Αποστολέας Θέμα: Συνάντηση μελών Β.Ελλάδος Πέμπτη στις 30/07 19:00  (Αναγνώστηκε 9311 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος lentos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 133
Απ: Συνάντηση μελών Β.Ελλάδος Πέμπτη στις 30/07 19:00
« Απάντηση #30 στις: 31-07-2009, 10:55:48 »
Ρε τσακαλια της ερημου αφου το θέμα της συναντησης ειναι ανοιχτο γιατι ανοιξατε άλλο? :doh: :xaxa:

Χτες οντως ειμασταν παααρα πολλοι αυτος ο Αιμιλιος ομως εκανε πως ξεχάστηκε και δεν μας εδωσε τα νικελακια  :tsatilas:  :harhar:

ρε φιλε εγω δεν ανοιξα τιποτα..απλα συμμετειχα για να μην αισθανεται μονος ο στεφανος.. :xaxa: :xaxa: :xaxa:
ο αιμιλιος απο τις πολλες βουτιες στα βαθεια τα εχει χασει κατι μου λεει.. :harhar: :harhar:

Απ: Συνάντηση μελών Β.Ελλάδος Πέμπτη στις 30/07 19:00
« Απάντηση #31 στις: 31-07-2009, 15:59:15 »
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: πεδεσ ειπαμε ολοι θα τα φορεσουμε με την σειρα...  :brows: αρχιζοντας απ αυτουσ που ακομα τα περιμενουν....  μονο αυτος ο συνδοηστης ρε πεδια τι να τον κανουμε...?????? ποσο να του χρεωσω το νοικι για τα νικελακια... :think: 40 ευρωπουλα την ημερα καλα ειναι??? εεε τι λετε???   :xa: :xa: :xaxa: :xaxa:
η να τον βαλω να μας πληρωνει τουσ καφεδεσ...???

Απ: Συνάντηση μελών Β.Ελλάδος Πέμπτη στις 30/07 19:00
« Απάντηση #32 στις: 31-07-2009, 16:04:13 »
σημερα ειναι η τελευταια μερα στ γραφειο κ εχω σχολασει εδω κ μιση ωρα... ΤΕΛΟΣ!!!! αδεια,  :dancer: διακοπουλες!!!! ::hiphop:: δεν ξερω ποτε θα τα πουμε τωρα αλλα σιγουρα μετα τ 17 του μηνος
φιλια σε ολουσ,  καλα μπανια, ασφαλοι χιλιομετρα κ  Κ Α Λ Ε Σ  Δ Ι Α Κ Ο Π Ε Σ !!!!!  :notworthy:  :harhar: