Αποστολέας Θέμα: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης  (Αναγνώστηκε 82412 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #135 στις: 15-01-2010, 10:06:32 »
ο βαγγελης ειναι χανια...??
θα ερθει?
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #136 στις: 15-01-2010, 10:31:09 »
Γεια σας κύριοι , από ότι βλέπω υπάρχουν πολλές απόψεις που διίστανται όπως είναι φυσιολογικό σε μια μεγάλη παρέα  , κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να γίνει ψηφοφορία γιατί θυμίζω ότι πέρση ήταν σχεδόν 50 άτομα.

Επειδή μέχρι τώρα δεν έχουν προλάβει να μπουν πάνω από 10-15 άτομα καλό θα ήταν να δώσουμε χρόνο και σε άλλα παιδιά να πουν της απόψεις τους έτσι όπως κάνουμε 4 χρόνια τώρα που κόβουμε πίτες.
Η προσωπικές αντιπαραθέσεις με αφήνου προσωπικά αδιάφορο.
Η εκφράσεις εδώ μέσα που γράφονται πρέπει να είναι κόσμιες και δεν πρέπει να προσβάλουν κανένα.
Όλες η απόψεις πρέπει να είναι σεβαστές και όχι να απορρίπτουμε κάποιες για τη έτσι μας αρέσει.

Αναγνωρίζω την καλή διάθεση του Αντώνη για οργάνωση και το τρέξιμο που έκανε,
Είναι όμως δύσκολο σε μια μεγάλη παρέα να αποφασίσουν λίγα άτομα, δεν φταίτε εσείς βέβαια γιαυτο που δεν έχει μπει ακόμα κόσμος να γράψει άλλα ο καθένας έχει της δουλειές του και δεν μπορεί να παρακολουθεί συχνά.

Πιστεύω λοιπών ότι πολλοί είναι αυτή που θέλουν να γράψουν αλλά κολλάνε , γιαυτο λοιπών μια ψηφοφορία για το μέρος και την ημερομηνία θα ήταν το καλύτερο.

Η άποψη μου είναι αυτή και έχω την διάθεση να πιούμε καφέ και γιατί όχι να φάμε με όλους.

Ένα άλλο θέμα τώρα που προσωπικά με πειράζει , η πίτα που κόβουμε εμείς εδώ στη Κρήτη είναι δικια μας και δεν θέλουμε κουμάντα από κανένα club , ούτε setclub ούτε seatnet ούτε skodaclub ουτε skodafuns ουτε vwclub, προτείνω λοιπών να γράψουμε πάνω    “ΠΙΤΑ ΦΙΛΩΝ VAG ΚΡΗΤΗΣ”  για να περιλαμβάνει όλα τα vag μιας και η παρέα μεγαλώνει και εχουμε και VW  και AUDI , το αν θα δοθούν δώρα η όχι ας το αποφασίσουμε εμείς για εμάς και όχι άλλη για εμάς .
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #137 στις: 15-01-2010, 11:35:40 »
καλημερα σε ολα τα παιδια!!!  εφτασα χανια πλεον απο τα ξημερωματα πελατη Δημητρη..γκουχου..συγνωμη,φιλαρακι ηθελα να πω.. :boxing:
λοιπον,εαν μου επιτρεπετε και εμενα να πω την γνωμη μου(της οποιας δειγματα ΕΧΩ ΗΔΗ ΔΩΣΕΙ  σε προηγουμενο μηνυμα),θα ηθελα να πω οτι,πρωτον εχει ενα δικιο ο Αντρεας και δευτερον το καλυτερο θα ηταν μια ψηφοφορια εδω μεσα για το που θα γινει η κοπη της πιτας φετος...αλλωστε ειναι και μια ευκαιρια να δουν τα Χανια ενα υπεροχο συνολο απο ολους μας...και ειναι τιμη τους οπως ειπε και ο φιλαρακος μου.....
αυτα τα ολιγα....χωρις ειρωνεια και κατι να κρυψουμε......απλα θελουμε να κοπει η πιτα στα Χανια φετος γιατι δεν εχουμε φραγκα για βενζινη να ερθουμε μεχρι το Ηρακλειο.... :xa: :xa: :xa:

οσο για εκεινο το κιτρινιάρικο λιονταρι ρε Μητσο...δωστου καμια "βιταμινη" μπας και παρει λιγο τα πανω του...οσο παει χανει το χρωμα του και "ξεθωριαζει"..... :harhar: :harhar:

αυτα....(και επειδη πρεπει μερικοι απο μας να κανονισουμε και τις βαρδιες μας...παρακαλω πειτε μου τελικα τι θα κανουμε οσο πιο συντομα μπορειτε...)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!
geocupra....

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #138 στις: 15-01-2010, 12:41:58 »
μια εβδομαδα πριν την ημερα τηε κοπης η οποια εχει ηδη κανονιστει,καλως η κακως, ζητατε να γινει ψηφοφορια? :dunno:
να το ζητουσατε αυτο οταν ειχε αρχισει ηδη η συζητηση κοπης πριν 15 ημερες..οχι τωρα.... :annoyed_h4h:

μπαινατε και βλεπατε αλλα δεν εγραφε κανεις τιποτα....
τωρα τελευταια στιγμη ζητατε να γινε ψηφοφορια.... :crazy:

καντε την και κοψτε την μονοι σας την πιτα.....

If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #139 στις: 15-01-2010, 12:49:28 »
Αντώνη γνώμες αναφέρουμε , αν είναι λάθος αυτό που λέω δεν χρειάζεται να γίνει καμιά ψηφοφορία.
Οι πολλοί αποφασίζουν οπότε όλες η γνώμες δεκτές.



coming soon

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #140 στις: 15-01-2010, 12:59:42 »
Ένα άλλο θέμα τώρα που προσωπικά με πειράζει , η πίτα που κόβουμε εμείς εδώ στη Κρήτη είναι δικια μας και δεν θέλουμε κουμάντα από κανένα club , ούτε setclub ούτε seatnet ούτε skodaclub ουτε skodafuns ουτε vwclub, προτείνω λοιπών να γράψουμε πάνω    “ΠΙΤΑ ΦΙΛΩΝ VAG ΚΡΗΤΗΣ”  για να περιλαμβάνει όλα τα vag μιας και η παρέα μεγαλώνει και εχουμε και VW  και AUDI , το αν θα δοθούν δώρα η όχι ας το αποφασίσουμε εμείς για εμάς και όχι άλλη για εμάς .

Εφόσον πραγματικά είναι αυτό το ζητούμενο σου καλό είναι τότε να κανονίσετε εκτός φόρουμ τα ''δικά σας'' και κάντε ότι θέλετε. Ανοίξτε και ένα νέο κλαμπ ''Φίλοι Vag Κρήτης'' και όλα καλά....

Απλά ενημερωτικά δεν θα συνεχιστεί αυτό το θέμα για πολύ εδώ μέσα εφόσον επικρατούν τέτοιες απόψεις και ιδέες... :ok:

Σας δίνετε ένα βήμα για να εκφέρεται την γνώμη σας και όχι να απαξιώνετε κάποια προσπάθεια που γίνεται σε πολλά κλαμπ είτε αυτό λέγεται SeatClub είτε SeatNet είτε SkodaFun είτε VWclub !!

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #141 στις: 15-01-2010, 13:01:48 »
Γιατί ποτέ κανένα club δεν μας απαγορεύει να βάλουμε δώρα παρά μόνο το δικό σας ?
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος kaskader
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 22
Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #142 στις: 15-01-2010, 13:03:06 »
Αντωνη μην νευριαζεις,Εχει δικιο ο Αντρεας με μια ψηφοφορια θα ηταν πιο σωστο το αποτελεσμα ετσι ωστα να μπορουσε να ικανοποιηθει η πλειοψηφεια και να μην εχει κανεις παραπονο μετα.
Ετσι θα προλαβεναν ολοι να εκφερουν την αποψη τους και οχι μονο οσοι μπηκαν την αρχη και εγραψαν.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #143 στις: 15-01-2010, 13:08:00 »
Γιατί ποτέ κανένα club δεν μας απαγορεύει να βάλουμε δώρα παρά μόνο το δικό σας ?

Που ακριβώς είπε κάποιος σε εσάς προσωπικά να μην κάνετε κάτι ? Δείξε σε παρακαλώ μήπως μου διαφεύγει κάτι...

Εμείς στην Αθήνα αλλά και στην Θεσσαλονίκη έχουμε κάθε δικαίωμα να αποφασίσουμε ότι θέλουμε για το SEATCLUB .Εκεί στην Κρήτη όμως εφόσον γίνεται κάτι κοινό από όλα τα παιδιά με διάφορα αυτοκίνητα του γκρουπ ΠΟΤΕ δεν είπε κανείς κάτι.

Οι επίσημες εκδηλώσεις του SeatClub γίνονται σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Η δική μας φιλοσοφία για αυτές τις εκδηλώσεις δεν είναι με αυτοσκοπό τα δώρα .Κοιτάμε να βρεθούμε όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα να ανταλλάξουμε ευχές και να περάσουμε καλά. Αυτό προέχει για εμάς το ίδιο ευχόμαστε και για τους άλλους.

Απ: Το κοπη τη πιτα
« Απάντηση #144 στις: 15-01-2010, 13:42:08 »


Οι επίσημες εκδηλώσεις του SeatClub γίνονται σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.


γιατι ρε σταυρο εμεις εδω στην κρητη τι ειμαστε δηλαδη και δεν μπορουμε να κανιυμε ''επισημη'' εκδηλωση???
αν ειναι ετσι να διαγραψετε και ολα τα μελη απο την Κρητη τοτε.....αφου δεν ειματε ''επισημα'' μελη....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #145 στις: 15-01-2010, 13:46:10 »
Ένα άλλο θέμα τώρα που προσωπικά με πειράζει , η πίτα που κόβουμε εμείς εδώ στη Κρήτη είναι δικια μας και δεν θέλουμε κουμάντα από κανένα club , ούτε setclub ούτε seatnet ούτε skodaclub ουτε skodafuns ουτε vwclub, προτείνω λοιπών να γράψουμε πάνω    “ΠΙΤΑ ΦΙΛΩΝ VAG ΚΡΗΤΗΣ”  για να περιλαμβάνει όλα τα vag μιας και η παρέα μεγαλώνει και εχουμε και VW  και AUDI , το αν θα δοθούν δώρα η όχι ας το αποφασίσουμε εμείς για εμάς και όχι άλλη για εμάς .

Γιατί ποτέ κανένα club δεν μας απαγορεύει να βάλουμε δώρα παρά μόνο το δικό σας ?

Ξεκινωντας αντιστροφως, θα ηθελα να μου πεις τι γνωριζεις ΕΣΥ σχετικα με την απαγορευση. Και οταν μιλαω ΕΣΥ, το εννοω.
Εχω μιλησει με ενα ατομο μονο απο Κρητη, σας ζητησα ΕΔΩ ΔΗΜΟΣΙΑ να με ενημερωσετε ποιος ειναι ο υπευθυνος για την κοπη της πιτας ΣΑΣ (αφου το θετει ετσι) για να συνεννοηθω μαζι του, ανελαβε καποιος απο μονος του οπως καταλαβα την πρωτοβουλια να σας οργανωσει (και μπραβο του) και μιλας για απαγορευσεις κλπ.
Ξαναρωτω λοιπον.
Τι γνωριζεις περι απαγορευσης ΕΣΥ? Γιατι ναι μεν υπαρχει καποια αλλα μαλλον δεν εχεις καταλαβει τα υπολοιπα. Δε ΘΕΣ /ΘΕΛΕΤΕ να οργανωθει κατι αλλο? Με γεια σας και χαρα σας.

Παμε λοιπον στα υπολοιπα.

Το Seatclub ειναι ΕΝΑ, το Seatnet ειναι ΕΝΑ, το VWclub ειναι ΕΝΑ κ.ο.κ.
Ειτε σου αρεσει εσενα και αυτων που σκεφτονται σαν εσενα, αυτο ισχυει για ΚΑΘΕ ενα κλαμπ ξεχωριστα.
Θες να κοψεις πιτα να παρεις δωρο? Φτιαξτη και κοφτη.
Εαν εγω θα τρεξω και θα υποχρεωθω σε καποιον, θα χρησιμοποιησω το ονομα του SEATCLUB και οχι του VWclub! Οποτε και το δωρο θα θελω να παει σε μελος του Seatclub και οχι καποιου αλλου, ΟΧΙ  γιατι μπορει να μην το γουσταρω αλλα γιατι ΕΔΩ ειναι Seatclub.
Εαν θελετε να κοψετε πιτα ολα τα κλαμπ μαζι, να την κοψετε και να κανετε οτι θελετε στο κοινο τους φορουμ.

Οι κοπη της πιτας του Seatclub θα γινει απο Αθηνα και Θεσσαλονικη, γιατι ΑΥΤΟΙ το θεωρουν ΕΝΙΑΙΟ κλαμπ, δεν κανουν του κεφαλιου τους (αληθεια ποιος ενημερωσε απο εσας εστω ενα ατομο του συντονισμου και βγαλατε ανακοινωσεις κλπ?) και εχουν την ορεξη να σκεφτουν τον χωρο που τους φιλοξενει.

Το θεμα θα αλλαξει τιτλο λοιπον και θα ονομαστει Κοπη Πιτας μελων Group Vag Κρητης , και καντε οτι καταλαβαινετε με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ δωρο και Δωροθετη. Απλα να μην ενημερωθω καποια στιγμη απο αυτον οτι θελει το ταδε ή το αλλο ή μου αναφερει οτι εδωσε δωρο για την κοπη πιτας του Seatclub γιατι πολυ απλα θα ενημερωθει οτι ΔΕΝ ηταν του Seatclub.

γιατι ρε σταυρο εμεις εδω στην κρητη τι ειμαστε δηλαδη και δεν μπορουμε να κανιυμε ''επισημη'' εκδηλωση???
αν ειναι ετσι να διαγραψετε και ολα τα μελη απο την Κρητη τοτε.....αφου δεν ειματε ''επισημα'' μελη....

Σου απαντησα Αντωνη.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #146 στις: 15-01-2010, 13:57:18 »
γιατι ρε σταυρο εμεις εδω στην κρητη τι ειμαστε δηλαδη και δεν μπορουμε να κανιυμε ''επισημη'' εκδηλωση???
αν ειναι ετσι να διαγραψετε και ολα τα μελη απο την Κρητη τοτε.....αφου δεν ειματε ''επισημα'' μελη....


Επίσημα ΧΡΟΝΙΑ τώρα οι εκδηλώσεις για την κοπή πίτας γίνονται σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα για το SEATCLUB. Προσπάθειες στο παρελθόν για να βρούμε άτομο από την Κρήτη για τον συντονισμό απέβησαν άκαρπες μιας και δεν υπήρχε ειλικρίνεια απο μερικούς.Οπότε είναι δύσκολο να γίνονται ενέργειες του κλαμπ εκεί επίσημα χωρίς κάποιον που να είναι στην Διαχείριση.

Ψάχναμε να βρούμε άτομα που να είναι απαλλαγμένα από κάθε σχέση με αντιπροσωπείες αυτοκινήτων ώστε να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα ή παρατράγουδο ή παρεμφερές επάγγελμα για τον συντονισμό και να είναι έμπιστο. Αυτό δεν κατέστη δυνατόν.

Με τα χίλια ζόρια έγινε η κίνηση με τις εκπτώσεις σε Seat όπως γνωρίζεις καλά Αντώνη.

Οπότε κινούμαστε ως έχουμε. Τα υπόλοιπα που αναφέρεις είναι δικές σου διαπιστώσεις και σε καμία περίπτωση δεν τα δεχόμαστε.   :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #147 στις: 15-01-2010, 14:19:00 »
Καταρχάς σας παρακαλώ το ύφος σας να μην είναι τόσο επιθετικό , δεν ξέρω τι αντιπαλότητες βλέπετε στο πρόσωπο μου.
Βλέπω ότι πήρατε φόρα , να ενημερώσω οτι δεν εξυπηρετώ κανένα άλλο club αν αυτό νομίζεται από ότι κατάλαβα , πιστεύω ότι σκέπτομαι λογικά όταν

Βλέπω αυτό.

"Λοιπον επειτα με συζητηση με τα μελη της διαχειρησης, φετος αποφασισαν να μην υπαρξουν δωρα για την πιτα απο επιχειρηματιες...."


Τι σημαίνει αυτό ? δεν καταλαβαίνει εγώ σωστά ? αν δεν το κατάλαβα σωστά τότε συγνώμη .

Αν θέλετε να κάνετε διάλογο με όμορφο τρόπο τότε δεκτών , αν έχετε άλλο σκοπό τότε να μην το κουράζουμε , σας αδειαζω την γωνιά.
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #148 στις: 15-01-2010, 14:36:22 »
Επιθετικοι εμεις?


1) η πίτα που κόβουμε εμείς εδώ στη Κρήτη είναι δικια μας και δεν θέλουμε κουμάντα από κανένα club

2) το αν θα δοθούν δώρα η όχι ας το αποφασίσουμε εμείς για εμάς και όχι άλλη για εμάς


Ισχυουν τα οσα εγραψα παραπανω.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #149 στις: 15-01-2010, 14:46:21 »
Καταρχάς σας παρακαλώ το ύφος σας να μην είναι τόσο επιθετικό , δεν ξέρω τι αντιπαλότητες βλέπετε στο πρόσωπο μου.
Βλέπω ότι πήρατε φόρα , να ενημερώσω οτι δεν εξυπηρετώ κανένα άλλο club αν αυτό νομίζεται από ότι κατάλαβα , πιστεύω ότι σκέπτομαι λογικά όταν

Βλέπω αυτό.

"Λοιπον επειτα με συζητηση με τα μελη της διαχειρησης, φετος αποφασισαν να μην υπαρξουν δωρα για την πιτα απο επιχειρηματιες...."


Τι σημαίνει αυτό ? δεν καταλαβαίνει εγώ σωστά ? αν δεν το κατάλαβα σωστά τότε συγνώμη .

Αν θέλετε να κάνετε διάλογο με όμορφο τρόπο τότε δεκτών , αν έχετε άλλο σκοπό τότε να μην το κουράζουμε , σας αδειαζω την γωνιά.

Αυτό από που το απομόνωσες ? Από ποιο θέμα ? Εαν έχεις κάτι που έχουμε πει σε εσάς προσωπικά παρακαλώ να το αναφέρεις.  :ok: