Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119907 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)debby_______________Ηρακλειο
22)kougis______________Χανιά
23)cupridis__________________Χανια
24)Nikos-tt _________________Ηράκλειο
25)VRSMAN   500____________Χανια

Αυτοι ψηφισαν με τους ορους ΣΑΣ.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
παιδια να αναφερω καποια πραγματα γιατι προμυνεται θυελλα σημερα και αυριο.σας το λεω.

1) απ'οσο ξερω καποια ατομα απο εδω μεσα δηλωσαν οτι δεν θα παρευρεθουν στην πιτα αλλα οτι θα πανε στην αλικαρνασσο ουτως η αλλως ανεξαρτητως αποτελεσματος της ψηφοφοριας. αρα για μενα προσωπικα δεν θα πρεπει να μετρησει η επιλογη τους οποια και αν ηταν αυτη.


Η ψηφος ειναι ψηφος. Το τι θα επιλεξουν να κανουν τελικα, δικο τους θεμα.


2) επισης καποια παιδια οπως γνωριζετε εχουν γινει ban απο την διαχειριση. αν δεν κανω λαθος αυτοι ειναι ο geocupra, dimitrismpo και o βαγγελης (δεν θυμαμαι nickname). οι ψηφοι τους μετρανε εφοσον εχουν φυγει απο το φορουμ ????


Το ban αφορα το forum.


3) απ'οσο γνωριζω μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια τα παιδια geocupra, dimitrismpo, βαγγελης και αλλα παιδια (και απο χανια και απο ηρακλειο) δεν ερχονται στο ηρακλειο. αυτο σημαινει οτι δεν εχουμε ουτε καποιον να φτιαξει την πιτα (την οποια εφτιαχνε ο δημητρης).


Εαν ηταν να γινει οπου θα πηγαινε αυτος που θα την εφτιαχνε, ποιος ο λογος της ψηφοφοριας?

4) απ'οσο γνωριζω επισης η συναντηση στα χανια θα γινει ουτως η αλλως μιας και θα ερθουν πολλα ατομα και απο ηρακλειο και επισης ο δημητρης θα φτιαξει πιτα για την συναντηση στα χανια.

αρα συμφωνα με τα παραπανω, για ποια πιτα μιλαμε και για ποια συναντηση ????
προμυνηεται θυελλα σας λεω. και μακαρι να βγω λαθος.


Εσεις ξερετε με ποιο σκεπτικο θελετε να κανετε το οτιδηποτε.

υ.γ για τους παραπανω λογους εγω ζητησα απο την διαχειριση να δημοσιευσει την ψηφοφορια οπως ψηφισε καθε παιδι και οχι τι εγραψε. και επισης να δουμε τι θα γινει με τα παιδια που αναφερω παραπανω. παντως δεν νομιζω να βγει ακρη. ΔΥΣΤΥΧΩΣ  :klama:

Δλδ δε σας κανει η Δημοσια ψηφοφορια και η "επωνυμη" αλλα η κρυφη? Ειναι λογικη αυτη?
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Η επισημη συναντηση της κοπης της πιτας θα γινει στο Ηρακλειο οπως ειπα αφου και η ψηφοφορια αυτο εβγαλε...

οτιδηποτε αλλο δεν θα ειναι επισημο αλλα μεταξυ φιλων...

ας μεινουμε εδω...δεν εχω τιποτα να χωρισω και με κανενα και τα χανια αγαπαω και το ηρακλειο και τα 4 χρονια που σπουδαζω στο ρεθυμνο εχω περασει το ιδιο καλα και στα 2μερη...

η επισημη κοπη της πιτας λοιπον θα γινει στι Ηρακλειο οπως εχει αποφασιστει.. :wink:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Η επισημη συναντηση της κοπης της πιτας θα γινει στο Ηρακλειο οπως ειπα αφου και η ψηφοφορια αυτο εβγαλε...

οτιδηποτε αλλο δεν θα ειναι επισημο αλλα μεταξυ φιλων...

ας μεινουμε εδω...δεν εχω τιποτα να χωρισω και με κανενα και τα χανια αγαπαω και το ηρακλειο και τα 4 χρονια που σπουδαζω στο ρεθυμνο εχω περασει το ιδιο καλα και στα 2μερη...

η επισημη κοπη της πιτας λοιπον θα γινει στι Ηρακλειο οπως εχει αποφασιστει.. :wink:

Αχιλλέα για ποια επισημη συνάντηση και κοπή ακριβώς μιλάς?
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Αχιλλέα για ποια επισημη συνάντηση και κοπή ακριβώς μιλάς?

μιλαω για το αποτελεσμα της ψηφοφοριας...που εβγαλε... η κοπη της πιτας να γινει στο Ηρακλειο... :wink:

και οπως ειχαμε πει θα ονομαστει κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης... :wink: και που θα ειναι και επισημη...τιποτα αλλο αυτο...
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Ετσι οπως έγιναν τα πράματα μην αρχίσετε να μαλώνετε ποια απο τις δυο θα είναι η επίσημη και ποια όχι.

Επισημη πίτα δεν υπάρχει γιατι δεν διοργανώνεται απο κανένα κλάμπ αλλα απο φίλους και παρέες φίλων.Απλα πράματα.

Στην πίτα συμμετέχουν κοινοι φιλοι-γνωστοι.

Οποτε και οι δυο τρεις δεκατρεις πίτες θα είναι εξίσου επίσημες και εξίσου μεταξυ φίλων.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Ετσι οπως έγιναν τα πράματα μην αρχίσετε να μαλώνετε ποια απο τις δυο θα είναι η επίσημη και ποια όχι.

Επισημη πίτα δεν υπάρχει γιατι δεν διοργανώνεται απο κανένα κλάμπ αλλα απο φίλους και παρέες φίλων.Απλα πράματα.

Στην πίτα συμμετέχουν κοινοι φιλοι-γνωστοι.

Οποτε και οι δυο τρεις δεκατρεις πίτες θα είναι εξίσου επίσημες και εξίσου μεταξυ φίλων.


τεσπα τοτε οκ...απλα τοτε δεν υπηρχε λογος που εγινε και ψηφοφορια... :wink:αυτο... :ok:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Προφανως.....
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • kougis
  • Επισκέπτης
Απορώ με την υπομονή των διαχειριστών του φόρουμ.
Μάλλον το έχουν πάρει στο χαβαλέ και σκάνε στα γέλια όταν διαβάζουν.
Μεγάλη ξεφτίλα.
Εγώ θα πάω καμιά βόλτα την Κυριακή καλύτερα δε θέλω να συμμετέχω σε αυτό το καρναβάλι.
Δεν παίρνω το μέρος ούτε της μιας πλευράς ούτε της άλλης.
Καλά να περάσετε...

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Η επισημη συναντηση της κοπης της πιτας θα γινει στο Ηρακλειο οπως ειπα αφου και η ψηφοφορια αυτο εβγαλε...


Ποια απο τις δυο ψηφοφοριες? Την ονομαστικη ή την αλλη? Ειλικρινα εχουμε χασει την μπαλα με οτι διαβαζουμε.

Απορώ με την υπομονή των διαχειριστών του φόρουμ.
Μάλλον το έχουν πάρει στο χαβαλέ και σκάνε στα γέλια όταν διαβάζουν.

Κοιταξε να δεις. Λογικα το εχεις διαβασει ολο το θεμα.
Χωρις να εχουμε επεμβει πουθενα, απο κομπλεξικοι ξεκινησαμε, παπαδοπουλοι συνεχισαμε, λαμογια καταληξαμε.
Φανταζεσαι τι θα γινονταν αν επεμβαιναμε, αν παιρναμε θεση ή αν κλειδωναμε το θεμα....
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Ποια απο τις δυο ψηφοφοριες? Την ονομαστικη ή την αλλη? Ειλικρινα εχουμε χασει την μπαλα με οτι διαβαζουμε.

γι αυτην χωρις τα ονοματα για τον νομο...

Κοιταξε να δεις. Λογικα το εχεις διαβασει ολο το θεμα.
Χωρις να εχουμε επεμβει πουθενα, απο κομπλεξικοι ξεκινησαμε, παπαδοπουλοι συνεχισαμε, λαμογια καταληξαμε.
Φανταζεσαι τι θα γινονταν αν επεμβαιναμε, αν παιρναμε θεση ή αν κλειδωναμε το θεμα....
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος cupridis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4463
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)debby_______________Ηρακλειο
22)kougis______________Χανιά
23)cupridis__________________Χανια
24)Nikos-tt _________________Ηράκλειο
25)VRSMAN   500____________Χανια

11 Ηρακλειο - 14 Χανιά

μιλαω για το αποτελεσμα της ψηφοφοριας...που εβγαλε... η κοπη της πιτας να γινει στο Ηρακλειο... :wink:

και οπως ειχαμε πει θα ονομαστει κοπη πιτας μελων Group Vag Κρητης... :wink: και που θα ειναι και επισημη...τιποτα αλλο αυτο...

Δημοκρατικα δηλαδη!!!  :xa: :xa: :xa: τεσπα, τοσο "ντορος" για το τιποτα...ολοι θα πανε με τις παρεες τους οπως "προεκυψαν εκ των υστερων" και ολα καλα.... :ok: :ok: :ok:

ps: μην πει καποιος οτι το "κρυφό" αποτελεσμα εβγαλε Ηρακλειο γιατι "βαζεις" 2-3 και κανεις την "δουλεια σου"...

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!!!  :wink: :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
 Λοιπόν εγώ δεν θα παραβρεθώ σε καμία πίτα , δεν είναι πράγματα αυτά , κάποιοι κατάφεραν να χαλάσουν μια παρέα 4 ετών για των προσωπικό εγωισμό τους ,ας βάλουμε λίγο νερό στο κρασί μας  , καλά να περάσετε.
coming soon

Λοιπόν εγώ δεν θα παραβρεθώ σε καμία πίτα , δεν είναι πράγματα αυτά , κάποιοι κατάφεραν να χαλάσουν μια παρέα 4 ετών για των προσωπικό εγωισμό τους ,ας βάλουμε λίγο νερό στο κρασί μας  , καλά να περάσετε.
αντρεα αν δεν το εχεις καταλαβει ακομη, ολα ξεκινησαν απο το δικο σου ποσταρισμα....
οποτε μην μιλας για εγωισμους.....
 :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..