Αποστολέας Θέμα: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης  (Αναγνώστηκε 82081 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #150 στις: 15-01-2010, 15:28:45 »
Αυτό από που το απομόνωσες ? Από ποιο θέμα ? Εαν έχεις κάτι που έχουμε πει σε εσάς προσωπικά παρακαλώ να το αναφέρεις.  :ok:


Από την 4η σελίδα αυτού του topic , από το μυαλό του το έβγαλε ο Αντώνης ?


Απλά εξηγήστε μας των λόγο που δεν θέλετε να δοθούν δώρα και θα το καταλάβουμε, δεν θέλω να δώσω συνέχεια , απλά ενημερώστε μας για να ξέρουμε των λόγο που είπατε αυτό στων Αντώνη.
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #151 στις: 15-01-2010, 15:48:38 »
Δεν προκειται να δωσουμε σε κανεναν αναφορα απο τη στιγμη που θεωρουν τον εαυτο τους αλλο κρατος.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #152 στις: 15-01-2010, 15:53:36 »
Οκ , σας καταλαβαίνω , έτσι γουστάρουμε έτσι διατάζουμε.


Για ποιο κράτος μιλάτε μόνο εσείς το ξέρετε

Γεια σας. κύριοι .
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #153 στις: 15-01-2010, 15:54:53 »
Συγνωμη δηλαδη επιδη ειμαι κ λιγο χαζος αλλα αν καποιος που αγαπαει το αμαξι του κ θελει να ειναι σε φορουμ κ συναντησει και ζει στην κρητη θα πρεπει καθε φορα που γινεται μια επισιμη εκδυλωσηνα παιρνει το καραβι αφου αυτα τα πραγματα απο οτι λετε πραγματοποιουντε μονο αθηνα κ θεσσαλονικη?
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #154 στις: 15-01-2010, 16:06:43 »
Οκ , σας καταλαβαίνω , έτσι γουστάρουμε έτσι διατάζουμε.

Για ποιο κράτος μιλάτε μόνο εσείς το ξέρετε

Γεια σας. κύριοι .

Τα δικα σου γραφομενα διαβασε και θα καταλαβεις.

Συγνωμη δηλαδη επιδη ειμαι κ λιγο χαζος αλλα αν καποιος που αγαπαει το αμαξι του κ θελει να ειναι σε φορουμ κ συναντησει και ζει στην κρητη θα πρεπει καθε φορα που γινεται μια επισιμη εκδυλωσηνα παιρνει το καραβι αφου αυτα τα πραγματα απο οτι λετε πραγματοποιουντε μονο αθηνα κ θεσσαλονικη?


Για τις συναντησεις σας ειδατε να σας εχουμε πει τιποτα?
Για το θεμα των προσφορων ειδατε να θελουμε να σας εξαιρεσουμε?
Απο που ακριβως σας θελουμε ξεχωριστο κομματι απο εμας? Για πειτε μου να το καταλαβω.

ΞΑΝΑΛΕΩ ζητησα πριν μερες και μιλησα με αυτον που θα αναλαβει τη διοργανωση της πιτας των μελων του κλαμπ στην Κρητη παρολο που ξεκινησε το ολο πραγμα χωρις να ενημερωθει κανενας μας.
Και ξαφνικα ακουω βλεπω οτι ειναι πιτα καποιων που δε θελουν κουμαντο απο κανενα κλαμπ.
Συγνωμη λοιπον αλλα οταν ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ διαχωριζεστε, μην τα ριχνετε σε εμας.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #155 στις: 15-01-2010, 16:12:32 »
να ζητησω συγνωμη τοτε μιας κ αν παρατηρησεις εγω ειμαι αυτος που ανοιξα το θεμα!!!για να ληξει η παρεξηγησει κ να παραμηνουμε οπως ημασταν στην αρχη :ok: θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να ορισω μια ψηφοφορια για τον τοπο συναντησεις κοπης πιτας φιλων seat/skoda κρητης?
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #156 στις: 15-01-2010, 16:23:02 »
Τελικα ποιος απο ολους ανελαβε τη διοργανωση βρε παιδια?

Και ειπα και νωριτερα.
Απο τη στιγμη που δεν την θεωρειτε κοπη πιτας του Seatclub αλλα σαν φιλοι απο κοινου με αλλα φορουμ, σας παρεχετε η δυνατοτητα μεσω του φορουμ μας να συντονισετε οσους θελουν να ερθουν και να κανετε οτι επιθυμειτε. Ουτε μομφες, ουτε στενοχωριες.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #157 στις: 15-01-2010, 16:26:16 »
εγω ανοιξα το θεμα κ σε συνεννοησει με τον antonis cupra  που κανονισε το χορο.
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #158 στις: 15-01-2010, 16:40:21 »
εγω ανοιξα το θεμα κ σε συνεννοησει με τον antonis cupra  που κανονισε το χορο.

Ωραία λοιπόν. Προχωράτε σε ότι έχετε κανονίσει και σε ότι έχετε συνεννοηθεί. Το φόρουμ είναι διαθέσιμο σε όλους και πρωτίστως σε εσάς ώστε να συνεννοηθήτε όσο το δυνατό καλύτερα για να  κάνετε μια άρτια εκδήλωση με όλα τα παιδιά από όλα τα κλαμπ όπως κάθε χρόνο.  :ok:

Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #159 στις: 15-01-2010, 17:17:19 »
Νομιζω οτι αδικως υπαρχει αντιπαραθεση εδω. τα πραγματα ειναι απλα. αποφασισαμε οπως καθε χρονο να κοψουμε την πιτα ολοι οι φιλοι απο το seatclub μιας και μας ειναι δυσκολο να ερθουμε σε καποια απο τις επισημες (οπως αναφερατε) συναντησεις του seatclub σε Αθηνα και Θεσσαλονικη.
και επειδη υπαρχουν πολλοι κοινοι φιλοι με το skodaclub, για να περασουμε καλα και να εχουμε μεγαλυτερη συμμετοχη, και για να μοιραστουμε τις αποψεις μας τεχνολογικες και μη μιας και το group vag ειναι ενα και ενιαιο, ειπαμε να κοψουμε την πιτα ολοι μαζι.
δεν υπαρχει κανενα συμφερον ουτε θελουμε να ενωσουμε το seatclub με το skodaclub. ειμαστε μια παρεα απο κοινους φιλους και στα δυο club και αυτο ειναι ολο.

το θεμα για τα δωρα το τραβηξαμε νομιζω. δεν ερχεται κανενας για τα δωρα αλλα για να συναντηθουμε και να περασουμε καλα. αν το seatclub θεωρει οτι καλο ειναι να μην υπαρχουν δωρα μιας και θα ειναι ατομα και απο αλλο club αυτο πρεπει να το δεχθουμε και συμφωνω.
ζηταω να αφησουμε τα μικροπραγματα και να οργανωσουμε μια συναντηση ομορφη και ωραια και να περασουμε ολοι καλα. εγω δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν. εχω φιλους και στο skodaclub και μου αρεσει που κανουμε κοινη συναντηση. και ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.
και φυσικα ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ δεν ειναι καποια ομαδικη κινηση του seatclub και skodaclub. ειναι μια απλη συναντηση φιλων χωρις κανενα συμφερον η αντιπαλοτητα μεταξυ των δυο club.μια απλη συανντηση κοινων φιλων απο δυο club.
καλο σας απογευμα.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #160 στις: 15-01-2010, 17:19:10 »
Νομιζω οτι αδικως υπαρχει αντιπαραθεση εδω. τα πραγματα ειναι απλα. αποφασισαμε οπως καθε χρονο να κοψουμε την πιτα ολοι οι φιλοι απο το seatclub μιας και μας ειναι δυσκολο να ερθουμε σε καποια απο τις επισημες (οπως αναφερατε) συναντησεις του seatclub σε Αθηνα και Θεσσαλονικη.
και επειδη υπαρχουν πολλοι κοινοι φιλοι με το skodaclub, για να περασουμε καλα και να εχουμε μεγαλυτερη συμμετοχη, και για να μοιραστουμε τις αποψεις μας τεχνολογικες και μη μιας και το group vag ειναι ενα και ενιαιο, ειπαμε να κοψουμε την πιτα ολοι μαζι.
δεν υπαρχει κανενα συμφερον ουτε θελουμε να ενωσουμε το seatclub με το skodaclub. ειμαστε μια παρεα απο κοινους φιλους και στα δυο club και αυτο ειναι ολο.

το θεμα για τα δωρα το τραβηξαμε νομιζω. δεν ερχεται κανενας για τα δωρα αλλα για να συναντηθουμε και να περασουμε καλα. αν το seatclub θεωρει οτι καλο ειναι να μην υπαρχουν δωρα μιας και θα ειναι ατομα και απο αλλο club αυτο πρεπει να το δεχθουμε και συμφωνω.
ζηταω να αφησουμε τα μικροπραγματα και να οργανωσουμε μια συναντηση ομορφη και ωραια και να περασουμε ολοι καλα. εγω δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν. εχω φιλους και στο skodaclub και μου αρεσει που κανουμε κοινη συναντηση. και ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.
και φυσικα ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ δεν ειναι καποια ομαδικη κινηση του seatclub και skodaclub. ειναι μια απλη συναντηση φιλων χωρις κανενα συμφερον η αντιπαλοτητα μεταξυ των δυο club.μια απλη συανντηση κοινων φιλων απο δυο club.
καλο σας απογευμα.

Συμφωνούμε και επαυξάνουμε Αντώνη !! :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #161 στις: 15-01-2010, 17:20:34 »
Δε μιλησε κανεις για καμια αντιπαλοτητα με αλλα κλαμπ.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #162 στις: 15-01-2010, 22:22:08 »
η αληθεια ειναι πως,δεν περιμενα τετοια τροπη στο θεμα...και μιας και δεν ειμαστε μικρα παιδια,θα παρακαλουσα τα παιδια απο την αθηνα να μην ειναι τοσο επιθετικοι με αυτα της κρητης...ελεος ρε σεις..δεν εχουμε κατι να χωρισουμε.....μιας και εχω γνωρισει παρα πολλους απο ολους αυτους που γραφουν εδω μεσα..ειναι κριμα τοσο ομορφες προσπαθειες που γινονται απο ολους να καταληγουν σε τετοιους "τσακωμους".
μια αλλη αληθεια ειναι πως με ενοχλουν αφανταστα οι συνεχεις επεμβασεις των διαχειριστων σε παρα πολλα θεματα...μη το ενα και μη το αλλο.....αυτα ρε σεις ειναι για τα 15χρονα που ξεφευγουν...υπαρχουν και ανθρωποι εδω μεσα που ειναι και αρκετα ωριμοι και καποιας αν μη τι αλλο,αξιοσέβαστης ηλικιας,για να κανετε συνεχεια τον "καμπόσο"...και το εννοω αυτο...αν σας ενοχλει και αυτο τιμωρηστε με και μενα........τι να πω....το εχετε ψιλοκανει "δικο σας" το seatclub......να μην μιλαμε δηλαδη...να μπαινουμε και να βλεπουμε μονο,οσα μας πασαρετε αν ειναι....
ξερω ειναι βαριά αυτα που γραφω,μα καταντησε αηδια αυτο το πραγμα ρε σεις...μη αυτο μη εκεινο μη το αλλο...ελεος...δεν μιλατε σε τιποτα αλητες ουτε σε χαζους...διανηουμε την δεκαετια των "άντα"  και ειμαστε νοημωνες ανθρωποι.......
εμενα προσωπικα αυτο με ενοχλει και ηθελα να το αναφερω,μιας και υπαρχει αυτη η δυνατοτις......ακομα,αν δεν με κλειδωσετε και μενα,που δεν εχω ξανακανει τετοια παρεμβαση.......και εχω να θυμαμαι μονο "ελεγχο" απο σας,επειδη τολμησα να πουλησω εναν προφυλάκτηρα απο ενα οπελάκι καποια στιγμη(λες και ολοι εδω μεσα πουλανε μονο δικα τους πραγματα...)

σας παρακαλω εαν θελετε να εχετε την ιδια αποιχηση απο τον κοσμο και να ειστε στις καρδιες μας οπως τωρα...μειωστε λιγο αυτο τον ελεγχο και το κωλόχερο που βαζετε συνεχως σε οποιον τολμάει να μιλησει...δεν κανουμε τιποτα κακο...ουτε βριζουμε οπως γινονται σε πολλα site,ουτε κρινουμε,ουτε μειωνουμε ατομα,ουτε διαφημιζουμε....ισα ισα και εγω που ειμαι απο αθηνα και βρισκομαι στα χανια λογω δουλειας(οπως ξερετε οι της αθηνας),χαιρομαι παρα πολυ που παρίσταμαι για 2ο χρονο σε μια τετοια εκδηλωση προς τιμην του seatclub...και ΜΟΝΟ.

αλλωστε οι πιτες της κρητης δεν γραφουν ουτε sκoda ουτε vw ουτε audi ουτε hundai ουτε mazerati.......SEAT γραφουν ρε σεις...........SEAT....αντε φαγωθηκατε......ελεος!!!!!!   τι πας και κανεις αλλαγη ονομασιας στο θεμα?? αυτο ειναι καθαρα κομπλεξ....και τιποτα παραπανω........ειπαμε ενταξει εισαι ο διαχειριστης αλλα αυτο δεν σημαινει οτι εχεις και δικαιωμα να μειωνεις τον αλλο επειδη εβαλε ατομα με αλλα αυτοκινητα στην κοπη της πιτας...ισα ισα που παιρνει αξια το seatclub με ενα σωρο κοσμο απο αλλα club που,αντι να πανε για δκη τους πιτα,ερχονται μαζι μας ρε σεις....ουτε αυτο καταλαβαινετε???


υ.γ  δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν...ουτε θελω να εχω...δεν δημιουργησα ποτε προβλημα ουτε το θελω...δεχτηκα πολλες παρεμβασεις σε καποιες κινησεις μου και ζητησα πολλες φορες συγνωμη...αλλα αυτο παραπαει εδω μεσα...αν θελετε να εχετε τον κοσμο κυριλλε και φιλους σας...παρακαλω να ειστε κυριοι και να μην επικαλειστε συνεχως τον ατυπο τιτλο του διαχειριστη και ξεχνατε τον σκοπο του site .....
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ SEATCLUB....ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ 3-4.......ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΟ.......ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΕΝΟΣ ΜΕΛΟΥΣ ΕΩΣ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΦΡΑΓΗ,ΔΕΝ ΜΕΣΟΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ......

ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ.......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.-

αυτο ηθελα να πω και...τωρα μπορειτε να με κανετε ελευθερα band αφου καπου εκει παει η δουλεια οπως βλεπω....ας την πληρωσω εγω τουλαχιστον που τολμησα να μιλησω.
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #163 στις: 15-01-2010, 22:38:45 »
Νομιζω οτι αδικως υπαρχει αντιπαραθεση εδω. τα πραγματα ειναι απλα. αποφασισαμε οπως καθε χρονο να κοψουμε την πιτα ολοι οι φιλοι απο το seatclub μιας και μας ειναι δυσκολο να ερθουμε σε καποια απο τις επισημες (οπως αναφερατε) συναντησεις του seatclub σε Αθηνα και Θεσσαλονικη.
και επειδη υπαρχουν πολλοι κοινοι φιλοι με το skodaclub, για να περασουμε καλα και να εχουμε μεγαλυτερη συμμετοχη, και για να μοιραστουμε τις αποψεις μας τεχνολογικες και μη μιας και το group vag ειναι ενα και ενιαιο, ειπαμε να κοψουμε την πιτα ολοι μαζι.
δεν υπαρχει κανενα συμφερον ουτε θελουμε να ενωσουμε το seatclub με το skodaclub. ειμαστε μια παρεα απο κοινους φιλους και στα δυο club και αυτο ειναι ολο.

το θεμα για τα δωρα το τραβηξαμε νομιζω. δεν ερχεται κανενας για τα δωρα αλλα για να συναντηθουμε και να περασουμε καλα. αν το seatclub θεωρει οτι καλο ειναι να μην υπαρχουν δωρα μιας και θα ειναι ατομα και απο αλλο club αυτο πρεπει να το δεχθουμε και συμφωνω.
ζηταω να αφησουμε τα μικροπραγματα και να οργανωσουμε μια συναντηση ομορφη και ωραια και να περασουμε ολοι καλα. εγω δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν. εχω φιλους και στο skodaclub και μου αρεσει που κανουμε κοινη συναντηση. και ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.
και φυσικα ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ δεν ειναι καποια ομαδικη κινηση του seatclub και skodaclub. ειναι μια απλη συναντηση φιλων χωρις κανενα συμφερον η αντιπαλοτητα μεταξυ των δυο club.μια απλη συανντηση κοινων φιλων απο δυο club.
καλο σας απογευμα.

ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ "SEATCLUB"  ??????  ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ SEAT CLUB ΑΛΛΑ "ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΦΙΛΩΝ ΚΡΗΤΗΣ"...ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΞΑΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης
« Απάντηση #164 στις: 16-01-2010, 02:50:13 »
εγω λεω να σταματησει εδω η ολη συζητηση και να παραμεινουμε στο θεμα  μας...σταυρο???κωστα τι λετε????


δεν ξερω απογοητευτηκα απο τις συμπεριφορες ορισμενων εδω μεσα...ειμαι 7-8 μηνες στο κλαμπ....και εχω γνωρισει ολους τους διαχειριστες...σπουδαζς στο ρεθυμνο τα 4 αυτα χρονια....αλλα στην αθηνα ειμαι συχνα και μιλαω με τα παιδια....δεν μιλησανε επιθετικα αλλα οταν καποια πραγματα δεν λεγονται σωστα νομιζω πως καποιος πρεπει να βαλει τα πραγματα στην θεση τους....και αυτοι εινια και οι διαχειριστες...εχετε διαβασει τους κανονες??????νομιζω πως πολυ λιγοι απο εσας το εχετε κανει...

μια παρεα θα ειμαστε φετος παλι και θα περασουμε καλα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος...να λογομαχουμε...η πιτα θα κοπει εκει που εχει κανονισει ο αντωνης και ο δημητρης..και μπραβο στα παιδια για την προσπαθεια αυτη...ελατε να μαζευτουμε ολοι και να πουμε τα χρονια πολλα για το νεο χρονο...και οτιδηποτε αλλο...διαφωνιες θα υπαρχουν και θα λυθουν...

δεν υπαρχει λογος να διαμρτυρομαστε για δωρα και λοιπα...ενα δωρο απλο ισως να υπαρξει και μπορω να το φερω εγω....αυτη ειναι η γνωμη μου ελατε να παμε να κοψπυμε την πιτα και ας αφησουμε οτιδηποτε αλλο να τα πουμε απο κοντα.. :wink: :ok: :friends: :friends: :friends:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ