Αποστολέας Θέμα: Η πρωτη του Σεπτέμβρη  (Αναγνώστηκε 6172 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Η πρωτη του Σεπτέμβρη
« Απάντηση #15 στις: 04-09-2009, 10:04:48 »
Αγοράκια μου όμορφα θα τα πούμε ξανά μετά της 20 του μήνα λόγω διακοπών  :fishing1: :fishing1: :beach: :beach: :beach:.....επιτέλους.....
Σας φιλώ σταυρωτά αντε ρε...... Κ Α Λ Ο   Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι  :bleh: :bleh: :bleh:

Χε ρε.......καπιοι εχουν πολυ φαρδη ...... αλοι δουλευουν χειμωνα καλοκαιρι ασταματητα κ αλλοι ολο διακοπεσ ειναι!!!! τι να πουμε κ εμεις τα ταλαιπωρημενα νιατα, ποτε θα κανουμε επιτελουσ διακοπες...οεο????????

αντε καλανα περασετε (οχι απλα καλα-τελεια)να γεμισετε τισ μπαταριες σας κ να σκευτεστε κ εμας που μειναμε εδω πισω να κραταμε την πολη.... :crazy:
φιλια στα μουτρα!!!  :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρωτη του Σεπτέμβρη
« Απάντηση #16 στις: 04-09-2009, 18:18:19 »
εγω παντως χαιρομαι οτι τελευταια εχουμε νεα μελη που ειναι πολυ τακτικα στις συναντησεις και ελπιξω να κρατησει και για τον χειμωνα! :clap2: :clap2:

  • Αποσυνδεδεμένος JKouiM_Ibiza
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 321
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιαννης
Απ: Η πρωτη του Σεπτέμβρη
« Απάντηση #17 στις: 04-09-2009, 18:31:37 »
άντε να χειμωνιασει μπας κ ερχόμαστε κ οι λίγο ποιο παλιοί  :xa: :xa: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος lentos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 133
Απ: Η πρωτη του Σεπτέμβρη
« Απάντηση #18 στις: 05-09-2009, 07:48:30 »
Αγοράκια μου όμορφα θα τα πούμε ξανά μετά της 20 του μήνα λόγω διακοπών  :fishing1: :fishing1: :beach: :beach: :beach:.....επιτέλους.....
Σας φιλώ σταυρωτά αντε ρε...... Κ Α Λ Ο   Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι  :bleh: :bleh: :bleh:

φιλαρακι τετοια εποχη που πας για ::cold:: ::cold:: κ  :coffee: :coffee: κ  :xmas: :xmas: :xmas: εισαι κ οχι για :fishing1: :fishing1: :beach: :beach:............ :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
καλα να περασειςθα σου κραταμε ζεστη την θεση σου..