Αποστολέας Θέμα: Προσφορά της ΒΕΛΜΑΡ στα μέλη του SEATCLUB ΚΡΗΤΗΣ !!!  (Αναγνώστηκε 52714 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Το SEATCLUB υποδέχεται για μια ακόμη φορά προσφορά της SEAT ΒΕΛΜΑΡ για όλα τα μέλη μας και τους κατόχους αυτοκινήτων Seat που μένουν στην Κρήτη αυτή την φορά.


Το Σάββατο του Απριλίου (11/4/09) και ώρα 10:00  στο συνεργείο της ΒΕΛΜΑΡ στην Κρήτη  (Λεωφόρος 62 Μαρτύρων 506 τηλ: 2810 319001) θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά για τα μέλη μας ΔΩΡΕΑΝ τεχνικός έλεγχος και εγγραφή στο προνομιακό πρόγραμμα επιβράβευσης της ΒΕΛΜΑΡ LUXURIUS CARD SERVICES και την απόκτηση δωρεάν της GOLD CARD με τα προνόμια που προσφέρει αυτή. (*)

Η προσφορά αυτή ισχύει μόνο για τα μέλη που θα δηλώσουν μέσω του SEATCLUB τη συμμετοχή τους και θα πραγματοποιήσουν τον έλεγχο την συγκεκριμένη ημερομηνία στο συνεργείο της ΒΕΛΜΑΡ στην Κρήτη .


Για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας και την προετοιμασία του συνεργείου  θα πρέπει τα μέλη του SEATCLUB που επιθυμούν να τύχουν της προσφοράς αυτής, να το δηλώσουν στο παρόν θέμα ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ  8/04/09 .

Θα προσθέσουμε τα ονόματα από την λίστα που έχουμε και μπορείτε μέχρι την παραπάνω ημερομηνία να δηλώνετε και άλλοι.

Εάν ο αριθμός των αυτοκινήτων είναι τέτοιος που δεν μπορεί να καλυφτεί ο έλεγχος τη συγκεκριμένη ημερομηνία τότε θα  γίνουν προσπάθειες από την ίδια την εταιρεία να πραγματοποιηθεί ο έλεγχος σε επόμενο Σάββατο που θα ορίσει η ίδια. 

Γίνεται μνεία ότι σε περίπτωση που στο συνεργείο πάνε άτομα που δεν έχουν δηλώσει μέσω του SEATCLUB την επιθυμία τους για την προσφορά, θα κρίνει ο υπεύθυνος του συνεργείου αν θα τύχουν της προσφοράς. Επίσης να αναφερθεί ότι η προσφορά ισχύει ΜΟΝΟ για τη συγκεκριμένη ημερομηνία που αναφέρεται στην αρχή του παρόντος.


*Κατόπιν συνεννόησης με το συνεργείο εξασφαλίσαμε και για τα μέλη του SeatClub που δεν έχουν Seat αλλά Skoda να περάσουν εάν το επιθυμούν από τον τεχνικό έλεγχο και να έχουν και αυτοί τις εκπτώσεις κανονικά με την μικρή διαφορά ότι δεν θα μπορούν να παραλάβουν την κάρτα μιας και είναι αποκλειστικά για κατόχους Seat.



(*) ΠΡΟΝΟΜΙΑ GOLD CARD

Έκπτωση 18% στα παρακάτω:
Συντήρηση (Παροχή Υπηρεσιών)
Συντήρηση (Ανταλλακτικα)
Αξεσουάρ (Ανταλλακτικά)
Αξεσουάρ (Εργασία τοποθέτησης)
Ανταλλακτικά Φανοποιείου   (δεν ισχύει για επισκευές που καλύπτονται από ασφαλιστική εταιρεία)
Παροχή Υπηρεσιών Φανοποιείου  (δεν ισχύει για επισκευές που καλύπτονται από ασφαλιστική εταιρεία)

Κάρτα ελέγχου Καυσαερίων ΔΩΡΕΑΝ
Αυτοκίνητο Αντικατάστασης συνεργείου ΔΩΡΕΑΝ

Αυτοκίνητο Αντικατάστασης Φανοποιείου -50%
Αγορά 2ου αυτοκινήτου  έκπτωση 4% (στην καθαρή αξία του αυτοκινήτου -χωρίς πινακίδες και τέλη κυκλοφορίας δλδ- και εφόσον το 1ο αυτοκίνητο έχει αγοααστεί από τέκνο, σύζυγο, γονέα και βρίσκεται ακόμα στην κυριότητά του)
Αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου  -400 ευρώ
Επιστροφή Διοδίων για τακτική συντήρηση ( με την προσκόμιση του αποκόμματος)

ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ (αντί των παραπάνω εκπτώσεων)
Δυνατότητα αποπληρωμής των εργασιών και ανταλλακτικών φανοβαφείου και αξεσουάρ μέσω πιστωτικής κάρτας με έκπτωση 10% και με άτοκες δόσεις που έχουν ως εξής :
εως  1000 ευρώ σε 6 άτοκες
1001-2000 ευρώ σε 12 άτοκες
2001 ευρώ και άνω σε 18 άτοκες.   

Το παραπάνω ενημερωτικό φυλλάδιο θα το παραλαμβάνετε με την κάρτα σας.
Η κάρτα δεν καλύπτει αγορές στόλου και αγορές εταιρικών αυτοκινήτων.


Υ.Γ : Στην αντιπροσωπεία θα σας περιμένει ζεστός καφές , κουλουράκια  και δώρα ώστε να μην φύγει κανείς παραπονεμένος.


1) Antonis_Cupra
2) Sokratis_Cupra
3) JOO_LEONTAS
4) plutevo
5) Michalis_Cupra
6)geocupra
7)kyroscrete
8)mtmleon
9)GEORGE-LEWN
10)Cupra Stage II
11)dimitris mpo
12)MIKEL
13)nickman9271
14)konsolos
15)Michalis Ibiza_Cupra 
16)painterakis
17)hrseat
18)sfigas
19)PANOS ROBITHIS
20)KosmasReth
21)Menelaos
22)ilias.ibiza
23)AntonisCupra
24)decibel

1) Antonis_Cupra :wink:
2) Sokratis_Cupra
3) JOO_LEONTAS
4) plutevo
5) Michalis_Cupra
6)geocupra
7)kyroscrete
8)mtmleon
9)GEORGE-LEWN
10)Cupra Stage II
11)dimitris mpo
12)MIKEL
13)nickman9271
14)konsolos
15)Michalis Ibiza_Cupra 
16)painterakis
17)hrseat
18)sfigas
19)PANOS ROBITHIS
20)KosmasReth
21)Menelaos
22)ilias.ibiza
23)AntonisCupra
24)decibel
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Μια ερώτηση για τους κατόχους skoda  , αφού δεν θα έχουν την κάρτα πως θα πιστοποιούν μελλοντικά ότι είναι μέλη του s c. για να έχουν της εκπτώσεις ?


Θα ισχύουν κανονικά όλες η εκπτώσεις ?
coming soon

Μια ερώτηση για τους κατόχους skoda  , αφού δεν θα έχουν την κάρτα πως θα πιστοποιούν μελλοντικά ότι είναι μέλη του s c. για να έχουν της εκπτώσεις ?


Θα ισχύουν κανονικά όλες η εκπτώσεις ?

Προφανώς οταν κάποιος πηγαίνει εκεί θα καταχωρούνται τα στοιχεία του .

Θα ισχύουν όσες εκπτώσεις μπορούν να εφαρμοστούν στα Skoda. :wink:

  • Sokratis_Cupra
  • Επισκέπτης
1) Antonis_Cupra :wink:
2) Sokratis_Cupra :59:
3) JOO_LEONTAS
4) plutevo
5) Michalis_Cupra
6)geocupra
7)kyroscrete
8)mtmleon
9)GEORGE-LEWN
10)Cupra Stage II
11)dimitris mpo
12)MIKEL
13)nickman9271
14)konsolos
15)Michalis Ibiza_Cupra 
16)painterakis
17)hrseat
18)sfigas
19)PANOS ROBITHIS
20)KosmasReth
21)Menelaos
22)ilias.ibiza
23)AntonisCupra
24)decibel

Εγω μπορω για το σαββατο 11/04/2009. θα ηθελα σας παρακαλω αν γινεται να βαλω το αμαξι μου οσο πιο νωρις γινεται (αν μπορουμε να ειναι απο τα πρωτα) γιατι ταξιδευω με το καραβι και πρεπει να ερθω απο Χανια και να γυρισω Χανια αμεσως για το ταξιδι.
γινεται αυτο ?

Εγω ειναι τωρα να κανω το σερβις για τα 30.000km. μπορω να κανω και το σερβις μου μαζι με τον τεχνικο ελεγχο την ιδια ωρα και μερα ? θα μου το κανονισετε εσεις η πρεπει να το κανονισω εγω ?
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Μέσα και εγώ :ok:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος JOO LEONTAS
  • leon II 1.4 tsi sport pack
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1167
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιαννης
1) Antonis_Cupra :wink:
2) Sokratis_Cupra :59:
3) JOO_LEONTAS :notworthy:
4) plutevo
5) Michalis_Cupra
6)geocupra
7)kyroscrete
8)mtmleon
9)GEORGE-LEWN
10)Cupra Stage II
11)dimitris mpo
12)MIKEL
13)nickman9271
14)konsolos
15)Michalis Ibiza_Cupra 
16)painterakis
17)hrseat
18)sfigas
19)PANOS ROBITHIS
20)KosmasReth
21)Menelaos
22)ilias.ibiza
23)AntonisCupra
24)decibel

To πρόγραμμα εκείνης της ημέρας θα το κανονίσετε εσείς . :ok:

Εγω μπορω για το σαββατο 11/04/2009. θα ηθελα σας παρακαλω αν γινεται να βαλω το αμαξι μου οσο πιο νωρις γινεται (αν μπορουμε να ειναι απο τα πρωτα) γιατι ταξιδευω με το καραβι και πρεπει να ερθω απο Χανια και να γυρισω Χανια αμεσως για το ταξιδι.
γινεται αυτο ?

Εγω ειναι τωρα να κανω το σερβις για τα 30.000km. μπορω να κανω και το σερβις μου μαζι με τον τεχνικο ελεγχο την ιδια ωρα και μερα ? θα μου το κανονισετε εσεις η πρεπει να το κανονισω εγω ?

κολλητε μου ελπιζω να μην εχεις παραπονο,ετσι??
 :wink:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Μια ερώτηση για τους κατόχους skoda  , αφού δεν θα έχουν την κάρτα πως θα πιστοποιούν μελλοντικά ότι είναι μέλη του s c. για να έχουν της εκπτώσεις ?


Θα ισχύουν κανονικά όλες η εκπτώσεις ?

Αντρεα ακου τι θα γινει....
ερχεσαι το σαββατο και κανεις τεχνικο ελεγχο δωρεαν....
σου βρισκουν π.χ το α, β, γ προβλημα ....
κλεινεις ραντεβου για service το οποιο θα το κανεις με 18% εκπτωση...

αν τωρα στην συνεχεια καποια απο τα αυτοκινητα Skoda θελουν να συνεχισουν να κανουν τα service και τις εργασιες στη Velmar,
τοτε θα εχουν μια  μονιμη εκπτωση 12%....
(φανταζομαι ειναι λογικο να μην μπορει ενα Skoda να εχει την ιδια εκπτωση με ενα Seat σε μια επισημη αντιπροσωπεια Seat..... :fear:
και το αναποδο βεβαια.....)
If everything seems under control, you are not going fast enough..

1) Antonis_Cupra :wink:
2) Sokratis_Cupra :59:
3) JOO_LEONTAS :notworthy:
4) plutevo :salia:
5) Michalis_Cupra
6)geocupra
7)kyroscrete
8)mtmleon
9)GEORGE-LEWN
10)Cupra Stage II
11)dimitris mpo
12)MIKEL
13)nickman9271
14)konsolos
15)Michalis Ibiza_Cupra 
16)painterakis
17)hrseat
18)sfigas
19)PANOS ROBITHIS
20)KosmasReth
21)Menelaos
22)ilias.ibiza
23)AntonisCupra   ::sfyrao::
24)decibel
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος MIKEL
  • Μιχάλης
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
  • -- Μιχάλης --
δυστιχως παιδια εγω δουλευω :klama: :klama:
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία !!!!!!!

  • 260
  • Επισκέπτης
Μέσα και εγώ ::hiphop::