Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119920 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Το μονο που θελω να συμπληρωσω ειναι οτι ψηφιζουμε οπου θελουμε να παμε δεν ειναι απαρετητο να δηλωσουμε τον νομο που μενουμε. :ok:

Η ψηφοφορια διαρκει για 6 μερες απο 15/01/2010(παρασκευη) εως 21/01/2010(πεμπτη).
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Η λιστα ειναι η εξεις:
1)dimitris mpo(+2)
2)ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3)Antonis_Cupra
4)thodoris1.8tsi
5)ni-vo(+1)
6)tzino(+1)
7)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI
8)AntonisCupra (+2)
9)Nikos-tt
10)odigti
11)260
12)ibiza (φιλος δημητρη)  
13)Cheiloudakis
14)Michalis cupra
15)mikros nicolas
16)Sokratis_Cupra
17)Sfigas
18)geocupra
19)mtmleon
20)Kostas_Edition_30

Θα παρακαλεσω να ψηφησουν ολοι κ οποιος για πρωσοπικο του λογο πλεον δεν θελει να παρεβρεθει στην συναντηση να το πει χωρις να αναφερει τον λογο.παρακαλω να κρατησουμε εστο αυτο το θεμα μονο καθαρο.
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

Για να βοηθήσω λίγο. Θα πρέπει να ψηφίσουν όσοι είναι στην Κρήτη και όχι τυχαία όποιος βλέπει το θέμα. Τα παιδιά πασχίζουν να κάνουν κάτι καλό. :ok:

μην περιμενετε βεβαια να ψηφισουν και οι 20 που εχουν δηλωσει συμμετοχη....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • 260
  • Επισκέπτης
260 προτιμαει   Χανια

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
geocupra  εκτιμαει αυτη την κινηση αξιοπρεπειας,αφανταστα.....
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Το παρόν καθαρίστηκε.

Αυτο το τόπικ υπάρχει για να διοργανωθεί κατι ομορφο απο οσους το επιθυμουν στην Κρητη.

Δεν χρειάζονται αψυμαχιες κτλ.Συνεχίστε επι της ψηφοφοριας παλικάρια.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
 ας μου επιτραπει μια μικρη παρεμβαση για εξυπηρετηση ολων ...

εαν παρακολουθειτε μετεωρολογικες προβλεψεις...θα δειτε πως και ολη την επομενη εβδομαδα ο καιρος θα ειναι που χαλια και η θερμοκρασια θα πεσει και κατω απο το μηδεν καποια στιγμη...μιλαω με αποδειξεις στο ΠΟΣΕΙΔΩΝ για οσους ξερουν..(παρακολουθω λογω δουλειας)..πολλες βροχες και καταιγιδες και η ανωτερη θερμοκρασια θα ειναι 10-12 βαθμους μονο για 2 μερες Τεταρτη και Πεμπτη....μετα ξανα κρυο και καιτιγιδες....
οποτε μην σκοτωνεστε...μααρι να βγει ψευτικο το δελτιο να περασουμε καλα..αλλα...... :dakry:


αυτα.ευχαριστω!
geocupra....

  • Sokratis_Cupra
  • Επισκέπτης
παιδια γιατι να μην κοψουμε τρεις πιτες ταυτοχρονα :salia: :salia: :salia:μπορω να φαω και απο τις τρεις :59: :59: :59:

  • 260
  • Επισκέπτης
Παρακαλω  οσοι απο την λιστα ψηφιζουν  να γραφουν και που επιθυμουν να γινει η  κοπη της πιτας,Ακομα και αν καποιοι δεν ειναι γραμμενοι στην λιστα για οποιοδηποτε λογο και θελουν να κοπει αυτη η πιτα ,ας γραψουν  που θελουν να κοπει.Λυπαμαι που μονο εγω εχω εκφρασει την προτιμηση μου .Να γινει μια καθαρη ψηφοφορια γιατι θα βαλω και την πεθερα μου να ψηφισει,να ξερουμε τουλαχιστο  ποιος φηφιζει.Οσο αφορα τον καιρο geocupra  οτι καιρο θα κανει στα Χανια  θα κανει και στο Ηρακλειο.Ιδωμεν

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
to pou tha ginei i kopi tis pitas de pisteyo na pezei kana simantiko rolo!simantiko einai ayti i psifoforia na eixe ginei apo tin arxi poy na kanonizame tis douleies mas kai na mi eksetame kanena :down: :down:!ean de ginei iraklio paidia,sygnomi alla de tha mporeso na ertho

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
φιλε μου Γιωργο,δεν νομιζω να χρειαζεται να πω που επιθυμω να κοπει η πιτα φετος...νομιζω εγινα κατανοητός οτι μενω χανια και μενω και μονος και περναω λιγακι δυσκολα οικονομικα τελευταια...οσο για τον καιρο απλα ενημερωσα τα παιδια ολα,για να ξερουν τι παιζει με αυτο το ζητημα(που οπως και να το κανεις ειναι σημαντικο)...

τωρα,για το θεμα της ψηφοφοριας,οσοι μπορουν θα ερθουν..οι υπολοιποι..την ευχη τους να'χουμε...
και εγω απο αθηνα κατεβηκα πιο νωρις απο την αδεια μου για να δω τι θα κανονιστει...θα μπορουσα να μεινω κι αλλο αθηνα...δν ειναι εκει το θεμα...
το θεμα ειναι να ερθουνν οσοι ψηφισουν και να μην ψηφισουν και οι "γείτονες"....ελπιζω να εγινα κατανοητος...

ευχαριστω!!
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
επισης  καλο θα ηταν να αναφερει ο καθενας που ψηφιζει,το ονομα του και την προτιμηση του,για να μην χασουμε την μπαλλα....και ψηφιζει οποιος θελει.....






φιλικα..geocupra
geocupra....

ωραια λοιπον ας το κανουμε κι αυτο..
ψηφισα ηρακλειο λοιπον, οχι για κανενα αλλο λογο, ουτε σκεπτομενος εγωιστικα, αλλα με τη λογικη οτι ολα ειχαν κανονιστει εξ αρχης για ηρακλειο


1)Antonis_Cupra______Ηρακλειο
2)260______________Χανια
3)geocupra__________Χανια
4)dimitrismpo_________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra______Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra______Ηρακλειο

αντε και οι επομενοι.....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
1)Antonis_Cupra______Ηρακλειο
2)260______________Χανια
3)geocupra__________Χανια
4)dimitrismpo_________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra______Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra______Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ηρακλειο
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ