Αποστολέας Θέμα: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης  (Αναγνώστηκε 82100 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #120 στις: 14-01-2010, 12:02:56 »
δημητρη κανονιστε ωρα και σημειο συναντησης γιατι θελω να ενημερωσω κι εγω κατι φιλους που θα ερθουν απο χανια.....
να κανονισουν να ερθουν να ξεκινησετε ολοι μαζι....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #121 στις: 14-01-2010, 12:21:05 »
Οκ...παιδάκια........that means WAR   !!!!!!!!!!!!!          :bleh:             :boxing: :boxing: :boxing:
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #122 στις: 14-01-2010, 12:27:51 »
αντωνη τα λεμε Ηρακλειο εμεις απο Σαββατο βραδυ... ξερεις... εσυ... :wink:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #123 στις: 14-01-2010, 12:28:12 »
12 πιστευω ειναι καλα....θα εχω κ την πιτα....δεν τρεχω :harhar: :harhar:
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #124 στις: 14-01-2010, 12:30:41 »
αντωνη τα λεμε Ηρακλειο εμεις απο Σαββατο βραδυ... ξερεις... εσυ... :wink:

ρε αντωνη τι του εχεις κανει κ εχει κολλησει ετσι....μου θυμηζει την πρωην μου :xa: :xa: :xa: :xa:

τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #125 στις: 14-01-2010, 12:31:11 »
12 πιστευω ειναι καλα....θα εχω κ την πιτα....δεν τρεχω :harhar: :harhar:


την βλεπω την πιτα να γινεται σουπα στον δρομο... :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :bleh: :bleh: :bleh: :doh: :fool:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #126 στις: 14-01-2010, 12:32:17 »
ρε αντωνη τι του εχεις κανει κ εχει κολλησει ετσι....μου θυμηζει την πρωην μου :xa: :xa: :xa: :xa:




 :sout2: :trb:   ειναι μυστικοοοοοοοοοοοοοοοο....... :blush:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #127 στις: 14-01-2010, 12:35:02 »
δολοφονικες ατακες δημητρη..
εχω ξαπλωσει κατω απο τα γελια....

να πω δηλαδη στους δικους μου 12.00 στον κομβο της σουδας...??
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #128 στις: 14-01-2010, 12:42:12 »
ναι καλα ειναι Αντωνη μου...πες τους θα συνοδευονται και απο εναν λεοντα μαυρο.....τουμπανο......θα ..ανοιγω δρομο.....!!! να περασει η πιτα......
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #129 στις: 14-01-2010, 12:56:17 »
ναι αντωνη δυστυχως θα μας κουβαληθει κ φετος το μαυρο χρεπι
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #130 στις: 14-01-2010, 15:10:58 »

οσο για σενα φιλιππε αν εχεις ορεξη φετος να μπεις στην πιστα κ να με βαλεις παλι συνοδηγο να μου το πεις να κραταω καμια δραμαμηνη γιατι περισσυ  :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: ζοριστηκα λιγοοοοο!!! :xa: :xa: :xa: :xa: :xa:
::sfyrao:: ::sfyrao:: :harhar:
 ::hiphop:: ::hiphop:: ::hiphop::

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #131 στις: 14-01-2010, 15:30:19 »
φιλε αχιλλεα καλως η κακως δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα....
δεν παει ετσι ''οποιος δεν θελει δεν ερχεται'',
Με πρόλαβες, όχι τέτοιες κουβέντες ρε  παιδιά που δυναμιτίζουνε την ατμόσφαιρα, και ένα άτομο να διαφωνεί σε κάτι πρέπει να συζητείτε και να λύνετε το πρόβλημα.
 Πάμε παρακάτω.

TOLEDO 20VT

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #132 στις: 14-01-2010, 22:19:50 »
Διαβασα σχολαστικα και αθορυβα ολο το θεμα εδω και ολα τα λεγομενα και εχω να γραψω τα εξης :

1) ΕΝΝΟΕΙΤΕ οτι το σημαντικοτερο για την παρεα μας ειναι να εχουμε τις περισσοτερες συμμετοχες

2) ΕΝΝΟΕΙΤΕ οτι το σημαντικοτερο για την παρεα μας ειναι να ειμαστε αγαπημενοι, να βρισκομαστε οσο συχνοτερα μπορουμε, να συμβουλευουν οι παλιοι τους νεους και να περναμε καλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ.

3) παρατηρω οτι πολλοι γραφουν οτι δεν θα μπορεσουμε να μπουμε στην πιστα με τα αμαξια μας. σ'αυτο το θεμα εχω να πω το εξης. προσωπικα για μενα δεν ειναι αυτοσκοπος να βαλουμε τα αυτοκινητα μας μεσα στην πιστα.
ΟΜΩΣ, επειδη ειμαστε μια παρεα ολοι, και επειδη καποιοι, λιγοι η πολλοι θελουν και τους αρεσει και τους εξιταρει να μπουν στην πιστα με το αμαξακι τους, και επειδη απ'οτι καταλαβα στην πιστα δεν θα μας αφησει να μπουμε, η γνωμη μου ειναι οτι θα μπορουσαμε να παμε σε καποιον αλλο χωρο, σε οποιαδηποτε πολη (και δεν εννοω τα Χανια μονο) που να μπορεσουν οσα παιδια θελουν να μπουν με τα αυτοκινητα τους.
Θελω επισης να πω το εξης. Στις 14.00 που θα βρεθουμε ειναι ωρα φαγητου και οχι καφε. αν δεν μπορουμε να βρουμε εναν χωρο με καποια πιστα η γνωμη μου ειναι οτι ειναι πολυ καλυτερο να παμε σε καποια ταβερνουλα, να πιουμε το κρασακι μας και να περασουμε και πιο καλα. το λεω γιατι περισυ εμεις φαγαμε το απογευμα πια στο γυρισμο για χανια οπου σταματησαμε σε μια ταβερνα και φαγαμε.

4) καποιοι εδω ανεφεραν οτι δεν μπορει να μας βαλει στην πιστα επειδη εκεινη τη μερα εχει πελατεια που θελει να κανει καρτ και δεν θελει να την χασει. δεν θελει και πολυ συζητηση οτι αυτη η κουβεντα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ. η εισαι επαγγελματιας η δεν εισαι. χρηματα του αφηνουμε. δεν θα πιουμε καφε δωρεαν εκει. και προσωπικα για μενα ο χωρος που θα επιλεξουμε για την κοπη της πιτας μας ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ για τον οποιονδηποτε ιδιοκτητη μαγαζιου. γιατι και διαφημηση του κανουμε, και χρηματα του αφηνουμε, και γιατι αν ολα ειναι καλα θα ξαναπαμε και θα ξαναπαμε και θα ξαναπαμε.και μονο κερδος θα εχει. και η αληθεια ειναι οτι ειναι αρκετα (εως πολυ) ψυχοφθορο να βλεπεις μια πιστα μπροστα σου και να αφηνεις το αμαξακι σου που τοσο αγαπας στο παρκινγκ και να παιρνεις ενα καρτ για να σου φυγει η κ@....α.
και μετα να παρεις το αμαξι και να βγεις στον δρομο και να ξεσπασεις σε ανοιγματα στο δρομο και οποιον παρει ο χαρος.

5) πιστευω οτι εξαρχης θα επρεπε να εχουμε μετρησει ποσα ατομα ειναι απο καθε νομο και να επιλεξουμε ενα μερος που θα βολευει τους πιο πολλους. και αυτο γιατι το σημαντικοτερο ειναι οι πιο λιγοι να μεταφερθουν εκει που ειναι οι πολλοι και οχι το αντιστροφο.

6) και κατι τελευταιο που για μενα ειναι καπως αξιοσημειωτο. καποιοι εγραψαν οτι δεν εμειναν ευχαριστημενοι απο περισυ. οχι μονο γιατι δεν μπηκαν ολα τα αμαξια μεσα στην πιστα αλλα και για αλλους λογους. συμφωνω κι'εγω σ'αυτο. οταν ειδα αυτους απο το peugeot club να κανουν τοσες καγκουργιες μεσα στο παρκινγκ και να μην τους λεει τιποτα και εμας που ειμαστε κοσμιοι και κυριοι να μη μας αφηνει να μπουμε στην πιστα τοτε μονο αρνητικη εικονα μπορει να μου αφησει.
και επισης εμενα προσωπικα το μαγαζι δεν μου εδωσε να αισθανθω οτι εκανε κατι για μας.να κερασει κατι για το club. να βαλει κατι σαν δωρο στην κληρωση. να μας κανει μια εκπτωση για να κανουμε καρτ ας πουμε.να κανει κατι τελος παντων για να μας δειξει οτι ευχαριστηθηκε που πηγαμε εκει και του δωσαμε τα χρηματα μας.

αυτα τα ολιγα. δηλωνω οτι ειμαι μεσα οπου και αν γινει η συναντηση. εγραψα ολα αυτα γιατι μου βγηκε να τα γραψω και γιατι νιωθω οτι σε μια καλη παρεα οπως την δικη μας πρεπει να γραφονται ολα και να ΜΗΝ ΥΠΟΝΟΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
και επισης δεν εγραψα τα παραπανω γιατι θελω να επηρεασω για να γινει στα χανια η κοπη της πιτας, αν και ομολογουμενως (προσωπικη μου αποψη) η πιστα στα χανια δεν νομιζω οτι συγκρινετε με καμια γι'αυτο που θελουμε).

φιλικα και με σεβασμο στην παρεα (οπως της αρμοζει αλλωστε),
Αντωνης
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #133 στις: 15-01-2010, 02:16:16 »
4) καποιοι εδω ανεφεραν οτι δεν μπορει να μας βαλει στην πιστα επειδη εκεινη τη μερα εχει πελατεια που θελει να κανει καρτ και δεν θελει να την χασει. δεν θελει και πολυ συζητηση οτι αυτη η κουβεντα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ.


φιλε αν κ μου την λες ανοιχτα θα συμφωνησω μαζι σου κ θα δικαιολογηθω λεγοντας οτι δεν εκατσα να σκεφτω κ πολυ το θεμα πιστας....χωρις παρεξηγηση ομως με κανενα θα παραδωσω το τιμονι κ απο εδω κ περα η μονη δουλεια μου ειναι πλεων να κανω την πιτα!! :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #134 στις: 15-01-2010, 02:34:52 »
4) καποιοι εδω ανεφεραν οτι δεν μπορει να μας βαλει στην πιστα επειδη εκεινη τη μερα εχει πελατεια που θελει να κανει καρτ και δεν θελει να την χασει. δεν θελει και πολυ συζητηση οτι αυτη η κουβεντα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ.


φιλε αν κ μου την λες ανοιχτα θα συμφωνησω μαζι σου κ θα δικαιολογηθω λεγοντας οτι δεν εκατσα να σκεφτω κ πολυ το θεμα πιστας....χωρις παρεξηγηση ομως με κανενα θα παραδωσω το τιμονι κ απο εδω κ περα η μονη δουλεια μου ειναι πλεων να κανω την πιτα!! :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
ρε παλιο-λεοντα ουτως η αλλως το θεμα της πιστας δεν εχει να κανει με σενα γιατι ετσι κι'αλλιως το αμαξι σου δεν ειναι για πιστα. για να κουβαλησεις την πιτα μεχρι το ηρακλειο με 80-100 kmh καλο ειναι.
χι χι χι χι

κατι μου ειπε ο γιωργος για καφεδακι το πρωι ε? ισχυει ? πω πω αυτος ο γιωργος θα μας πειραζει συνεχεια τωρα που το δυναμωσε κι'αλλο το τουτου του. αλλα δεν πειραζει, χαλαλι :))))))))))
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)