Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα  (Αναγνώστηκε 37108 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« στις: 08-03-2009, 22:59:31 »
Μετα απο κουβέντα που έγινε στην συνάντηση προτάθηκε η λίμνη Πλαστήρα,μια περιοχη οπου δεν έχει παει κανείς απο εμάς και ειμαστε πρόθυμοι να την επισκεφτούμε :ok: :ok:

για ημερομηνία προτείναμε στις 4-5 Απριλίου.πριν το Πάσχα αλλα και με περιθώρια αποφάσεων.

Ολα θα κανονιστούν για την Κυριακή 05 /04,βόλτες,καφέ,φαγητό :59: :59:αλλα οσοι θέλουν μπορουν να ειναι και μια μέρα νωρίτερα.

Πληροφορίες στο διαδυκτιο,για ξενοδοχεια,φαγητο,αποδρασεις.

Οσοι θα ήθελαν να συμμετέχουν να δηλώσουν παρακάτω για αρχίσουμε να το οργανώνουμε.

Εύχομαι να να σας δουμε όλους :clap2: :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #1 στις: 08-03-2009, 23:13:13 »
Μπραβο παιδια πολυ καλη ιδεα.Εχω παει κανα δυο φορες και ειναι θαυμαστικα!!!

Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #2 στις: 08-03-2009, 23:41:56 »
Μπραβο παιδια πολυ καλη ιδεα.Εχω παει κανα δυο φορες και ειναι θαυμαστικα!!!


μηπως θελεις να το αλλαξουμε επειδη πήγες; :harhar: :harhar: :harhar:

θα σε θελαμε για οδηγο μας

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #3 στις: 08-03-2009, 23:44:06 »
μηπως θελεις να το αλλαξουμε επειδη πήγες; :harhar: :harhar: :harhar:


Δεν μας αφησες εντερο για εντερο με ταστεια σου  :harhar:

Εγω τετοια προβληματα δεν έχω αν μπορω ερχομαι αν δεν μπορω δεν ερχομαι.Δεν ειμαι απο εκεινους που ντε και καλα όλα πρεπει να γίνουν για να μπορω εγω  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #4 στις: 09-03-2009, 00:25:09 »
δεν ησουν στην συναντηση για να καταλαβεις πως προταθηκε :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:

 :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

ακουστηκαν και αλλα μερη,αλλα ειπαμε ,δεν παμε καπου που δεν πηγαμε;καναμε μια επιλογη και την ριξαμε στο τραπεζι,αυτοι που ειμασταν δεν ειχαν προβλημα με το που,η ημερομηνια ειναι λιγο συγκεκριμενη αλλα θα δειξει,ειναι νωρις ακομη. :think:

αλλα αν αφηνες τις εξυπναδες σου και μας κατατοπιζες θα το εκτιμουσαμε :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

οσο για τα εντερα, φροντισε να μας προτεινεις μερος να τα γεμισουμε,μας ξερεις :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

  • Αποσυνδεδεμένος mpouklas
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 23
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #5 στις: 09-03-2009, 00:40:13 »
Εγω δεν εχω παει αλλα αμα στο διαδυκτιο λεει για καλο φαγητο!!!!! :salia: :salia: :salia:

τοτε ερχομαι με κλειστα τα ματια :ok: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #6 στις: 09-03-2009, 00:43:05 »
δεν ησουν στην συναντηση για να καταλαβεις πως προταθηκε :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:

 :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

ακουστηκαν και αλλα μερη,αλλα ειπαμε ,δεν παμε καπου που δεν πηγαμε;καναμε μια επιλογη και την ριξαμε στο τραπεζι,αυτοι που ειμασταν δεν ειχαν προβλημα με το που,η ημερομηνια ειναι λιγο συγκεκριμενη αλλα θα δειξει,ειναι νωρις ακομη. :think:

αλλα αν αφηνες τις εξυπναδες σου και μας κατατοπιζες θα το εκτιμουσαμε :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

οσο για τα εντερα, φροντισε να μας προτεινεις μερος να τα γεμισουμε,μας ξερεις :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Σημασια δεν έχει το πως αλλα το οτι προταθηκε  :wink:

Και μιας και δεν ημουν στην συναντηση να ακουσω και ενοχληθηκες (  :harhar: )θα κατατοπισω τους υπολοιπους εκτος απο εσενα  :harhar:

Οσο για τα έντερα ασε τις προστυχιες πονηρο αγορι  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #7 στις: 09-03-2009, 00:44:00 »
Εγω δεν εχω παει αλλα αμα στο διαδυκτιο λεει για καλο φαγητο!!!!! :salia: :salia: :salia:

τοτε ερχομαι με κλειστα τα ματια :ok: :ok:
δεν ξερω για το φαγητο αλλα ολα δειχνουν μαγευτικα! :ok: :ok:

για σενα ειναι οτι πρεπει :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:αυτην την περιοδο :xaxa: :xaxa:

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #8 στις: 09-03-2009, 00:51:37 »
Σημασια δεν έχει το πως αλλα το οτι προταθηκε  :wink:

Και μιας και δεν ημουν στην συναντηση να ακουσω και ενοχληθηκες (  :harhar: )θα κατατοπισω τους υπολοιπους εκτος απο εσενα  :harhar:

Οσο για τα έντερα ασε τις προστυχιες πονηρο αγορι  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Εεεεεε.....δεν τρωγεσαι :gkrrrrr: :gkrrrrr:!!!!!θα στα πω απο κοντα αν βρεθουμε!!! :bleh: :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #9 στις: 09-03-2009, 00:53:16 »
Εεεεεε.....δεν τρωγεσαι :gkrrrrr: :gkrrrrr:!!!!!θα στα πω απο κοντα αν βρεθουμε!!! :bleh: :bleh: :bleh:

 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Στην επομενη αν με αξιωσει ο Θεος και δεν μου κάτσει καμια στραβη οπως τα δυο τελευταια ΣΚ θα κοιταξω να έρθω για ένα καφέ γιατι έλαβα και παραπονα θαυμαστων μέσω π.μ  :harhar: :harhar: :harhar:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #10 στις: 09-03-2009, 01:03:30 »
Εμάς δε μας θέλετε;;  :klama: :klama: :klama:
Μήπως (λέω μήπως) να έρθουμε και οι Νότιοι;;  :harhar:  :harhar: :blush: :blush:
Άκουσα ότι θα'χει και...  :drunk: :snack: :drunk:  :salia: ::sfyrao:: ::sfyrao::

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #11 στις: 09-03-2009, 01:07:15 »
Εμάς δε μας θέλετε;;  :klama: :klama: :klama:
Μήπως (λέω μήπως) να έρθουμε και οι Νότιοι;;  :harhar:  :harhar: :blush: :blush:
Άκουσα ότι θα'χει και...  :drunk: :snack: :drunk:  :salia: ::sfyrao:: ::sfyrao::

οποιος ψηνεται να ανηφορισει φυσικα καλοδεχούμενος παιδια!!!
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #12 στις: 09-03-2009, 01:11:17 »
του  :s: club ειναι η εκδηλωση δεν κανουμε διακρισεις,ασχετα απο ποιους διοργανωνεται! :ok: :ok:

θα σας περιμενουμε να μεγαλωσει η φαλαγγα γυρω απο την λιμνη :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #13 στις: 09-03-2009, 01:17:44 »
Μόλις είδα την ημερομηνία που προτείνετε...  θα είμαι εξωτερικό :doh: :doh:
Αν αλλάξει κάτι, πού ξέρεις...  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Εκδρομή στην λίμνη Πλαστήρα
« Απάντηση #14 στις: 09-03-2009, 13:41:54 »
παιδια εαν ειναι για ΣΚ 4-5 απριλιου ειμαι πρωτα ο θεος μεσα :59:
ελπιζω να μην στραβωση κατι :wink:
εχουμε καποιο συγκεκριμενο μερος συναντησης για να μπορεσουμε να βρουμε και καταλημα εκει κοντα;;;