Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-  (Αναγνώστηκε 59996 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος sleon20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 348
  • Φύλο: Άντρας
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #105 στις: 23-09-2004, 14:58:41 »
[quote="nikolai
Δεν είπα πουθενά ότι δεν παω κάπου για να μην δώσω τα 20. Αν θεωρείς π@π@ριά ένα επιχείρημα που είπα για να δικαιολογήσω την ψήφο μου ( που δεν ήμουν και υποχρεωμένος να τη δικαιολογήσω) και θες να πάρεις και τα βουνά... σε ευχαριστώ για τον ευγενικό σου τρόπο.

Όπου αποφασιστεί να πάμε είτε μέσω ψηφοφορίας είτε με οποιοδήποτε άλλο τρόπο εγω θα ακολουθήσω.

Και Αλεξανδρούπολη να πούμε να πάμε είμαι μέσα και αυτοί που με ξέρουν ξέρουν αν μπορώ να το κάνω ή όχι.[/quote]

Προς θεού απλώς χρησιμοποίησα την δική σου δικαιολογία για να δώσω ένα παράδειγμα. Δεν είχα καμία πρόθεση να σε προσβάλω και αν το έκανα άθελά μου συγνώμη.
Απλώς το συγκεκριμένο post είναι συνέχεια πολλών άλλων και γράφτηκε σε στιγμή προσωπικής έντασης.

SLeon 20VT + ???hp !!!) 
>>>Loud ICE<<<
ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ :(

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #106 στις: 23-09-2004, 15:03:28 »
Δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε μου. Όλα οκ, όσο για σένα Λάμπρο μόνο από τον Κώστα θα περίμενα τέτοια πρόταση να φιληθούμε σταυρωτά... σε χάλασε και 'σενα??? ή μήπως εσύ χάλασες τον Κώστα???

  • Αποσυνδεδεμένος kiousisv
  • Φρυγανιές
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1120
  • Φύλο: Άντρας
  • Πρόσφυση;;; WTF is that?
    • http://www.ela-me-ta-4-ki-as-eisai-14.gr
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #107 στις: 23-09-2004, 15:05:54 »
Μμμμμ, θα είναι μια kinky εκδρομή τελικά... Μήπως να αφήσετε(-ναμε) σπίτι τα γυναικόπαιδα;)
Βασίλης, a.k.a. Αυτοσχέδιος
Leon 1.6 16v Spirit

Llumar Titanium μεμβράνες, Eibach Springs-H&R Shocks, Μπάρα θόλων Hercules Parts, Turbo Welding τελικό,
Φίλτρο ελευθέρας JR,Cupra 4 body-kit, Νίκελ δαχτυλίδια οργάνων
Powered by Revo

  • Anonymous
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #108 στις: 23-09-2004, 15:06:12 »
Παίδες ηρεμία......   :smile:   Δημοκρατια εχουμε.....σ'αυτη τη ζωη δεν μπορουμε να τα χουμε ολα καλα.....απαιτουνται και θυσιες....αλλωστε δε μας υποχρεωνει κανεις..οποιος θελει και ενδιαφερεται ερχεται,ειναι απλο.   Οπου αποφασιστει να παμε εγω ειμαι μεσα, τωρα περι γεφυρας ,20ευρω και λοιπα....να θυμισω οτι τοοοοοοσα χρονια περνουσαμε με το καραβακι που τωρα εχει καθε 15 λεπτα just.... και πληρωνουμε και λιγοτερα.....αυτο βεβαια ειναι προσωπικο ζητημα του καθενος.   Φιλε μου Νικο (nikolai) σου στελνω τους χαιρετισμους μου απο Αγρινιο.....   φιλε μου sleon20VT ,  το απογευματακι κατεβαινω Ναυπακτο.....    :grin:   Να στε καλα παιδια!

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #109 στις: 23-09-2004, 15:06:36 »
Παράθεση από: Loxias
Παράθεση από: Labros
Α :!: και την επομενη φορα μαλλον ανηφοριζουμε :wink: Ορθον???


Αμα γινει αυτο Λαμπρο και μαζευτειται παραπανω απο 4 ατομα,μπορεις να ζητησεις την παραιτηση μου!


Θα σε προσλάβω εγώ !!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1330
  • Φύλο: Άντρας
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #110 στις: 23-09-2004, 16:19:49 »
Παράθεση από: studio54
Παράθεση από: Loxias
Παράθεση από: Labros
Α :!: και την επομενη φορα μαλλον ανηφοριζουμε :wink: Ορθον???


Αμα γινει αυτο Λαμπρο και μαζευτειται παραπανω απο 4 ατομα,μπορεις να ζητησεις την παραιτηση μου!


Θα σε προσλάβω εγώ !!!!!


Για να σου κανει μαθηματα γρηγορης οδηγησης Δημητρακη? :lol:  :lol:  :lol:

Και επι του θεματος, Ευβοια θα ελεγα εγω.
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

  • Αποσυνδεδεμένος Sharky
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2169
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #111 στις: 23-09-2004, 16:49:50 »
Και εγω μεσα παιδια οπου να ναι αρκει να μην παρουμε τον συντομο δρομο αλλα τον καλο που μοιαζει με φιδι.
Devil's advocate...

  • Αποσυνδεδεμένος killer13
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 140
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #112 στις: 23-09-2004, 19:28:40 »
nomizo oti den uparxei kanenas logos oute na uparxoun antiparatheseis oute kan na mpenoume se auti ti diadikasia antiparatheseis......re paidia eipame na pame mia ekdromi....oxi na arxisoume na tsakonomaste.....exalou dimokratiko einai to club tha pame opou psifisoume .......kai opoios thelei akolouthei.....exalou poles fores exoume akousei tosa kai tosa kai sto telos den akolouthoun oi perisoteroi stis ekdromes.....umarton.........xalaroste..............
exalou ti simasia exei to meros...to thema einia h parea opou kai na pame tha perasoume super auto einia dedomeno...to xeroun osoi sumetixan stis proigoumenes ........osoi den exete erthei na erhtete se auti....gia na exete prosopiki gnomi....
auta ta oligaaaaaaa
Den exo SEAT kardia mou
pleon exo ena C4 1.6 vts....
ala pote den xereis....

ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #113 στις: 23-09-2004, 19:37:16 »
Δεν τσακώθηκε κανένας.Πιο πολύ το συντηρειτε με αυτα που λέτε απο κατω.Και επειδή εχουμε δημοκρατια ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΣΩ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΑΧΩΒΑ.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. :twisted:  :twisted:
(εχω αλλάξει 3 φορές ψηφο γαμωτο.......... :shock:  :shock: )

  • Αποσυνδεδεμένος cordoVa
  • Τα χάπια μου, ρεεεε ..........
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1754
    • http://www.perifanagiratia.gr
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #114 στις: 23-09-2004, 19:46:14 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Δεν τσακώθηκε κανένας.Πιο πολύ το συντηρειτε με αυτα που λέτε απο κατω.Και επειδή εχουμε δημοκρατια ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΣΩ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΑΧΩΒΑ.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. :twisted:  :twisted:
(εχω αλλάξει 3 φορές ψηφο γαμωτο.......... :shock:  :shock: )


Ε ρε δημοκράτη LEON@MANIA..... Αράχωβα ;;; Το κοντέρ απο πάνω δεν είδες... :wink:  :wink:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #115 στις: 23-09-2004, 19:56:57 »
Θα δουμε... Μην το δενετε και μαλιστα χωρις ο "αρμοδιος" mod (ΕΓΩ :cool: ) να εκδηλωσει τις ανωμαλες ορεξεις του.

Μπορει π.χ. ο "αρμοδιος" mod (ΕΓΩ :cool: ), να θελει να περασει να ριξει και κανα ποτισματακι απο το εξοχικο του στα Ισθμια, οποτε γερνουμε προς Ναυπλιο....  :wink:

ΘΑ ΔΟΥΜΕ.  :roll:

  • Αποσυνδεδεμένος cordoVa
  • Τα χάπια μου, ρεεεε ..........
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1754
    • http://www.perifanagiratia.gr
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #116 στις: 23-09-2004, 20:02:08 »
Παράθεση από: KOSTAS
Θα δουμε... Μην το δενετε και μαλιστα χωρις ο "αρμοδιος" mod (ΕΓΩ :cool: ) να εκδηλωσει τις ανωμαλες ορεξεις του.

Μπορει π.χ. ο "αρμοδιος" mod (ΕΓΩ :cool: ), να θελει να περασει να ριξει και κανα ποτισματακι απο το εξοχικο του στα Ισθμια, οποτε γερνουμε προς Ναυπλιο....  :wink:

ΘΑ ΔΟΥΜΕ.  :roll:


Μήπως θέλεις και κανένα σκαψιματάκι τώρα που φθινοπώριασε .... O;-0crazy Θα είμαστε αρκετά άτομα, για να σου βάλουμε ένα χεράκι...Με την καλή έννοια πάντα...

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #117 στις: 23-09-2004, 21:13:06 »
Παράθεση από: CORDO'V'A
Παράθεση από: KOSTAS
Θα δουμε... Μην το δενετε και μαλιστα χωρις ο "αρμοδιος" mod (ΕΓΩ :cool: ) να εκδηλωσει τις ανωμαλες ορεξεις του.

Μπορει π.χ. ο "αρμοδιος" mod (ΕΓΩ :cool: ), να θελει να περασει να ριξει και κανα ποτισματακι απο το εξοχικο του στα Ισθμια, οποτε γερνουμε προς Ναυπλιο....  :wink:

ΘΑ ΔΟΥΜΕ.  :roll:


Μήπως θέλεις και κανένα σκαψιματάκι τώρα που φθινοπώριασε .... O;-0crazy Θα είμαστε αρκετά άτομα, για να σου βάλουμε ένα χεράκι...Με την καλή έννοια πάντα...

Παντελη, μπρατσωμενο παληκαρι εισαι, απο χτισιματα ξερεις, για κατι ψιλομερεμετακια σας υπολογιζα βασικα...  :oops:

  • Polakias
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #118 στις: 23-09-2004, 21:27:48 »
Ρε σεις? Στις 3 Οκτωβρίου βρήκατε να το κάνετε ? Φτου!!! Εκείνη την μέρα έχουμε συνάντηση με το vwclub και δε μπορώ να λείψω! Δε πειράζει! Στην επόμενη εκδρομούλα πιστεύω να μπορώ! Πιστεύω να το θέλετε το Polo μαζί σας ε? Μη δημιουργώ κάνα πρόβλημα!

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ -ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2004-
« Απάντηση #119 στις: 23-09-2004, 22:19:59 »
Αστειευεσαι; :grin:  :wink: