Αποστολέας Θέμα: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub  (Αναγνώστηκε 16864 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος KIRKLEON
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 600
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #30 στις: 22-03-2009, 11:36:37 »
Και θα μπω συντονιστής στο "καφενείο των φιλάθλων" να τροποποιώ τα μηνύματα σου!!  :bleh: :bleh:
Όπου γράφεις "ο ΠΑΟ είναι ομαδάρα", θα στο κάνω "ο ΘΡΥΛΟΣ είναι ομαδάρα"!!  :boxing: :boxing:
Θα σε διαγράψουν και από τη Μπύρα 13 (θύρα ήθελα να πω!!)!!  :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Sorry για το  :offtopic:, αλλά δεν άντεξα!!  :blush: :blush: :blush:
Εγώ δεν σου κρατάω κακία :louloudia: :blush:
Καλό συντονισμό γαυράκο μου :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

  • Αποσυνδεδεμένος Scouter
  • Πανος
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 460
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #31 στις: 22-03-2009, 16:04:40 »
 :clap2: :clap2: :ok: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος Friksakos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 352
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #32 στις: 23-03-2009, 17:18:24 »
Σας ευχομαι οτι καλυτερο στο δυσκολο εργο που αναλαβατε και ειμαι σιγουρος οτι θα παλεψετε για το καλο ολων μας.
Μπραβο παιδια πολυ καλη επιλογη.
Αντε και προεδρος jeke... :crazy:
Βρειτε μου μια που να \\\'χει αισθηματα και γω θα κοψω τα παραστρατηματα...

  • Αποσυνδεδεμένος piratisss
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 240
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #33 στις: 23-03-2009, 17:27:44 »
 :clap2: :clap2:  :clap2:  :clap2:  :clap2:  :clap2:  :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος thomas99
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 666
  • Φύλο: Άντρας
  • mpaharis/President Βουλής Των Βορείων
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #34 στις: 23-03-2009, 23:05:29 »
Jeke & Disino καλη επιτυχια παιδια και καλη δυναμη :ok: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: στην δυσκολη αποστολη σας να μας βαλετε σε ταξη, σας υποσχομαστε να μην ειμαστε φρονιμοι...... :harhar: :harhar: :xa: :xa: :xa: :xa:
ΝL1821 αντε παλι εσενα θα εχουμε μπροστα μας? :doh: :doh: :doh: :fear: :fear: :fear: :fear:
Δεν θα σε πετυχω στην Κοζανη? Θα δεις τι εχεις να παθεις.... :boxing: Θα σου γιαουρτωσω το μαυρο μπρικι που αποκαλεις μονο εσυ αμαξι, θα σε αλευρωσω αυτοπροσκοπως πατοκορφα και θα πεταξω αυγα στο μπαλκονι σου..... :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
PanosFRFRFRFRFRFRFR απο εσενα δεν το περιμενα, λεγε ρε ποσα εδωσες? Για αυτο ξεσηκωσες ολους τους Σαλονικεις να σε συνοδευσουν στην Αθηνα? Παιδια το εκανε σκοπιμα, ειχε σχεδιο ο ατιμος? Λοιπον προτεινω να αλλαξουμε μερος συναντησης, να το ορισουμε καπου στην Σινδο, να κουβαλιεται καθε Κυριακη δυτικα, πλεον ειναι υποχρεωμενος, το κουναβι. Θα σου δειξω τα ιδια με τον ΝΛ θα τραβηξεις..... :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
Περαν τις πλακας καλη δυναμη σε ολους....πλην του ΝΛ, αυτος ειναι γεροδεμενος... :ok:
...Ο χωριάτης πλουσιος γίνεται, ευγενής ποτέ...
...Mην καταδεχεσαι να ρωτας, θα νικησουμε, θα νικηθουμε; Πολεμα...Ν.Καζαντζακης

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #35 στις: 23-03-2009, 23:08:17 »
Jeke & Disino καλη επιτυχια παιδια και καλη δυναμη :ok: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: στην δυσκολη αποστολη σας να μας βαλετε σε ταξη, σας υποσχομαστε να μην ειμαστε φρονιμοι...... :harhar: :harhar: :xa: :xa: :xa: :xa:
ΝL1821 αντε παλι εσενα θα εχουμε μπροστα μας? :doh: :doh: :doh: :fear: :fear: :fear: :fear:
Δεν θα σε πετυχω στην Κοζανη? Θα δεις τι εχεις να παθεις.... :boxing: Θα σου γιαουρτωσω το μαυρο μπρικι που αποκαλεις μονο εσυ αμαξι, θα σε αλευρωσω αυτοπροσκοπως πατοκορφα και θα πεταξω αυγα στο μπαλκονι σου..... :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
PanosFRFRFRFRFRFRFR απο εσενα δεν το περιμενα, λεγε ρε ποσα εδωσες? Για αυτο ξεσηκωσες ολους τους Σαλονικεις να σε συνοδευσουν στην Αθηνα? Παιδια το εκανε σκοπιμα, ειχε σχεδιο ο ατιμος? Λοιπον προτεινω να αλλαξουμε μερος συναντησης, να το ορισουμε καπου στην Σινδο, να κουβαλιεται καθε Κυριακη δυτικα, πλεον ειναι υποχρεωμενος, το κουναβι. Θα σου δειξω τα ιδια με τον ΝΛ θα τραβηξεις..... :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
Περαν τις πλακας καλη δυναμη σε ολους....πλην του ΝΛ, αυτος ειναι γεροδεμενος... :ok:

Ο κλασσικος τρελοκοζανιτης Θωμας!!!

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λόγια ξέρεις καλα οτι οι πλάκες απο άτομα που τις δέχονται κιόλας και κάνουμε χαβαλέ ειναι ευπροσδεκτες  :ok:

Ετοιμασου για μπάνιο τωρα  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10428
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #36 στις: 23-03-2009, 23:35:56 »
 :thanx1: thomas99!!  :wink:
Κι εγώ νομίζω ότι ο NL1925 ήταν λάθος επιλογή!!  :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #37 στις: 23-03-2009, 23:39:31 »
:thanx1: thomas99!!  :wink:
Κι εγώ νομίζω ότι ο NL1925 ήταν λάθος επιλογή!!  :bleh: :bleh:
edit: disino

Ακομα δεν καταλαβες οτι με βάλαν εδω για να σου κάνω τον βιο αβιωτο?  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος thomas99
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 666
  • Φύλο: Άντρας
  • mpaharis/President Βουλής Των Βορείων
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #38 στις: 23-03-2009, 23:45:31 »
Παντως βρηκα τροπο να γινω και εγω Moderator :brows: :trb:. Να αγορασω ενα μαυρο Leon2, οι περισσοτεροι τετοιο εχετε, προφανως για να μας κανετε μαυρη την ζωη εδω μεσα.......σκοτεινα πλασματα οι Διαχειριστες, απο δω και περα θα κυκλοφορω με τζατζικια, να σας εξορκισω.... :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
...Ο χωριάτης πλουσιος γίνεται, ευγενής ποτέ...
...Mην καταδεχεσαι να ρωτας, θα νικησουμε, θα νικηθουμε; Πολεμα...Ν.Καζαντζακης

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10428
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #39 στις: 23-03-2009, 23:46:08 »
 :offtopic: @NL2006: Σου "πειράζω και τα posts!!!  :xaxa: :xaxa: :offtopic:

  • Αποσυνδεδεμένος astrapojiannos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι λετε κε αστυνομικε΄? Εγω δεν ετρεχα.
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #40 στις: 24-03-2009, 03:10:04 »
Μπράβο σ όλους!Ειδικά στον Γιαννάκο.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #41 στις: 24-03-2009, 19:00:37 »

Περαν τις πλακας καλη δυναμη σε ολους....πλην του ΝΛ, αυτος ειναι γεροδεμενος... :ok:

Γεροδεμενος?  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
ΧΟΝΤΡΟΣ ειιναι....  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #42 στις: 24-03-2009, 19:54:19 »
Γεροδεμενος?  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
ΧΟΝΤΡΟΣ ειιναι....  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

Ευχαριστα γεματος θα έλεγα κακε αδμιν  :harhar: :harhar: :harhar:

Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος mihanikos
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2743
  • Φύλο: Άντρας
  • πολλοι με κρινουν, λιγοι με γνωριζουν
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #43 στις: 24-03-2009, 20:01:55 »
Ευχαριστα γεματος θα έλεγα κακε αδμιν  :harhar: :harhar: :harhar:


ο οποιοος κανει και διαιτα αυστηρη.  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

  • digital leon
  • Επισκέπτης
Απ: Προσθήκη νέων συντονιστών στο SeatClub
« Απάντηση #44 στις: 25-03-2009, 13:14:20 »
Συγχαρητιρια στα παιδια και απο μενα! Καλο κουραγιο και καλη δυναμη για να μας υποστειριζουν σε οποιαδηποτε στιγμη! BRAVISSIMO :clap2: :clap2: :clap2: :ok: