Αποστολέας Θέμα: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας  (Αναγνώστηκε 39008 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Tekos
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #120 στις: 18-02-2009, 16:35:51 »
Και εγω μεσα παιδια και για μενα αν παιζει κανενα αυτοκολητο. απλωσ ανεβαστε καπου το προγραμμα για να δουμε τισ ωρες γιατι ειμαι και λιγο μακρια.

  • evoula
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #121 στις: 18-02-2009, 17:22:01 »
Λοιπον....Το προγραμμα για την κυριακη εχει ως εξης...

-Αναχωρηση απο αγρινιο στις 10 (τα ατομα απο αγρινιο..)απο την εκκλησια του αγ. δημητριου...Στο δρομο μας θα κανουμε σταση στα φαναρια του μεσολογγιου οπου θα μας περιμενουν ατομα απο μεσολογγι και θα συνεχισουμε ολοι μαζι για ΝΑΥΠΑΚΤΟ....Εκει στις 11 (το πρωι  ετσι)  θα σας περιμενουμε ολους εσας που ειστε απο αλλες περιοχες στο πανω καστρο της ναυπακτου(οχι στο λιμανι...)  οπου θα κανουμε τη φωτογραφηση με τα βουβου μας!!!Μετα θα φυγουμε ολοι μαζι να παμε στο ξενοδοχειο που εχουμε κλεισει....κ εκει .......ευλογησον χαχα
-Μολις φτασουμε στο ξενοδοχειο θα παμε για καφεδακι στον 2ο οροφο.....κ μετα για το κυριος πιατο στο 1ο οροφο..... κ μετα θα ακολουθησει η περιηγηση στη φαρμα που λεγαμε..!!για οποιον θελει φυσικα 

Υ.Γ  Να ειστε ολοι συνεπεις  στην ωρα σας εκει που δωσαμε ραντεβου....  Οσο για το καστρο θα το βρειτε εχει ταμπελες....ειναι οτι πιο ευκολο!
      Και το κυριοτερο να εχετε τα βουβου πλυμενα....Εκτος αν εχει βροχες βεβαια...μονο τοτε θα σας συνχωρησω!!
      Και στο δρομο για το ξενοδοχειο δεν θελω μ*****ς....θα πηγενουμε ολοι μαζι με μια σταθερη ταχυτητα....Εγω με το πανουλη θα πηγενουμε μπροστα κ σκουπα ο κ. piratiss(αν δεν διαφωνει βεβαιως βεβαιως)

Ειμαστε οκ????καμια απορια???

Σε περιπτωση που πιστευεετε οτι δεν θα βρειτε το καστρο στλ μου πμ να σας δωσω το κινητο ωστε αν το χρειαστειτε....

Καλα να περασουμε......!! 



εσυ απο που εισαι???θα ερθεις 100%???

  • Tekos
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #122 στις: 18-02-2009, 19:20:53 »
απο φιλιππιαδα ειμαι.θα εχο +1ατομο και δενξερο αν ερθει  ενα φιλαρακι μου με δικο του αμακσι,αυριο θα ξερω και επικοινονοτμε παλι

  • evoula
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #123 στις: 19-02-2009, 15:03:24 »
Απ οτι ειδες εμεις που ειμαστε απο αγρινιο θα ξεκινησουμε στις 10 για ναυπακτο...οποτε θες να σε περιμενουμε καπου στην εθνικη στις 10???
Γιατι για να εισαι 11 ναυπακτο πρεπει να εισαι αγρινιο στις 10...με καταλαβες?? :ok:

  • Tekos
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #124 στις: 19-02-2009, 15:45:07 »
εμεις λογο ελλειψεις χρονου θα κατσουμε μονο για καφεδακι δεν νομιζω να παιζει προβλημα?

  • evoula
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #125 στις: 19-02-2009, 15:49:48 »
οχι βεβαια...ξερεις που ειναι ομως???

  • Tekos
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #126 στις: 19-02-2009, 16:09:18 »
θα σας βρω στο αγρινιο πριν φυγετε εγω 10 παρα θα ειμαι στον αγιο δημητριο.ευχαριστω για ολα.

  • evoula
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #127 στις: 19-02-2009, 17:08:52 »
ok οποτε σε περιμενουμε..!!απλα αν τελικα δεν μπορεσεις να μας το πεις το σαβατο βραδυ..να μην σε περιμενουμε..οκ? :ok:

panos patra που εισαι εσυ θα ερθεις τελικα???

  • Tekos
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #128 στις: 19-02-2009, 17:32:14 »
ok....!

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #129 στις: 20-02-2009, 12:33:28 »
ζηταω ενα μεγαλο συγνωμη απο ολα τα παιδια αλλα το αυτοκινητο δεν ειναι ετοιμο  :annoyed_h4h: :gkrrrrr:
δεν εχουν ολα τα ανταλλακτικα :tsatilas: :gkrrrrr:
χιλια συγνωμη και παλι που δεν θα παραυρεθω στην συναντηση  :klama: :klama:
παρακαλω ανεβαστε φωτο απο την συναντηση να σας γνωρισω εστω απο τις φωτογραφιες :dakry: :klama:

  • Αποσυνδεδεμένος piratisss
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 240
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #130 στις: 20-02-2009, 18:51:51 »
  :klama:   :klama:   :klama:   :klama:   :klama:   :klama:

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #131 στις: 20-02-2009, 19:01:36 »
ασε ρε συνονοματε γιατι παω να σκασω
με ειχαν διαβεβαιωση οτι θα εινα ετοιμο και τωρα μου λενε λειπει το ενα, λειπει το αλλο κλπ :annoyed_h4h: :tsatilas:
και τους το ειχα πει ξεκαθαρα το θελω την παρασκευη 20/02 ΕΤΟΙΜΟ :gkrrrrr:

  • Tekos
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #132 στις: 21-02-2009, 14:15:13 »
εμεις θα ξεκινησουμε απο εδω 2αμακσια.στις 10:00 θα ειμαστε αγρινιο πειτε μου που να σας βρω για να ξεκινισουμε ολοι μαζι..

  • evoula
  • Επισκέπτης
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #133 στις: 21-02-2009, 20:56:19 »
λοιπον εμεις δεκα πρεπει να εχουμε φυγει απο αγρινιο.....στον αγιο δημητριο θα βρεθουμε ειναι στα δευτερα φαναρια οπως ερχεσαι εσυ καθως μπαινεις στο αγρινιο κανεις βαριστερα για μεσα στην πολη στο αριστερο σου χερι θα την δεις ειναι μεγαλη εκκλησια.....τηλ ...........(πανος)


mod. edit: zalal

  • Αποσυνδεδεμένος piratisss
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 240
Απ: Προταση-Συναντηση Δυτ.Ελλαδας
« Απάντηση #134 στις: 22-02-2009, 16:20:56 »
Πιστεύω ότι είναι το πρώτο μέλος που μπαίνει μετά την συνάντηση. περασαμε ωραια, :clap2: :clap2:  βεβαια δεν ηρθαν τα ατομα που περιμεναμε γιατι αραγε? :think:

Θα ανεβάσω το βραδύ φωτογραφίες
(γιατί περιμένω να έρθει ο φίλος μου γιατί εγώ δεν ξερώ )  :friends: