Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119910 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος kyroscrete
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Άντρας
εγω ο αφελης να κανω μια ερωτηση ;

Εχετε κατι να μοιρασετε ; κερδιζει κανεις κατι απο ολο αυτο ; γιατι αυτη η φαγωμαρα , ουτε παιδακια στο δημοτικο δεν κανουν ετσι , νομιζω οτι η κοπη της πιτας ειναι μια αφορμη για παρεακι και κουβεντουλα και διασκεδαση και οχι αυτοσκοπος ή μηπως κανω λαθος ???  Θεωρω οτι αν ηρεμησετε λιγο ειναι ολα καλα και θα κανω και μια προταση να γινει σε " ουδετερο " εδαφος για φετος στο ΡεΘυμνο και απο του χρονου να γινεται εναλαξ Χανια - Ρεθυμνο - Ηρακλειο - Λασιθι . Αυτα τα ολιγα ειχα να πω Φιλικα Γιωργος

εγω ο αφελης να κανω μια ερωτηση ;

Εχετε κατι να μοιρασετε ; κερδιζει κανεις κατι απο ολο αυτο ; γιατι αυτη η φαγωμαρα , ουτε παιδακια στο δημοτικο δεν κανουν ετσι , νομιζω οτι η κοπη της πιτας ειναι μια αφορμη για παρεακι και κουβεντουλα και διασκεδαση και οχι αυτοσκοπος ή μηπως κανω λαθος ???  Θεωρω οτι αν ηρεμησετε λιγο ειναι ολα καλα και θα κανω και μια προταση να γινει σε " ουδετερο " εδαφος για φετος στο ΡεΘυμνο και απο του χρονου να γινεται εναλαξ Χανια - Ρεθυμνο - Ηρακλειο - Λασιθι . Αυτα τα ολιγα ειχα να πω Φιλικα Γιωργος

Σαν απλός αναγνώστης συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες .Μακάρι να το αποφασίσουν έτσι τα παιδιά και να τελειώνει το ζήτημα. Το Ρέθυμνο που είναι και στην μέση σχεδόν .Οπότε αν ήταν πρόβλημα η απόσταση τώρα να μην είναι !! Αυτοσκοπός δεν είναι όπου πάτε να έχει πίστα. Ο σκοπός νομίζω είναι να βρεθείτε να τα πείτε και να περάσετε καλά. :ok: Αφήστε τις πίστες για άλλη φορά. :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
Μιας και φαινεται να ληγει το θεμα σιγα σιγα και η καταιγιδα να κοπαζει,χωρις να εχω καμια προθεση να εντινω καποια κατασταση ή να υποστηριξω καποιους,θα θελα να γραψω και εγω δυο λογια..Τοσο καιρο δεν εχω πει το οτιδηποτε,απλα παρακολουθουσα το "χαλι" σας..Και να με συγχωρειτε κιολας που το αποκαλω ετσι(μιας και δε γνωριζομαι με κανεναν σας προσωπικα,εκτος απο τον Αχιλλεα),αλλα πως αλλιως να το χαρακτηρισω ολο αυτο που εγινε τις τελευταιες μερες..Καποιοι ανεφεραν οτι πλεον τα διαβαζουμε και γελαμε..Καποιοι αλλοι οτι ξευτελιζεστε με αυτα που γρεφετε..Εγω προσωπικα ουτε γελασα,ουτε ενιωσα τη "ξεφτιλα" σας..Αυτο που ενιωσα ειναι θλιψη,στεναχωρια,απογοητευση,θυμο..Το ειχα πει και στον Αχιλλεα στο παρελθον!Στη Κρητη του ελεγα που σποθαζεις,εισαι πολυ τυχερος γιατι εκει τα παιδια ειναι οργανωμενα,κανονιζουν του λεω συναντησεις,βολτες και περνατε μια χαρα..Εμεις εδω στη πελ/νησο ουτε 5 ατομα δε μπορουμε να βρεθουμε του ελεγα...Τωρα τι να πω??Οτι ειστε αξιοι της μοιρας σας??Δε νομιζω οτι μενει και κατι αλλο..ΚΡΙΜΑ ρε παιδες,μονο αυτο τιποτα αλλο..Τη δικια σας παρεα χαλασατε...Και πολυ φοβαμαι οτι δυσκολα θα ξαναμονιασετε..Ευχομαι να βγω λαθος στο τελευταιο και γρηγορα να λυθουν τα παντα,και να ειστε οπως παλια..Μια μεγαλη παρεα..Αυτο μενει παιδια!!Τιποτα αλλο..Ουτε η πιτα ουτε η χυλοπιτα...Ευχομαι του χρονου να ειστε οπως περυσι...Αγαπημενοι!!!!
Φιλικα προς ολους!!

**Δε νομιζω πια πως εχει σημασια το πως φτασατε εως εδω...πολλοι εφταιξαν και οχι ενας-δυο..Ας το αφησουμε πισω ομως αυτο...

Θεωρω οτι αν ηρεμησετε λιγο ειναι ολα καλα και θα κανω και μια προταση να γινει σε " ουδετερο " εδαφος για φετος στο ΡεΘυμνο και απο του χρονου να γινεται εναλαξ Χανια - Ρεθυμνο - Ηρακλειο - Λασιθι . Αυτα τα ολιγα ειχα να πω Φιλικα Γιωργος
καλημερα σε ολους.
βλεπω οτι εχουν χαλαστει πολλα παιδια και δεν θα πανε σε καμια συναντηση τελικα.νομιζω οτι αυτη ειναι η χειροτερη εκβαση αυτης της ιστοριας.

εγω ειμαι απολυτα θετικος στο να γινει στο ρεθυμνο οπως προτεινει ο φιλος παραπανω.να τα ξεχασουμε ολα και να μαζευτουμε ολοι.χωρις πιτες και δωρα. μονο μια ομορφη συναντηση μεταξυ φιλων και τρελαμενων με τα αμαξακια μας.
ας ειναι μια υστατη προσπαθεια να σωσουμε την παρεα τουλαχιστον.
αρα +1 απο μενα για το παραπανω.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
καλημερα σε ολους.
βλεπω οτι εχουν χαλαστει πολλα παιδια και δεν θα πανε σε καμια συναντηση τελικα.νομιζω οτι αυτη ειναι η χειροτερη εκβαση αυτης της ιστοριας.

εγω ειμαι απολυτα θετικος στο να γινει στο ρεθυμνο οπως προτεινει ο φιλος παραπανω.να τα ξεχασουμε ολα και να μαζευτουμε ολοι.χωρις πιτες και δωρα. μονο μια ομορφη συναντηση μεταξυ φιλων και τρελαμενων με τα αμαξακια μας.
ας ειναι μια υστατη προσπαθεια να σωσουμε την παρεα τουλαχιστον.
αρα +1 απο μενα για το παραπανω.
Θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου, ας αφήσουμε προς το παρόν τις πίτες και βλέπουμε αργότερα έχουμε καιρό, κατά την γνώμη μου το πρώτο που πρέπει να γίνει είναι να βρεθούμε από κοντά, και να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα, έχουν γραφτή αρκετές βαριές κουβέντες, που μόνο από κοντά θα διευκρινιστούν,  να δούμε όλοι τα λάθη που κάναμε, και να συμφωνήσουμε ότι δεν θα ξαναγίνουν.

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Όταν υπάρχουν πολλά άτομα σε μια παρέα έχουν το δικαίωμα να πουν την γνώμη τους και να ψηφίσουν αυτό που πιστεύουν και όχι μέσα σε 4 μέρες 3 άτομα να αποφασίζουν για 50, αν σε αυτό εσύ είσαι εντελώς αντίθετος δεν μπορώ να βοηθήσω.

Εγώ μια γνώμη είπα που κατά την γνώμη μου ήταν σωστή , ο Δημήτρης συμφώνησε και έκανε την ψηφοφορία καλώς κατά την γνώμη μου.

Τώρα ότι εσένα σε αυτήν την ψηφοφορία σου βγήκαν τα προσωπικά σου πιστεύω για όλους πάλι δεν φταίω εγώ.


ο Αντώνης λοιπον δεν ερχεται στην πιτα ΟΠΟΥ κι αν γινει αυτη..
ποια πιτα δηλαδη,ολοκληρο καρναβαλι το κανατε....


αντε και του χρονου..


Η κοπη της πιτας του Seatclub
Οσοι πιστοι και Seatακηδες, προσελθετε...

καντε την και κοψτε την μονοι σας την πιτα......



που ειναι το κακο να μην μπορουμε να κοψουμε την πιτα σαν seatclub...
επειδη 5 χρονια τωρα κοβεται μαζι με το skoda , θα πρεπει να κοβεται παντα...??




Το σημαντικότερο από όλα , ξαναμέτρησα τους φίλους μου μετά από από αυτό το γεγονός και είναι πολύ περισσότερη από πριν , προσωπικά αυτό εμένα μου λέει ότι δεν έκανα λάθος που ανέφερα σαν γνώμη να μπει η ψηφοφορία.


Δεν ξανάαπντάω , ότι είχα να πω το είπα.
coming soon

Όταν υπάρχουν πολλά άτομα σε μια παρέα έχουν το δικαίωμα να πουν την γνώμη τους και να ψηφίσουν αυτό που πιστεύουν και όχι μέσα σε 4 μέρες 3 άτομα να αποφασίζουν για 50, αν σε αυτό εσύ είσαι εντελώς αντίθετος δεν μπορώ να βοηθήσω.



μαλλον δεν εχεις καταλαβει τιποτα απο ολα οσα εχω πει....
και βεβαια να γινει ψηφοφορια οχι ομως μετα που ειχα ηδη κανονισει....
για το ο,τι δεν ελεγε κανεις αλλος την γνωμη μου , δεν φταιω εγω σε αυτο...


Τώρα ότι εσένα σε αυτήν την ψηφοφορία σου βγήκαν τα προσωπικά σου πιστεύω για όλους πάλι δεν φταίω εγώ.

ξεκαθαρισε τι εννοεις εδω γιατι δεν θα τα παμε καθολου καλα αν εννοεις αυτο που καταλαβα....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
μαλλον δεν εχεις καταλαβει τιποτα απο ολα οσα εχω πει....
και βεβαια να γινει ψηφοφορια οχι ομως μετα που ειχα ηδη κανονισει....
για το ο,τι δεν ελεγε κανεις αλλος την γνωμη μου , δεν φταιω εγω σε αυτο...
ξεκαθαρισε τι εννοεις εδω γιατι δεν θα τα παμε καθολου καλα αν εννοεις αυτο που καταλαβα....

Τώρα ότι εσένα σε αυτήν την ψηφοφορία σου βγήκαν τα προσωπικά σου πιστεύω για όλους πάλι δεν φταίω εγώ



Για όλους της παρέας και τίποτα παραπάνω.


coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος mtmleon
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 71
  • Φύλο: Άντρας
  • 1.4+$$$$=1.8t
και βεβαια να γινει ψηφοφορια οχι ομως μετα που ειχα ηδη κανονισει....

εσυ τι εννοεις αντωνη; τι ακριβως ειχες κανονισει;

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
http://seatclub.gr/forum/index.php/topic,27532.0.html --->Εδω το πως ξεκινησε φέτος η διοργανωση.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!


Τώρα ότι εσένα σε αυτήν την ψηφοφορία σου βγήκαν τα προσωπικά σου πιστεύω για όλους πάλι δεν φταίω εγώ



Για όλους της παρέας και τίποτα παραπάνω.


αστο αντρεα....αν εσυ αυτο καταλαβες τοτε παω πασο...
καλη καρδια...

If everything seems under control, you are not going fast enough..

Ενημερωτικα και για οποιον ενδιαφερεται αυριο γυρω στις 1 το μεσημερι θα βρεθουμε για καφεδακι (οχι κοπη πιτας και τετοια) στην πιστα "pista park' στα χανια στο βαρυπετρο. με καποια παιδια που μιλησαμε και απο αλλες πολεις, ειπαμε να κανονισουμε καποια αλλη συναντηση μια απο τις επομενες κυριακες (δεν ειπαμε σε ποια πολη) για να μαζευτουμε οσοι περισσοτεροι.
οσοι θελετε να ερθετε αυριο και δεν ξερετε που ειναι στειλτε μου ενα pm εδω να κανονισουμε να βρεθουμε καπου για να παμε μαζι στην πιστα. να πω επισης οτι εμεις παμε για το καφεδακι και το χαβαλε και μονο. δεν ξερω αν μπουμε στην πιστα λογω του οτι απ'οτι ειδα δεν θα εχει καλο καιρο.

να ευχηθω καλο καφεδακι και στην παρεα στο ηρακλειο που θα βρεθειτε στην αλικαρνασο και θα χαρω να κανονισουμε καποια απο τις επομενες κυριακες να βρεθουμε σε οποια πολη θελετε.
αυτη η ιστορια εκτος ολων των αρνητικων που εγιναν, ειχε και ενα θετικο. επειδη ο καιρος δεν ειναι καλος γενικα στην κρητη αυτη την κυριακη, ειναι καλο (πιστευω) που δεν θα εχουμε πολλες μετακινησεις, οπως στην περιπτωση που θα ερχομασταν εμεις ηρακλειο η τα παιδια απο εκει ερχοταν στα χανια. δεν ειναι οι δρομοι μας για βροχες και τετοιο καιρο.

καλο βραδυ σε ολους και οποιος θελει μου στελνει pm.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)


να ευχηθω καλο καφεδακι και στην παρεα στο ηρακλειο που θα βρεθειτε στην αλικαρνασο και θα χαρω να κανονισουμε καποια απο τις επομενες κυριακες να βρεθουμε σε οποια πολη θελετε.


επισης φιλε.....και εννοειται οτι θα κανονισουμε....

ενημερωτικα λοιπον κι εγω θελω να ξαναπω σε οσους δεν το ξερουν η σε οσους θελουν απλως να το επιβεβαιωσουν μετα το μπαχαλο,
οτι θα μαζευτουμε κανονικα στην πιστα στην αλικαρνασσο στις 14.00...
θα γινει κοπη πιτας οσων μελων ερθουν, καθως αναμενονται και αρκετες ευχαριστες εκπληξεις...

καλη συνεχεια σε ολους...
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
Καλα να περασετε και στις δυο συναντησεις παιδια..Περιμενουμε φωτογραφιες απο την επομενη συναντηση σας που θα ειστε ΟΛΟΙ μαζι..
Το Seat Club περα απο μια πολυ σημαντικη πηγη πληροφοριων για τα αυτοκινητα μας,ειναι κατα κυριο λογο μια μεγαλη παρεα..
Ετσι τουλαχιστον το εχω λαβει εγω..Ας με διορθωσει καποιο απο τα παιδια της Διαχειρισης αν κανω λαθος!!
Να μαστε ολοι καλα...
Φιλικα!!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
ελα και οι πρωτες φωτο απο σημερααα... :salia: :salia: :salia:



http://yfrog.com/5xpicture001wwj

http://img19.imageshack.us/img19/429/picture002ez.jpg



ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ