Αποστολέας Θέμα: 20/08/09 στις 19:00 στο Cosmos  (Αναγνώστηκε 13683 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 20/08/09 στις 19:00 στο Cosmos
« Απάντηση #45 στις: 21-08-2009, 14:08:08 »
ΣΤΕΦΑΝΕΕΕ...??????
Καλα εκεινο το θεικο πλασμα :notworthy: (που τελικα φορουσε...) ηταν απεριγραπτο..... :doh:

  • Αποσυνδεδεμένος stefano
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 20/08/09 στις 19:00 στο Cosmos
« Απάντηση #46 στις: 22-08-2009, 10:43:08 »
Επειδή είστε οι περισσότεροι απείροι με το sport και ΚΑΡΑΡΑΤΣΙΣΤΑΡΑΔΕΣ του κερατά, το δεύτερο θα το εξετάσουμε αλλη φορά, θα πρέπει να ξέρετε αγοράκια μου όμορφα οτι στην παρέα σου πάντα και ανελλιπώς θα πρέπει να έχεις φίλο  :friends: :friends: :friends: ΝΤΙΝΤΙ που να σε συμπαθεί μάλιστα και πάρα πάρα πολύ, μόνο ετσι θα εχεις συνεχώς γύρω σου τα σωστα τα θεματάκια.(και συχνά πυκνά παντόφλα,λαστιχένια για να τζούζει)   -για τους παντρεμένους - 

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 20/08/09 στις 19:00 στο Cosmos
« Απάντηση #47 στις: 22-08-2009, 10:47:26 »
Επειδή είστε οι περισσότεροι απείροι με το sport και ΚΑΡΑΡΑΤΣΙΣΤΑΡΑΔΕΣ του κερατά, το δεύτερο θα το εξετάσουμε αλλη φορά, θα πρέπει να ξέρετε αγοράκια μου όμορφα οτι στην παρέα σου πάντα και ανελλιπώς θα πρέπει να έχεις φίλο  :friends: :friends: :friends: ΝΤΙΝΤΙ που να σε συμπαθεί μάλιστα και πάρα πάρα πολύ, μόνο ετσι θα εχεις συνεχώς γύρω σου τα σωστα τα θεματάκια.(και συχνά πυκνά παντόφλα,λαστιχένια για να τζούζει)   -για τους παντρεμένους - 


Αυτο ελεγα στον μαλλιά τον χαμένο που καθοταν δίπλα μου,βεβαια οχι τοοοοσο ευγενικα αλλα το συμπερασμα ειναι ιδιο  :harhar:

Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος stefano
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 20/08/09 στις 19:00 στο Cosmos
« Απάντηση #48 στις: 22-08-2009, 10:58:37 »
Γιώργο μου θέλουν μαθήματα, τι να τα κάνεις, παιδιά αμούστακα ειναι ακόμα θα στρώσουν με τον καιρό, άλλωστε την πείρα δεν την αποχτάς με revo και 18άρες ζάντες η ακόμα ακόμα με νικελάκια στο ταμπλό θέλει τον χρόνο και τον κόπο της.