SEATCLUB Μeetings και Εκδηλώσεις > Συναντήσεις ΚΡΗΤΗΣ

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ

(1/2) > >>

lentos:
καλημερα σε ολα τα μελη της κρητης..επειδη δεν βρηκα καποια αλλη ενοτητα που να εχει σχεση με το θεμα το ανεβαζω εδω..ειμαι απο σαλονικη κ θα ερθουμε διακοπες για πρωτη φορα στο νησι σας κ θα μεινουμε στο ηρακλειο αλλα θα το γυρισουμε ολο το νησι(αν μας φτασει ο χρονος)..κ θα ηθελα να με βοηθησετε:να μου προτεινετε μερη κ παραλιες που αξιζουν στο νησι σας..ευχαριστω προκαταβολικα :ok: :ok:

Antonis_Cupra:
καλημερα φιλε!!!
ποτε με το καλο ερχεσαι...?

εχεις πμ.....
 :ok:

lentos:
καλημερα σε ολους..επιστρεψανε σαλονικη μετα απο τις διακοπες μας στο νησι σας..ευχαριστω πολυ τον πλεον φιλο μου αντωνη που μας αντεξε τοσες μερες κ μας ανεχτηκε  :xa: :xa:..ωραιο το νησι σας πολυ μεγαλο για να το γυρισεις σε 7 μερες..αντωνη οπως σου το ειπα κ απο κοντα οποτε θελεις ελα σαλονικη εισαι παντα ευπροσδεκτος..ειτε ερθεις με τον πυραυλο σου ειτε με το αεροπλανο..αν κ απο οτι καταλαβα σε συμφερει με το αεροπλανο κ ας καιει κηροζινη :xaxa: :xaxa:

Antonis_Cupra:
φιλε γιωργο εχεις το ελευθερο να ανεβασεις την φωτογραφια με τον διμετρο κρητικο και τους ταπες θεσσαλονικεις....
 :xaxa: :xaxa:

ΘΩΜΑΣ-LEON:
Αντωνη σ'ευχαριστω και εγω με την σειρα μου για την υπομονη σου και οπως ειπε και ο Γιωργος εισαι παντα ευπροσδεκτος στα μερη μας!!! :ok:
Επισης να σε ευχαριστησω για την βολτα με το θηριο!!! :ok:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση