Αποστολέας Θέμα: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης  (Αναγνώστηκε 82083 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #105 στις: 13-01-2010, 15:38:36 »
οποιος εξακολουθησει να εχει οδηγικες ανησυχιες μετα τα καρτ, η εθνικη ειναι διπλα....
θα προσφερω απλοχερα την θεση του συνοδηγου για οποιον θελει....

φερε και γαντια γιατι θα σας κανω να ιδρωσετε μεσα στην πιστα...



 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

οποιος θελει να μπει συνοδηγος μαζι μου σε καρτ θα τον κανω να μετανιωσει που μπηκε  :harhar: :harhar: :harhar: :bleh: :bleh: :bleh:....καρτ πωπωπωπ τι εχει να γινειιιιιιιιιιι... :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :trb: :drive1:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #106 στις: 13-01-2010, 16:04:05 »
ο χωρος εχει κλειστει....
ηταν η πρωτη ιδεα που ανεφεραν τα παιδια και αφου δεν ασχοληθηκε κανεις αλλος πηρα την πρωτοβουλια και εκλεισα τον χωρο..
εξ αλλου εχει γινει ανακαινηση, ο χωρος ειναι σουπερ και επισης δεν νομιζω να περασαμε ασχημα περισσυ....
και στην τελικη εαν δεν μπειτε με το αμαξια υπαρχουν και τα καρτ που χαριζουν μεγαλυτερες συγκινισεις....
Αντωνη αν το μαγαζι δεν μας εξυπηρετει μπορει να χαλασει η συμφωνια και να παμε αλλου, αλλωστε περυσι δεν μας φερθηκε καθολου καλα και δεν εχω και πολυ ορεξη να τον ξαναδω.
Πιστες που μας αφηνουν ελευθερα να κανουμε τις βολτες μας υπαρχουν και στα Χανια και στις Μοιρες και δεν ξερω τι γινεται στην Ιεραπετρα.
Δεν ειμαστε δα και παντγρεμενοι με τον τυπο.  :dunno:

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #107 στις: 13-01-2010, 16:14:39 »
κανεις δεν ειναι παντρεμενος με κανεναν....

εγω ομως εφυγα απο την δουλεια μου το πρωι και πηγα και εκλεισα το μερος με τον τυπο και εγω θα εκτεθω αν του οτι
 ''ξερεις κατι τελικα δεν θα ερθουμε..''

οταν μαλιστα κανεις αλλος δεν ειχε σκοπο να ασχοληθει....

φιλλιπα μιλας εκ μερους σου μονο η μηπως και καποιων αλλων...?
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #108 στις: 13-01-2010, 16:32:30 »
κανεις δεν ειναι παντρεμενος με κανεναν....

εγω ομως εφυγα απο την δουλεια μου το πρωι και πηγα και εκλεισα το μερος με τον τυπο και εγω θα εκτεθω αν του οτι
 ''ξερεις κατι τελικα δεν θα ερθουμε..''

Ρε συ καταλαβαινω τον κοπο που εκανες αλλα δεν δεχομαι το οτι θα εκτεθουμε στον μαγαζατορα.
Αυτος περυσι μας εγραψε στα παλια του τα παπουτσια και παρολο που σου ειχε πει οτι θα μπουμε στην πιστα μετα το γυρισε κι ελεγε οτι εννοουσε μονο για να βγαλουμε φωτο και οχι για βολτες.

φιλλιπα μιλας εκ μερους σου μονο η μηπως και καποιων αλλων...?
Αντωνη γραφω και λεω αυτα που θελω εγω.

Αλλα οπως βλεπεις και αλλα παιδια δεν ειναι ευχαριστημενα απο την συμπεριφορα του, περυσι.

ΥΓ Ελπιζω να σε καλυψα. Για οτι αλλο τα λεμε το βραδυ στο τηλ γιατι φευγω για μαθημα τωρα.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #109 στις: 13-01-2010, 17:18:58 »
κατα την γνωμη μου σκοπος της συναντησης δεν ειναι να μπουμε στην πιστα με τα αμαξια,
αλλα να μαζευτουμε οσο το δυνατον περισσοτερα μελη και να πιουμε το καφεδακι μας και να κοψουμε την πιτα ομορφα κι ωραια....

οπως και περισσυ , ετσι και φετος πιστευω πως το ηρακλειο, σαν κεντρο του νησιου βολευει τους περισσοτερους (εμας ισως λιγο περισσοτερο η αληθεια ειναι...)
εγω προσωπικα δεν θα ειχα καποιο προβλημα να πηγαιναμε στο ρεθυμνο πχ...(ισα ισα που ειναι απο τις αγαπημενες μου διαδρομες....)

αλλα το να λες στα παιδια απο τα χανια, που ειναι αρκετα :notworthy: να ερθουν στις μοιρες (συτη δεν ηταν πιστα καρτ, ουτε αλανα δεν ηταν) ή ακομη χειροτερα στην ιεραπετρα,
μονο και μονο για να κανουμε 2-3 γυρους χαζοσπιναρισματος και ''χωραω δεν χωραω'' με τα αυτοκινητα μας,
ειναι κατι παραπανω απο εγωιστικη κατα την γνωμη μου..

αν παλι εχει και κανεις αλλος θεμα χωρου ας κανετε μια ψηφοφορια για να ειστε και τυπικοι....
αλλα και παλι το μερος το ιδιο θα ειναι και μετα το τελος της φηφοφοριας....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #110 στις: 13-01-2010, 17:33:19 »
κατα την γνωμη μου σκοπος της συναντησης δεν ειναι να μπουμε στην πιστα με τα αμαξια,
αλλα να μαζευτουμε οσο το δυνατον περισσοτερα μελη και να πιουμε το καφεδακι μας και να κοψουμε την πιτα ομορφα κι ωραια....

οπως και περισσυ , ετσι και φετος πιστευω πως το ηρακλειο, σαν κεντρο του νησιου βολευει τους περισσοτερους (εμας ισως λιγο περισσοτερο η αληθεια ειναι...)
εγω προσωπικα δεν θα ειχα καποιο προβλημα να πηγαιναμε στο ρεθυμνο πχ...(ισα ισα που ειναι απο τις αγαπημενες μου διαδρομες....)
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
αλλα το να λες στα παιδια απο τα χανια, που ειναι αρκετα :notworthy: να ερθουν στις μοιρες (συτη δεν ηταν πιστα καρτ, ουτε αλανα δεν ηταν) ή ακομη χειροτερα στην ιεραπετρα,
μονο και μονο για να κανουμε 2-3 γυρους χαζοσπιναρισματος και ''χωραω δεν χωραω'' με τα αυτοκινητα μας,
ειναι κατι παραπανω απο εγωιστικη κατα την γνωμη μου..

αν παλι εχει και κανεις αλλος θεμα χωρου ας κανετε μια ψηφοφορια για να ειστε και τυπικοι....
αλλα και παλι το μερος το ιδιο θα ειναι και μετα το τελος της φηφοφοριας....

μια παρεα ειμαστε εξαλλου να περασουμε ολοι καλα...κοβωντας την πιτα και να πουμε τα νεα μας...εμενα ποιο πολυ μου αρεσει η ιδεα για καρτ παντως...αμα εχω και καμια κοπελα μαζι μου ειδικα εκει θα ειναι τελεια... :ok:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #111 στις: 13-01-2010, 19:04:13 »
θα συμφωνησω με τον αντωνη μιας κ εγω μαζι με τον αντωνη ημασταν αυτοι που πηραμε την πρωτοβουλεια για το που θα γινει η κοπη.....κ απλα θελω να σας τονισω οτι ενα μαγαζι θα προτειμησει να κυνηγισει ενα καθημερινο πελατη απο ενα πελατη που θα ερθει για μια κοπη κ αυτο ολο...μπορει τα λεφτα που θα βγαλει απο μας να ειναι περισσοτερα αλλα πιστεψτε με οι πελατεια που θα χασει αιτησιος θα ειναι περισσοτερη!!δεν θελω ν α δικαιολογηθω για τιποτα ουτε να προσβαλω κανενα απλα σαν ολους φερω κ εγω την δικη μου γνωμη κ αποψη!!!τωρα το γιατι να ειναι αυτος ο χωρος πιστευω οτι θα μαζεψει τις περισσοτερες σημετοχες :ok:
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #112 στις: 13-01-2010, 23:57:28 »
κατα την γνωμη μου σκοπος της συναντησης δεν ειναι να μπουμε στην πιστα με τα αμαξια,
αλλα να μαζευτουμε οσο το δυνατον περισσοτερα μελη και να πιουμε το καφεδακι μας και να κοψουμε την πιτα ομορφα κι ωραια....
Συμφωνω. Αυτο κανουμε παντα και περναμε καλα.
Αλλα μου την εσπασε περυσι που αλλα ελεγε κι αλλα εκανε. Ολοι στραβωσαμε μαζι του και φετος παλι εκει.
Γιατι δεν το ξεκοβει οτι δεν θα μπουμε μεσα αλλα το αφηνει να αιωρειται?
Σιγουρα δεν ειναι αυτος λογος για να μην ερθω αλλα μου αρεσουν οι ξεκαθαρες κουβεντες. Τελος παντων.

αλλα το να λες στα παιδια απο τα χανια, που ειναι αρκετα :notworthy: να ερθουν στις μοιρες (συτη δεν ηταν πιστα καρτ, ουτε αλανα δεν ηταν) ή ακομη χειροτερα στην ιεραπετρα,
μονο και μονο για να κανουμε 2-3 γυρους χαζοσπιναρισματος και ''χωραω δεν χωραω'' με τα αυτοκινητα μας,
ειναι κατι παραπανω απο εγωιστικη κατα την γνωμη μου.
Δεν το βλεπω καθολου εγωιστικο κι απ΄οτι βλεπεις το συζηταω να παμε εμεις στα Χανια. :dunno:
Εγωιστικο θα ηταν να το εφερνα τετελεσμενο οτι θα παμε στην ιεραπετρα ή στις μοιρες η οπου θα με βολευε.
Εγω ηθελα να βρουμε την καλυτερη τοποθεσια.
Αφου ομως εχουν  συμφωνησει ολοι για το καρτ στο Ηρακλειο δεν εχω κανενα προβλημα και σταματα εδω η κουβεντα.    :ok:

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #113 στις: 14-01-2010, 00:58:57 »
ωραια.....να προτεινουμε κατι αλλο τοτε...
καποιο μερος στο ρεθυμνο υπαρχει που θα πληρουσε τις προυποθεσεις ετσι ωστε να μοιρασουμε την διαδρομη στη μεση και να ειναι πιο δικαιο για ολους....?


If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #114 στις: 14-01-2010, 02:22:27 »
ωραια.....να προτεινουμε κατι αλλο τοτε...
καποιο μερος στο ρεθυμνο υπαρχει που θα πληρουσε τις προυποθεσεις ετσι ωστε να μοιρασουμε την διαδρομη στη μεση και να ειναι πιο δικαιο για ολους....?





αντωνη να σκεφτω 1-2μερες.. για ρεθυμνο....αλλα μην χαλασεις την συμφωνια.....ειναι χαζομαρα να αλλαξουμε μερος τελευταια στιγμη...για 1-2 ατομα....οποιος θελει δεν ερχεται...απλα πραγματα γιατι και σημερα συμφωνησαμε για την κοπη της πιτας στην αθηνα οπου θα γινει στην λιβαδεια θα δηλωσουν οσοι ερθουν οσοι δεν μπορεσουν η δεν θελουν δεν θα ερθουν νομιζω το λεω πολυ απλα...
η κοπη της πιτας θα γινει στο ηρακλειο....δεν ξερω πες μου και εσυ...
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #115 στις: 14-01-2010, 08:39:38 »
Επειδη ο καθενας πεταγεται και λεει το κοντο του και το μακρυ του ας σταματησει εδω η κουβεντα για το που και το ποτε.
Ειπαμε οτι αποφασιστηκε  να γινει στο καρτ στη Ηρακλειο κι οσους βολευει.
Ελπιζω μονο να βολεψει (αν οχι ολους) τους περισσοτερους και να μην αρχισουν να ξεφυτρωνουν δεξια αριστερα πιτες.
Ειναι κριμα να ειμαστε καθε χρονο ολοι μαζι μια παρεα και ξαφνικα να γινομαστε κομματακια.
Καλο ειναι να συνεχιστει η κουβεντα μονο για το οργανωτικο κομματι (αν υπαρχει κατι σε εκκρεμοτητα) κι αν πανε ολα καλα και δεν προκυψει τιποτα απροοπτο θα τα πουμε εκει.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #116 στις: 14-01-2010, 08:50:41 »
....και να μην αρχισουν να ξεφυτρωνουν δεξια αριστερα πιτες.
Ειναι κριμα να ειμαστε καθε χρονο ολοι μαζι μια παρεα και ξαφνικα να γινομαστε κομματακια.

πιτες εχουν ξεφυτρωσει ηδη....για αλλο λογο ομως που τον ξερεις κι εσυ πολυ καλα.....
του seatclub (και του skodaclub αν ολα πανε καλα) θα γινει στις 24 ομως...
οι αλλοι ας τις βαφτισουν οπως εκεινει θελουν και ας τις κοψουν οποτε εκεινοι θελουν, δεν με απασχολει...

καλη ημερα να εχουμε...
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #117 στις: 14-01-2010, 09:07:18 »
πιτες εχουν ξεφυτρωσει ηδη....για αλλο λογο ομως που τον ξερεις κι εσυ πολυ καλα.....
του seatclub (και του skodaclub αν ολα πανε καλα) θα γινει στις 24 ομως...
οι αλλοι ας τις βαφτισουν οπως εκεινει θελουν και ας τις κοψουν οποτε εκεινοι θελουν, δεν με απασχολει...

καλη ημερα να εχουμε...
Αντωνη αν μιλας για τους λογους που φανταζομαι, δεν μπορω να κανω κατι γιατι δεν με αφορουν.
Μονο οι αμεσα εμπλεκομενοι μπορουν να κανουν κατι.
Απο εκει και περα, ας σταματησει εδω η κουβεντα γιατι θα ξεφυγει πολυ κι αντε να μαζευτει μετα.
Τα υπολοιπα στο τηλ.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #118 στις: 14-01-2010, 10:04:07 »

ειναι χαζομαρα να αλλαξουμε μερος τελευταια στιγμη...για 1-2 ατομα....οποιος θελει δεν ερχεται...

φιλε αχιλλεα καλως η κακως δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα....
δεν παει ετσι ''οποιος δεν θελει δεν ερχεται'',
δεν προκειται για 1-2 ατομα αλλα για πολλα περισσοτερα....καποτε ημασταν ολοι μια παρεα αλλα τωρα... :dunno:
τελος παντων....ολα καλα..

ραντεβου στις 24 λοιπον, 14.00 στην αλικαρνασσο...
..τελος κι απο εμενα...

Υ.Γ. ελπιζω να ερθουν και ολα τα παιδια απο το skodaclub....

οριστε και μια συνοψη για να ξαναμπουμε ζεστα στο θεμα....

1)dimitris mpo(+2)
2)ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3)Antonis_Cupra
4)thodoris1.8tsi
5)ni-vo(+1)
6)tzino(+1)
7)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI
8)AntonisCupra (+2)
9)Nikos-tt
10)odigti
11)260
12)ibiza (φιλος δημητρη)   ...αντε ακομη να γραφτεις??
13)Cheiloudakis
14)Michalis cupra
15)mikros nicolas
16)Sokratis_Cupra
17)Sfigas
18)geocupra
19)mtmleon
20)Kostas_Edition_30
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #119 στις: 14-01-2010, 10:34:17 »
οι χανιωτες λεω κατα τις 12 να μαζευομαστε στον κομβο της σουδας αν και βθα μιλησουμε κ δια τηλεφωνου!!

αντωνη ο σωκρατης κανενα νεο για σημετοχη αλλα φετος να ερθει χωρις υποπτα κ ακαταληλα περιοδηκα!!!

οσο για σενα φιλιππε αν εχεις ορεξη φετος να μπεις στην πιστα κ να με βαλεις παλι συνοδηγο να μου το πεις να κραταω καμια δραμαμηνη γιατι περισσυ  :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: ζοριστηκα λιγοοοοο!!! :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!