Αποστολέας Θέμα: Επιτελους RWYB (Run What You Bring) στο Ηρακλειο Κρητης ! ! !  (Αναγνώστηκε 69954 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος rabbit
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
με τσακωσες ::sfyrao:: ::sfyrao::

πολυ ηρεμια βλεπω....τι εγινε ρε παιδια...?
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Εξαντλήθηκε ρε συ Αντώνη το θέμα. Τι άλλο να γραφτεί πλέον :dunno: ? Πλακώθηκαν κανά δύο και αυτό ήταν όλο. Να αρχίσουμε νέο γύρο ? Δεν λέει νομίζω. :wink:

  • kougis
  • Επισκέπτης
Τελικά έγινε καμμιά κόντρα?

  • Αποσυνδεδεμένος k_o_s_t_a_s
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Ελληνικο SEATclub
Τελικά έγινε καμμιά κόντρα?
Εγινε 0-600 πατημα και στα 500 μετρα που αναγκαστηκε να κοψει το πατημα ο Αντωνης,ηταν περιπου 3-4 αμαξια πισω το ΚΟΥΠΡΑ.Αυτα σας μεταφερω που μου ειπε ο ΜΑΙΚ.

  • kougis
  • Επισκέπτης
Πόσα άλογα είναι περίπου το cupra και πόσα το S3?

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Εσεις τωρα ειστε εντος θεματος?
Κανονες εχετε διαβασει?
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Εγινε 0-600 πατημα και στα 500 μετρα που αναγκαστηκε να κοψει το πατημα ο Αντωνης,ηταν περιπου 3-4 αμαξια πισω το ΚΟΥΠΡΑ.Αυτα σας μεταφερω που μου ειπε ο ΜΑΙΚ.

δεν στα λεει καλα ο φιλος σου οποτε μην εκτιθεσαι αδικα φιλε μου...

ειμαι εκτος αλλα επρεπε να απαντησω..
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Ο επόμενος πάει χειμερινές διακοπές.......

Επίσης τον τελευταίο καιρό παρατηρούμε το φαινόμενο διπλών λογαριασμών. Σύντομα θα ανακοινωθούν οι υπερτυχεροί.  :ok:

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
Εγινε 0-600 πατημα και στα 500 μετρα που αναγκαστηκε να κοψει το πατημα ο Αντωνης,ηταν περιπου 3-4 αμαξια πισω το ΚΟΥΠΡΑ.Αυτα σας μεταφερω που μου ειπε ο ΜΑΙΚ.
arxisane pali ta saliaaaaaaaaaaaaa apo pleura Maik?

  • Αποσυνδεδεμένος k_o_s_t_a_s
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Ελληνικο SEATclub
arxisane pali ta saliaaaaaaaaaaaaa apo pleura Maik?
θες να δοκιμασεις και συ μηπως παλι φετος???

Στο 29 δευτερολεπτο καντε PAUSE.Τοτε αλλαζει το Σ3 λωριδα και αφηνει μετα το ΚΟΥΠΡΑ.Ειναι καθαρα 4 πισω 50 μετρα πριν τερματισει το αουντι.
Περιμενει τηλεφωνο ο ΜΑΙΚ για την ρεβανς στου ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΣΤΑΣΗ-500,να τελειωνει το θεμα μια και καλη.
Να δουμε ποιος ειναι ο ΣΑΛΙΑΡΗΣ,ποιος η ΚΟΤΑ και ποιος ο ΝΙΚΗΤΗΣ.
Δεν χρειαζονται αλλα λογια εδω μεσα.Πραξεις στον δρομο θελουμε.



θες να δοκιμασεις και συ μηπως παλι φετος???

Στο 29 δευτερολεπτο καντε PAUSE.Τοτε αλλαζει το Σ3 λωριδα και αφηνει μετα το ΚΟΥΠΡΑ.Ειναι καθαρα 4 πισω 50 μετρα πριν τερματισει το αουντι.
Περιμενει τηλεφωνο ο ΜΑΙΚ για την ρεβανς στου ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΣΤΑΣΗ-500,να τελειωνει το θεμα μια και καλη.
Να δουμε ποιος ειναι ο ΣΑΛΙΑΡΗΣ,ποιος η ΚΟΤΑ και ποιος ο ΝΙΚΗΤΗΣ.
Δεν χρειαζονται αλλα λογια εδω μεσα.Πραξεις στον δρομο θελουμε.




Όντως δεν χρειάζονται άλλα λόγια ΕΔΩ ΜΕΣΑ ........ :ok:

Όποιος θέλει συνεχίζει. Θα μας ξανα δεί από τον νέο χρόνο. Γιατί μάλλον μερικοί δεν καταλαβαίνουν ότι δεν μας ενδιαφέρουν οι κόντρες τους πόσο οι προσωπικές . :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Όποιος θέλει συνεχίζει. Θα μας ξανα δεί από τον νέο χρόνο. Γιατί μάλλον μερικοί δεν καταλαβαίνουν ότι δεν μας ενδιαφέρουν οι κόντρες τους πόσο οι προσωπικές . :ok:

Πάμε όλοι μαζί σε μια παραλιααα , ο ρε μπάνιο που θα πέσει  :notworthy:
coming soon

Μα ρε συ έχει ανοίξει ο καθένας πόσους λογαριασμούς υποστηρίζει τον εαυτό του με άλλο λογαριασμό και την λέει στους υπόλοιπους για τα κατορθώματά του. Ήμαρτον δηλαδή.

Ναι να αναδείξουμε το event ναι να πούμε τι κάνανε οι γνωστοί μας εδώ πέρα αλλά όχι να τσακωθούμε κιόλας.  :dunno:

Το θεωρώ τουλάχιστον ανώριμο και ανόητο να το κάνουμε.

Αν έχω κάπου λάθος διόρθωσε με . :wink: