Αποστολέας Θέμα: Προσφορά της ΒΕΛΜΑΡ στα μέλη του SEATCLUB ΚΡΗΤΗΣ !!!  (Αναγνώστηκε 52716 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Ωραία επειδή και εγώ σου λέω ότι δεν είναι δύσκολο μην απορήσεις αν σταματήσει κάποια στιγμή η προσφορά. Κάνουμε αγώνα για όλους και όχι για να επωφελείται ένας δύο. Δεν δεσμευόμαστε από κανέναν και από τίποτα οπότε κοινός κάνουμε ότι θέλουμε στο κλαμπ μας . Κοιτάμε το συμφέρον των μελών και τίποτα άλλο. :ok:

Ωραία επειδή και εγώ σου λέω ότι δεν είναι δύσκολο μην απορήσεις αν σταματήσει κάποια στιγμή η προσφορά. Κάνουμε αγώνα για όλους και όχι για να επωφελείται ένας δύο. Δεν δεσμευόμαστε από κανέναν και από τίποτα οπότε κοινός κάνουμε ότι θέλουμε στο κλαμπ μας . Κοιτάμε το συμφέρον των μελών και τίποτα άλλο. :ok:

Σταυρο επιμενω οτι ειναι δυσκολο να μαθευτουν οι''ειδικες εκπτωσεις'' που γινονταν,γινονται και θα γινονται....
Τι θεμα μας δεν ειναι αυτο ομως....
Κανεις δεν ειπε οτι εγινε η συγκεκριμενη προσφορα για να επωφεληθουν 2-3 ατομα...
Απλως οι υπευθυνοι της Seat Βεννερης εκριναν σωστο να συνεχιστει η προσφορα...τιποτα παραπανω,τιποτα λιγοτερο..
Τωρα και να σταματησει η προσφορα καποια στιγμη,που δεν βρισκω το λογο,εμενα δεν θα αλλαξει και κατι στη ζωη μου....
Ουτε στη Seat εργαζομαι,ουτε εχω κανενα προσωπικο συμφερον απο αυτο....
 Ειμαι απλως ο μεσαζοντας που εφερε σε επαφη δυο πλευρες...

ΥΓ δεν μπορω να καταλαβω πως βρεθηκα να απολογουμαι για μια εκφραση ''χαβαλε''
 :dunno: :dunno: :dunno:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Αυτά δεν πρέπει να λέγονται ούτε για πλάκα Αντώνη. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Η πολλή σοβαρότητα τρώει των αφέντη
coming soon

Καλά ότι πείτε τότε..... :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος JohnnyB
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2071
  • Φύλο: Άντρας
    • Puma ST performance
και ποιες είναι προυποθέσεις ένα εγγεγραμμένος μέλος να επωφεληθεί της προσφοράς? Απλά το αναφέρει στην αντιπροσωπεία? Συγχωρέστε με αλλά δεν βρήκα κάποιο hint... :blush: :dunno:
JohnnyB

Πας από εκεί και ενημερώνεις ή παίρνεις ένα τηλέφωνο πριν πας και ρωτάς. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
και ποιες είναι προυποθέσεις ένα εγγεγραμμένος μέλος να επωφεληθεί της προσφοράς? Απλά το αναφέρει στην αντιπροσωπεία? Συγχωρέστε με αλλά δεν βρήκα κάποιο hint... :blush: :dunno:


http://www.velmar.gr/velmarcard


Αυτές η κάρτες είναι για όλους , απλά με λίγο σπρώξιμο (seatclub)  παίρνεις κατευθείαν την gold
coming soon

Πας από εκεί και ενημερώνεις ή παίρνεις ένα τηλέφωνο πριν πας και ρωτάς. :ok:

Παίρνεις ένα τηλέφωνο και λες ότι είσαι μέλος του κλαμπ. Ρωτάς και σου λένε. Αν σου πουν κάτι αντίθετο μας ενημερώνεις για να ξέρουμε τι γίνεται και εμείς εδώ. Τίποτα άλλο. :ok:

και ποιες είναι προυποθέσεις ένα εγγεγραμμένος μέλος να επωφεληθεί της προσφοράς? Απλά το αναφέρει στην αντιπροσωπεία? Συγχωρέστε με αλλά δεν βρήκα κάποιο hint... :blush: :dunno:
Αν παρεις ποτε τηλεφωνο για ραντεβου, ζητησε να μιλησεις με τον Νικο..
Ειναι πολυ εξυπηρετικος και θα σε βοηθησει παρα πολυ
 :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος JohnnyB
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2071
  • Φύλο: Άντρας
    • Puma ST performance
Απ: Προσφορά της ΒΕΛΜΑΡ στα μέλη του SEATCLUB ΚΡΗΤΗΣ !!!
« Απάντηση #100 στις: 23-10-2009, 10:25:59 »
Τον έχω ήδη γνωρίσει :59: Είμαστε κι γείτονες με τον Στέλιο (έναν από τους πωλητές). Αχρείαστοι να είναι...
JohnnyB

Απ: Προσφορά της ΒΕΛΜΑΡ στα μέλη του SEATCLUB ΚΡΗΤΗΣ !!!
« Απάντηση #101 στις: 23-10-2009, 11:56:59 »
Τον έχω ήδη γνωρίσει :59: Είμαστε κι γείτονες με τον Στέλιο (έναν από τους πωλητές). Αχρείαστοι να είναι...
ο στελιος μου πουλησε το αυτοκινητο...
οταν ξαναβρεθεις με τον νικο πες του οτι ειμαστε φιλαρακια... :wink:
If everything seems under control, you are not going fast enough..