε τριπολη!!
περασα τους τελευταιους και  καλυτερους 3 μηνες σας φανταρος εκει!στο νοσοκομειο ομως οχι στο στρατοπεδο!! ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::

  • Αποσυνδεδεμένος stathis t
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 585
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια σημερα μπορεσα να μπω στο Forum μετα τη συναντηση..Ηταν πολυ ωραια οντως..Υστερα απο τετοιες συναντησεις,συνηδειτοποιω πως οντως ειμαστε μια μεγαλη παρεα εδω στο club...

Φιλε μου η Τριπολη,προσφερεται για χειμωνα...Ζεστο φαγητο διπλα στο τζακι σε χιονισμενα μονοπατια...Το ξερω πολυ καλα..Απο εκει και περα ομως,εμες ειχαμε συναντηση του Seat-club!!..Δε μαζευτηκαμε Ιουλιο μηνα,για να δουμε τις Τριπολιτσιωτισσες...Ελπιζω να καταλαβες τι θελω να πω!
Φιλικα,Σταυρος

οι ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΟΤΕΣ εγραψα.  Διλαδι οτι το μερος εκυ δεν προσφερετε λογο κλιματος για συναντισεις. δεν ενοουσα που να παμε για να δουμε γυναικες.

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
οι ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΟΤΕΣ εγραψα.  Διλαδι οτι το μερος εκυ δεν προσφερετε λογο κλιματος για συναντισεις. δεν ενοουσα που να παμε για να δουμε γυναικες.

Οκ συγνωμη διαβασα λαθος...τωρα που μου απαντησες το ειδα...Ειναι αληθεια οτι οι πολλλοι Τριπολιτσιωτες φευγουν τις Κυριακες,αλλα αυτο δε μας λεει κατι...Μονοι μας κανουμε ενα δυνατο παρεακι..
Καλο ειναι να γινονται συναντησεις σε διαφορες πολεις και οχι συνεχως στις ιδιες..Απο την αλλη,κανενας δε πηρε πρωτοβουλια να κανονισει συναντηση καπου αλλου...