Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  (Αναγνώστηκε 8666 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Με βαση την συμφωνη γνωμη των μελων απο Λαμια αποφασιστηκε επιτελους να οργανωθει η επομενη μας συναντηση αυτο το Σαββατο και ωρα 7 το απογευμα στο PARKING της SEAT MAKRIS και απο εκει να αναχωρησουμε για βολτα-καφε-φαγητο η οτι προκυψει  :59: ... ελπιζουμε να εχουμε κι αλλες συμμετοχες απο κοντινες περιοχες...  :ok:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος Leon
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #1 στις: 13-05-2010, 12:44:19 »
Με βαση την συμφωνη γνωμη των μελων απο Λαμια αποφασιστηκε επιτελους να οργανωθει η επομενη μας συναντηση αυτο το Σαββατο και ωρα 7 το απογευμα στο PARKING της SEAT MAKRIS και απο εκει να αναχωρησουμε για βολτα-καφε-φαγητο η οτι προκυψει  :59: ... ελπιζουμε να εχουμε κι αλλες συμμετοχες απο κοντινες περιοχες...  :ok:
Vicky μου καλη σου μερα, εχεις κανει λαθος προφανος στο 2009.... εχουμε 2010.. εκτος αν εννοεις να το κανονισουμε για το παρελθον.... χαχαχα  χιουμορ κανω..... :xa:

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #2 στις: 13-05-2010, 14:26:46 »
χμμμ...  :think: δεν εχεις αδικο ...εχουμε καιρο  να κανονισουμε συναντηση και εχω μεινει λιγο πισω!!!!  :doh: ευχαριστω για την διορθωση παντως!!!   :ok:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος St0LiS
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #3 στις: 13-05-2010, 16:19:13 »
Ειδες τι ωραια ςσυννενοοθμαστε και αποφασιζουμε?! και ολα καλα κ ομορφα!!!! :D
αντε για να παω να το πλυνω κ το βρωμιαρικο μην το φερουμε ετσι !!!
O Akontraristos...... Prwtos Thn Kontra Arxetw........

  • Αποσυνδεδεμένος Leon
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #4 στις: 14-05-2010, 20:45:44 »
χμμμ...  :think: δεν εχεις αδικο ...εχουμε καιρο  να κανονισουμε συναντηση και εχω μεινει λιγο πισω!!!!  :doh: ευχαριστω για την διορθωση παντως!!!   :ok:
vicky μου τι γινετε τελικα θα υπαρχει συναντηση αυριο στιν λαμια η οχι......? πες μου λεπτομερειες αν θελεις για να το κανονισω......

  • Αποσυνδεδεμένος vicky.ibiza
  • ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΜΑΞΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ..!!
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 397
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vicky.ibiza!
Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #5 στις: 14-05-2010, 21:19:47 »
vicky μου τι γινετε τελικα θα υπαρχει συναντηση αυριο στιν λαμια η οχι......? πες μου λεπτομερειες αν θελεις για να το κανονισω......

ναι και βεβαια ισχυει ..αυριο στις 7 το απογευμα στη σεατ μακρης. εσυ απο που εισαι :? :dancer:
:) <3 :D  <3 :)

  • Αποσυνδεδεμένος St0LiS
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΙΟΥ 2010 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #6 στις: 16-05-2010, 04:38:40 »
μια ωραιοτατη συναντηση εληξε για σημερα!! περασαμε παρα πολυ ωραια μαζευτηκαμε για αρχη αρκετα αυτοκινητα !!1 και το χαρηκαμε με την καρδια μας στην περατζαδα μεσα στην λαμια!!!! ολοι κοιτουσαν αναυδοι αυτο που πιστευω για πρωτη φορα εγινε ... να περναει ενα κονβοι 15 - 20 αυτοκινητων μεσα απο το κεντρο της λαμιας με τα πιο τουμπανα αυτοκινητα και με ολα τα ωραια καινουρια και παλαιοτερα ibiza & leon !!! χαιρομαστε παρα πολυ και ευχη σε οσους δεν ηρθαν να παραστουν στην επομενη μας συναντηση ωστε να γινουμε ακομη περισσοτερα!!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΟΝΤΑΙ !!!
O Akontraristos...... Prwtos Thn Kontra Arxetw........